Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vink

Film, ktore moze wreszcie otworzy Wam oczy

Polecane posty

womaotheway --> zabawne ze w jednym poscie wspomnialas o tych zydach... i o dubaju. przeczytaj wiec ten artykul i zastanow sie nad tym czy rzeczywiscie dubai to takie kosmopolityczne miejsce i takie otwarte na tych gardzonych w polsce przez czesc spoleczenstwa zydow: http://www.haaretz.com/news/israelis-no-longer-allowed-in-dubai-after-hamas-hit-1.263926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do zmiany religii, jeszcze nie podjealm decyzji i nie wiem czy to zrobie." Mysle, za za checia zmiany religii kryje sie jakis muzulmanin, w ktorym sie zakochalas :) Przemysl to. Mozesz potem zalowac tej decyzji do konca zycia. Tym bardziej, jesli jest to dla jakiegos faceta. :o "Jedno jest pewne, ze po studiach zamierzam jechac prosto do Dubaju mam nadzieje, ze znajde tam prace." Po pierwsze, podejmujesz bardzo nierozsadne decyzje. Po drugie. Co wiesz o Dubaju? Bylas tam kiedykolwiek? Spedzilas tam pare tygodni, zeby zobaczyc jak tam jest? Pomysl wyjechania do Dubaju i szukania tam pracy na miejscu jest zly. Mozesz co najwyzej skonczyc pod mostem. Myslisz, ze Dubaj bedzie czekal z otwartymi rekoma na prace dla ciebie? Oni potrzebuja ludzi wyksztalconych, z DOSWIADCZENIEM, najlepiej Amerykanow i Europejczykow. Dobrze by bylo, zebys miala w swoim CV referencje od dobrego pracodawcy, ale to i tak nie gwarantuje ci, ze dostaniesz prace. Tam konkurencja jest przeogromna. To nie UK, gdzie praca czeka na kazdego, nawet z wyksztalceniem zawodowym. Moim zdaniem powinnas najpierw znalezc prace, a dopiero potem upewnic sie, ze pracodawca oplaci ci twoja wize, zapewni mieszkanie oraz coroczne bilety do domu. Te 3 pakiety sa podstawa. Zycie w Dubaju jest drogie. Masz tyle kasy odlozonej na start? Bardzo mnie zszokowalas swoim wpisem, ze zraz po studiach chcesz tam jechac i szukac pracy. Przeciez nikt tak nie robi. Tam sie jedzie jak juz MA sie ta prace zalatwiona. :o Jesli jestes ladna i wysoka, mozesz aplikowac do agencji modelek. Europejskie kobiety sa popularne wsrod rekla arabskich produktow, ale nie tylko. Widzialam rozniez Arabki, ktore pojawialy sie na plakatach. "Wiem, ze choc emiraty to panstwo arabskie, mimo wszystko w Dubaju mozna spokojnie byc tym, kim sie jest." Ta, Dubaj i Abu Dhabi to emiraty niezwykle przyjazne, lubia Amerykanow i Europejczykow, bo to podnosi prestiz ich kraju. 80% ludnosci to obcokrajowcy, a tylko 20% to lokalni Emiratczycy, ktorzy dzieki turystom zyja sobie jak paczki w masle. :) Sa jednak takie miejsca w Emiratach, gdzie juz takiej tolerancji nie doswiadczysz i to sa male prowincje, jakies pustynne wioski, no ale przeciez Dubaj tez byl jeszcze niedawno jedna wielka pustynia... :) "Nie wiem dlaczego w Polsce jest takie zacofanie Widzi sie czarnego- sensacja widzi sie Chinczyka- sensacja o Zydzie juz nie wspomne" W Polsce owszem, jest zacofanie, ale w krajach muzulmanskich, jesli jestes Zydem, masz przechlapane. Przeczytaj artykul, ktory wkleila Plenerowa Zona. Zydzi maja zakaz wjazdu do Emiratow. Tylko dlatego, ze sa Zydami... Niefajne to, co nie? Poza tym, Emiratczycy sa cieplo nastawieni do innych religii. Wiadomo, im wiecej turystow, tym lepiej dla nich. Sa koscioly katolickie, mozesz sie ubierac jak chcesz, mozesz miec bikini na plazy ( nawet wskazane!) oraz trzymac chlopaka za reke. Nie mozesz sie jedynie calowac w miejscu publicznym. "i jeszcze jedno- nie wiem skad to przekonanie, ze kobiety to podkategoria w krajach muzulmanskich!" Co zatem powiesz o sytuacji kobiet w Arabii Saudyjskiej? I popatrz, jakze blisko im do Emiratow... :) A wciaz zacofanie jak ze sredniowiecza. Za takie zycie to ja dziekuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plenerowej żony
jednak jesteś głupia :o:o "wiemy tylko (!) tyle, ile przekażą nam media" - nie mam więcej pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
