Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Gość jaguula
Narazie 10 kg bo w poprzednich ciążach (2) przytyłąm z 1, 25 kg a z 2, 35:D ale dałąm rade i zgubiłam do 2 lat po:) to byli chłopcy a teraz z córka jakoś to tycie mi tak marnie idzie-naszczescie:) bedzie mniej do zrzucania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguula to masz juz 2 dzieciaczki:) to fajnie a jak maja na imie?? ja sie ciagle zastanawiam nad imieniem dla swojego Maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
Szymon i Krzysiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ucichło na forum :) Co u was? Mnie pobolewają w nocy plecy, jak sobie pozwolę pospać do 9.00 to budzi mnie ból. Zaczęłam 3 x dziennie liczyć ruchy dziecka, tak jak nas uczyli na szkole rodzenia... myślę, że to dobrze tak się skupić w ciągu dnia i sprawdzić czy u niego wszystko dobrze. Poza tym jak sobie pomyślę że to jeszcze tylko 10 tygodni... niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie jest z bólem pleców, ale to przez starą kontuzję (miałam nastawiane kręgi), czasami tak boli że nie mogę się ruszyć, ale dam radę dziecko najważniejsze;-) tez liczyłam ruchy i wychodzi na to, że moja córcia to ruchliwa osóbka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
A ja Wam powiem ze bóli plecków nie mam, ale za to miednica mnie boli od ciągłego leżenia:) Moja Córa z rana udaję że spi ,za to po śniadanku pokazuje co potrafi . I tak jest po każdym posiłku. Macie tak że obracacie sie na bok w nocy a dzidzius daje wam kopa jakby też zmieniał pozycje?:D smieszy mnie to:D K.a.t.r.i.n.a a Ty wiesz co bedziesz miała? i które to dzidzi? 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaona2201
a moj dzidzius jakis spokojny bardzo, jutro ide do lekarza to sie okaze co u niego slychac. mam wrazenie ze zszedl na dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
Katrina to GRATULUJE:) tatuś pewnie dumny:) imie już wybrane? kaona2201 ja też jutro do lekarza,mam nadzieje że mój szew na swoim miejscu i nie bedzie żadnej niespodzianki poza tą że maleństwo urosło i ma sie dobrze:D moja mnie tak kopie na dole że w pachwinach ją czuje hmm:) powodzenia na wizycie ,samych dobrych wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
kaona2201 ja już po lekarzu:) moje maleństwo jest nadal głową w dół i pani doktor powiedziała ,że sie może już nie odwróci:) z moim szwem powiedziała że wszystko ok,i gdybyśmy wytrzymały jeszcze 8 tyg to było by super:D leżeć musze,ale czego sie nie robi dla maleństwa. Świeta za pasem a tu nic nie moge robić,troche mnie to irytuje,ale cóż mąż też może sie wykazać:D A propo tego pierwszego linku z ubrankami to nieprzekierowuje jak należy:P Ja narazie mam zakupiony wózek 3 w 1 ,wanienke i łóżeczko:) Ciuszki to bratowa narazie jakieś kąpletuje w anglii:) a jak paka dojdzie to zobacze czego mało to dokupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaona2201
jaguula ciesze sie ze wszystko ok:) dacie rade. jak trzeba lezec to wyjscia nie ma to dla malenstwa sie robi:) ja dopiero na 15 mam wizyte, i jestem bardzo podekscytowana :) zobacze mojego bąbla mam nadzieje ze u niego wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
kaona a który to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaona2201
to 29 tc. wszystko ok :) troszke skraca mi sie szyjka dostalam zakaz wspolzycia niestety. twarzy nie widzielismy do konca bo mlody nie chcial sie znowu pokazac mial stope i raczki na twarzy. jak narazie ulozony posladkowo jest ale to sie moze jeszcze zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaona2201
czy wy robilyscie badania na Toksoplazmoze? mi powiedzial lekarz ze jak chce to zebym zrobila a jak nie to nie. i nie wiem sama czy robic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za lekarz ze na toksoplazme nie daje ?? przeciez to bardzo niebezpieczne dla dzidziusia.. ja juz robilam 2 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
