Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Najman zawsze robi z siebie idiote. Zawsze jest tyle zapowiedzi i cwaniakowania z jego strony a później wpierdol dostaje. A oglądałaś walke Pudzian- Najman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy jeszcze mi się ładuje ale ten drugi .. On jest żałosny ,najpierw wyjechał z tą próbą samobójczą Włodarczyka co było według mnie bardzo niesmaczne , obraża wszystkich po koleji , nie zdziwię się jeżeli kiedyś za to konkretnie oberwie .. dobrze mu ten gościu powiedział -Czy za granicą ktoś wie kto to jest Najman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwłaściwsze określenie to celebryta :) kurde szkoda,że tam nie doszło do rękoczynów ,Albert by go tam ładnie poskładał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opanowany ale jednak nie do końca bo trochę go emocje poniosły . Teraz powiem Ci coś szczerze. Jesteś równa babka :) kurde rozmawiasz ze mną o walkach,w życiu nie spotkałem dziewczyny,która by w ogóle potrafiła podjąć taki temat. Coraz lepiej mi się z tobą rozamia ogólnie(nawet pomijając tematyke walk) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ,miło mi ,dziękuję jakoś nigdy takiego komplementu nie otrzymałam, mi też dobrze się z Tobą rozmawia dlatego tu jestem ;-) pro po walk to za sprawą brata , On bardzo to lubi i czy chciałam czy nie to jakoś z czasem zaczęło mnie interesować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest coś w tym , ale swojego czasu gadał o przeróżnych odżywkach itp to jednak słuchałam tylko jednym uchem albo mówiłam ,ze nie chce takiego tematu poruszać , a tu proszę jakieś skłonności do tego miałam od dawna ;-) w życiu bym nie pomyślała ,że ten temat tak się rozwinie tzn kafeteryjny , myślałam ,że tu tylko same półgłówki zaglądają , oczywiście nikogo nie chcę obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz,patrząc na spis tematów to po samych tytułach już widać,że większość jes na niskim poziomie. A czytając treść niektórych tematów to już całkiem. Tylko anal,sex i inne tego typu rzeczy im w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak , ale podejrzewam ,że są tu takie perełki jak my ;-p myślę ,że jednak dużo osób nie traktuje poważnie ani tematów ani ludzi którzy tu przebywają i najnormalniej są tutaj po to by się odstresować od problemów codziennych ..chociaż bywają dziwni ludzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj są dziwni :) tak jak ten gość pod nickami:chłopak91,pravik91,mezczyzna91 itp. :) ja pierole jakie typ tematy zakłada. Albo sobie jaja robi albo jest nieźle pierdolnięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmb nie zbiera zbyt dobrych opini,ale osobiście nie stosowałem :) nie będę drążyl dłużej tematu siłowni bo to nie twoje klimaty :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojarzę go ;-) a był tu jeszcze taki który w każdym temacie pisał ,ze jesteśmy inwigilowani, ten to był dziwny.. pisał ,ze sąsiadka go podgląda co robi w internecie a potem dziwnie na niego patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o tym gościu nie słyszałem. W ogóle to forum to jest taki śmietnik. Moderatorzy nie pilnują porządku,nie trzeba się rejestrować żeby zakładać tematy to tak jest jak widzimy. Ale czasami też są dobre śmiechy z niektórych tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord w jakim ćwiczeniu? Stwierdzenie"rekord w podnoszeniu ciężarów "jest pojęciem względnym :p ale pewnie ci chodzi o "wyciskanie na klate" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×