Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

ale wiesz... zauważyłem,że gdy kobieta ma kręcone włosy to chce mieć proste.A gdy ma proste to chce mieć kręcone ;) często tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potem biorą lokownicę i niszczą te włosy " tak drocz się ze mną żmijo jadowita teraz o tą lokownice ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wspólna cecha.. u Ciebie nie widać przynajmniej " to się nałyso opierdziel,tak jak kiedyś Britney ;) i też nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pisaliście, nieraz piszecie z telefonów, ja nie mam na swoim neta. Po za tym nie lubię pisać z telefonu, za dużo czasu to zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
gdybys sie ze mna umuwila to bys miala bujne zycie.lubie laski z kreconymi wlosami wlasnie takie mnie krecom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam pisanie z telefonu nie zajmuje więcej czasu niż z kompa. No może minimalnie dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksiarz zależy jaki masz telefon, jak masz z całą klawiaturą to oki. Ja nie jestem przyzwyczajony do pisania gdzie jeden przycisk służy za 5 znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie na necie. No koksu fajny chłop :) ma fajny akcent. Jest Litwinem,jego żona to Polka. A on nawija w naszym języku lepiej niż ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień-narazie Szybka-najman to największy błazen,obejrzyj walke na yt haha. Trochę żałosna ta walka ale śmieszna jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×