Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość Zimowa Mandarynka
:-) rybko oczywiscie, że spodnie, ulubione dżinsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Muszelko ja tradycyjnie nie dostałam pod choinkę nic :-( ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Zimowa Mandarynko ja dostałam tylko dlatego że sobie kupiłam. Kupowałam wszystkim więc i sobie.(ale za to nie oszczędzałam :) ) Gdybym liczyła że mąż mi kupi to dostała bym czekoladki. Prezent dostaje jak jadę do moich rodziców, chociaż i tak zawsze wypytują co bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Mandarynko gdybym ubrała na Sylwestra spodnie to mąż by ze mną nie poszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Mój mąż to raczej nie wie czym różni się spódnica od spodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
To jakiś wyjątkowy mój fasonów nie odróżnia ale jest tradycjonalistą. Ale najbardziej lubi duże dekolty niekoniecznie w moich ubraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Mój w ogóle nie zwraca uwagi na wygląd, na włosy, ubrania, itp. Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Kurcze aż trudno uwierzyć wcale nie zwraca uwagi na kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Cześć ! Co porabiacie w niedzielę, przygotowujecie kreacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
No rybko w ogóle... Ja mam nareszcie dzień wolny, w domu szpital wiec siedzimy i nie robimy nic :-) I taki mam plan do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
To fajny plan. Ja obiecałam dzieciom torcik i sałatkę na jutro. Poza tym znalazłam nowa pasję (sezon na aniołki skończony) czekam tylko na dostawę zakupów. Mąż wrócił właśnie z pracy chyba będę musiał jeszcze dzisiaj sklep zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja nie ruszam się na krok. Posiedzę z córcią, wieczorem jakiś film, resztka wina. Jutro niestety znów do pracy, ale dziś zamierzam odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Witam w ostatni dzień 2012 roku, mam nadzieję że 2013 będzie lepszy i tego wszystkim życzę. Piję kawę, my dzisiaj bez szaleństw ciasto sałatka jakiś trunek. Muszę uzupełnić zapasy bo wczoraj dzieciaki już jajka zaczęły wyjadać. Dla odmiany małą zaczęła kaszleć :(, więc zakupy muszą poczekać aż mąż wróci, mam nadzieję że coś w sklepie dla nas zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Szczęśliwego Nowego Roku !!!! Ja siedze grzecznie z mężem przed tv...tak już od lat :( nuda....pewnie posiedze tez z nudw na kafe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Cześć! Wstałam , opiłam się wczoraj szampanem i wysypiałam dzisiaj. W planie mam dalsze leniuchowanie. Zastanawiam się jak my jutro wstaniemy do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
to ja opilam sie troszke wódeczka i jestem dzisiaj blin...tzn dobrze sie czuje ale spac mi sie chce.....ale jak przespie cały dzien to w nocy nie będę mogła spać....do szkoly powinno się iść dopiero 3-go żeby dojść do równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
A ja sie nie opiłam, zero kaca choć z imprezy wóciliśmy o 7 rano dopiero. Trochę na zmianę pospaliśmy i jest ok. Dzis obmyślam postanowienia na nowy rok... Nigdy wcześniej nie miałam, ale. starzeję się, może więc czas na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram do szkoły powinno się iść 3. Sylwester miły o mały włos sąsiad został by bez garażu(petarda zmieniła bieg) Pies przeżył tegoroczny Nowy Rok więc już zaczeło się lepiej. Ja dopiero zaczynam pić za chwile pojawią się znajomi, boję się że jutro będzie ciężki dzień. A zaczynamy remanent na którym muszę być,może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja postanawiam że nadrobię braki z 2012,boję się że za rok będę musiała postanawiać że idę na odwyk(; Dziecko duże,znajomi zaczynają wracać na ojczyzny łono. Będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
To może ja też coś postanowię. Tylko nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Ja tez nie wiem co postanowic bo i tak tego nie spelniam....wiem tylko ze mam robic brzuszki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
A i co roku mam rzucic nalogi i znalezc prace :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Cześć! Wstaliśmy to była masakra. Sereniko co do nałogów to nie posiadam na razie, bo zaczynam uzależniać się od internetu ;) A co do pracy i brzuszków ... to bądźmy realistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja tam się na brzuszki nie porywam, może na wiosnę się trochę zmobilizuję, ale póki co to nie. ALe mam wstępnie 3 "postanowienia" a miedzy innymi właśnie zmienić pracę. A przynajmniej nie odpuszczać szukania. Niestety to co dzieje sie w mojej firmie i czego ostatnio doświadczyłam sprawia że jak nie znajdę innej to albo mnie i tak zwolnią albo wyląduję u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Piję już drugą kawę, w nocy spałam 11 godzin a czuję się jak zwłoki :-/ Jakieś przesilenie noworoczne czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Nie ma nikogo :-( Cóz, zbieram się do pracy. Chyba zimowa depresja mnie dopadła na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja jestem Mandarynko tylko czasu nie mam wiele. Zakupy zrobione, teraz obiadek, a po głowie zupełnie co innego chodzi i szukam w necie , zakupy mnie wciągnęły, pewnie się skończy jak się mąż połapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Rybka- zdusiłaś moje postanowienia w zarodku :p......jestem realistką no ale kurde musze tą pracę znaleźć.....pewnie bym ją znalazła gdybym tak nie wybrzydzała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Sereniko nie było to moim zamiarem. Podstawą znalezienia jest szukanie, ale ja uważam że praca ma przynosić dochód, to znaczy zarobki muszą przewyższać koszty pracy, dlatego może warto trochę powybrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×