Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vink

Film, ktore moze wreszcie otworzy Wam oczy

Polecane posty

Ktoras laska tu pisala ze czyta koran, i byc moze przejdzie na ich religie....oczywsice jej decyzja. Ja tylko nie jestem w stanie zrozumiec, czym trzeba sie kierowac w zyciu,zeby wogole rozwazac taka zmiane. Po tym co sie dzieje na swiecie..i chocby patrzac na ten filmik co podalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edixon
Piszcie na temat a nie pieprzcie o ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE:zatrudnię w Dubaju ,najlepiej głupią Polkę(blondynkę),praca na pół etatu(jako manekin treningowy do kamieniowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memory minded
bl777 debilu chyba cos ci sie pomylilo. Dubaj i kamieniowanie? :D :D To nie te rejony koleszko. Dubaj jest juz bardziej zachodni niz Anglia :D Doczytaj sobie tlumoczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja. Powiedzialam ze sie zastanawiam , a nie ze juz podjelam decyzje. Zycie pisze rozne scenariusze. A gdyybym miala wybierac Muzulmanin a co po niektorzy z forum nie mam zadnych watpliwosci co do wyboru. po za tym ktos fajnie napisal maila na stronie czesniejszej i dziekuje bardzo za rady. Naprawde Aczkolwiek nie mialam i nie mam zamiaru jechac do Dubaju w ciemno. Bede starac sie o internship w hotelu i tylko w takim celu polece do Dubaju. Po wakacjach zaczynam kurs arabskiego, ktory mam nadzieje troche mi pomoze. Do Dubjau chce leciec na kilka miesiecy i tylko tyle. Za zmiana mojej religii nikt nie stoi tym czasem pozdrawwiam , przeczytam Wasze wypociny juz po goracych wakacjach w Brazylii... Moge jechac?? to przeciez taki katolicki kraj buahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napisalam -->byc moze przejdzie na ta religie ;). I tak jak napisalam twoja sprawa..ja tylko nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego ludzia chca przechodzic na muzulmanizm..po tym co sie dzieje na swiecie. Dla mnie jest to jedno wielkie zaklamanie .. caly koran. I sami to pokazuja nagrywajac durne filmiki.A puzniej jazdaaa bo ktos krytykuje.. Dobaj-- piekne miasto,sama bym chciala zobaczyc tak samo jak Brazylie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Womenontheway25 Nie bardzo jest mi milo, gdy piszesz miedzy innymi o moim poscie "wypociny", ktorych nie chce ci sie czytac. Skoro nie chce ci sie czytac, to po co weszlas i odpisujesz? Swiadczy to tylko i wylacznie o twoim braku kultury i poszanowania do dyskutanta. Zauwazylam rowniez, ze masz manie wywyzszania sie tym, ze podrozujesz. Nie ty jedna podrozujesz, nie ty jedna zwiedzilas wiele. Problem w tym, ile potrafisz wyniesz z takich podrozy, poza glupimi komentarzami, nie majacymi kompletnie zadnego sensu ani przeslania. Nie zaimponowalas mi rowniez wiedza na temat poszczegolnych krajow, obyczajow oraz religii. Bardzo nie podoba mi sie rowniez obrazanie Polakow, poprzez nazywanie ich Polaczkami. Owszem, znam duzo chamow z Polski, ba, nawet bardzo duzo, ale sama jestem Polka i moi rodzice rowniez i nawet przez mysl by mi nie przeszlo, zeby nazywac ich Polaczkami. Mysle, ze powinnas nauczyc sie troszke kultury i oglady. A jesli tak bardzo fascynuje cie islam oraz koniecznie chcesz miec faceta muzulmanina - to coz. Kazdy ma inne ambicje i cele zyciowe. Nikt cie od tego nie odwiedzie. Ja ci zle nie zycze, ale nie chcialabym za kilka miesiecy/lat wejsc na forum i czytac twoje posty o tym, ze ktos cie bije, nie szanuje, kaze zakrywac twarz.... Mam tylko jedna rade : Badz rozsadniejsza. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bl777 Twoj post jest kompletnie nie na miejscu. Kamieniowanie nie jest praktykowane w Dubaju. Dubaj jest bardzo nowoczesnym miastem, metropolia, w ktorej chyba znaczna wiekszosc to Amerykanie i Europejczycy. Podejrzewam, ze za kilka lat Dubaj bedzie numerem 1 za Nowym Yorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do memory minded Islam jest jeden,koran jest jeden,prawo szariatu jest jedno, nie ma czegoś takiego jak islam cywilizowany(oczywiście to "ogłoszenie" z Dubaju to żart,jeżeli tego nie pojołeś/aś to tłumoczek z ciebie).Turcja to też "islam łagodny ucywilizowany"?Czytałem,że kiedy Turcja zaczęła starać się o członkostwo w UE,spadła tam znacznie liczba zabójstw honorowych,ale znacznie wzrosła liczba samobójstw młodych kobiet(do przemyślenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Fairy5 Wiem,że w Dubaju nie praktykuje się kamieniowania :-),mimo rozbudowanej infrastruktury Dubaju i związków biznesowych z "zachodem"Arabia Saudyjska jest krajem