Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

Gość Juken-dupen-pijaczek
widocznie jak nie zaprzecza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juken-dupen-pijaczek
co jest bi?? a to świnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIPPP84@o2.pl
Juken dido mi dryga :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszków + piątek
misiu wyluzuj :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruś und gosia
niuniuś dam ci środki na rozluźnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
ja pierrtole a mi już znów stoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruś und gosia
skarbie ale ja wolę w kościsty zadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś P. vel dżuken
z Wyszkowa do Warszawy to przez Marki a tam leją takich jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
nie trzeba już go wytrzepałem ooooooochhhhhhhhhhhhhh aaaaachhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś P. vel dżuken
duchelłe pamiętasz jak nas zdziesionowali na wylotówce na Białystok w Markach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś P. vel dżuken
nie pamiętasz ? kazali nam ciągnąć wuja na przystanku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowa w Konsternacji
Piotrze - nawiasem mówiąc - czy już teraz mogę mówić Ci na forum po nazwisku? Wiesz , że to lubię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jedziemy dalej z koksem :) pomarańczowe gówienko i sam to wymyśliłeś czy pomagał ci twój zapijaczony ojciec ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Piotrze
zrób kupę :) wiemy że jesteś przegrany i zostało ci tylko siedzenie w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Piotrze P.
ja tu przyszedłem na chwilę żeby się z ciebie pośmiać :) ty byłeś tu w zeszlym roku w tym roku wczoraj o 9:02 dzisiaj o 9:05 widać że znalazłeś w tym portalu pasję życiową :) od maja 2010 roku jesteś żonaty z Gosią współczuje jej kiedy musi oglądac swojego chudego wybranka losu gapiącego się w monit z napisem kafeteria udającego na forum dla kobiet capo di tutti capi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty z Gosią ? :D :D :D widzę że kolejny błyskotliwy ANALityk filmowy :classic_cool: może obejżyj ten filmik raz jeszcze :) tak tak na chwilę a znasz dkoładnie moja aktywnosc forumowa, widac ile trwa twoja chwila :classic_cool: jak już mówiłem siedzisz ze mną na jednej gałęzi i żałośnie udajesz że cie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Piotrze P.
coś długo Piotrusiu nad tym myślałeś :) znam twoje dane więc nie jesteś osobą anonimową jak ci się wydaje albo stwarzasz takie wrażenie :) nie wiem czy wiesz ale ustalić twoją aktywność forumową to jest moment :) porównuję twoje posty z tego tematu wpisuję w wyszukiwarkę twój nick i mam przekrój zresztą nawet na tym temacie chwaliłeś się swoją aktywnością więc nie trzeba być analitykienm żeby to zrozumieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy uzytkownik kaffe (K)
Juken ja też tobie współczuję. Chodzisz już w okularach? Skoro tyle czasu spędzasz na kafeterii dodajmy to: przed monitorem komputera zamiast to wyjść na spacer i popatrzeć w oczy Małgorzatki. Musisz być faktcznie totalnym ludzkim zerem skoro rajcuje Ciebie pisanie i obrażanie wirtualnych userów forum :O 🖐️. Na ile oceniasz znajomości z kafeterii w skali 1-10? Liżesz dupska użytkowniczek natomiast z agresja podchodzisz do użytkowników. To ma jakiś gębszy sens? Forum to miejsce w którym należy wymieniać się poglądami, opiniami, ewentualnie doświadczeniami, a nie tak jak ty czekać na byle jaką zaczepkę by dać upust swoim chorym potrzebą dominacji :( Chcesz się wykazać? Idź na ulicę mało tam kretynów którym przydała by się słowna tyrania ich postępowania? Mało to po mieście chodzi bachorów których nie ma kto doprowadzić do porządku? Tutaj pokazujesz co to nie Ty a w realu pewnie słowem sie nie odezwiesz jak widzisz, że coś się dzieje. Mam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ducha cafe
a mi juz nowu stoi ja pierrrdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być wybitnym ANALitykiem żeby nie zauważyć że jestem pracy bo ktoś za internet płacić musi (nie wydaje ci się to logiczne bystrzacho :D) + trzeba miec w chooj czasu (wiem bo czasami używam) aby przeglądac wyniki wyszkiwania (wystarczy że ktoś wspomi mój nik ) oraz nie zauważyć że Gosia to niekoniecznie moją żona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy uzytkownik kaffe (K)
"Gosia" to przenośnia :O Tak ciężko sie tego domyślić? Wątpie, by ona kiedykolwiek chciała ciebie dotknąć złamanym kijem 🖐️ Chełpisz się swoimi forumowymi podbojami - po raz kolejny i kolejny i kolejny aż do znudzenia i urzygania ... Pewnie połowę z tych postów pisałeś samtylko po to by zwrócić na siebie choć odrobinę uwagi userów :O Szczyt twoich osiągów czy potrafisz coś więcej zaprezentować? Jeśli czujesz taka potrzebę ja i kilka osób z forum damy tobie wolny wybieg dokładnie tak samo jak pieskowi na targach piękności, będziemy sie podkładać, łasić troche podszczekiwać, a ty pokażesz co tak naprawdę potrafi LEGENDA FORUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ? czyli pewności nie masz a robisz projekcję jak kolega rałbo (i zobacz jak skończył) bo brakuje ci wiedzy :D nie mam żadnej potrzeby a jeżeli już to z pewnością przestraszone pomarańczowe gówienko o nich nie decyduje , możesz mnie jedynie błagać (zacznij od teraz) żebym odpuścił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Piotrze P.
prawda jest taka że legenda forum potrafi tylko egzaltować się w internecie co to nie on atakując męskie nicki bo damskim liże buciki jak grzeczny piesek :) wynika to z tego ze w szkole był zapewne molestowany przez kolegów jeździli mu co wywarło trwały wpływ na jego psychikę :) stąd też mania wywyższania pragnienie pokazania za wszelka cenę że ja jestem ten najlepszy :) normalny mechanizm podbudowy nadszarpniętego ego psychiki poprzez wulgaryzmy na forum i próbę obrażenia poniżenia innych uzytkowników jeszcze lepiej jak znajdzie się ktoś kto mu powie ale pojechałeś wtedy Juken dostaje euforii w przekonaniu ze jest bo pojechał :D oczywiscie na podobne wyczyny w realu go nie stać bo szybko zaostalby spunktowany w zęby stąd też kilkuletnia wirtualna ekstaza z jego strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×