Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

kurde ja mam przejebane,jak idę gdzieś się spotkać ze znajomymi to trzeba z buta 2km naginać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie już teraz idę, po ZIARKA :-) uuu to daleko masz, ja to tak bliżej ,ale bez szaleństw :-) Może nie długo wrócę ,może nie , ale macie pisać! :p koks szykuj się na pytanie ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"koks szykuj się na pytanie ode mnie " Jestem gotów nawet na najtrudniejsze pytania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami do domu wracam w takim stanie,że ten rower bym chyba zgubił w drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha z tym sznurkiem to przynajmniej go nie zgubię, ale ten rower zamiast mi pomóc będzie zbędnym balastem.Jak taka przysłowiowa "kula u nogi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wpływem alkoholu to On już nim nie pojedzie. :-) uwaga, pytanie: hehe , ciągle myślałam ,że Ty na siłownie chodzisz, ale z tego co piszesz wynika ,że masz daleko.. więc ,przechodząc do płęty :-) gdzie ćwiczysz, jakaś prowizoryczna siłownia u znajomych ,w pokoju pokój obok? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a raz mi się powie tal a raz tal.Ale po części prawda,trochę się waszymi wypowiedziami "zdziwiłem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie raczej powinno brzmieć "jakie macie zalety?" "nie mam zalet mam wady,tyle lat znasz mnie, nie mam zalet mam wady" słowa Pezeta haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×