Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Dysk mi siada w kompie, włącza mi się crashed disc, cały niebieski ekran z białymi napisami. W sumie ma prawo bo to awaryjny model i dużo przeszedł ten dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
wiem ze niemusze ale zeby cie nie ranic bede ci wierny i bede cie kochal to to by bylo oszustwo jakbys ty mi byla wierna a ja bym cie zdradzal.dla ciebie chce sie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cien ty masz dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaczyna , dziękuję za "Ciebie", szukaj dalej :p koks - nie wiedziałam nie pomyślałabym ,że Pih jest tak dobry , kiedyś tam słyszałam parę kawałków ..nie spodziewałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaczyno, nie muszę ci odpowiadać na żadne pytania z mojego osobistego życia (czy chodzę z dziewczyną, czy wogóle jej nie mam), bo to moja sprawa. Kilkanaście lub kilkadziesiąt stron wstecz obrażasz mnie a teraz pytasz mnie o życie osobiste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cien ja tyko pytam bo Justyna mnie odrzucila i nie mam na nią szans.nie chce zeby byl z nią ten koks i wolalbym zebys ty z nią utworzyl zwiazek bo jakis taki normalniejszy od niego jestes a ona zasuguje na to co najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cien ja tyko pytam bo Justyna mnie odrzucila i nie mam na nią szans.nie chce zeby byl z nią ten koks i wolalbym zebys ty z nią utworzyl zwiazek bo jakis taki normalniejszy od niego jestes a ona zasuguje na to co najlepsze!" Ty się w głowę jebnij człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
Ty się w głowę j**nij człowieku---to ma znaczyc ze cien tez nie ma u ciebie szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIH jest zajebisty,według wcześniejszych zapowiedzi wydaje płyte i kończy karierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale jakbys miala miedzynimi wybrac to wybralabys cienia czy tego psyhicznego steryda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tak,że Adam robił rap,ale nie był to dochodowy "interes".Wydał płyte z Pyskatym jako zespół Skazani na Sukcezz(słuchałaś ich kawałków),która fatalnie się sprzedała.W międzyczasie pih ukończył prawo i się ożenił.Wtedy doszedł do wniosku "kurwa trzeba utrzymać rodzine itp,wydaję ostatnią płytę i zarabiak kasę jako prawnik i kończę z rapem.Wydał płytę "kwiaty zła", która się zajjebiście dobrze sprzedała i została znakomicie przyjęta przez środowisko i doszedł do wniosku,że nie kończy z rapem.Zapowiedział,że wydaje trylogie "dowód rzeczowy nr1 nr2 i nr3 i wtedy kończy. Więc teraz oczekujemy na ostatni "dowód".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może się rozmyśli :D kurrwa ilu ludziom ja już tę historyjkę o końcu piha opowiadałem :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kąd ja to znam ... Nakręcimy ostatnią część filmu, wydamy ostatnią płytę itp. i kończy karierę w tej branży a po roku lub 2 latach powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś skarbnicą wiedzy w tym temacie przynajmniej dla mnie :D mam kolegę który twierdzi ,ze od lat słucha Peji a na pierwszej próbie nie rozpoznał jego głosu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień-hehe wielu krytyków mu to zarzuciło,że zagrał na uczuciach słuchaczy mówiąc,że to ostatnia płyta żeby się lepiej sprzedała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak raz rozmawialiśmy o boksie to kolega powiedział,że jestem jak encyklopedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×