Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Whisper, to możemy sobie ręce podać bo mój dzidziuś został poczęty dokładnie tak samo jak twój: 22.09 a w tamtym cyklu kochaliśmy się też tylko raz bo akurat potem dostałam stanu zapalnego więc niestety. A już spisałam ten cykl na straty a tu też taką miłą niespodziankę miałam :-) Ja w poniedziałek mam iść do lekarza. Zobaczę na kiedy mi USG wymyśli bo on niestety w gabinecie nie ma :-( Czuję się coraz gorzej. Zwłaszcza rano. Nie mogę ustać nawet żeby sobie śniadanie zrobić. Jak mi się będzie pogarszać to chyba będę musiała na zwolnienie iść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożartek
hej. Pytałam wczoraj czy zobacze coś na Usg. DDziś jest 5 tydz i 6 dzień ciązy. Mój zarodek ma 4mm i bije mu już serducho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj USG no i słyszałam serduszko :)...teraz juz jestem spokojna :). Lekaz ustalił termin na 7 czerca. Wszystko jest ok fasolka ma 1,5 cm :) ale radość. Ja tez czuje się strasznie jeśli chodzi o dolegliwości, nie wymiotuje ale od rana do wieczora jest mi niedobrze i mam zgage, nawet jak jestem glodna to na nic nie mam ochoty. Całe te dolegliwości to dla mnie nowość bo w pierwszej ciazy czułam się bardzo dobrze, dopiero pod koniec nie było najlepiej no ale to inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj po badaniach i zobaczylam i usłyszałam serduszko :) ale też małe dokazywało w wodach ,poród na 15.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Jejku jak ja wam zazdroszczę, ze już jesteście po USG i pewnie przeszczęśliwe, ze wszystko ok :) Ja już się nie mogę swojego doczekać, a tu prawie jeszcze 2 tygodnie czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim! Mariquita, ja też już bym chciała moją fasolkę zobaczyć. A tu do lekarza dopiero w poniedziałek a kiedy mi USG ustali to też już nie wiem... Od dzisiaj mi mąż będzie robił śniadania bo ja rano bez jedzenia ustać na nogach nie mogę i strasznie mi niedobrze. Poprawia się trochę jak coś zjem ale wcześniej nawet trudno do ubikacji dojść :-( Do tego piersi zaczęły znacznie bardziej boleć :-( Ale przynajmniej na duchu mi przez to lepiej bo ciąża się chyba rozwija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajambaj to mamy na ten sam dzien termin:) na 7 czerwca :) ja tez widziałam serduszko :) kurcze tylko lekarz mnie zmartwil ze mam niski progesteron i muszę brać dwa razy dziennie duphaston. Kolejna wizyta 13.11 a powiedział zeby brać witaminy kupiłam femibion czy jakos tak . Składowo podobnie a prenatal Classic pl 33 zł za 30 tabl a ten femibion za 60 tabletek tyle samo , w obydwu bierze sie jedna :) Ja mogłabym spać non stop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pellas
witajcie, ja jeszcze kończę testowanie bo poprzednie testy pokazały bladą druga krechę i muszę się upewnić, ale z OM termin wychodzi pi razy oko 16-20 czerwca, jak już będę pewna dam znać, acha pierwszą wizyte u gina mam dopiero 16 listopada, bedzie wtedy 10 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny, ze widzialyscie seruszka swoich malenstw, gratuluje!!! Ja mam jeszcze tydzien czekania.. A na razie poza wrazliwymi piersiami to w ogole nie czuje jakbym byla w ciazy, zadnych objawow. I juz sama nie wiem czy mam sie tym martwic czy cieszyć ;) Moja corka jeszcze spi, no nie wieże. Przeważnie wstaje po 7, a tu juz 10 a ona spi jak zabita. Az bylam sprawdzic czy wszystko ok. Ale przynajmniej sobie wszystko porobilam od rana i mam chwilke dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, polecam wszystkim mamusia zakupienie sobie takiego ciazowego pamietnika. Widzialam w empiku sa przepieknie wydane. I tam sie wpisuje wszystkie swoje odczucia wewnetrzne, jak sie czujemy, wszystkie wizyty lekarskie, mozna sobie zdjecia wkleic na pamietke z usg albo swoje z brzuszkiem, odlicza sie dni do porodu itppp... naprawde sa przecudowne. Ja pierwsza ciaze spisywalam sobie w zwyklym zeszycie, ale teraz chyba zainwestuje w ten pamietnik. Potem jak za pare lat przeczytacie to mega pamietka, a pozniej mozna z corka czy synem przeczytac taki pamietnik.. Mi az sie zla w oku kreci jak czytam moj pamietnik sprzed tych 3 lat. A co dopiero bedzie za 10lat? :):) Polecam naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molliemollie ja kupuje prenatal classic 90 tabletek za 37 zł więc się mega opłaca. Justi ja prowadzę Kubusiowi taką kroniczkę zapisuje tam ważniejsze wydarzenia i wklejam zdjęcia. Ma tam między innymi opaskę ze szpitala pierwsze włoski ścięte, do tego mam dla Niego takie udełko gdzie mam schowane pamiątki z chrztu ubranko w którym wyszedł ze szpitala, szatkę i buciki w których był do chrztu, mam zamiar dać tam jeszcze cumelka, ale ten pierwszy którego