kaona ja nie robiłam badan na toksoplazmoze a jestem 3 raz w ciąży i nigdy nie robiłąm dzieci mam zdrowe:) tym sie można zarazić jak czyscisz kuwete po kotku. Ja kota mam i nawet go głaskam czasem ale nic z tych higienicznych sparw nie robie koło niego typu czyszczenie, bo mam ten komfort że mieszkam w domku a kot biega sobie po polku lub w piwnicy spi np a starsze dzieci czasem go biorą do domku. Szkoda że nie widziałąś dzidzi,ja jak zobaczyłąm moją na 4D to odrazu mówiłam cały tatuś:) usta nosek a jak ziewała to jak rekinek:) a na koniec usg sie nam uśmiechnęła:D a na ułożenie pośladkowe jest wiesz co dobre? stare mycie podłóg na ...kolanach,i powiem ze sie sprawdza spróbuj :) moja juz głową w dół:) a ja nie współżyje od 2 miesiecy,ale pomagam mężowi jak moge wyrównac ciśnienie:D faceci są nie do zniesienia jak nic i nic!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Wyprawka :)
Witam Wszystkie oczekujące Mamusie! Jestem lipcówką 2012, moja Niunia w niedzielę skończy 8 miesięcy:) Mam do sprzedania cudną wyprawkę dla dziewczynki,urodzonej właśnie w okresie letnim, ciuszki prześliczne,stan idealny i bardzo dobry,część nigdy nie używana,do tego piękny różowy leżaczek bujaczek Fisher Price i mnóstwo innych przydatnych gadżetów. Zainteresowane Panie proszę o kontakt na maila,tam fotki i szczegóły,naprawdę warto,cena do negocjacji:) podrawiam i życzę dużo zdrówka:) angelika.kado@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toksoplazmą mozna zarazic sie przez mieso np niedogotowane ogolnie surowe mieso, brudne owoce, prace w ziemi bez rekawiczek itp , a nie tylko przez odchody kocie..wiec lepeij uwazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do toksoplazmozy
znam takie co kota nawet nie dotknęły a całą ciąże na antybiotyku leżały bo mialy to cholerstwo, więc zanim się napisze ze tokso jest od kota to radzę się douczyć. Tokso jest przede wszystkim od mięsa niedogotowanego lub surowego ,niedomytych i niedogotowanych warzyw i surowych lub niedowędzonych albo niedopieczony ryb. Każdy odpowiedzialny lekarz,który ma na celu dobro pacjentki skieruje ją na badania toksoplazmozy 3x w ciągu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaona2201
a czy przy skracajacej sie szyjce mozna przezywac orgazm bez penetracji? bo lekarz zakazal wspolzycia ale nie zapytalam o orgazmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
Kaona ja nie moge miec nawet orgazmu,bo miałam skurcze przed założeniem szwu i pani doktor powiedziała że orgazm może tak samo wywołąć skurcze a co za tym idzie,poród. Wiec wole nie kusić maleństwa do wczesniejszego porodu. Mówie sobie -cierp ciało jakżeś chciało:) Jak sie o tym nie myśli to da sie rade i bez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... własnie wczoraj dowiedzialam sie ze m,oja szyjka sie skrocila.... jestem w 31 tc .. jestem strasznie tym zmartwiona... dostalam garsc lekow mam lezec , mam wizyte kontrolna w czwartek i jesli si e nie poprawi to czeka mnie szpital.. boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
Martita spokojnie ,ja też tak sie bałam a byłam w 25 tyg jak szłam do szpitala.Spedziłąm tam tydzien ,założyli szew na szyjke biore luteine ,magnez i witaminki ,też musze leżec.Teraz jestem w 28tyg. Wiec Ty i tak masz bliżej do rozwiązania. To jesteśmy tu we 2 uziemione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie czy po zalozeniu tego czegos moge isc do domu... czy mam byc w szpitalu juz do konca tym sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez biore luteine i magne b6 i nospe forte.... a ty powiedz mi lezysz non stop czy tez siedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
jak musze to coś tam zrobie np. pozmywam,czy włoże pranko do pralki ale wyciąga juz mąż lub syn. Czasem powiesze czasem mąż. Ogólnie to leze tylko jak sie dobrze czuje to wsaje cos na 30 min zrobic lekko.Ale to raczej po to żeby krążenie było jakieś ,bo takie leżenie też niezaciekawe. Mam bratową pigułe i mówiła że można zatorowość żył dostac.Wiec wiergam stopami ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
A propo siedzenie to ugniatam wtedy lekko brzuch i czuje szew jakby sie mi wrzynał tam wiec nie polecam. Ale Ty jeszcze nie masz. Mi to doktorka tłumaczyłą tak że jak sie stoi to cały ciężar brzuszka uciska na szyjke i wtedy dziecko napiera a szyjka sie skraca.Wczesniej pozwalała siedziec i np.obrac ziemniaczki na obiad,ale stac zabroniła np.przy miesku czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×