muzułmańskim z prawem opartym na koranie,prawa kobiet jak również prawa niewierzących i innowierców są ograniczone.Dubaj ma dwa oblicza jak większość emigrantów z krajów muzułmańskich w Europie.Na zewnątrz to sympatyczny pan sprzedający warzywa w sklepiku w Londynie,lub podający kebaba przez okienko,a w środku muzułmanin,który w imię koranu i mahometa poderżnął by ci gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mimo rozbudowanej infrastruktury Dubaju i związków biznesowych z "zachodem"Arabia Saudyjska jest krajem muzułmańskim z prawem opartym na koranie,prawa kobiet jak również prawa niewierzących i innowierców są ograniczone" Zaraz zaraz, ja tutaj czegos nie rozumiem... Ty napisales, ze Dubaj znajduje sie w Arabii Saudyjskiej??? Buhahahahahah Nie mam wiecej pytan :D :D :D :D Sorry, gowno wiesz o Dubaju, nie dyskutuj z osobami, ktore tam byly i widzialy na wlasne oczy. Ludzie tam sobie zyja tak, ze ty mozesz sobie tylko pomarzyc. Kobiety sa traktowane nawet LEPIEJ niz w niektorych krajach w Europie, np. jest kolejka do bankomatu, sami mezczyzni, podchodzi kobieta i wchodzi bez kolejki. Tak samo w sklepie. Kobiety maja wszedzie prawo byc obsluzone jako pierwsze. Muzulmanki tam zyja zupelnie inaczej niz tam gdzies w twoim UK... A zreszta, z kim ja dyskutuje, przeciez ty juz popisales sie swoja "wiedza" geograficzna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghfhgfh
rzut beret..jeden i sam syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghfhgfh
Lepiej sa traktowane??? no jak lubia zyc w niewoli u swego pana to moze i lepiej.zakazy na kazdym kroku,autem jezdzic nie powinna,pracowac bez zgody PANA tez nie moze, zalatwic na miescie czy w biurze bez zgody tez nie mozze jednym slowem piekne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale czerwone
Jaki debil ten powyzej ahahaha debilu ale ty mowisz o Arabii Saudyjskiej. Tam kobiety nie moga prowadzic auta ani pracowac bez zgody meza. W Dubaju ludzie robia co chca, ty chyba naprawde nie wiesz o jakim kraju tu sie pisze. Otworz sobie mape baranie. Obejrzyj sobie vbolg Polki, ktora mieszka w Dubaju z mezem. Prowadzi vlog na youtube. Jakims cudem prowadzi auto i ubiera sie po europejsku. Mozna? Oczywiscie, ze mozna. Skoro 80% ludnosci w Dubaju to Europa i Ameryka. ludzie.... :o Boze jaki tu ciemnogrod panuje na tym forum. Same buractwo co to nawet nic o swiecie nie wie hehe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena___
ISLAM TO ISLAM! ciekawa jestem czy faktycznie az taka roznica jest,skoro oba kraje tak niewiele rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadatdammm
--> Nie powinny pracować, gdyż byłoby to sprzeczne z arabskimi obyczajami. Ich kontakty ze światem zewnętrznym, ograniczone są głownie do telefonów, pod nieobecność męża i poczty elektronicznej, a jedynym towarzystwem podczas dnia codziennego są ich dzieci, albo rodzina męża, siostry, kuzynki itp. Często niemożliwe są nawet spotkania z polską koleżanką, gdyż zdaniem męża mogą moralnie źle wpłynąć na żonę. W zamian za to ubezwłasnowolnienie, mogą się one cieszyć wysokim standardem życia i otaczającym je luksusem. Większość z nich skazała się na takie życie na dobre, bowiem, gdyby chciały uciec z tej złotej klatki, musiałyby zostawić z mężem swoje dzieci. Takie obowiązuje tutaj prawo. cytat polki zyjacej w Dubaju.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale czerwone
Ale to chyba zdanie Polki zameznej z Arabem tak? Jak sie wybralo Arba za meza, to powinno sie liczyc z tym, ze nie bedzie sie miec takich sam praw jak inne kobiety. I niewazne gdzie mieszkacie, mozecie nawet w Polsce, jak ma cie bic i zabraniac ci wszystkiego, to zrobi to wszedzie. Nie rozumiecie, ze Europejczycy tak nie zyja w Dubaju? Czy ktoras z was chociaz pofatygowala sie zeby zajrzec na vblog Marceliny z Dubaju, zanim napiszecie te swoje "madrosci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrcysia z dubaju_
przewincie sobie do 2.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale czerwone
Bo akurat poszla do takiej dzielnicy hindusko pakistanskiej. Obejrzyj sobie wszystkie jej filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrcysia z dubaju_
ogladam powoli :D piekne miejsca ;) a psiaka ma pieknego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale czerwone
Fajny czarny misiek co nie? Specjalnie go sprowadzila z Polski. Pisala, ze sasiedzi z bloku maja psy, ale male, on jest jedynym takim duzym misiem i wszyscy sie go boja :) Tez lubie pieski, nie wyobrazam sobie zycia w domu bez zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×