Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Gość anetkazet
Ja byłam u lekarza w piątek, też jestem w 24 tyg i mój mały również waży 700g ;) Też przytyłam 2 kg w miesiac, ale chyba to normalne, bo mały teraz najwiecej będzie rósł ;) Ogólnie od początku ciązy przytyłam 4kg, więc teraz tak naprawdę zaczyna mi wychodzić brzuszek, ale za to mam wrażenie, że rośnie w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! June, uwazaj z tym krojeniem :) xx Justynka, na pewno niedlugo poczujesz ruchy :) xx Dorcia, wow 700 gr to bardzo duzo! Moj w 23 tyg wazyl 450 gr- to bylo w zzeszlym tygodniu. xx czuje sie dobrze tylko kregoslup mnie boli...od siedzenia w pracy, bo nie mam jak sie polozyc w ciagu dnia. Poza tym brzuch rosnie jak na drozdzach :) Ostatnio moj malutki troche chyba sie ulozyl bardziej z tylu brzucha, bo czuje jego ruchy bardziej w glebi. xx Lekarz, ktory badal mi mocz wczoraj uznal, ze pije za malo wody, takze nadrabiam braki i biegam do wC ;) xxx pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wlaczamy i zaczynamu ogladac: what to expect when you are expecting- jak urodzic i nie zwariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska zalezy od kobiety.. ja np czulam bąbelki w brzuchu od 17 tyg;) a pierwsze porzadne ruchy czulam dopiero ok 23,5 tyg:) wiec sie nie przejmuj;) Maluszek jest malutki i chudziutki wiec nie ma tyle sily;) ja teraz jeste w 25 tyg;) i Maly tak szaleje ze az brzuch podskakuje pare razy dostalam juz w zebra;) cierpliwosci;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clairesa, Karmelek 20 - dzięki. W sumie na usg wyszło, że ma dopiero 419g :). Więc pewnie musi nabrać siły i masy. No cóż cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zjedz cos słodkiego to poczujesz. jak zjem cos slodkiego to czuje w brzuszku swojego synka jak szaleje... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśka -> potwierdzam, mój Adaś też szaleje po słodkim... Ruchy poczujesz i pewnie szybciej niż myslisz:) a jak zaczną być silne, to sama zobaczysz. Moje maleństwo dzisiaj w nocy tak mnie skopało że pierwszy raz poczułam ból z powodu tych kopniaków, a najlepsze jest to że jak tylko się ruszy w nocy to ja mam oczy jak 5 złotych... ;) cierpliwości życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny, jak cisza .... piszcie cos..... byłam wczoraj u lekarza i mam załamke... mam powracajaca infekcje i nie moge sie kochac z mezem.... jestem zdolowana na maxa.... :( ale dzidzius wazniejszy... :) wiec celibat puki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkazet
Oo wspólczuje, a jak ta infekcja się objawia, czy w ogóle nie miałas objawów?? A ja muszę się pochwalić, że wczoraj pierwszy raz mój mąż otrzymał kopniaka od Szymka, przeszczęsliwy ;) Leżeliśmy i patrzyliśmy na brzuch,a mały jak wcześniej spokojny to chyba sie wczoraj popisywał :) Alba dawka cukierków go pobudziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, współczuję infekcji. To chyba jedna z gorszych rzeczy, jaka może się nam w ogóle przydarzyć. Ja wczoraj miałam dzień zachcianek. Musiałam zjeść to, co chciałam, bo chodziłam jakaś nerwowa. Uroki ciąży :-) Mam nadzieję, że za często tak nie będzie, bo mogę za dużo przytyć. A dzieciątko rusza mi się coraz bardziej. Wczoraj to szalało (pewnie po zachciankach), a dziś rano to mnie obudziło :-) Fajne uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nie mogę się doczekać wiosny :-) Spacerki bez mrozu i baleriny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita1987 - głowa do góry, infekcja szybko minie :). Wiem, że mi przed ciąża pomoglo zapobiec ciągłym nawrotom infekcji stosowanie lactovaginalu, ale niewiem czy można go w ciąży stosować. june_mommy - ja też czekam już na wiosnę :). mam dosyć tego śniegu, nieodgarniętych chodników i grubej kurtki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam się do osób czekających z niecierpliwością na wiosnę, też chciałabym się pozbyć grubych, ciężkich ciuchów i wskoczyć w wygodne, lekkie buty :) Byłam we wtorek