Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Tam gdzie ja chodzę do gin to robią KTG przed każdą wizytą od 36 tygodnia. Ja miałam dopiero 2 razy, a teraz przed porodem gin kazała mi je zrobić dodatkowo w piątek, już tak bez normalnej wizyty. Ale MAMA to chyba miała robione z 10000 razy, pewnie dlatego że tak często lądowała w szpitalu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde od 36tc porzed kazda wizyta? To jesli mnie ten pajac bedzie kierowal to chyba bede musiala szpital zmienic :/ Bo zeby dojechac autobusem tam gdzie chce rodzic to pol dnia nie moje a potem drugie pol dnia na powrot do domu :/ Bo u mnie gin KTG nie robi tylko odsyla do szpitala gdzie bedzie porod :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka, żeby się nie okazało, że każą Ci zrobić 50g, a Ty będziesz miała tylko saszetkę z 75g, bo będziesz kolejny raz leciała do apteki ;) One na pewno nawet nie miałyby jak odmierzyć tych 50g z 75, a musi być konketne stężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lipa z tym KTG, ale wiesz co, może tam gdzie chodzę jest po prostu tak przyjęte, nie wiem za bardzo jak to wygląda w innych placówkach. Może Keysy się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Carolajna87 koniecznie wyślij.^^ Zawsze fajnie wiedzieć kto jak wygląda. ;D Fijfijfijuuu dzięki. Naszukałam się jej baaaardzo długo. ;p A ostatecznie i tak wiem, że wybrałabym inną. ;D ALE MASZ BRZUCHA!!! ;D Kurde niedługo i ja takiego dostanę, a co do fotek.. haha pewnie Cie laski nie lubią za bardzo z taką buźką. Śliczna jestes. ;) Moje poczucie humoru sięga o wiele dalej, Ja mało tego, że miałam to samo skojarzenie (i mam je dalej jak patrzę na swój wzgórek ;D) to nawet miałąm ochotę wziąć igłę i nakuć, żeby to zeszło. Ale oczywiscie to była taka durna pierwsza myśl, z której później się śmiałam przez godzinę i o której nawet nie wspomniałam męzowi, bo chyba by mnei zabił za same takie stwierdzenie. ;p anetucha123456 skojarzyło mi się: Zachodzę do szkoły rodzenia i babka mnie i mojego Marcina zaprasza, żebyśmy usiedli mówiąc: "proszę niech sobie pani usiądzie, i partner też!" My się śmiejemy, że to mąż, a ona się do nas wyszczerzyła i mówi "a dzisiaj to już nic nie wiadomo, jak powiem mąż to się jeszcze która wrażliwsza niezamężna obrazi i będa kłopoty" i w śmiech. ;D Przecież Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie! ;p Ja już dawno Ci pisałam, że możesz się do mnei zwracac najpiekniejszym imieniem na świecie, bo pisałas, że mi nick przekręcasz. :D Gdzieś tam nawet pisałam co ono znaczy (jak nie pamiętasz, to w skrócie powiem NIC ;P). Keysy niestety nie mam jej w e-book ani w pdf. :( Szukałam na necie teraz i też nie widzę, żeby ona była dostępna. Ale... coś Ci powiem. ;p Sprawdzony sposób (jako, że dwa lata pracowałam w Emipku wiem co mówię) to udać się do najbliższego punktu Empik, kupić książkę, ZACHOWAĆ PARAGON, przeczytać ją ostrożnie, żeby jej nie zniszczyć... a potem w przeciągu 60 dni od daty zakupu zwrócić. ;p Nie musisz podawać powodu. ;D Co zmienić ślub? Już Wam piszę! WSZYSTKO!!!! Nie bierzcie go najlepiej w ogóle. xD Nie spodziewałam się, że to kiedyś komuś poradzę, ale fajnie jest tylko w dzień ślubu, wesela, poprawin.. sesji ewentualnie... i to by było na tyle. ;D ja z włosami nigdy nie robiłam nic. Tylko je od czasu do czasu podcinam jak mi siostra każe i jak już końcówki za mocno zniszczone. Boje się farby do włosów, nożyczek a salony fryzjerskie omijam zawsze z daleka. Nie wiem jak udało się mojej siostrze i kuzynce zaciągnąć mnie do fryzjera na fryzurę próbną i zasadniczą na slub. W ogóle.. heheheheh wyobraxcie sobie, że ja nie używam kosmetyków do twarzy praktycznie w ogóle. Tylko wszystko związane z oczami (cienie, kredki, eyelinery, tusze etc) ale nigdy żadnych pudrów, rózy, podkładów, maseczek itp. I jak poszłam na makijaż próbny i mi nałozyli to wszystko, to byłam w takim szoku, że kompletnie nie potrafiłam zrozumiećj ak kobiety mogą to sobie robić dzień w dzień z własnej nieprzymuszonej woli. ;DDD andziulka jaka siara ślubne wstawiać! Ja nie lubie zdjęć ogółem i jak profesjonalista zrobił, to przynajmniej się jak modelka czułam. :D Tylko takimi mogę się chwalić. