Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

nie wiem jak produkcja takiego soku wygląda ale może maszyny są odpowiednio zabudowane i nikomu łap nie wciąga,ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do soków pomarańczowych,lubiłam je ale mam po nich taką zgage,że wole je omijać szerokim łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok pomidorowy nie jest kwaśny , nie wiem co Ty piłeś ;-) a jak mi się smak zmienił przez 2 miesiące nie poznaję się ,np przestałam pić kawę ,kiedyś 2-3 to standard, teraz odrzuca mnie sam zapach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za kawą nigdy nie przepadałem,pijam ją sporadycznie. Nie rozumiem co dziewczyny widzą w kawie. Bo myślę ,że jednak to płeć piękna częściej pija kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) ale słyszałem teorie,że kofeina ma właściwości przeciwbólowe. A jeżeli to prawda, to automatycznie potwierdza twoją teorię. Ale sam osobiście nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zmiennych nastrojów,masz ten kawałek w najnowszej liście. Jeden z lepszych kawałków w historii ,moim zdaniem :) dlaczego koleżanka je brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie jestem przekonany co do twoje prawdomówności :p nie boisz się,że np makijaż ci spłynie? Większość dziewczyn pewnie z tego jednego powodu by na deszcz nie wyszła :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co jeszcze? ;-) zdecydowanie nie jestem typem tych dziewczyn , bez przesady, takimi pierdołami się nie przejmuję i noszę takiego makijażu który miałby mi płynąć po minimalnym zetknięciu z wodą , lepszą są te które nie wyjdą na zewnątrz podczas deszczu bo im włosy się pokręcą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przynajmniej lokownica nie potrzebna :) a ciekawostką jest to,że gdybym pozwolił swoim włosom urosnąć to miałbym kręcone chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa lokówka a nie lokownica :) haha ja nawet nie wiem jak się nazywają te babskie "sprzęty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym je zapuścił to miałbym kręcone. Ale nie dopuszczam do takiego stanu,długie włosy są niepraktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz gdy miałem włosy na jakieś 3cm,kolega mi powiedział,że mam kręcone włosy jak jakiś hrabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×