Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Mój z kolei nie był przekonany, czy wytrwam do terminu ;) No jak jesteś przeziębiona, to też to może mylić, ale co tam pozostaje, czekanie :) A na Bielański już jesteś na 100 % przekonana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na KTG coś ciekawego mi lekarka powiedziała, tego jeszcze nie słyszałam ;). Powiedziała, że powinnam liczyć ruchy dziecka, to zrozumiałe, ale że powinno już być min.3 po każdym większym posiłku, ja tylko słyszałam od położnych, gina, że minimum 10, w godzinie kiedy jest najbardziej aktywny. Ogólnie podobało mi się podejście te lekarki, bo powiedziała przy oglądaniu wyniku KTG, że może mnie zbadać jak chce i jak będzie krwawienie, plamienie i wody odejdą, to na izbę przyjęć. Popytała też ogólnie jak ciąża przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście o stanikach laktacyjnych, ja w końcu jednak 2 kupiłam, no trudno najwyżej trochę kasy stracę, jak nie będę mieć pokarmu. Ja jestem taka, że jak wymagają w szpitalu, to wolę mieć ;), no i jednak jest większa szansa, że się przydadzą niż, nie przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka to ciekawe co Ci powiezieli o tych ruchach dziecka . Ja wlasnie wrocilam z miasta i kupilam ten stanik do karmienia :) i Powiem Wam ze fajnie lezy i czuje ze mi sie przyda :)) Wiadomo ze nie utrzymuje piersi tak jak ten usztywniany ale jak piersi beda obolale to napewno sie przyda :)) Kupilam bialy a jutro pojde jeszcze po czarny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, no ja też mam takie nieusztywniane na początek, ale fajnie się odpinają i podobno dobrej jakości :), a jak już trochę oswoję się z karmieniem, piersi nieco dojdą do siebie, to kupię sobie takie konkretne usztywniane, żeby jako tako były w formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie takich nieusztywnianych nie mialam wogole . I ten do karmienia juz mi bardzo pasuje. A pozniej to wiadomo trzeba je usztywnic zeby forme trzymaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :)) Ja dzisiaj samopoczucie ok. Tylko od 3 dni znowu mam takie sny w nocy ze pozniej spac nie moge. Wczoraj mi sie snilo ze urodzilam chore dziecko a dzisiaj ze urodzilam Marcelka i na nastepny dzien wyszlam z nim na spacer ;) Marlenka a jak Twoje wczorajsze pranie ? Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) marlenka, dziś też w planie pranie dla maluszka? :) kami, oj ja rożne bardzo dziwne sny mam praktycznie od początku ciąży, a przed ciążą, to bardzo rzadko śniło mi się coś złego. już przywykłam od lutego do tego ;). Na początku mnie to stresowało, teraz już mnie nie rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze, jakoś nie widać żebym miała rodzić lada chwila ;) Dziś chyba się poobijam, obejrzę film, posłucham muzyki, relaks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie, bo przez ta pogode nie wyschlo mi do konca to wczorajsze, jeszcze dosycha ;) ale super ze u was ok . a co do tych snow to w tej ksiiazce swojej wyczytalam ze to normalne wlasnie dokladnie tak jak Kami mowisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jaka już jesień...ale pocieszmy się, że na wiosnę będziemy miały już fajne podrośnięte maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze z tymi snami to normalne ale ja jakos nie moge sie do nich przyzwyczaic :/ No jesien jesien :) Nie wiem jak Wy ale ja lepiej funkcjonuje jak jest chlodniej , juz mialam dosyc tych upalow . A zima i tak dziewczyny za duzo nie bedziemy wychodzic bo bedziemy z naszymi skarbami w domku siedziec :)) Juz nie moge sie doczekac jak zobacze synka ale z dnia na dzien coraz bardziej sie boje :( A Wy dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.es
Dziewczyny kiedy zaczęłyście przyjmować kwas foliowy? Czy można go brać non stop, bo słyszałam, ze najwięcej niedoborów jest już w podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jezeli planujesz zajscie w ciaze to mozesz brac kwas foliowy 3 miesiace przed planowanych zajsciem a jak juz zajdziesz to przez pierwsze 3 miesiace (1 trymestr ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii, ja najbardziej bym chciała jednak i zimą sporo wychodzić z małym, oczywiście bez fanatyzmu, nie na 3 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja tez chce wychodzic ale tak jak mowisz nie na dlugie spacery i nie jak bedzie -20 C No i pewnie codziennie nie