Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Sluchaj oszustko !! Ja zaloazylam temat a Ty sie wkradlas na moj nick Nati123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogotka- no właśnie, ciekawe która pierwsza się doczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe :D. piszesz że zgaga cię męczy, mnie w sumie też najbardziej. już renu nawet średnio działa? a ty coś bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami666 przestan! widze, ze poprostu trzeba cie ignorowac to dasz sobie spokoj. a moze tez jestes w ciazy? to zapraszam do rozmowy i zapomnimy o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jestescie dziewczyny ? No ciekawe ktora pierwsza sie doczeka malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaździernikowaMAMA
Na kiedy macie termin dziewczyny? Ja na 15 października. Ma być córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga i to głównie wieczorem i nocą,mimo,że staram sie lekką kolację zjeść koło 18-19 a potem już jakiś jogurt lub kubek mleka ciepłego bo gdzieś wyczytałam,że mleczne przetwory łagodzą zgagę, bo mi też nic z dostępnych w aptece nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem w ciaży. Gdybym nie byla to bym nie zakladala tego tematu ale nie wiem po co sie wkradlas na moj nick ale malo istotne. a wracajac do tematu to mnie tez strasznie meczy zgaga ,najbardziej wieczorami ale mi bardzo pomaga mleko :) a Wy jak sobie z nia radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kami666 bierz ten nick na czarno tylko zmień haslo teraz jest zxccxz :) znudzila mi sie ta zabawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migdały też trochę łagodza zgagę, czytałam żeby kilka ich zjeść a mi ostatnio tak posmakowały,że całą paczkę zjadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mleko na początku pomagało, teraz już tylko na moment. renu różnie, czasem pomaga, czasem niezbyt. ale teraz to już nie od jedzenia, już taki ucisk mamy na żołądek, że nie ma znaczenia co się je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ze sie przyznalas ale juz tu zalozylam haslo i zostane przy tym :) Ja jestem w Bydgoszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka -my też mieszkamy pod warszawą:) he he może na porodówce się spotkamy? gdzie zamierzasz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam w Bielańskim, mam stamtąd lekarza prowadzącego, rok temu leżałam tam na ginekologii i było ok. A Ty gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdziernikowamama - To Ty chyba njszybciej zobaczysz swoja kruszynke. Dziewczyny moze zrobimy liste jakas ile nas jest i na kiedy mamy termin :) Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do bielańskiego najbliżej, więc tam jeśli będzie trzeba, a ogólnie lekarkę mam z instututu matki i dziecka na kasprzaka i namawia mnie usilnie na poród tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena.... tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami tp. 7.11 synek Marcel...... Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wiesz niby to loteria, czy lekarz prowadzący będzie akurat na dyżurze, ale ja już swojego w ciężkiej sytuacji przetestowałam i wiem, że potrafi skutecznie działać nawet, jak go tam nie ma. zresztą przy sn, to położna głównie działa, ale dla mnie to większa pewność rodzić, tam gdzie gin prowadzący pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena.... tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami tp. 7.11 synek Marcel...... Bydgoszcz migotka81...tp. 05.10...synek...obrzeża Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×