Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

skracanie szyjki samo w sobie jest bez objawów, powoduje ją skurcz czyli ból brzucha jak w okresie czasem też plamienie i stawianie się brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zaległości;) O matko jak ja się nażarłam, aż nie mogę się ruszać;( Brzuszek mi pęknie;( Mogę się pochwalić, że prawnie zostaliśmy właścicielami mieszkania:] mam nadzieję, że nie będziemy żałować, a tylko się cieszyć;) Dzidzia na swoim wskoczy;) Ostatni raz będzie 10tą przeprowadzką, a Wy ile razy się przeprowadzałyście? Nie wspomnę, że z rodzicami też koło 10 zaliczyłam, zanim się osiedlili.. Jeśli chodzi o zapalenia po basenie, to odkąd jeżdżę z moim to jeszcze nic nie załapałam, gdzie wcześniej bardzo często łapałam jakiekolwiek świństwa, a teraz w ciąży jeszcze nie próbowałam, a bardzo bym chciała się popluskać... Teraz jak będziemy bliżej Leszna(5min) to pewnie częściej będziemy ma basen chodzić;) (obecnie z Rawicza do Leszna jest 30 min drogi). Mój bardzo lubi się pluskać ze mną pod prysznicem... Często to stosowaliśmy u teścia, bo miał duży prysznic, a teraz na wynajmach to takie klitki, że ja się ledwo mieszczę z tym brzucholkiem;P dla niego nie ma miejsca:D Anetucha ciemnoskóry wymiata;P ogólnie mają poczucie rytmu... ale nie wszystcy:D scena łóżkowa najlepsza:D Andziulka będzie dobrze... Nie ma to tam to;) Zawsze chciałam, coś więcej niż tylko po jednym kolczyku w uchu, bo ja taka grzeczna z wyglądu... Nic dla siebie nie mogłam znaleźć i tak zostało... Tatuaże mi się podobaja, ale nie można się ich pozbyć(a jeśli to i tak blizna zostaje), a poza tym bolą cholernie więc nie dałabym rady;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No także pani doktor na obchodzie powiedziała ze mialam czy mam juz nie wiem ale zagrożenie poronieniem :/ czyli znów bo juz raz lezalam przez to w szpitalu równo 10 tyg temu ehhh pewnie kilka dni mnie potrzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka to ty masz te problemy z tarczycą i odstawili ci progesteron? Cholewcia mylicie mi się z tą drugą andziulką :P Nie martw się,pomyśl,że jesteś w spa ;) odpoczniesz, poobserwują cię może leki za free dostaniesz ,dadzą ci śniadanie obiad i kolacje żyć nie umierać ;) Będzie dobrze :)! Ja też tatuaży nie mam i nawet nie myślałam o nim nigdy pewnie dlatego,że to boli ;) A gdzie jest MAMA LUTY ??? :O czyżby porodówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle zmartwiona, myślę że poczułabyś ten twardy brzuch jakby Ci się porządnie napiął. Ja czuję napięcie i twardnienie wieczorami i myślę że to jest to co Anetucha mówi-gazy. Ciągle mam teraz wzdęcia, bo dziecko uciska na jelita i nie pracują tak jak należy. Nie czytaj głupot w internecie, bo chyba nikt nie pozostaje na nie obojętny i dopasowuje sobie do siebie. Najlepiej to w razie wątpliwości iść do lekarza i już :) Za chwilę masz wizytę więc się nie denerwuj :) Andziulka, nie rozumiem, to na jakiej podstawie to stwierdziła skoro w badaniach wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgłupiałam, właśnie oglądam na allegro śpiochy i pajace, i ja cały czas myślałam, że jak jest rozmiar 68 to to znaczy, że długość całkowita to też 68cm, a tu się okazuje, że całkowita - 51cm... Eh.. Czyli dziecięce ubranka wchodzą w te same kategorie, jak dla dorosłego człowieka, wedle wzrostu... Masakra!! Czy ja to wszystko ogarne? Chyba za późno się za to zabrałam, Wy już obcykane a ja w lesie!!! Łłłłłłłłaaaaaaaaaaa....:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :D a tak wogole to WITAM nowe dziewuszki :) tak wogole to odeszlam troche od tematu bo wogle piszecie STRASZNIE duzo hehe i nie ma szans bym to nadrobila :P wczoraj poszlam do siostry na noc :) dzis bylam na wizycie i wszystko ok, dalej rozwarcie na 1 palec, po za tym z siostra "napadlam" na sklep ze sztuczna bizuteria i nakupowalysmy sobie super rzeczy bo likwidowali sklep i prawie wszytko bylo po 2zl! jestem MEGA szczesliwa z nowych rzeczy hehe :D a jezeli chodzi o skracanie szyjki to my nie wiemy co jak i kiedy, jak poszlam do szpitala to lekarz powiedzial ze szyjka jest krotka i pytal czy czasem brzuszek nie bolal, a ja mu na to ze no bolal ale w koncu w ciazy jestem i ma prawo czasem zabolec nie? :P _majóweczkA_ a Ty do tabeleczki sie wpisz w odpowiednie miejsce :) i tak wogole pamietam jak anetucha chciala wywolac porod, ja juz marze by urodzic!! jutro od nowa pakuje torbe, bo wiadomo wszystko wpyrane :D nie wiem czy sie chwalilam ale powiem ze lozeczko juz stoi!! :) aaaaa i nie pisalam bo zwyczjnie dzis czasu nie mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra tak to ja mam ta chorą tarczyce. Hmmm jedzenie szpitalne no cóż lepiej nie mówić czym tu karmią :p bleee Fijfij no właśnie nie wiem dlaczego taka diagnoza. Za to dostałam dwie piguly luteiny i gigantyczną globulke na noc i się ze mnie leje bo się rozpuscilo :/ ciekawe czego się jutro dowiem dobranoc dziewczynki :* trzymajcie za mnie i mojego babelka kciuki :) Mooonia no właśnie musi być dobrze ja wiem ale co się rano uwylam to się uwylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra tak to ja mam ta chorą tarczyce. Hmmm jedzenie szpitalne no cóż lepiej nie mówić czym tu karmią :p bleee Fijfij no właśnie nie wiem dlaczego taka diagnoza. Za to dostałam dwie piguly luteiny i gigantyczną globulke na noc i się ze mnie leje bo się rozpuscilo :/ ciekawe czego się jutro dowiem dobranoc dziewczynki :* trzymajcie za mnie i mojego babelka kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
andziulka007 Głowa do góry. Jesteśmy z Tobą. NA PEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE! :) I oczywiście, że będziemy trzymać kciuki. :) keysy2121 może i ja się wybiorę na ten basen? Kurcze, jak nie byłam w ciąży to latałam pływać jak szalona. Aż mnie skusiłaś tą lekkością bo na razie z każdym dniem czuje się coraz bardziej słoniowato. ;p O której będziesz miała wyniki? Napisz koniecznie co wyszło. I głowa do góry. : ) Moniaaa86, Anetucha12345, Fijfijfiju dziewczyny wielkie dzięki za dobre słowa. Nie macie pojęcie jak to strasznie mi pomaga. Mój też wie wszystko najlepiej, nie raz lepiej niż specjaliści i fachowcy, bo poczytał sobie coś w necie. ;p Ja jestem zmasakrowana bo przecież "widziały gały co brały" i taka prawda, tylko nie spodziewałam się takich zmian po ślubie. (nie)mądra* z moim menem problem polega na tym, że jak ja coś do niego mówię, to on od razu słyszy tylko to co chce. Jeśli na swoje nieszczęście zacznę w zły sposób to jest od razu foch. To nauczyło i mnie tego samego, ale to nie tak ma być. MAŁŻEŃSTWO to iść RAZEM, a nie kur*** oddzielnie! Możemy się na siebie obrażać, drzeć koty i się kłócić, ale mi nie o to chodzi, tylko o to, żeby mieć prawdziwy dom i kochającego, troskliwego męża w domu. W chwilach totalnego zdołowania (jak ostatnio) piszę o samych złych rzeczach, ale przecież za chama bym nie wyszła. ;p I nie, o nie... nie jestem z tych co się godzą na wszystko. ;d Ja ruda i wredna i on o tym dobrze wie. ;p Czasami jak mi cholernie źle staram się go tłumaczyć. Mamy bardzo złą sytuację finansową i on zachrzania jak dziki osioł fizycznie po 10h na mrozie z łopatą, bo nic innego w naszym regionie po prostu nie ma. A u nas ostatnio padł rekord mrozu w Polsce, -23 stopnie, przy ziemi -28. W szpitalu nie byłam - grypę mój organizm zwalczył sam. Dziś jeszcze w pracy nie byłam ale jutro już się tam udam. :) Do szpitala miałam iść jakbym nadal zwracała więcej niż wypije, żeby się nie odwodnić i gdyby gorączka nie zleciała. Ale wszystko przeszło samo i skończyło się wielką opryszczką na ustach. Na samym środku. Centralnie w punkcie najbardziej widocznym. ;p Kiedyś ktoś mi powiedział, że to dobry znak, bo to znaczy, że organizm wirusa na zewnątrz wywala (nie wiem czy to nie głupota, ale teraz się nawet z tej opryszczki cieszę przez to ;p ) ciągle zmartwiona, alias majóweczka witaj w gronie najmilszych kobiet jakie miałam okazję spotkać w necie. :) Niczym się nie przejmuj - pierwsza ciąża to często stres sam w sobie. Ja pierwszy trymestr przeżywałam byle gówno a teraz już wiem, że jak się wierci to jest ok. ;) Fajne uczucie jak się maleństwo rusza, nie? Ja je uwielbiam. Ja uwielbiam wszystko co związane z moją Małą. ;p Szoszonowa u mnie odwrotnie, mój się z tego śmieje bo ja też tak mam "ja gotuje, to ty zmywasz"... "ja odkurzam, ty zmywasz podłogi"... "ja idę z psem rano, ty wieczorem". Gorzej z egzekwowaniem tego. Mój próbuje mi wtedy tłumaczyć, że wszystko powinno się samo rozdzielać a nie żeby tak pół na pół po chamsku. I do mnie to czasami trafia więc próbuj tak samo ze swoim. ;D MAMA2013LUTY znowu narobiłaś nam nadziei. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Nie macie ochoty mnie zabić, że takie długie posty walę? ;p A potem jeszcze na dodatek dopisuje co mi się przypomni? ;D Moja Mała się teraz wierci jak piszę. ^^ Na poprawę humoru dla wszystkich zakochanych w czworonogach. Jak to oglądam, sikam ze śmiechu za każdym razem. ;p http://www.youtube.com/watch?v=3dugipeVZtE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy ---------------11------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia-----7------------? mamaanita................Anita.............23.......kuj-p om---------------15------------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19----------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------19-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie-------------------20----------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie----------------21----------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21----------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21---------CH DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia-----------------22----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------28----------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta------------25---------Bia łystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie-----31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------33----------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno----------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie--------38---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------38---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia---------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth bardzo mi smutno,że u Ciebie tak kiepsko :( oby się ta zima szybko skończyła i wtedy coś się może z pracą ruszy i staniecie na nogi. Kto by przypuszczał,że mu się po ślubie zmieni :o ja rozumiem kobietę- wersja testowa się skończyła ale facet...biedna Ty :( andziulka trzymaj się tam w tym szpitalu! jedziemy na jednym wózku coś czuje a w II trymestrze miało być tak pięknie eeeh:o 3 mam kciuki, odezwij się. Mama ty to właśnie nam nadzieje robisz,czekamy na post "hura urodziłam i poród trwał 5 minut i był bezbolesny -polecam każdej" a tu takie coś....;) Leon chciał mi brzuch główką chyba przebić albo dupką :P wybrzuszyła się taka mała kulka a jak go dotykałam to powolutku opadał w dół -słodkie to było, uwielbiam jak się rusza:) Ale mnie mierzi to leżenie, już nie wiem czy mnie nerki bolą czy plecy od tego ale przynajmniej brzuch nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth popłakałam się:D Klip świetny:D Nie przejmuj się długimi postami ja lubie Cie czytać:D sama nie pisze też zbyt krótsze;) Jak długo jestescie razem? A ile po ślubie? Bo taka praca nad mężczyzną to nie trwa pół roku... Tylko całe lata... Moim rodzicą (ja jestem z pierwszego małżeństwa) w tym roku stuknie 20lat razem i wierz mi, że moja mama wciąż go czegoś uczy... I powtarza, że teraz za 20 lat wczesniej to kolosalna różnica... Chyba zostaje nam zaciskać zęby i brać się ostro do pracy... Tylko czy cierpliwości starczy?:p Ja też kocham jak się mały wierci i też powtarzam sobie, że po mimo bóli jest wszystko ok;) Mam nadzieję, tylko że naprawdę jest ok i się nie załamie jak pójde 5lutego.. Tak, MAMA wszystkie czekamy w napięciu;) Na dziś moja psiapsiółka miała termin i jest cisza, więc jej mała nie śpieszy się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ja tez pamietam! :p jakby to bylo wczoraj. latalam po herbatki, biegalam po schodach u siebie w bloku, tanczylam, robilam przysiady itd ;) a Amela za nic wyjsc nie chciala! trzymam za Ciebie kciuki! az niewiarygodne, ze ona juz prawie 3 miesiace, niemadra zaczela druga polowe ciazy a pamietam byla w 6 tyg :D super, ze tu wszystkie nadal jestescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha teraz wiem jak sie wtedy czulas hehe, codziennie po nicach sni mi sie ze rodze a tu ZERO postepow... dzieki dziewczyny ze jestescie ze mna :) na pewno nie znikne z forum, jak tylko urodze to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!No ja po prenatalnych i na szczęście jest wszystko ok.Rozwija się tak jak trzeba.A jakie girki ma długie :)Od głowy do tyłka już 6,13 cm mierzy.A już za dwa tygodnie(w walentynki)mam kolejną wizytę kontrolną i gin.powiedziała,że jak dzidziuś się dobrze ułoży,to będziemy mogli rozpoznać płeć.Już nie mogę się doczekać... I jeszcze tabelkę uaktualnię nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy ---------------12------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia-----7------------? mamaanita................Anita.............23.......kuj-p