u lekarza, malutka jest chyba na prawdę maleńka (albo mi się wydaje) - jestem w 22 tygodniu, a Natalka waży dopiero 400 g i mierzy 21 cm. Ale ogólnie rozwija się dobrze więc jest ok :) Moja córeczka też zaczyna kręcić się jak tylko zjem coś słodkiego, ponadto od ponad tygodnia dostaje niezłe kopniaki w nocy :P Dzis na przykład od 5 rano budziła mnie co chwileczkę naprawdę mocnymi szturchańcami :) :) :) Co prawda pospać mi nie daje, ale jakoś mi to nie przeszkadza, a wręcz mimo wczesnej godziny od razu mam szeroki uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. U mnie poki co obywa sie bez infekcji, ciesze sie bardzo. Ale na wszelki wypadek mam jakis krem, lekarz mi zapisal, gdyby zaczelo swedziec. Mialam infekcje wczesniej, wykryta w moczu, chyba jakies zapalenie pecherze, bakterie w moczu, ale bezobjawowo przebiegalo, gdyby nie wynik badan, to nic nie czulabym. Bralam antybiotyki. xxx Gdynianke 400 gr na 22 tc to ok. moj mial 450 w 23 tc, dzieci teraz szybko rosna. xxx Moj maz wlasnie wrocil z zakupow i przyniosl wiosenne tulipany, od razu przyjemnie sie zrobilo w domku :) Oraz ksiazke tez zakupil, z propozycjami menu dla dzieci od 6 mis. hihi to chyba taka zachcianke mial, ale rzeczywiscie sliczne dania, glownie rozne papki, ale bardzo pomyslowe i zarazem latwe do zrobienia. xxx poza tym, nie wiem jak u Was, ale mnie ostatnio strasznie sutki swedza :(...kupilam sobie krem: oczyszczona lanoline, chyba lepiej jest, bo od wczoraj juz mnie tak strasznie nie swedza. xxx milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dłuższego czasu mam więcej śluzu. Pytałam się o to lekarza, a on powiedział, że to normalne 'ciążowe odchody' - piękna nazwa, nie ma co. Brodawki też mam o wiele wrażliwsze, swędzą, ale na razie oliwka pomaga. Zastanawiam się jednak, czy nie kupić jakiegoś balsamu na rozstępy. Dotychczas byłam przekonana do oliwki Bambino, ale tyle się naczytałam, że w ostatnich miesiącach mimo wszystko pojawiają się te rozstępy i już sama nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
June, ja mam krem na rozstepy Elancyl oraz olejek ze slodkich migdalow. Xx Dziewczyny, czy macie juz wozki wybrane? Xx Zastanawiam sie nad bebecar stylo at, jedynie jest bardzo drogi 3 tys ponad Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www . facebook . com/ Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user . php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : //www . facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http :// allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkazet
Ja na rozstępy stosuje na noc oliwkę, a w dzień balsamy, tak, żeby skóra była cały czas nawilżona. Koleżanka tak robiła i nie miała rozstępów. Znowu moja szwagierka używała drogich kremów i nic jej to nie dało.Słyszałam, ze to jest w sumie uwarunkowane genetycznie... więc zobaczymy co będzie ze mną ;)Mam nadzieje, że obejdzie się bez. A co do wózka ja mam wybrany wielofunkcyjny xlander xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózków to sama nie wiem. Mieszkam na 3 piętrze bez windy, więc musiałby być lekki, dlatego myślałam o kołach piankowych, ale różne opinie o nich są. Z jednej strony chciałabym mieć porządny wózek, lekki, ale z drugiej to raczej niedrogi. Z tego co przeglądałam, to ciężko znaleźć takie połączenie. Myślałam też o noszeniu dziecka w chuście na początek, ale nie wiem czy fizycznie dam radę. Poza tym w gondoli fajnie usypia się dzieci. Generalnie dla mnie jeszcze sprawa otwarta. Xlandery są porządne, ale tako są tańsze i polskie. I gdybym dała radę w chuście nosić, to nie byłoby mi tak szkoda kasy. Jakoś przekonałam się do chusty, nie tylko dlatego, że łatwiej byłoby mi wychodzić z synkiem na dwór, ale też dobre jest to dla samego dziecka. Mój mąż też chciałby chustować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem poza domem (do jutra) i może wszystkiego nie widzę na telefonie, ale brakuje mi info ile dokładnie waży wózek, jakie wymiary ma gondola. Poza tym dla mnie ok (skrętne