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, to już niedługo :) Ja tak z jednej strony bym chciała wrócić, a z drugiej jak sobie przypomnę jak się tam wkurzałam to mi się odechciewa :O Ale w domu za długo tez nie dam rady wysiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha gartuluję powrotu do pracy :) Szybko zrzuciłas kilogramy po porodzie. Ja niestety nie noszę rozmiaru 34 albo 36 zawsze miałam kompleksy, największe z powodu ud i bioder i troszkę sie martwię jak to bedzie po ciąży, ale moja mama w "młodości" też nie była bardzo szczupła a teraz normalnie rozmiar 34 jest dla niej chyba za duży ;) I to po 4 porodach, nie wiem jak to sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mama szla do apteki to przy okazji kupila to 75g zreszta to kosztowalo 3,90 jak mi sie nie przyda to ktorejs kuzynce dam bo dwie sa w ciazy i napewno beda robic to badanie ;) A jak bede wracac dzis z osrodka to po drodze mam apteke i kupie w razie czego ta dawke ktora mi kaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A ja jak zwykle na pół strony hehehehe. Niecierpie takiej muzy (jestem rockowa laska ;p), ale mi się dzisiaj wkręciło po obejrzeniu popieprzonej komedii z Sandlerem "Spadaj tato!". ;) http://www.youtube.com/watch?v=4rLQVNtp3Rc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Carolajna87 witaj w klubie. Ja też całe życie chodziłam z kompleksami aż się któregos dnia wkurwiłam i poszłam do dietetyczki. Zrzuciłam 12 kg w półtorej miesiąca. Moja cera, włosy i paznokcie kwitły, morfologia była cudowna jak nigdy, a moja dietetyczka stawiała mnie za przykład dla swoich innych klientów, jako wzór samozaparcia i silnej woli. :D A ja zawsze myślałam, że mam słomiany zapał... i co? NIESPODZIANKA! ;p W wadze 68kg przy 174 wytwałam dokładnie pół roku, potem był slub, po ślubie okazało się, że ciąża (ale jeszcze nie wiedziałam) i w pierwszym miesiącu ciąży miałam takie idiotyczne zachcianki żywieniowe, że natychmiast wróciło mi jakieś 4-5 kg. Potem się ogarnęłam, dowiedziałam że jestem w dwupaku i zaczęłam znów jeść zdrowo. Teraz ważę jakieś 80 kg, ale przyrost wagi ogranicza się do ud, tyłka NO I PRZEDE WSZYSTKIM BRZUCHA. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth tak sobie myślę a może jakiś syfek Ci tam wyskakuje ? Przepuklina pachwinowa możliwe ... oblukałaś na google zdjęcia? tam są jak podobne to możliwe :) Anetucha oczy Ci bielmem zaszły czy co ?:D mała jest cały tatuś :P Allegrowiczka, ja się dopytałam o tą glukoze dzisiaj i też mam kupić w aptece bo zależy ile gram, ale dziwne,ze aż 150 gram Ci zasugerowała :o przy dużym cukrze u ciężarnej 75g się podaje a małym 50g :o nie podaje się więcej...ale może od 8 lat się coś zmieniło ;) Jak masz spanko przy tym cukrze to nie wygląda to za ciekawie :o trzustka Ci insuliny nie produkuje :o Ale Wy ładne laski jesteście, mnie też się Fij podoba ale bardziej jej włosy :P i Yadaeth też ładna a andziulka to inaczej wyglądasz teraz a inaczej wcześniej :P powiem,że Cie nie poznałam i nie byłam pewna czy TY to TY :P dopiero na tym ślubnym to skojarzyłam :) ale na każdym fajnie :) Zaraz na maila podeśle Wam link na picasa pochwale się swoją facjatą :o i miśka ;) brzucha dam w innym terminie jak sobie zrobię :o ale od ostatniego zdjęcia sprzed świąt mam wrażenie ze nie wiele się zmienił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, dzięki, ale ja zawsze miałam i mam 10000000000 kompleksów, bo jestem strasznie krytyczna wobec siebie ;) Nie będę rozwiajć tematu, tak będzie lepiej :) A co do koloru włosów to ja też nie farbuję, ale jak tylko wykluję małego to muszę zacząć, bo gdzieniegdzie platynka mi się już objawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec Anetko! pamietam, ze pisalas o znaczeniu imienia aneta, ale nic z tego nie zapamietalam :D sorry :p pamietam Aneta mineta ale to chyba Fij taka cwana byla :p Nie moge sie doczekac powrotu do pracy! Od 10 min odkad "odlozylam sluchawke w komorce" usmiecham sie do laptopa :D moja praca to prawdziwy wypoczynek psychiczny! ide tam sie nasmiac, nagadac i troche popracowac. atmosfera w pracy jest fenomenalna! jednak chcialabym wiecej zarabiac dlatego zrobie kurs ksiegowosci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz mam 20 kgplus. ja to jako fryzjerka mialam juz wszystko na glowie wiecie kazdy sie na kims musi uczyc a potem to juz tylko moja nauczycielka mnie tylko obcinala.... ta