Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vink

Film, ktore moze wreszcie otworzy Wam oczy

Polecane posty

Gość Vink

Po obejrzeniu filmu Fitna (trwa okolo 15min.) jestem w szoku. Nie mam nawet slow aby to skometowac. Do tej pory bylam bardzo otwarta na inne kultury inne religie, ale po obejrzeiu tego filmu jestem w szoku. Link podaje na dole: http://www.youtube.com/watch?v=G6dFvDEJe5M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka.k.()
Powiem krotko religia powinna byc jedna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vink
Mam nadzieje, ze nie mowisz o islamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka.k.()
:D no raczej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljhgfdsa
a TY juz nie POLACZEK?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljhgfdsa
kto tu jest zalosny?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vink
womenontheway, nie rozumiem twojego komentarza :/ Film jak najbardziej oparty na faktach. Osobiscie nie wyrazam rowniez swojej opinii a propos islamu, czy innej religii. Uwazam, ze kazdy ma prawo do swoich refleksjii a ta swoja zalosnosc lepiej schowaj do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiepytamjej
womanontheway25, obejrzalas filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala prawda o islamie w jednym krotkim filmie. brawo! jezeli mamy sie spodziewac wybuchu jakies swiatowej wojny w najblizszym czasie to bedzie to wojna ameryki i europy z krajami islamskimi. i wtedy dopiero ludziom sie otworza oczy.. tylko ze wtedy to moze byc juz za pozno. sami na to pozwalamy co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hoooo
To ta wasza UK na to pozwala. UK to dla nich glowny cel w Europie. No i Francja. Poza Europa celem jest oczywiscie Ameryka. I co? Kazdy sie boi gebe otwirzyc zeby cos powiedziec. Niedawno BBC pokazalo serial komediowy Citizen Khan opowiadajacy o perypetiach pakistanskiej rodziny mieszkajacej w UK. Serial to komedia, nie miala na celu obrazania, ale ukazania prawdy. Aktorzy rowniez sa pochodzenia Pakistanskiego. Np. jedna scena gdzie nastoletnia corka tytulowego pana Khana, ktory chwali ja do starszej corki, ze pewnie siedzi teraz w kuchni i pilnie czyta koran i sie modli. Tymczasem coreczka siedziala w kuchni i czytala magazyn. Hijab zdjela na ramiona, a makijaz miala jak prostytutka. Jednak gdy uslyszala, ze tatus idzie do kuchni, szybko zalozyla hijab na glowe i udalwala ze sie modli. I co, nie jest to prawda? Wystarczy spojrzec na muzulmanki, ktore sie urodzily w UK. Mocny makijaz, obcisle bluzki i jeansy i hijab na glowie... :O Oczywiscie po tym serialu wielu muzulmanow zaczelo protestowac i rzadac aby usunieto go z telewizjii, gdyz obraza ich uczucia religijne. Serial leci dalej, ale jak dlugo? Nie wiem. W koncu przeciez ten kraj tak kocha muzulmanow, ze nic im zlego stac sie nie moze i bron boze cos zlego powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka.k.()
Tak jestem Polaczkiem ,ale ty tez ;) To ze mysle iz religia powinna byc jedna,nie znaczy ze jestem ograniczona..prosze pani. Paniusia chyba nie oglada tv,albo udaje ze nie widzi co sie dzieje na swiecie...wlasnie dzieki ISLAMOWI. Zona podzielam twoje zdanie! Tylko jedno mam pytanie...co my mozemy zrobic? teraz cos zmienic..na to chyba za puzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaaaaaa
To USA sobie pozwala,u nich jest WOLNOS SLOWA robia co chca,i patrz co przez durny filmik sie dzieje . Dlaczego w UK nie doszlo do takich protestow?? To jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwalamy na to co sie dzieje przez ta glupia poprawnosc polityczna, wlasnie po to, a zeby nie zostac nazwanymi "ograniczonymi".. islam w europie rosnie w sile i liczebnosc i z tego w najblizszym czasie (za naszego zycia pewnie jeszcze a juz na pewno za zycia naszych dzieci) beda ogromne problemy, najgorsze dla mnie jest wlasnie to, ze zaraz po ameryce wymieniane jest uk (latwiejszy cel od ameryki tak naprawde). to mnie wkurza, stresuje i mam nadzieje, ze europa i ameryka sie w koncu opamieta i cos z tym zrobi.. no chyba ze tu chodzi o cos innego - celowe wywolanie wojny w celach finansowych.. niestety i tak moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1. nie chcialam nikogo obrazac, jesli to zrobilam Przepraszam. Sama jestem Polka i jestem z tego dumna. Co do Islamu, ja do konca nie wierze w ten 11 wrzesien stad moja opinia. Nie bronie tez muzulmanow. Nie wiem tylko skad ta nagonka. Dobrowolnie ludzie przechodza na muzulmanizm, masa Amerykanow rowniez. Nikt nikomu nie zabrania przeciez zostac przy swojej religi. ta nagonka na Muzulmanow mnie troche denerwuje. Tak samo bylo i jest z chrzescijaninami, pametacie przesladowania , wyprawy krzyzowe. Kosciol sie bogacil i nadal to robi, zgarnia kase gdzie co jest. Dlatego ja czytam koran teraz powoli i wkrotce podejme decyzje czy chce zmienic religie czy nie. i jesli to zrobie, bedzie to tylko moja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie za bardzo podniecaja się religią i traktują ją zbyt dosłownie zamiast skupić się na prawdziwym życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vink
