Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Anetucha jestes wrecz okropnista:'( jak mozesz tak kusic... Jak ja bym wciagla takiego hipo i to jeszcze niejednego...eh... Ja jadalam kit kat... Nie bylo u mnie tego hipo...:-/ uwielbialam tez owsianke smakowa ekspresowa firmy mr oast czy jakos tak... Az kolezanka mi wysylala, ktora jeszcze tam siedzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ehh no cóż masaże ogulnie dopochwowe z publicznością hehe a co do wyżywienia to Oczywiscie szpitalna restauracja obłędna i trzeba zgadywać co jest na talerzu :p pokój z wygodami w postaci umywalki i lusterka wyposażony w 3 łóżka ale na szczęście mam fajne dziewczyny :) ogólnie nic mi nie mówili dzisiaj pobrali krew i mocz jutro mają jeszcze zrobić jakieś badania. Dostaje luteine 2*2 plus na noc globulke jakąś i tak sobie leże i leże :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ehh no cóż masaże ogulnie dopochwowe z publicznością hehe a co do wyżywienia to Oczywiscie szpitalna restauracja obłędna i trzeba zgadywać co jest na talerzu :p pokój z wygodami w postaci umywalki i lusterka wyposażony w 3 łóżka ale na szczęście mam fajne dziewczyny :) ogólnie nic mi nie mówili dzisiaj pobrali krew i mocz jutro mają jeszcze zrobić jakieś badania. Dostaje luteine 2*2 plus na noc globulke jakąś i tak sobie leże i leże :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra to mamy tak samo ;) Z OM 23tc a z USG 21:) co do golenia nóg ja od pół roku chodzę na woskowanie....pierwszy raz masakra, aż gorączki dostałam :P a teraz 'lajcik' i spokój na miesiąc ;) Ja tez powoli zaczynam mieć problemy z goleniem pipki bo jej nie widzę już prawie :D Trzeba będzie jakoś na to A. psychicznie nastawić :D Ja mam tak jak Anetucha...na mnie tez kremy nie działają...wydaje mi się,że jak ma się silny i twardy zarost to wtedy ni huhu ... Majoweczka przestań złorzeczyć i marudzić bo dzidzia to czuje!!! Bedzie dobrze:] Ciąża to ma być radość a nie strach!!! Anetucha wielbie te hipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ucięło mi posta :/ pisałam,że wielbię te hipcie i Kinder bueno...3 za funta z Poundlanda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka - ale wypas,"zazdroszczę" Ci jak nie wiem co :P . Dużą masz dawkę luteinki ja biorę 3x1tabl. :). Dobre towarzystwo to pół sukcesu :) Szoszonowa na M kremik do depilacji tez działa :P a on ma kłaczory oj ma :P ja nie wiem co wy robicie że Wam nie znikają włochacze :P Wiecie co przyznam się Wam,że boje sie kupować słodyczy w 99p albo w Poundlandzie nie wiem skąd one są, jakie rączki je wyrabiały i gdzie te rączki się drapały :P mam jakąś fobie pewnie nie potrzebnie :P,raz spotkałam się w 99p z czekoladkami MIESZKO te kupiłam :D, tak samo nie jem ciasteczek FOX'a widziałam kto i jak je robi jak pracowałam tam przez tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nie mogę z tego SPA :D ciekawe czy Ja jutro się tam znajdę. . . Oby nie:( 🌼 a leżysz na patologi ? 🌼 Ja już po kąpieli uff szok sił już nie mam ale za to nagroda po w postaci budyniu z sokiem malinowym :P może ktoś chce troszke? :) podziele się:-) Laski a można jeść orzechy laskowe takie z łupinków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka dobre spa nie jest złe :P jeśli chodzi o orzechy to zdania są podzielone, jedni jedzą inni uważają ze moga mieć jakieś grzyby czy coś a jeszcze inni nie jedzą bo orzechy uczulają i dziecko może mieć alergie. 