Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antymatkapolka

Czy Was też wkurzają mamuśki w sklepach?

Polecane posty

Gość kaczka dziwaczka2
Tak dokladnie! Mam 17 lat! Kurde, skad to wiedzialas? Mama mnie wygnala juz do pracy, meza mi juz znalazla. Oj, ja biedna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka dziwaczka2
Po cesarce brzuch zwisa do kolan. Nie. Dziekuje :) W sumie sama nie wiem co lepsze? Rozklapciocha czy galaretowaty brzuchol do kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka dziwaczka2
Idz cwicz, chociaz po 2 dzieciach to ciezko ci bedzie powrocic do sylwetki osy jaka mam ja, bezdzietna i bez rozklapcioszki :) Ja sie zamelduje troszke pozniej, bo rano musze sniadanie przemielic przygotowane przez meza, a potem do pracy. Ale jeszcze 2 tygodnie i kaczuszka wybiera sie na dluuuugie wakacje. Przysle ci pocztowke Halinko, zeby troszke ci urozmaicic to szare zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
witam piękne panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warita7
ale głupoty przecież dzieci nie da się usunąć z życia społecznego, maja prawo być w sklepach, parkach, a te sytuacje że niektóre matki takie przemądrzałe to są nienormalne wiem, ale dzieci przecież płaczą, krzyczą, a matki w parku moga rozmawiać o tym, o czym sobie chcą i to ich sprawa jest przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
zgadzam się z Tobą w 100% warita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
kaczka dziwaczka, gdzie ty się znowu do diabła szlajasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka dziwaczka z kom.
Jem śniadanie! Halinka znowu zmienilas nicka? Jestem dziś w złym humorze, w dodatku po południu idę zrobić tygodniowe zakupy, bo lodówka już pusta. I jak mnie jakaś wozkara dzisiaj wkurzy to jej chyba mleko na łeb wyleje. Miłego dnia Halina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
Kaczuszko miła, tylko spokojnie bo się udławisz! czemu masz zły humor? mąż się wczoraj nie wywiązał z obowiązku małżeńskiego?? posiedź tu ze mną, poopowiadaj o swoich problemach - wspólnie na pewno znajdziemy ich rozwiązanie...a ja mam Mildred na drugie, nie pisałam wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka dziwaczka z kom.
A czemu sie nie logujesz ze swojego nicka? Ja odmawiam pogawedki z osobami podszywajacymi sie pod Halinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
no trudno, mi się Halinka znudziła - to takie prowincjonalne... natomiast Mildred z Ohio łoł! to jest zarąbisty nick, co nieee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
kaczka, jak tam humorek?? uzbrojona w złą minę i widelec, żeby pokazać kto rządzi w sklepie? jak ci dzieciak wlezie w drogę to proponuję do zamrażaki wrzucić - niech sobie ochłonie odrobinę... ja już dzisiaj piję drugą kawkę, zjadłam jogurt z otrębami, jeszcze serek wiejski, jabłko i do domu a po południu idę z młodym na pocztę, się będzie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka dziwaczka z kom.
Przeciez jeszcze wczoraj pracowałam na zmywaku :o Zastanów sie wreszcie :) co prawda moja posada nie dorównuje Twojej dzialowi serów ale tez nie narzekam. :) Przynajmniej nie muszę oglądać patologicznych mamusiek i ich niewychowanych bachorkow. Ale po południu będzie ostro, bo idę na zakupy. I już czuje, ze będzie sajgon z tymi dzieciakami. Boże dopomoz . A jak tam dzisiaj twój dział serów? Wszystko dobrze rozłożone? A rozklapciocha dzisiaj w porzadeczku? Uważaj żeby ci sie nie rozleciala w drodze na pocztę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
kaczko, toż ja przecież o tym sklepie a propos zakupów, jakieś zaćmienie wtorkowe masz... dział serów funkcjonuje bez zarzutu, dzisiaj zwolniłam jedną pindę, bo krzywo na dziecko popatrzyła, prosiła, błagała, że ma ciężką sytuację, ale byłam nieugięta - będzie mi tu dzieciaczki straszyć, wiedźma jedna! rozklapciocha zwarta i gorrąca, cały dzień ćwiczę mięśnie kegla, żeby była jeszcze przyjemniejsza w użytkowaniu twoja jak? ciągnie makrelą z dna kaczego stawiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka dziwaczka z kom.
Moja w porzadeczku, bo jeszcze w stan rozklapciochy po dzieciach nie weszła. Po co zwalnialas biedna dziewczynę? Przyznaj sie, miała lepszy cyc i tyleczek od ciebie hę? Ty zazrosnico. A trzeba było w nią chociaż serem rzucić, jako mamuska bandki rozbojnikow :P Sorki muszę już iść, bom znowu dziś nic nie zrobiła przez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka pierdula
Tak czytam i doszłam do wniosku ,ze Wy sie lubicie:) W realu pewnie były byście najlepszymi psipsiółkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
ja też normalnie czuję jakieś ciepło na sercu, jak się kaczka pojawia... nawet ktoś mądry kiedyś takie powiedzenie wymyślił: kto się lubi ten się czubi, hłehłe ale jakby mi dzieciaka wzrokiem spiorunowała, bo głośniej krzyknął, albo coś nie tak skomentował, to torebka z cegłą w środku mogłaby pójść w ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za skrajna patologia na tej kafeterii. Wasze słownictwo godne jest politowania. Głupiutkie kobietki co swoje frustracje wylewaja na matkach. Jak mozna byc tak ubogim intelektualnie człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
annmarie - ale o co ci dokładnie chodzi?? gdyż ja tutaj żadnej patologii nie zaobserwowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG O_o
Och i ach, matki polki opanowaly temat. Lepiej sie wezcie, tepe idiotki, za wychowanie waszych rozwydrzonych bachorow, a nie dupy przed kompem gnieciecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w sukni1992
Ja ostatnio byłam w sklepie z butami i dziecko rozwalało kartony z butami i rozwaliło napis z ceną a mamusia tylko z daleka wołała uspokój się uspokój się masakra współczułam sprzedawczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
dama - a co sprzedawczyni ma lepszego do roboty, niż układanie kartonów?? smsy z narzeczonym może se po pracy pisać, tak? a w pracy to się pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
a tu wrze nadal od niedzieli :D? myślałam, ze temat poszedł dawno w zapomnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
gdzież tam, kręci się że aż miło! co nie kaczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Dajmy spokój juz tym dzieciom ...zapodajta nowy ciekawy temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
zośka, to zaproponuj coś niestandardowego... opisz nam tu na przykład najbardziej stukniętą koleżankę z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam wstecz i co czytam
to ja napisałam ten długi wywód na 13 na stronie i co z tego że długi ? Posty co niektórych nicków razem wzięte są o wiele dłuższe niż ten jeden mój, ale widzę że wam lenie to trzeba to porozdzielać na części żebyście mieli złudzenie że czytacie kilka mniejszych niż jeden długi a w rzecztwistości to na jedno wychodzi. To do tych co się czepiali długości mojego topiku dla uściślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Ja to kuźwa nudna jestem ,siedzę w domu i nie mam kontaktu z innymi ludźmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildred z Ohio
my mamy nową panią, jako osoba do pogadania - dosyć ok, babka po 40. ale naprawdę atrakcyjna, natomiast ma takie wejścia jeśli chodzi o to co ma robić...ostatnio pokłóciła się z szefem i z jednym kolegą i powiedziała, że jak im się coś nie podoba to ona zabiera torebkę i idzie do domu, hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×