womenontheway, widzisz, Ty nie rozumiesz tej calej nagonki na muzulmanow, a Ja nie rozumiem tej calej nagonki na Zydow i chrzescijan przez muzulmanow. Roznica jest taka, ze my chrzescijanie nie prowadzimy wojen religijnych, nieporywamy i nie mordujemy muzulmanow, my nie pietnujemy kobiet sprowadzajac je do poziomu swini czy malpy, my nie popelniamy tzw:. honor killings. Przytaczasz cos o wyprawach krzyzowych. Oczywiscie, ale my tu mowimy o wydarzeniach z przed 5ciu wiekow! Sama rowniez czytalam Koran. Z czystej ciekawosci i zainteresowania. Islam, sam w sobie, po prostu mnie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet na forum większość konfliktów jest przez religię. Nie widzicie tego? Dlaczego jesteście aż tak ograniczeni? Poluzujcie gatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztafmmm
Islam to nir tylko wydarzenia z 9/11. Popatrz co sie dzieje na swiecie i co Ci ludzie robia... Czy w koranie pisze ze tak maja postepowac z ludzmi, z ich kobietami dziecmi?? Popatrz jak oni zyja,czy to jest normalne ze kobieta nie ma nic do powiedzenia? To ca ludzie ktorzy maja bardzo duzo wiary..tylko dlaczego pokazuja ja np. po zakonczeniu jakies zezni,masakry gdzie zabili tysiace ludzi..wtedy rece do allaha skladaja z radoscia ze wygrali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womanontheway --> takie masz "szerokie" spojrzenie na sprawy to najpierw poznaj ta religie, jej plusy i minusy a potem dopiero decyduj.. na pewno bylas chrzczona, domniemam, ze jestes wiec katoliczka. zmienisz religie a katolicki kosciol cie przed tym ani nie powstrzyma, ani nie odwiedzie.. bo jestes wolna, masz wolna wole. za to gdybys chciala z muzulmanki stac sie katoliczka tym samym koran mowi o tym, ze nalezy ci sie kara smierci. na pewno grono muzulmanow chetnie podejmie sie wykonania takiego wyroku.. islam to nie tylko atak z 9/11, to takze traktowanie kobiet jako podrzednych gatunkowo, pozwalanie na zabojstwa honorowe, a takze np. kastracja malych dziewczynek. na pewno zgadzasz sie z tym??? ale droga wolna, to twoja decyzja, tylko pamietaj, ze juz takiej wolnosci jaka masz obecnie nie zaznasz beda muzulmanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze jeszcze
ror tu nie ma tradycyjnie nabijającej się z jezuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTCDESIRE__
nie wywoluj wilka z lasu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ma ROR
nabijajaca sie z waszego jezuska do kretynskiej i psycholskiej religi jaka jest islam? :O Wszelkich muzulmanow powinno sie wywalac z Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to muslimy znowu sa wkurzone, bo znowu nagrali filmik. i znowu gina ludzie. to przykre, ale to samo bedzie w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkdsgsdg
wszystko sie dzieje w europie kochany..a ameryka dalej robi pierdolony zamet i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plenerowej żony
przez cały czas uważałam Cię za raczej mądrą kobietą, ale skoro piszesz, że 11/9 to były zamachy terrorystyczne i to dokonane przez muzułmanów... to zaczynam się zastanawiać nad swoją opinią :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mowiac mam watpliwosci co do 11/9 i nie ukrywam tego. Co do zmiany religii, jeszcze nie podjealm decyzji i nie wiem czy to zrobie. Jedno jest pewne, ze po studiach zamierzam jechac prosto do Dubaju mam nadzieje, ze znajde tam prace. Wiem, ze choc emiraty to panstwo arabskie, mimo wszystko w Dubaju mozna spokojnie byc tym, kim sie jest. Nie wiem dlaczego w Polsce jest takie zacofanie Widzi sie czarnego- sensacja widzi sie Chinczyka- sensacja o Zydzie juz nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno- nie wiem skad to przekonanie, ze kobiety to podkategoria w krajach muzulmanskich! Mieszkalam z rodzina w Maroku, widzialam ze mama mojego kolegi nie robila nic, nie sprzatala, nie gotowala. Dzieci wszystko robily. Szacunek do rodzicow widac bylo z daleka, nie to co w Polsce i innych krajach europejskich. Robta co chceta Moje kolezanki z Indonezjii normalnie zyja, pracuja, z Malezji to samo Pewna dziewczyna z Turcji, Ebru jest managerem w jednej z powaznych firm telekomunikacyjnych. Kochani, Islam to nie tylko zaslonieta twarz. Poza tym, ja nie zaloze nigdy chusty ale szanuje kobiety, ktore to robia. Lepiej sie zaslaniac niz jak co niektore Litwinki i moze Polki chodza po licy w bialch mini, ze prawie tylek widac. Z dwojga zlego wole to, co zasloniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do plenerowej żony --> nie wiem jak bylo z 9/11, mnie tam nie bylo! wiemy tylko tyle ile nam przekazuja media, nikt z nas tak naprawde nie ma szansy wiedziec co to dokladnie bylo, ani ty ani ja. moze masz jakas swoja teorie, ale nie sadze zebys byla w stanie przedstawc jakiekolwiek dowody na cokolwiek. ja tylko wiem ze islamisci nawoluja wrecz do terroryzmu. nie wymyslilam sobie tego - sami o tym wszem i wobec obwieszczaja. juz nawet pomijajac terroryzm, sama pogarda i brak asymilacji z ludzmi wsord ktorych mieszkaja jest dla mnie niezrozumiala. rozmawialam kiedys z muzulmaninem na temat 9/11 i on jak najbardziej popieral owy atak, samo poparcie jest dla mnie oburzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×