Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enna

Idealny facet...

Polecane posty

- powinien być męski, a nie taki pipowaty jak większość facetów na tym froum - powinien być dowcipny i towarzyski, żeby nie było wstyd przedstawić go rodzinie i znajomym (aczkolwiek przesadna, nachalna towarzyskość niewskazana 🖐️ ) - musi być inteligenty, nie znoszę półgłówków robiących błędy ortograficzne, mówiących "poszłem", "se" itp. - nie powinien być zbyt wylewny, nie ma nic gorszego niż facet użalający się nad sobą - przesadny romantyzm wypada żenująco, nie cierpię tych wszystkich romantyków rozpływających się nad błękitem mych oczu, jak tafla jeziora o wschodzie słońca... Ponadto, musi być zdecydowany, zaradny, stanowczy ale i ugodowy, szarmancki i pewny siebie. Nie musi być przystojny. Gdzie on jest?! 😭 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie narzekaaaam
ja go mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, proszę opuścić mój topik. Bruneta w okularach tu nie znajdziesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię takich durnych kur domowych co myślą, że Pana Boga za nogi złapały bo mają męża i wielki zaszczyt podawać mu piwo jak wraca z pracy fizycznej. Pozdrawiam "Nie prowokuj pasztecie' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetbezszans
oto jezdem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prowokuj pasztecie - a co takiego wielkiego w tych "wymaganiach"? Tobie wystarczył przystojny, autorka ma prawo mieć swoje wymogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newok
To mnie szukash :) Ale nie jestem z Gdańska :( Ale miłość nie zna granic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo zabolało Cię, że nie spełniasz zapewne ani jednego z wymagań? Bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ENNA
Kur domowych? Zazdrościsz jej? Jakby była kurą domową to nie pisałaby tutaj tylko odgrzewała kolacyjke dla mężusia, a ona napisała, że na nią czeka, także wyluzuj zazdrośniku i czekaj do 90tki na tego jedynego wspaniałego - już sobie wyobrażam jaka ty musisz być "piękna" skoro nie możesz przyciągnąć jednego z wielu milionów pasujących do twojego opisu :) Wstydzę się czasem że jestem kobietą, czytając ten bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetbezszans
takie "wymagania" to pies z kulawą nogą potrafiłby spełnić *żenuda*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
jak rozumiesz "ugodowy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do Enna" Dziękuję, poczekam :) Byle czego nie biorę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziunia
facetbezszans - to co tutaj robisz na babskim forum, co? Faceci zaczynają byc żałośni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutass Taki, co pójdzie na kompromis, ale niekoniecznie kosztem rezygnowania ze swoich przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetbezszans
poznaję kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ENNA
Lepszych nie przyciągniesz, bo poziomem im nie dorastasz także radzę zrewidować poglądy. Jesteś skazana na tłumoków bo macie coś wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×