Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Dziewczyny to powiem moze o sobie, bo przeszlam. W tamtym tygodniu strasznie bolalo mnie podbrzusze, zadzwonilam do lekarza i trafilam do szpitala we wtorek, mialam skurcze, podali mi siarczan magnezu w kroplowce, papaweryne (cholernie bolacy zastrzyk) do tego no-spa i fenoterol ( zagrozenie przedwczesnym porodem). Wyszlam w piatek , te bole okazaly sie bolami wiezadlowymi i zostanie mi juz tak do konca. Co do lekarzy, to od poczatku ciazy chodzilam do lekarza X , do 30tc zrobila mi 3 razy usg brzucha i srednio co miesiac, poltora badania krwi i moczu . Zadnego badania ginekologicznego. W 27 tc poszlam prywatnie na wizyte bo strasznie zle sie czulam , co sie okazalo ciaza zagrozona. i szpital. Dodam ze cisnienie mam do tej pory podwyzszone ale dla niej to nic strasznego, zadnych dodatkowych badan nie zlecila, chociazby na bialko w moczu co przy cisnieniu 140/90 jakie mialam to podstawa. Po pierwszym pobycie w szpitalu (27tc), dalej zero reakcji. tylko pytanie czy mam jeszcze leki. Teraz jutro wypada mi u niej wizyta ale podziekowalam, nie mam zamiaru jechac (dodam ze mam do niej 50km). A umowilam sie juz z tym "nowym". Teraz jestem pod jego stala opieka i jezeli tylko cos sie dzieje mam dzwonic do niego, nie jest materialista mimo tego ze przyjmuje prywatnie. Jestem z niego zadowolona. Dlatego jezeli cos wam sie nie podoba zmieniajcie lekarza, a gdy niepokoja was jakies objawy nie czekajcie. Ja oczywiscie nie strasze ;) tylko przestrzegam. Teraz wstaje tylko do wc, i biore stos lekow. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wozek espiro atlantic. Moze nie jest jakis super extra ale ja stwierdzilam ze chce taki a na lato jak maluch bedzie ladnie siedzial to przejde na normalna spacerowke to jest jednak lzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też już lekarz ok 35, 36 kazał się spakować, właściwie już jestem spakowana, tylko w następnym tygodniu jeszcze dorzucę staniki laktacyjne, bo jeszcze ich nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena, no niestety tak bywa...na szczęście teraz jesteś pod dobrą opieką :). mi przed jedną wizytę tez wyszło ciśnienie 140/85, lekarz się tym mocno przejął, kazał mierzyć 3 razy dziennie i na wszelki wypadek przepisał lek obniżający dla kobiet w ciąży, na szczęście ciśnienie tylko raz takie wyszło, więc leku nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu Marlena to smutne co piszesz. Ja tez chyba w 18 tygodniu zmienilam lekarza bo miala wszystko gdzies i nic mi nie tlumaczyla. Dobrze ze poszlas do tego szpitala bo jak bys zaczela rodzic to mogloby sie roznie skonczyc :/ Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok . Teraz mamy forum to nie bedzie Ci sie tak nudzilo w lozeczku :)) i przyznam ze dalas mi po myslenia z tym podbrzuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena- to faktycznie współczuję, czyli nie tylko ja się zawiodłam na swoim lekarzu. Najważniejsze,że dzidziusiem wszystko dobrze i że w porę zmieniłas lekarza! No ja byłam strasznie zaniepokojona,że mój lekarz mnie ginekologicznie nie badał wogóle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, my wybraliśmy x-landera move...też zamierzam kupić spacerówkę lekką, ale to już chyba po roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat cisnienie ciagle takie mam ale wyniki ok , to po prostu tak musi byc ja nie strasze Was z tym podbrzuszem tylko powiedzialam jak bylo ze mna. Ja calymi dniami leze przed monitorem bo i spac nie moge . I tak sie nudze ze glowa mala, ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wózka, to dziadkowie usilnie chą zakupić, tylko,że poprosiłam ich,aby nie szaleli z ceną i bajerami, skromny wózek z gondolą, bo wolimy potem na wiosnę jakąś lepszą spacerówkę zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie zastanawialam nad x-landerem. wogole to kilka mi sie podobalo m.in : abc desing, guinny :) Ale wyszlo na atlantic bo w sumie przyszly dziadek kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne, jak lekarz nie bada ginekologicznie, mnie tylko przy USG tym tzw. genetycznym w 13 tc nie badał, ale 2 tygodnie wcześniej mnie badał i było ok, więc nie było sensu, no i na połówkom też nie, tylko USG, a poza tym, to zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marlena ,ja Ci sie wcale nie dziwie. Ja nie pracuje , moge chodzic a i tak w glowe dostaje w domu. Teraz jak wychodze na spacer to mnie podbrzusze pobolewa wiec w domu cos wymyslac co chwile. Dzisiaj wstawilam kolejne pranie dla synka ;) a pod wieczor pewnie zaczne prasowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczescie ze zadne cholerstwo sie nie przyplatalo, ale nikomu nie polece tamtego lekarza, zawiodlam sie strasznie . co do wozka to jak ze wszystkim czekamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak piszecie o tych badaniach ginekologicznych i stwierdzam ze ja mialam moze z 3 razy badanie ginekologiczne :( Musze mu zwrocic uwage jak bede teraz na wizycie bo to nie zarty. Musza sprawdzac czy wszystko z nami ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki moge dołaczyc,tez jestem w 34 tyg i czekam na córcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka- już ja im pokazałam co mi się mniej więcej podoba ..nawet razem oglądaliśmy, więc mój gust znają:) Marlena- ja niby na chodzie,ale czasami już kota dostaje w domu. wszystko już poprałam, porasowałam, poukładałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sie okaze czy jakakolwiek poprawa po tych lekach jest ktore biore, zazdroszcze tym , ktore robia wszystko ;) mmm spacerek ... tez chetnie bym poszla, dziewczyny a jak wagowo stoicie ?. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena.... tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami tp. 7.11 synek Marcel...... Bydgoszcz migotka81...tp. 05.10...synek...obrzeża Warszawy nie87.... tp.05.10... synek Tymoteusz.... okolice Warszawy PazdziernikowaMAMA...tp. 15.10...córeczka...świętokrzyskie =ASIA=......tp.21.10.....córcia Alicja......toruń-anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie ;) a dziwisz mi sie ze glupoty do glowy mi przychodza ?. jeszcze troche a zupelnie fiola dostane . ale to wszystko dla naszego sloneczka, oby jak najdluzej siedzialo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia witamy. Wpisz sie na liste prosimy ktora jest chyba strone wczesniej. A co do wagi to rzeczywiscie drazliwy temat. Ja to chyba juz z 17 na plusie. w zeszlym tygodniu zauwazylam pierwsze roztepy i jestem przerazona. Czuje sie jak wieloryb . Mam nadzieje ze szybko to zgubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 10 na plusie, rozstępy mam wrażenie,że się niestety pojawiły na brzuchu;(( też się czuję jak wielorybek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×