to miala dar a teraz to chyba dobrego fryzjera jeszcze nie spotkalam... o tym ktg to juz tez nic nie wiem bo ktg to chyba jakimis pasami obwiazuja wiec mi nikt czegos takiego nie robia. tylko od 20 tyg co wizyte przykladaja mi cos takiego jak mini usg dopochwowe do brzucha i sluchaja pulsu i to wszystko.... a to juz 38 tydz i nigdy nie mialm tak jak wy pisalyscie ze skurcze wam to wykrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Eh, jak mi brakuje ćwiczeń. :( Przy takiej muzyce zawsze robiłam sobie gimnastykę i teraz jak ją odpalam to aż mnie skręca, żeby się powyginać, pomęczyć, pokatować......... ;((((((((((((((((((((((((( Chce mi się biegać! Cierpie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
(nie)mądra* no własnie oblukałam. I chyba mój mąż ma rację. kurcze a jednak czasami mu się zdarza coś mądrego powiedzieć. ;D Czekamy czekamy, pochwal się. ;D fijfijfijuuu niech rzuci kamień ten, co jest bez winy. :DDD Pokaż mi tu laskę bez kompleksów. POKAŻ MI W OGÓLE LASKĘ BEZ KOMPLEKSÓW. :D Nie ma takich. ;p Anetucha pisałam, że wybrałam siostrze takie pieknie imię (katarzyna) i oznacza ono "czysta i bez skazy" i że moja mama ma takie ładne imię (Dorota) i oznacza ono "Dar od Boga".. i że ja mam też takie fajnę imię i postanowiłam sprawdzić co znaczy... tak więc okazało się, że nasze imię to POCHODNA od imienia Anna. Fajnie, co? ;D Ja na razie cieszę się z tego, że mam trochę wolnego czasu. ;p A i tak niedługo będę się po sądach ciągac. ;/ Eh. Keysy mi wyjątko w szpitalu zrobili juz w 27 TC. Pierwszy raz mogłam sobie posłuchać tak na dłużej niż chwilkę mojego małego Pasozytka. ;p DOBRA LASKI. Spadam bo ja mam sprzatać w domu a siedzę z Wami i gadam już od... godziny? Dwóch? xD Miłego dnia! Zajrzę w nocy. :D Keysy czytałaś o Empiku? Przeczytaj co napisałam! Ja już kumam, jak walę długie posty to mnie nikt nie czyta. O ja Wam dam! Miotłe zaraz wezmę i ździelę jedną i drugą przez tyłek! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, ja tego nie napisałam :D No atmosfera w pracy jest bardzo ważna, u mnie była niezdrowa, bo są prawie same baby ;) (Nie)mądra, Ty to masz figurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yadeth ty to ale dalas teraz z ta ksiazka... hihi ale czy ty sadzisz ze w mogilnie jest empik... psss z ledwoscia 2 ksiegarnie takie byle jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
(nie)mądra* no no! Jaka laska. ;) Miałam już iść, ale jeszcze tylko skomentuje. Piękna figura i piękna karnacja. :) POSZŁAM! PA. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiedzcie mi to co mi robia tym czyms i sluchaja pulsu to nie ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, ja czytam całe Twoje posty, ale jak przychodzi do odpisania wszystkim na raz to mi umykają niektóre kewstie ;) I też bym sobie poćwiczyła :) Ale nie z taką wagą jak teraz, zaraz bym się zasapała :D Ja też zmykam, bo już mnie tyłek boli od siedzenia przed kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide pranko wieszac. zdzarlabym sobie paczki hiszpanskie ale nie wiem jak zastapic szpryce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, jeszcze Ci tylko odpiszę-zapinają Ci 2 pasy na brzuchu i jeden mierzy tętno dziecka, a drugi czynność skurczową macicy, do łapki dają Ci taki przycisk na kablu i każą wciskać za każdym razem jak poczujesz ruchy dziecka. I tak ok 20-30 minut :) A potem wychodzi z tego wykres z pikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :] Też z chęcią pokażę Wam mój bęben i zobaczę Wasze :] Zaraz wyślę maila... Anetucha czy Ty miałaś glukozę robioną w UK ? Bo dziewczyny piszą a ja nie mam pojęcia , nikt nic nie mówił... za tydzień mam wizytę u midwife...ale ponoć tylko mierzenie brzucha, słuchanie serduszka i mocz... Pachwiny a raczej ciągnący ból i 'zakwasy' są nie do zniesienia... Nie wspomnę o skurczach łydek w nocy :/ Ciąża powinna trwać do 7 max miesiąca :] 1marca się przeprowadzamy:) Znaleźliśmy dom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czytam cale i jak odpisuje to musze podczytywac bo zanim wszystko przeczytam to jzu jie pamietam co bylo na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa wlasnie nie. ja nie wiem o czym one gadaja :D nic tu nie mialam, jakies beta cos tam tez nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×