a ty wiesz więcej? podróżujesz do miejsc o których mówią media czy telepatycznie łączysz się z tubylcami?:D media maja ogromny wpływ na ludzką świadomość i to wiadomo nie od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah widocznie ty jestes obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnosciami wiedzy o wszystkim bez zbednego informowania cie o tym.. niestety ja jestem glupia wiec dowiaduje sie z mediow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam wziac pod uwage ewentualnosc ze moze leciales tym samolotem co sie rozbil na WTC.. a moze chodziles z uwczesnymi sluzbami USA albo samym prezydentem Bushem na piwo i ci po pijaku wyjawij cala prawde o zamachach. mozliwosci jest wiele, oj wybacz, rzeczywiscie glupia jestem, ze o tym nie pomyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tataratatatata
Ne chce mi się czytać waszych wypocin, ale nie wiem jak jeszcze mimo tylu dowodów (zawalenie trzeciego budynku, filmy na youtube, na którym widać detonacje ładunków wybuchowych w trzecim budynku, wypowiedzibudowniczych WTC, którzy mówią, że niemozliwe żeby od uderzenia samolotu wieże się zwaliły i w taki sposób, dziura w pentagonie, która nie mogłaby by być spowodowana udezrzeniem samolotu). JAK MOZNA WIERZYĆ W BAJKI ZE ZA ATAKIEM Z 11 WRZESNIA STALI MUZUŁMANIE?? NO JAK ZASTANOWCIE SIE? To nie muzułmanie, tylko Amerykanie sami sobie zgotowali ten los. A dalszym planem iluminatów jest stworzenie jednej religii, poczytajcie o iluminatach coraz więcej osób jest świadomych w jakim gównie żyją, dlatego iluminatom się nie uda już, bo ludzie wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namietnie potepiam glupote
Plenerowa Zona : "rzeczywiscie glupia jestem". No w koncu sie przyznalas! Bo ktoz normalny pisze "uwczesny" zamiast "ówczesny". :o Doksztalc sie dziewczyno, a potem zacznij udawac "madra" na kafeterii. Jak na razie wieje pustka od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorry wielkie! nie zamierzam sie doksztalcac w kierunku ortografii, od czasu do czasu walne jakis blad i jakos z tym zyje. nic z tego co napisalam do ciebie nie dotarlo tylko ten jeden wyraz tak ci zapadl w pamiec.. zapytaj sie sama siebie dlaczego? lubisz sie dopierdolic po prostu, przyznaj sie, nie napisac nic na temat tylko cos komus dosrac.. niech no zgadne - na moje nieszczescie musialam to byc akurat ja :) super.. a jakis jeden glupi blad ortograficzny sprawia, ze czujesz ode mnie powiew pustki? :) nie wnikam w twoja pokretna logike..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-luoryt
Woman----25 wymiata .Panienka polatała po świcie i nic z niego nie zrozumiała. Pojedź dziewczę drogie to typowo czarnego kraju Afryki i zobacz czy nie wzbudzisz tam zainteresowania czy jak piszesz "sensacji". To samo np. w Arabii Saudyjskiej. A również w Chinach .Tak naprawdę w WIĘKSZOŚCI "niebiałych " państw świata. Zwłaszcza jak ubierzesz się jak typowa europejska młoda kobieta. A te "sensacje " jakie Murzyn wzbudza w Polsce ..litości gdzie ty dorastałaś ?! Jakbyś poza bieganiem z rozdziawioną japą i braniem "face mask" i słodkich słów za real poznała dobrze choćby kraje Zachodniej Europy z tego co myślą i czują ich mieszkańcy to byś wiedziała że słowa Angeli Merkel o "multikulti kaput" to coraz powszechniejsze przekonanie. I masy obcokrajowców lepiej lub niestety gorzej odnajdujących się w tamtejszej rzeczywistości to nie żadne wzbogacenie a narastający kłopot.Którego rozwiązania na razie nie widać. A te słowa o "polaczkach ".. Oj kompleksy wylazły.....Wiedz że choćbyś znalazła sobie na zachodzie np .50 niemieckich czy francuskich przodków a w ramach 'postępu" wpisała sobie w CV romanse z 6 Marokańczykami to i tak dla rdzennych mieszkańców takiej Francji zawsze będziesz ,no właśnie Polką .I niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolooooooo
