Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Nie no w sumie żle to ująłem,że do 30 muszę.W każdym razie narazie mi się nie śpieszy z takimi rzeczami.Żeby się ożenić to najpierw trzeba zarówno ustabilizować się finansowo jak i zakończyć z pewnymi zachowaniami.(tj bójki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, narazie nie mam w planach żadnych ślubów i nie chciałbym żeby ktoś ingerował w moje życie i mi "jęczał" żebym się nie bił :) ale nie wiem co będzie za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no bo taka jest prawda :) niektore dziewczyny nawet stroją chłopakom fochy,że ci na siłownię chodzą to wiesz... To nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się zagłębiać w ten temat , ale kurwa bez przesady ;-) , to ,że jesteś z kimś nie polega na tym by mu czegoś zabraniać , ktoś ma zmieniać swoje dotychczasowe życie z tego powodu .. to ma być partnerstwo, ale dobra ja nic nie mówię,taki rzeczy mnie śmieszą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,że to ma być partnerstwo ale chyba nie zaprzeczysz temu,że większość dziewczyn próbuje ograniczać swoich chłopaków i zawsze się im jakaś rzecz w nich nie podoba. Miałem kilku dobrych kolegów a odkąd poznali dziewczyny to siedzą pod pantoflami i nawet na piwo nie mogą wyjść... Haha,i się zastanawiam ,kto w takich związkach nosi spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nie zaprzeczam , to działa w obydwie strony , historia zna takie przypadki ;-) Dla mnie, to jest śmieszne i głupie ale skoro ta druga osoba się na to godzi .. jej problem ,nie mój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ja nadal nie ostalem twojwgo meila.dlaczego jednemu dajesz wszystko i gadasz z nim i se piszesz jakies wiadomosci a drugiego traktujesz jak powietrze?sprawilas mi przykrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
odpisz.chce sie z toba zapoznac i zostac przyjaciulmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam fizyczna, nic specjalnego , na razie innych ofert nie mam, a coś robić muszę. wiesz co szlag mnie zaraz trafi ,przeglądam oferty tel na allegro i nie mam pojęcia którą wybrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tajemniczo mi o tej pracy napisałaś,że dalej nic z tego nie wiem :) a co do telefonu, o nie,nie ja Ci w tym nie pomogę, bo trafi się jakiś oszust i będzie na mnie :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) jaka zręczna zmiana tematu :) a noga nadal boli i przeszkadza ale w ostatnim czasie wróciłem do treningów nóg i pomału odbudowuję mięśnie.(mięśnie czworogłowe uda częściowo pełnią odpowiadają za stabilność kolana) Jest trochę lepiej ale nadal idealnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie. Nie ma w tym żadnych pozytywów. Już nie mówiąc o tym,że zostałem zepchnięty w ciemną odchłań bezrobocia :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ostatnio koleżanka też mi powiedziała,że tak ładnie mówię,że powinienem wiersze pisać :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czerwca,dzień przed meczem otwarcia euro 2012. Na drugi dzien wszyscy poszli do strefy kibica a ja w domu siedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ciebie za chwilę pobiję i spełni się wizja pijaczyny...kąsająca żmijko :p hehe,nie trzeba dać się pobić żeby się coś spierdzieliło. Coż bywa i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×