Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magnolia11

Zdecydowaliśmy się na dzidziusia:)

Polecane posty

Magnolia mnie tez bolał jak na okres :) a wczensniej miałam plamienie i myslalam ze juz tak szybko okres dostane :P i z pytaniem do męża - nie pamietasz kiedy miałam ostanią @ ? a potem chodziłam troche czasu w nieswiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis rano test i wyszedl negatywnie:(dlaczego?:( o co w tym wszystkim chodzi?:( tylko od owulacji mialam sucho zadnej wydzieliny a teraz mam gesta ale nie czysto biala tylko taka kremowa bardziej..nie wiem moze przez ta nocna prace moj organizm sie zmienia czy co nie mam pojecia:( cykle mam regularne, miesiaczki takie jak zwykle...jak bede miala w tym miesiacu @ to sie chyba zalamie tak przez te poprzednie testy sobie nadzieji narobilismy z mezem:( przeciez ta slaba kreska z dnia na dzien powinna sie robic coraz jasniejsza a jej teraz rano nie bylo wogole:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie wiem dziewczyny o co chodzi:( robilam ten test dzis rano i wyszedl negatywnie:(:(:( a przeciez skoro wczesniej mialam slaba druga kreske to powinna z dnia na dzien byc mocniejsza a tu taka zalamka:(:( a tak sie cieszylismy z mezem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam niechcacy dwa razy bo myslalam ze nie wyslalo i drugi raz wyslane w skrocie:) doszedl mi tylko taki kremowy gesty sluz:( a od owulacji mialam sucho...@ mam dostac 3pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ........
.za wcześnie test robiłaś??? nie nakręcaj sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może;...,.,.,..,
za wcześnie test robiłaś??? nie nakręcaj sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryeytyrtyrtyrty
Dziewczyny, ja mam 23 lata. Mieszkam ze swoim od jakiegoś czasu, nie mamy ślubu. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad postaraniem się od dzidziusia. Zostało mi dwa lata studiów, aktualnie odbywam staż, mój pracuje na czarno to tu to tam. Wiem, że może finansowo nie jest to najlepszy czas, ale pragnienie dziecka jest bardzo silne. No i wiem, że nie miałabym pomocy ze strony rodziny. Mój ojciec nie otrzymuje ze mną kontaktu, mama pracuje więc nie zajmie się dzieckiem gdybym chciała wrócić do pracy. Jego rodzice mieszkają daleko. Mój ma już ponad 30 lat. Często pojawiają się opinie, że warto miec dziecko wcześnie, organizm matki szybciej regeneruje, łatwiej zajść, no i po 30 stce ma się już odchowanego malucha. Jak myślicie, decydować się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie to dobrze przemyslec,zeby dziecko mialo normalne warunki na zycie i niczego mu nie brakowalo..sytuacja finansowa powinna byc stabilna...moze powinniscie cos odlozyc i zeby narzeczony znalazl cos na stale,gdzie bedzie mial umowe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolioa11
No i przyszla 3 dni wczesniej @ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia nie martw się :) przyjdzie odpowiednia pora :) wyluzuj :) a ja nie mogę się doczekać @ już nie ma jej 6 tydzień po zabiegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia nie martw się :) przyjdzie odpowiednia pora :) wyluzuj :) a ja nie mogę się doczekać @ już nie ma jej 6 tydzień po zabiegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba, ja miałam wcześniej @ po zabiegu, ale brałam luteinę na wywołanie. teraz jestem już po drugiej miesiączce.. i niedługo wybieram się do lekarza. a jak się ogólnie czujesz? Magnolia, nie przejmuj się kochana, pamiętaj - początek cyklu początek kolejnej nadziei.. trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba a konsultowalas sie w tej sprawie z lekarzem? czy to jest normalne ze @ nie masz? ja sie nie znam za bardzo na tym w takich przypadkach... AlicjaAlaAlicja fakt musze poluzowac co ma byc to bedzie...chyba sie przezuce na kalendarzyk i bede sobie zapisywac wszystko, przynajmniej nie bede sobie wkrecac co miesiac ze moze to juz teraz...wiecie co wogole to sie zastanawiam nad moim sluzem plodnym bo jest znikomy moze to tez stwarza jakies problemy..dawno nie bylam u ginekologa wiec nie mialam z kim skontaktowac sie w tej sprawie:( a dzisiejsza wizyte odwolalam bo dostalam @:( ale sie rozpisalam,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda..
że 50% pierwszych ciąż kończy się w dzisiejszych czasach obumarciem,poronieniem w pierwszych tyg.ciąży?-bo tak lekarz mi mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cos takiego slyszalam o tych obumarciach i nie wiem czym to jest spowodowane..nad olejem myslalam i chyba go kupie,nie wiem czy pomaga ale duzo pozytywnych opini o nim slyszalam..musze troche sie ogarnac bo jak tylka nie rusze i czegos nie zrobie to guzik bede miec..samo nic nie przychodzi:) wy pewnie spicie a ja w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) dostałam @ i nawet nigdy nie podejrzewałam że tak się uciesze :) Alicjo ogólnie czuje sie dobrze nawet bardzo, smuca mnie dwie rzeczy, że ginekolog przepisała mi tabl. anty ale to pewnie żeby się uregulowało, a druga to taka, że aż pół roku trzeba czekac na staranka. Przeleci, bo zaraz święta :) Magnolia trzymam kciuki za Ciebie :) pamiętaj że nie znasz dnia a zobaczysz dwie kreseczki :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestes jedyna osoba ktora cieszy sie z powodu @,hehehe:):):) ale w tym wypadku tez bym sie cieszyla:) odpuscilam bedzie to bedzie...mamy zamiar z mezem sie przeprowadzic wiec nie bedzie czasu na myslenie:)a wieczory i noce beda zajete:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia to bardzo dobrze przynajmniej zajęta będziesz myśleniem o nowym mieszkanku :) a kiedy się przeprowadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec przyszlego tygodnia:) mam nadzieje:) ale bede mic spokoj od wszystkich juz nied moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bo ostatnio musieliśmy u nich pomieszkac ale zero. Prywatności jest to mnie dobija a za nim skończymy budowę domu to bym sie nerwowo wykonczyla dlatego będziemy wynajmować jak naradzie ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia11, macie rację, najlepiej na swoim. My najpierw , przed ślubem jeszcze, przez rok mieszkaliśmy wraz z parą naszych przyjaciół na wynajętym, potem już do własnego mieszkanka. Nie wyobrażam sobie w tym momencie mieszkać z rodzicami.. ani z teściami, choć mam fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo mam pytanko może wydać Ci się głupie, ale jak wyglądał u Ciebie pierwszy okres po poronieniu? U mnie własciwie normalnie jak kiedyś, na pewno nie jest obfity jak wszędzie pisza i mówią i właściwie bezbolesny :D a jak dziewczyny nastroje weekendowe? bo ja do pracy na nockę się szykuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawienie na weekend? W weekend mam dostać @ i raczej dostane. Nie jestem rozczarowana, bo w sumie czego można się spodziewać po pierwszym miesiącu starań... jeszcze tak mało obfitym :P Ale bez spiny. Na wszystko przyjdzie odpowiedni czas. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba, u mnie pierwszy okres też był w miarę normalny, trochę bolesny, ale bez tragedii, niczym się nie wyróżniał. Natomiast drugi okres - to była jakaś masakra, jeśli chodzi o obfitość, nie będę się wdawać w szczegóły, ale działo się oj działo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×