bede chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy się boję...no nie powiem że jakiś obaw nie ma...ale ja to chyba traktuje jako wyzwanie na którego spełnienie czekam od 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez planuje wychodzic z maluszkiem i tez jestem zadowolona ze na wiosne juz wiekszy bedzie ;D . Aco do kwasu to ja Prenatal(a w nim kwas) biore cala ciaze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie coraz gorzej . Coraz bardziej sie boje ze nie dam rady. Ze nie bede potrafila przewinac i nakarmic mojej pociechy . Jestem dopiero w 34 tc a ja sie juz tak boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, według wielu teorii obawy świadczą o dojrzałości, więc spokojnie, na pewno dasz radę :) ja jakoś tak mam, że przeważnie sie wystresuje, ułożę sobie to wszystko w głowie sporo wcześniej i teraz już dość spokojnie. na początku to sobie nie wyobrażałam, ze ja mam dziecko urodzić, później się nim zajmować, no kompletna abstrakcja...a czym bliżej tym to mi się naturalne wydaje, że po prostu takie są koleje losu, tyle kobitek rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka tez bym chciala miec takie nastawienie ale mam jeszcze na to kilka tygodni :) Marlena ja tez biore prenatal i bralam tez falvit mama ale sam kwas bralam tylko do 3 miesiaca bo tak mi lekarz mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do końca I trymestru tylko kwas foliowy, od 16 tc biorę Femibion Natal głównie ze względu na zawartość jodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena.....................tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami ........................tp. 7.11 ........synek Marcel...... Bydgoszcz migotka81..................tp. 05.10.......synek.......obrzeża Warszawy nie87.... ...................tp.05.10.........synek Tymoteusz.... okolice Warszawy PazdziernikowaMAMA....tp. 15.10........córeczka........świętokrzyskie Evi... .......................tp. 20.10........syn Tomasz......śląskie Patrycja....................tp 10.11.........syneczek........Łódzkie =ASIA=.......................tp 21.10.........córcia Alicja.........toruń-anglia coca2727....................tp.12.10........córeczka.... .....śląskie Znalazlam wkoncu . Zobaczcie ile dziewczyn bylo a ile juz sie nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jak samopoczucie? Ja mam teraz ostre porządki w domu, mycie okien itp, bo potem nie będzie mi się chciało, do tego jeździłam ze starszym synkiem do lekarza, ciągle coś robię i nie mam czasu i sił już na nic. Ja się z kolei boję o dziecko, w sensie, czy będzie zdrowe, nie mam się komu wygadać, bo każdy mówi, że wszystko będzie ok, mąż, że wymyślam, a ja nie mogę przestać o tym myśleć..dlatego dużo w domu sprzątam, żeby zająć czymś głowę:) Wstawiłam właśnie pranie śpioszków itp, ale nie mogę znaleźć rożka i pościeli do kołyski, a już wszystko przeszukałam, nie wiem, gdzie to mam. Brzuch mi wywaliło w tym miesiącu, bardzo jest duży, i chyba sporo przytyłam, ale się na razie nie będę ważyć:) Pozdrawiam! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki. ja dzis jakos duzo lepszy dzien mam. posprzatalam troche, popralam troche, odwiedzilam mame i tesciowa i dzien zlecial. teraz odpoczywam i czekam na mojego pana:) ja tez mam dwa staniki do karmienia bialy i czarny nieusztywniany. ale teraz znow zaczynaja powiekszac mi sie piersi wiec pewnie bede musiala kupic nowe:).dzis mam zamiar spakowac torbe do szpitala. wyprasowalam szlafrok i 3 pizamki...jedna to taka gigantyczna jeszcze do samego porodu gdy bedzie brzuszek. ja tez mialam straszny sen dzisiaj. snilo mi sie ze bylam na tym wlasnie etapie w ciazy jednak samotna bylam, gdzies wynajmowalam pokoik maly i ciagle plakalam ze bede samotna matka bez srodkow do zycia. do tego kazali mi sie wyprowadzic do konca tygodnia z tego pokoju masakra jakas. dobrze ze moj maz obudzil mnie calujac moje czolo gdy wychodzil do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,lubie zajrzec i miec co poczytac..;) bylam dzis na ostatnich badaniach laboratoryjnych,wracajac kupilam sliczny sweterek rozpinany dla malego z kapturkiem wyscielany polarkiem..slodki:) przeziebienie powoli mija ale obawy co do porodu nie. Caly dzien mam bol podbrzusza i krzyza i brak apetytu. Torby spakowane w razie czego;) ciekawe ktora sie pierwsza z nas "rozpakuje" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×