Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O v O

Szukam wirtualnej koleżanki

Polecane posty

Gość kapitan ten tam
Szukam duchowwwwgdzie duch? Byl tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
Przemoc to nie moja broń, aczkolwiek nad kondycją pracuję, żeby chociaż uciec przed natrętem hahah Za to w zniechęcaniu do siebie mężczyzn to chyba jestem mistrzynią, chociaż do dzisiaj zdarzają się tacy, co z uporem maniaka wypisują mi "sweet" smsy, czy maile, na które od ponad roku już nie odpisuję. A to fakt, gaduła ze mnie straszna no! Co do "piśmiennictwa" - ważny element, a bo kolejne wymaganie, o którym może nie wprost, ale wspomniałam to przede wszystkim poprawna polszczyzna i ortografia, nie obraziłabym się jakby jeszcze interpunkcja działała. Jestem estetką i perfekcjonistką, nie znoszę zdań bez ładu i składu, zwrotów grzecznościowych z małej litery i perfidnych błędów ortograficznych - mnie i osób na moim poziomie to nie dziwi, bo to żadne wymaganie, ale już Ci co błędy robią nie stronią od wyzwisk - przywykłam :) Generalnie pierwszy raz weszłam na tego typu forum, sama nie wiem, dlaczego. Chyba za długo dziś spałam, że teraz spać mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
Taki strachliwy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
"koleżanka" to jest tu tylko jedna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisterX
flircik się dopiero zacznie ;-) daarria, czemu sama wrocilas z imprezki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale już Ci co błędy robią nie stronią od wyzwisk" Skoro już o poprawnej polszczyźnie. W tym kontekscie "ci" to nie jest zwrot grzecznościowy, ani osobowy - piszemy więc z małej litery :P Coś Ci powiem... wredni są ci dyskutanci niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
Faktycznie, masz rację - nawet najlepszym się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
"wredni są ci dyskutanci niektórzy" - masz kogoś na myśli? haha Co do tego błędu, ba błędziku - o 2:30 w nocy chyba możemy sobie wybaczyć :D Do tego weź pod uwagę fakt, że jestem głodna, bo od 18 nic nie jadłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo konkretnego nie mam na myśli. To forum jest wystarczająco dziwne, żebym nie będę próbował tego ogarnąć. Też jestem tu pierwszy dzień (i zapewne ostatni). Głodna, jakże dwuznacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
Haha coś mi się zdaje, że Ty jesteś bardziej seksoholikiem niż ja nimfomanką, bo nawet o tym nie pomyślałam. Tak, zaraz napiszesz, że przecież Ty nic o seksie nie wspomniałeś, więc że w gruncie rzeczy ja na to wpadłam :D ... ale przecież napisałam jasno, że od 19 nic nie jadłam, więc gdzie ta dwuznaczność się pytam, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mam "fazę" na to forum ale jak juz pisalam gdzies tam jutro znikam i na razie nie zamierzam wracac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimffomanka od 19? czy 18? hmmm brak konsekwencji, pewnie po 18 jeszcze cos podjadalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbadane są kojarzenia neuronów, czy to bardziej od mojego seksoholizmu niezdiagnozowanego, czy też dlatego, że kilka linijek obok siebie stało... nimfomanka... głodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
Bez obrazy, ale zawsze mnie się wydawało, że "fazę" zarówno na to jak i na inne tego typu fora mają ludzie nudni, bez pasji i zainteresowań, bez swojego życia, desperaci i prawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca, "faza" to cos co trwa na zasadzie pewnego etapu, czyli przez moment, nie posiada statusu quo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
daarria - od 19 nic nie jadłam, widocznie się pomyliłam wcześniej - "mylić się rzeczą ludzką" :) I nic nie podjadałam, jak to ładnie ujęłaś, bo jadłam obiad na mieście i żebyś znów nie miała powodu, by się czepiać - nie żadne tam KFC, Mc'Donaldsy, czy coś, tylko normalny, zdrowy posiłek w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimofomanko ale luzik, ja sie nie czepiam przeciez to zarty tylko takie z puszczeniem oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×