22.20 czy wy już spicie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te hipcie sa wypelnione tym kremem z kinder bueno :D masakra! :D niemadra one na bank sa w bromley w pound shopie jesli chcesz je sprobowac gdy bedziesz u swojego mena. Nie mam pojecia gdzie mieszkasz, ale mysle, ze wiesz gdzie jest bromley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Ja kilka zjem może któras ma ochotę? :) Kurcze spalam po południu i w nocy Pewnie znowu czeka mnie przekładanie z boku na bok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak z 70 mil od Bromley mieszkam bo w Southampton :P mamy duuużo funcików to pewnie i u siebie znajde, nigdy się nie przyglądam słodyczą zbytnio :) Majóweczka nie lubie orzechów to nie chce :P spałam do 14 i pewnie nie pójde spać wczesniej jak o 2.00 więc witaj w klubie wyspanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14? Dobra jesteś:D he he :) Ja Pewnie jeszcze w nocy będę myśleć co to jutro się okaże na tej wizycie :( a mam dopiero na 12.30 to wejdę Pewnie ok 14 :o a jak wasze maluszki w brzuszku śpią? :-) Ja moja po tej gimnastyce chyba uspałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce tamagotchi jak byly kiedys! :( rok temu kupilam, ale juz nie byly takie dobre jak 15 lat temu... ale bym sie pobawila... w szkole na lekcjach wszyscy karmili zwierzaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to tamagodzi? :o o co chodzi z karmieniem zwierzaczka? :D że niby Ciebie hahaha? (zart) :P Majóweczka trzeba spać póki można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w dziurze mieszkam do niej to swojego czasu nawet paszport i wizę trzeba było mieć :P aczkolwiek po aferze z Madzią i kocykiem zmieniło się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie mothercare oglądałam wczoraj rzeczy dla dziecka i podsyłałam linki Marcinowi ten znalazł ładny kocyk i przypomniałam mu ta historie- już mu się przestał podobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba trzeba tylko co zrobić z tą nocą żeby Ja przespać całą Ech. Mam nadzieję że moja mała będzie taka grzeczna jak Ja BYŁAM:) Ciągle spalam nic mi nie przeszkadzało kompletnie:-) co sądzicie o wózkach TAKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka moja sąsiadka ma wózek TAKO taki w kropki -o jezu ....ależ to mocarne :( jakby pchała wóz z 50kg ziemniaków, wózek fajny dla mnie to lekki bo nie chce się męczyć schodząc ze schodów albo pchając go, niestety cena jego mała nie jest tak jak i waga... anetucha nie wiem jaki kocyk kupić może bawełniany ? no bo jak kupie 100 wełne to mi dziecko zagryzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra ja mam bawelniane, polarowe, grube cienkie i w sumie uzywam wszystkich:D zalezy jaki mi w rece wpadnie. kupilam 1, reszte dostalam. posciel amerykanska mam i nie uzywam. moze jak bedzie starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ladybugsbaby.co.uk/Quinny-Speedi-3-in-1-Cabriofix-Package_A5QGC.aspx ja mam taki, lekko sie prowadzi, zwinny, nie duzy, sklada sie latwo, wszystkie 3 opcje sa nakladane na ta jedna rame. na zakupy bierzemy mala w fotelik samochodwy i sama rame, w samochodzie siedzi zapieta w foteliku a potem wpinamy go do ramy i jazda! super! na cene nie patrzylam bo starzy powiedzieli, ze kupia co bede chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No waży ok 17 kg Ja go nie będę musiała wnosić po schodach Ech Kurcze za dużo kasy nie mamy na to wszystko a one w dość dobrej cenie 1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, czytam te komentarze o wozku ponizej zdjec i nikt zadowolony tam nie jest haha. spacerowka podobno wywrotna i nie nadaje sie dla malutkiego dziecka a Amela juz prawie z budy wyrasta... ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×