om---------------15------------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19----------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------19-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie-------------------20----------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie----------------21----------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21----------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21---------CH DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia-----------------22----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------28----------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta------------25---------Bia łystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie-----31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------33----------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno----------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie--------38---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------38---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia---------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=Ttkalm8xjcA a widzialyscie tego kota? ja tez zawsze ogladam te filmiki i ryje ze smiechu a z drugiej strony czuje zal ze ja nie mam takiego pysiaka... mama no wlasnie mialam pytac cie czy cos juz czujesz? ale widze ze nic a nic chyba co? ja dzis rano sie obudzilam z bolem jak na okres ale byl tak silny ze az mnie zbudzil ale rozchodzilam gnoja i jest ok. yadeth z facetami to jest juz tak... i szczerze ci powiem tylko nuie pytaj dlaczego nie chce sie z toba kochac bo jak moj mi w koncu odpowiedzial to myslalam ze sie w papcie nie zmieszcze bo tez mial taka faze jakis czas ze nic a nic a jak juz to lepiej jakby wcale sie za to nie bral ale mu przeszlo i powiem ci w niedziele sie tak postaral ze caly poniedzialek z podziwu wyjsc nie moglam .... anetucha a kiedy co odszedl ten caly czop sluzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy ---------------12------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia-----7------------? mamaanita................Anita.............23.......kuj-p om---------------15------------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie-----------------19----------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie----------------19-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie-------------------20----------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie----------------21----------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27-------Anglia--------------- ---21----------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------21---------CH DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia-----------------22----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------28----------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa---------26----------DZ Yadaeth----------------Aneta------------25---------Bia łystok-------------27---------Gośka XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie-----31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------33----------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno----------------37---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie--------38---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------38---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia---------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy czop sluzowy odszedl dopiero jak mialam 4cm rozwarcia i razem z nim wody poszly. to bylo cos okolo 12 rano dnia nastepnego. oczywiscie przespalam ten fakt ... pierwsze skurcze dostalam o polnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e a ja myslalam ze to przed porodem i to sporo odchodzi... kurde za 3 tyg prawie rodze a ja zielona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy ten kot to jak Ferduś... :D:D Pół dnia tryb siedzacy pół leżący;) Zwierzaki są poprostu bomba.. dlatego tak bardzo nie potrafie pojac dlaczego tak wielu ludzi zachowuje sie jak ostatnie dranie! Monika to super;) Ja pamietam jak na poczatku zylam od badania do badania i nie moglam sie doczekac każdego kolejnego;) Nie powiem bo teraz tez juz bym chciała zobaczyc czy wszystko ok (przez te bóle- ale zaczynają po mału ustępować, może rzeczywiście się przesiliłam na tej imprezie), a to dopiero za równy tydzien kolejne badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×