przednie koła i zmiana kierunku jazdy). Stelaż ma w kształcie "y", więc powinien swobodnie mieścić się w bagażniku. Zastanawiałam się, czy nie kupić na początek stelaża, gondoli i fotelika, a siedzisko do spacerówki później, jak już będzie potrzebne. Mam małe mieszkanie, więc muszę opracować logistykę :-) A tak w ogóle to podoba mi się ten wózek retro :-) Lubię takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My szukamy zdecydowanie wozka wielofunkcyjnego, gondola, spacerowka, wpinanie fotelika samochodewego, mozliwosc wpiecia gondoli przodem lub tylem, amortyzacja, jakosc, zeby ewentualnie posluzyl w przyszlosci, to sa wazne elementy dla nas. Kolezanka z inngo forum, tez ma x landera upatrzonego, widze, ze jest to popularny model. Z kolei bebecar stylo poleca mi kolezanka, ktora juz go ma i baaardzo go chwali, ale na pietro nie da sie wnosic, za ciezki. Xx Na pewno tez kupimy nosidelko do noszenia dziecka przy piersi przez mame lub tate :) fajnie, jest miec malego blisko, musze jednak sie zorientowac od kiedy jest to wskazane z uwagi na kregoslup, na razie nic nie wiem na ten temat... Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kg to rzeczywiście mało. Generalnie jest parę kilo więcej, a to spora różnica. Na rynku jest dostępne tyle różnych udogodnień i bajerów bardziej lub mniej potrzebnych, że na prawdę trzeba zastanowić się co nam odpowiada, ale z drugiej strony każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie chustowanie przekonało tym, że nawet lekarze polecają je dzieciom na bioderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego wózka, to ja bym się dopytała czy tyle wazy sam wózek (stelaż) czy np spacerówka? bo jak sam wózek 10kg+gondola ok 5kg to już się robi 15kg czyli standardowo... Ja się skłaniam do wózka z miękką gondolą, bo nie wiem czy zimą jak maleństwo będzie miało pół roku, czy wozić w gondoli czy w spacerówce, a miękka gondola jest przeważnie większa od zwykłej i lżejsza:) nie patrzyłam na konkretny model ale podobają mi się wózki z tako i do tego są bardziej przystępne cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, mam pytanie czy wy tez tak macie ze nie mozecie znalesc sobie miejsca, jest nie wygodnie, ciezko sie ulozyc, znalesc wygodna pozycje do lezenia czy siedzenie, wszystko was drazni i wnerwia, mam tez jakis zanik apetytu... w szczegolnosci na mieso .. jesli juz to owoc albo jakis kefir serek bialy nie wiem... co robic bylam u lekarza w czwartek i wyniki ok poza tym ze mam anemie... ma ktoras tak?? wlasnie zaczelam 27 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacolagirl mama maj2012
witam wszystkie mamusie, ja rodziłam w maju 2012 i wiem co teraz czujecie ale czeka Was super czas, w ogole jeśłi miałybyście jakieś pytania to piszcie pomogę doradzę jak tylko będę umiała gg 5109225 chciałabym Wam zaproponować ubranka po mojej córci,są jak nowe bo nie zdążyłam ich jej założyć... przedstawiam zestawy na 56-62 oraz na 68 http://allegro.pl/wyprawka-dla-dziewczynki-56 -62-16-elementow-i3056939535.html http://allegro.pl/zestaw-ubranek-dla-dziewczy nki-rozmiar-68-15-elem-i3057099998.html zachęcam do zakupienia, poza tym co jakiś czas będą pojawia się nowe oferty acha i jeszcze taki sprzęt http://tablica.pl/oferta/podgrzewacz-avent-ph ilips-ID2lSob.html bo córcia niestety ale chce jesc tylko jedzenie w temperaturze pokojowej co do ceny myślę,ze nie jest wygórowana,,ale zawsze możemy się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jestem po glukozie tragedia;p w zyciui nie pilam takiego swinstwa, kurcze nigdzy nic nie slodzila a tu taka bomba ble ble ble ;p co do wozka to ja na allegro szukam i ceny sa nawet przystepne mi potrzebny 2w1 czyli gleboki i spacerówka:) kola podobno najlepsze pompowane wszystkie moe koleznaki polecaja pompowane na roznych forach czytalam ze pianowe sa nie za dobre zwlaszcza pod wzgledem amortyzacji. a zastanawialyscie sie jakie buteleczki tzn z jakiej firmy kupujecie?? Martita na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×