miał niestety nie nadaje się bo był cały połamany :P:P Do wizyty coraz bliżej nie licząc dzisiejszego dnia jeszcze 11 dni :) już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewczyny! Byłam w środę u lekarza, ale na usg jeszcze nic nie widać:( tylko endometrium 20mm, co mnie trochę uspokaja. Teraz leżę na zwolnieniu w domu (pojawiło się lekkie plamienie) i trzymam mocno kciuki za moją małą fasolkę. Trzymajcie za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja do lekarza w poniedziałek na 21. Mam nadzieję,że będzie już coś widać. Dziś jedziemy na weekend do rodziców, trzeba sprzątnąć grobek Franka, 2 tygodnie temu go wyczyściliśmy i nawoskowaliśmy. Teraz trzeba wyrzucić tylko wszystko co się nazbierało. Boję się tego pierwszego listopada strasznie. Wiem,że na cmentarzu będę wyła,a nasz Franuś jest pochowany naprzeciwko babci mojego męża i Ona też odeszła w tym roku. Zastanawiam się czy powiedzieć mojej mamie i teściom. Wiem,że u mamy pewnie się wygadam, bo ja nie umiem trzymać języka za zębami. Wczoraj cały dzień przespałam i powoli zaczynam mieć wrażliwsze piersi tzn narazie same brodawki. Witam wszystkie nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Nas coraz więcej :) Ja czuje się fatalnie, poprostu brak mocy na cokolwiek :( Piersi bolą, ale to jakoś mi nie przeszkadza. Najgorsze mdłości. Już od jakiegoś tygodnia mam, ale zazwyczja pojawiały się ok 16-17 i były do zasnięcia :( Dzisiaj mdli mnie od rana, myślałam, że jak zjem coś zaraz po przebudzeniu to będzie ok tak jak wcześniej a tutaj nic nie pomaga i mdli mnie strsznie :( Może znacie jakieś sposoby, jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pierwszej ciąży pomagało tylko leżenie. Jak tylko próbowałam usiąść od razu miałam potworne mdłości. I tak od 8 do 12 tygodnia ciąży:) Nie którym dziewczynom pomagają herbatki imbirowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela91
NICK---------------- WIEK---------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28----------Sosnowiec----- --04 .06.13-------- ?--- muszkaaaaa--------26------ -J-bie-Zdr.-- ----06.06.13- ---- ---?--- Molliemollie--------- 28----------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32------------------------------10. 06.13---------?-- Mariquita_01-------20------------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper------------- 30 -----------Chrzanów -----15.06.13 ---------? Justi-----------------21-------Częstochowa- -----20 .06.13--------?--- czi-czi--------------36--------Warszawa------- ---22.06.13 --------?---- Olcia0105---- -----24--------Warszawa----- - ---26.06.13---------?--- Lorien------------- 25------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------- 06.2013---------?--- marcela------------21----------Ostrów Wlkp-------06.2013-------?------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela91
pozwoliłam sobie dopisać się na końcu. właśnie dzisiaj zaczynam 9 tydzień. przeczytałam całe Wasze forum. mam nadzieję, że mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien widzisz co apteka to inne ceny :/ ja jestem zadowolona z tego femibionu , kiedyś jak lykalam witaminy to było mi nie dobrze a po tych jest ok. Napiszcie jaki macie progesteron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela witaj:) Ja i w pierwszej i w drugiej mam okropna mdłości, no chyba nieraz takiego jakos funkcjonuje :)) ale podchodzi mi do gardła na maksa :/ i spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molliemollie nie mierzyłam progesteronu, łykam duphaston bo w pierwszej ciąży miałam plamienia a drugą poroniłam i lekarz kazał mi od razu zacząć łykac jak test wyjdzie pozytywny. Co do cen dokładnie co apteka to inaczej. U mnie w jednej ten prenatal 90 tab kosztuje 37 a w drugiej 47 więc jest różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprawiam tabelke po wczorajszej wizycie NICK---------------- WIEK---------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28----------Sosnowiec----- --15.06.13-------- ?--- muszkaaaaa--------26------ -J-bie-Zdr.-- ----06.06.13- ---- ---?--- Molliemollie--------- 28----------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32------------------------------10. 06.13---------?-- Mariquita_01-------20------------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper------------- 30 -----------Chrzanów -----15.06.13 ---------? Justi-----------------21-------Częstochowa- -----20 .06.13--------?--- czi-czi--------------36--------Warszawa------- ---22.06.13 --------?---- Olcia0105---- -----24--------Warszawa----- - ---26.06.13---------?--- Lorien------------- 25------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------- 06.2013---------?--- marcela------------21----------Ostrów Wlkp-------06.2013-------?