"nie zamierzam sie doksztalcac w kierunku ortografii, od czasu do czasu walne jakis blad i jakos z tym zyje." Ahahahah plenerowy pustak znow blysnal ynteligencja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiokoala
od kiedy bledy ortograficzne swiadcza o inteligencjii? w dodatku ocenianie kogos po bykach niestety nie swiadczy za wiele o Twojej inteligencjii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misiokoala
Mam prawo oceniac bledy tego pustaka, gdyz ona rowniez ocenia innych pisownie. I to nie raz! Smieszy mnie, ze poprawia kogos, podczas gdy sama wali byki jak osiol. I tak, bledy ortograficzne swiadcza o inteligencji. Nie moge traktowac powaznie rozmowcy, ktory pisze "uwczesny". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie poprawiam niczyich bledow ortograficznych, co innego jak ktos uzywa slow ktorych nie rozumie.. a ciebie prosze o przytoczenie postu, w ktorym rzekomo wypominalam komus poprawna pisownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiajanusia
prawo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misiakoala
Chyba jesteś smieszna. Myślisz ze będę teraz przeszukiwać posty specjalnie dla ciebie pusta krowo? Kto tu bywa to wie, ze nie raz poprawiałas czyjąś pisownie. Posiedz ze slownikiem, ewentualnie z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisowni nigdy nie poprawialam co najwyzej blednie uzyte slowo kiedy ktos nie zrozumial jego znaczenia, a to jest diametralna roznica... przeszukiwac nie musisz ale skoro mnie o cos oskarzac to wypadalo by poprzec dowodami. i skoro cie tak raza moje bledy to omijaj szerokim lukiem moje posty, nie musisz psuc calego tematu swoimi wielce "ynteligentnymi" dojebkami "pusta krowo numer 2" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plenerowa sciema
Ojej, diametralna różnica.... No już plnerowa nie próbuj tu nam zarzucać lepszym slownictwem :D Ty diametralnie różniąca sie pannico :) Twoje słownictwo jest rynsztokowe, tak jak i ty cała. Usialala sra lala, No to wypad na inny wątek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu ,jestem przeciwnikiem islamu. Myslze reakcja na film ten zUSA byla przesadzona. To tylko film..jak by wszyscy ludzie chcieli tak postepowac..nie wiem jak swiat by wygladal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plenerowa sciema
Sra la la la, wypad do wyra, bo sie na zmywak jutro nie wyspisz :D :D A to, ze dużo rzeczy nie wiesz, to ja akurat wiem :) Na równi jesteście z plenerowa. A czy ty tez konkubina? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosnij dziecko, moze za powazniejsze sprawy sie wez, szkoda twojego talentu i tych och i ach pokladow inteligencji, moze jakis substytut profesora miodka by z ciebie byl? warto by bylo nad tym pomyslec :) jusz pszez ciebie zapomialam o czym my totaj pisalim.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usialalala --> z jakim usmiechem on mowi o klamstwie! i wtedy na takich relacjach opieraja sie ich malzenstwa... poza tym jak mozna wogole chciec smierci partnera? ludzie w europie najpierw mysla o rozwodzie, a islamisci z grubej rury o smierci. no i komu on to mowi, dzieciom po 5-cio, 7-mio letnim?? pranie mozgu od dziecinstwa.. polecam ksiazke pt. "corka imama". mialam okazje przeczytac ja miesiac temu. biografia dziewczyny z muzulmanskiej rodziny mieszkajacej i urodzonej w anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plenerowy pasztet
Oda do Plenerowej Konkubiny Plenerowa Konkubino - Królowo Sedesu : Ot już ranek świta, Plenerowa ze światem się wita. Dziecka nie chce, męża nie ma Więc w internecie się wymienia. Już od rana się loguje, No bo przecież nie pracuje. Nicków na forum ma z tysiąc Mógłbym to wam przysiąc. Z ortografią ma problemy, Do nauki ją wyślemy. Wieczorami też tu siedzi, Ku nieuciesze tutejszej fajnej gawiedzi. Potem idzie smutna na swój sedes Myśląc, że dupsko wkłada w mercedes. Taki to żywot Plenerowej - Królowej Sedesu Która nie miała dzisiaj okresu. Plenerowa Królowa Sedesu!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×