Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Gość faceci zostawiaja zony
taki tam narazie nei rob nic, czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil, ciesz sie
ok, czas poświęcony na debili z forum dobiega końca :D wilkowyj, ty się raczej przygotowuj psychicznie na samotne święta. na tym bym się skupiła na twoim miejscu. bo sen o kochance to miraż, który już się rozwiał, ale ty nie umiesz tego zaakceptować. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kamil ciesz sie
a ciebie kopnął mąż w d..ę że tak plujesz jadem i jesteś taka obcykana we wszystkich statystykach ??? tatusiem umiałaś się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci zostawiaja zony
kamil ciesz sie skad w tobie tyle agresji i checi dokopania komus? Wyzloscisz sie to ci ulzy w czyms? Czy ty wogole masz faceta? Bo ja bym nei chcial takiej jak ty ani na zone ani kochanke, wiec to ciebie powinny czekac samotne swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil, ciesz sie
mam 23 lata i do małżeństwa mi się nie spieszy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil, ciesz sie
powiedz to mojemu facetowi :D no ale on przynajmniej wie, że 2 kobiety to o jedną za dużo. a jakby zapomniał- :D cześć, bezjajeczne misie i czekające kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci zostawiaja zony
Masz 23 lata i charakter starej sekutnicy, współczuję facetowi który się z toba ożeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kamil ciesz sie
faceci zostawiaja zony zgadzam się z Tobą w 100% ja bym nawet takiej kobiety w pracy nie chciała mieć a co dopiero w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci zostawiaja zony
Alez ty jestes wulgarna i prymitywna, jak otworzysz gebe to smierdzi chamstwem, jedynie taki sam pristak jak ty moze chciec z toba byc. Pozatym 23 lata to juz taka młodziutka nie jestes, spiesz sie by jeszcze meza zlapac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci zostawiaja zony
Racja, nie umie wyrazic kulturalnei swojego zdania tylko pluje jadem i wymysla jakies chore statystyki na wlasny uzytek. Wydaje mi sie ze jest zdradzana zona i ludzi sie ze maz jej nie zostawi wiec przymyka oko na jego zdrady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kamil ciesz sie
faceci zdradzaja zony nic dodać nic ująć :-) z takim typem kobiety nie wierzę aby jakikolwiek facet wytrzymał a jak już to bidulek robi ją w bambuko w sumie nie ma się czemu dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kamil ciesz sie
faceci zostawiaja zony sorki ze przejęzyczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci zostawiaja zony
Ma kobieta problem ze soba, moim zdnaiem to zona ktorej maz ma kochanke a ona sobie tlymaczy ze to nic takiego bo jej miś nie wystapi sam o rozwód :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
Czy komuś tu przytrafiła się historia podobna do mojej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kamil ciesz sie
takitam2012 nie czytałam wszystkiego,ale myślę ze najpierw powinieneś wiedzieć co tak naprawdę chcesz a jeżeli dążysz nadal do rozwodu to ureguluje swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takitam2012, pewnie z obawy przed taką sytuacją jak Twoja faceci nie odchodzą od żon (oczywiście między innymi..). "Mój" też wielokrotnie do mnie mówił, że pewnie i tak bym go w końcu zostawiła, zawsze wiedział lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
Kinga_26 moja sytuacja jest prosta odszedłem i tyle. Tyle że brak mi jej, dla mnie to coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
Wystraszyła się że to na chwilę że jak ochłonę to zmienię zdanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może...trudno stwierdzić... Wiem, że gdyby mój zostawił żonę i do mnie przyszedł nie wahałabym się ani chwili..:/ ale mogę tylko pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
I to mnie właśnie zastanawia "Wiem, że gdyby mój zostawił żonę i do mnie przyszedł nie wahałabym się ani chwili..:/ ale mogę tylko pomarzyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to ona bawiła się Tobą i tak naprawdę nie chciała z Tobą być..? Niezobowiązujące spotkania tak, ale życie razem nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
Poznałbym gdyby się bawiła jestem pewny że to było szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haile berry2956
Odszedł po 2,5 roku. Po ultimatum. Nieformalnym, ale jednak. Takie odejście nie jest nic warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
A moze kochanka sie zbuntowała bo za duzo wycierpiała? Niech poczeka az ona sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
jeśli chodzi o żonę po nowym roku składam papiery o rozwód. A co do mojej kochanej mam nadzieje że wróci ale jeśli nie to pozostaje mi tylko szukać tego co mi pokazała, jak powinno wyglądać normalne życie, święta, dom, rodzina, jak wygląda dojrzała kobieta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
Taki tam, ale ty odszedles od zony dopiero wtedy kiedy kochanka z toba zerwała? A powinienes to zrobic zanim kochanka zerwała, sam z siebie a nie w wyniku presji. Ona sie moze teraz zle z tym czuc, ze nie odszedles sam tylko dopiero jak zerwała i mialeś szach-mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
haile berry2956 czemu tak myślisz? mam rozumieć że chce mnie teraz sprawdzić? Czy w nic już nie wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam2012
Chodzi wam pewnie o to żebym jej później nie wypomniał "to przez ciebie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×