------ wiaj marcela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie na mdłości nawet leżenie nie pomaga :( w poprzedniej owszem miałam mdłosci ale tylko rano i w sumie wystarczyło ze coś zjadła to przechodziło. A teraz non stop, dzisiaj cały dzien w łózku przelezałam i przez to tez fatalnie sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co prawda ja o mojej ciąży dowiedziałam się miesiąc temu (jak się okazało max tydzień po zapłodnieniu - 2 testy z bladą kreską) odzywam się do Was dzisiaj, bo jestem po kolejnej wizycie u lekarza. Na pierwszej wizycie na usg lekarz nic nie widział, ale miałam rozpulchnioną macicę, musiałam iśc tydzień później na usg i już był widoczny pęcherzyk. Wczoraj minęły od tego badania 3 tygodnie i było już widać większe jajo, ciałko żółte, echo płodu - spory przyrost i lekarz mówi, że ciąża prawidłowo się rozwija. Nie słychać jeszcze serduszka. Ale też lekarz nie jest pewien czy nie ma tam dwóch niespodzianek - o tym dowiem się za miesiąc :D wg daty OM jest to 8 tydzień, ale po wielkości zarodka wychodzi "dobry" 5 tydzień Tak więc dopisuję się do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------------- WIEK---------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28----------Sosnowiec----- --15.06.13-------- ?--- muszkaaaaa--------26------ -J-bie-Zdr.-- ----06.06.13- ---- ---?--- Molliemollie--------- 28----------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32------------------------------10. 06.13---------?-- Mariquita_01-------20------------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper------------- 30 -----------Chrzanów -----15.06.13 ---------? Justi-----------------21-------Częstochowa- -----20 .06.13--------?--- czi-czi--------------36--------Warszawa------- ---22.06.13 --------?---- Olcia0105---- -----24--------Warszawa----- - ---26.06.13---------?--- Lorien------------- 25------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------- 06.2013---------?--- marcela------------21----------Ostrów Wlkp-------06.2013-------?------ sysunia 999-------29---------------------------------10.06.13-------?----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tediiiiii -- No ja wizytę mam dopiero 6 listopada, czyli z tego co wyliczyłam tak jak LOREN, a usg pewnie będę miała na następny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisper - ja pamietam, ze w pierwszej ciazy na mdlosci pomagala mi cola i solone chipsy. Wiem, wiem mega niezdrowy zestaw, ale co zrobic, przeciez nie mozna zwariowac od tych mdlosci, trzeba sobie jakos poradzic. Olcia - jesli moge spytac, ochrzciliście synka przed pochowaniem? Pytam z czystej ciekawosci, czy takie malenkie dzieci maja normalny pogrzeb? Bo jesli urodzilas martwe dziecko to zastanawiam czy czy byla mozliwosc aby je ochrzcić. Teraz ciezki okres przed Toba, na pewno nie bedzie Ci latwo bo to swieto jest szczegolne. Trzymaj sie i mysl pozytywnie, bo za 8 miesiecy urodzi sie Twoje 2gie dziecko i tym razem bedzie juz wszystko dobrze. Ściskam :) Witaj Sysunia :) super, byc moze bedziemy mialy blizniaki w naszym topiku :):) gratukuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi ja w pierwszej ciąży też colę piłam, normalnie tylko gazowane napoje pomagały ozbyć się metalicznego smaku w ustach i zgagi... Witaj Sysunia:) trzymam kciuki za bliźniaki. Ja dzisiaj ledwo żyje, nie mogłam się odnieść z łóżka, ale to chyba przez pogodę bo cały czas tylko pada i pada... masakra normalnie. A dziś sniło mi się, że lekarz mi powiedział że będą bliźniaki :P A powiem Wam, że teraz przed testowaniem też mi się śniło że mi wyszedł test pozytywny i sen mi się sprawdził:P Ale by było fajnie jakby i ten sen się sprawdził;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny BARDZO BARDZO dziękuje :) Tą colą to mi życie uratowałyście. A sama chyba w życiu bym na to nie wpadła :P Cudny i jadłam ze smakiem co chciałam i na co miałam ochotę i zakupy i porządki drobne :) Ależ jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę do lekarza we wtorek. byłam 8.10, ale lekarz powiedział, że skoro test był pozytywny to może mi tę ciążę potwierdzić. badań nie robimy, bo jest tak wcześnie ze jeszcze różnie może być. dupek. naprawdę można tak szybko usłyszeć bicie serduszka? mnie na całe szczęście mdłości ominęły. tyle tylko że przegryzam śledzie lodami czekoladowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela no ja w 6,5tc miałam tą przyjemność i usłyszałam serduszko ale dosłownie przez 5 sek bo lekarz nie mógł dłużej ze względu ze u takich malusieńkich się doplera nie robi(moje ma 98mm)wszystko zależy od lekarza chyba mój jest wyjątkowo otwarty na to by mamusie dużo widziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×