Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

pogoda taka senna, że aż nam sie z małym zdrzemnęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jakos cichutko sie zrobilo. Mnie dzisiaj glowa boli :( A u mnie pogoda taka sobie ale nie pada wiec dla mnie idealnie na spacer :) Ale nie chce mi sie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda dobra, choć wczoraj było cieplej. A ja swojego sprzątania nie skończyłam, tak się zagadałam z wami, a teraz już nie mam na to sił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w jakim rozmiarze macie ubranka? Ja tylko 56 cm i 62 cm, na początek starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to te ubranka są tak śliczne,że kupowałabym i kupowała... ale starałam się rozsądnie,żeby nie za dużo bo dzieciaczki rosna szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no fakt, ja też starałam się rozsądnie i chyba nie mam aż tak dużo, mąż twierdzi że sporo, ale to są 2 rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później będziemy dokupować na bieżąco, jak wyrośnie :) nie87, a powiedz jak zamierzasz małego ubrać na wyjście ze szpitala? bo ja mam dylemat, taka pora przejściowa będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez takie ubranka,chociaz troszke mam tez na 68 i 72 bo dostalam paczke z Anglii i sa swietne Juz sie nie moge doczekac jak ubiore synkowi jakies wypasione jeansy i koszule :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się bo na zimowy kombinezon to zdecydowanie za wcześniej jeszcze. mam taką kurteczkę z polarkiem w środku z kapturkiem, myślę,że pod to body, kaftanik, śpioszki, czapeczka. owinąc kocykiem. No sama się zastanawiam. A Ty migotka co planujesz? bo może ja źle myślę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, też myślę że zimowy kombinezon, to prawie pewne że nie, chyba że przenoszę i urodzę dopiero ok. 20 paźdź. i już zrobi się na prawdę zimno. na razie planuje polarowy kobinezonek z kapturkiem, kupiłam taki niedrogi. pod to pajacyk/śpioszki, body, zastanawiam się czy na pajacyk jeszcze jakaś bluza, czy już tylko ten polarowy kombinezon i kocyk, no i oczywiście czapeczka...też nie wiem, czy dobrze myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślimy podobnie, więc może to dobry pomysł. Kombinezonu zimowego jeszcze nie kupowałam, bo pomyslałam,że najpierw zobaczę jaki mały będzie na wielkość, no i na początku października powinno być jeszcze dość ciepło. jak ciepło to myślę,że już bez bluzy, sweterka żeby nie przegrzać małych, zawsze można cieplejszym kocykiem owinąć, a droga ze szpitala do samochodu a potem do mieszkania aż taka długa nie bedzie. w autku cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wtrace sie i mysle ,ze dobrze myslicie :) Ja tez mam taki kombinezonik wrazie jak bym szybciej urodzila (w sumie to mam 4 kombinezoki bo 2 dostalam) No i czywiscie kocyk i czapeczka a co pod kombinezonik to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kami mnie trochę uspokoiłaś bo już nie wiedziałam czy dobrze myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam zimowy kombinezon na 68 cm, udało się fajny, porządny kupić za połowę ceny, na całą zimę pewnie nie starczy, ale to się będziemy martwić później ;), bo wsadzić np. 2 miesięcznego w rozmiar 74 cm, to sobie nie wyobrażam ;), także będzie 68 cm. no właśnie myślę że bluza może być zbędna, tak taka podróż ze szpitala, to aż tak długo nie trwa, choć my dla odmiany do Bielańskiego mamy dość daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myślę że intuicja nam podpowie :) to rzucę teraz kontrowersyjny temat oliwki ;) i innych kosmetyków do kąpieli, pupki, jakie macie poglądy, co zamierzacie stosować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle,że ten co kupiłaś na 68 posłuży ci trochę, przynajmniej na te najbardziej zimowe miesiące. widziałam różne fajne niedrogie, ale jakoś się nie skusiłam, teraz trochę żałuję,bo pewnie przepłacę, no trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciesze sie:P jestem ze slaska :P mam termin porodu na 12.10. nie czytalam waszych ostatnich postow ale zaraz nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajny temat odnosnie oliwek..jakie zamierzacie uzywac? slyszalam ze johnson uczula:/ ja pozostane chyba przy tej co juz zakupilam czyli bambino.zwykla. i popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam płyn do kąpieli i oliwkę z Ziajki, krem z ziajki, sudocrem, mydełko bambino i kremik bambino bo mam słabość do tych kosmetyków bo sama ich często używam. Mam nadzieję,że mały się przystosuję jeśli nie, będziemy zmieniac. nie wiem czy oliwka się przyda, ale na wszelki wypadek zakupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×