Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość caperucita roja
:D on nim nie pomyślałam :classic_cool: ;) ale jak będziesz sama jeździć, to miejsce będzie wolne. No tak, dzieci mają to do siebie że im się odbija, raz więcej, raz mniej. O tym nie pomyślałam od razu. ;) Takie uwagi doświadczonych mam są bezcenne!! Udanej wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Mooniaaa86, Andziulka007 rude są trudne do wygryzienia. ;D Mnie żadna cholera nie weźmie, bo się boi. ;D Nawet grypa ustępuje po jednym dniu hahah ^^ Ja też się omal nie popłakałam na ten filmik. Po prostu jak mi mój mąż najpierw pokazał oryginał z filmu to juz wywracałam oczami, już nie chciałam oglądać, już mnie to nudziło.. a potem włączył mi wersje z Ona tańczy dla mnie i po prostu umarłam. O 1 w nocy kwiczałam ze śmiechu jak zarzynane prosie. :D Ej pamiętam jak byłam nad morzem u kuzynki we Włoszech i siedziałyśmy na plaży (jak się okazało już byłam wtedy w ciąży) i nagle wstaje laska z koca i idzie do wody. WSZYSCY na plaży, włącznie ze mną nie mogą oderwać wzroku od jej kształtów ciała. Po prostu tak proporcjonalna, długie nogi, strój dwuczęściowy taki bardzo podchodzący pod stringi, aż mi głupio było się na nią gapić, ale po prostu ciężko było od niej wzrok oderwać. A ta, założę się!!!, wiedziała jaka jest zgrabna i jeszcze zaczęła się gimnastykować przed wejściem do wody heheh. ^^ Caperucita roja masz coś wspólnego z Hiszpanią? ;) Następna Cholera co to jej tylko w brzuch idzie! Gratulacje. ;) I na Twoim miejscu póki co nie martwiłabym się o kg. ;D Przecież nie będzie u Ciebie z tym problemów. ;p Tutaj zawsze się produkuje tyle postów, że nie wchodzenie codzienne wywołuje mega zaległości. ;p Ja jak przez tydzień nie zaglądałam, to potem Was nadrabiałam 2h. :D Ja na razie jeszcze nie daje się zwariować, ale już czuje, że niedługo mnie to szaleństwo zakupowe dopadnie. ;) Ja ostatnio nie mogę długo zasnąć. Leżę w łóżku i się wiercę nie wiadomo do której. Swego czasu rozmawiałyśmy o wyciskaniu siary. Wiecie co? ;p Ja to robie. Od niedawna zaczęło mi lecieć. Masakra. Dziwnie się czuje z tym, że mam coś w piersiach i że coś mi stamtąd leci. Nie potrafię się do tego przyzwyczaić po prostu. ;p Aneta to co wymieniłaś to dla mnie takie (w większości, poza klasyką ;p) brytyjskie granie. Czasami mam na nie ochotę, czasami nie. Lubiłam z tego typu kapel Three days grace, Static-x itp. Ogólnie raczej wolę Perfect, Dżem, O.N.A., Maanam, Republikę.. no i przez męża Aerosmith, Gunsów, Deep Purple, Led Zeppelin itp. ;) Bardzo mało współczesnych kapel do mnie trafia jakoś. Hehe uśmiałam się Twoją "żółtą samochodą". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caperucita, zobaczysz jak ładnie będą schodzić kilosy. A jak masz zamiar karmić piersią i będziesz na przymusowej diecie to już w ogóle zobaczysz :) Molly, mi się pojawiły rozstępy gdzieś tydzień przed porodem, ale tylko na biodrach, po parę sztuk. Wyglądają jak czerwone, pionowe paski, potem pewnie zbieleją. Po porodzie nie zauważyłam nowych. Kupiłam sobie pas poporodowy i chodzę w tym dziadostwie od wczoraj :) Anetucha, no pamiętam, że też Ci ją zabrali. Okropne uczucie nie? :( Ja przychodziłam do Alanka na tą patologię, stałam nad nim i ryczałam i tylko musiałam pilnować żeby gluty mi na niego nie skapywały :O Ja też staram się przewijać w miarę żwawo, ale najbardziej mnie wkurzają te fałdy materiału z pajaca i body pod jego pleckami, bo ciężko włożyć pieluchę ;) Widzę że bardzo cieszysz się z tego powrotu do pracy :) Odpoczniesz sobie psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o śpiochy to zgadzam się- NIGDY ZA WIELE. Żałuję, że większość kupowałam na 62, bo teraz wszystko za duże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceperucita gdzie te kilosy ja się pytam ?:D I ładny, mały zgrabny brzuszek:) Ja też się dziwnie poczułam jak zobaczyłam siarę :D Brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caperucita jak miło,że dzięki Tobie nie jestem jedyna z małym brzuchem na tym forum - o jak mi lżej hehe szoszonowa najlepiej przetestować na sobie :) Fij anetucha ale piszecie o śpiochach typowo śpiochach czy body też? To ile na te 56cm pokupować tego wszystkiego? bo póki co mam : 3x śpioch długi rękaw 3xbody krótki rękaw 3x body długi rękaw 2x koszulka Dzisiaj żwawo wstałam o 7.00 i popędziłam na "sandeja" za 2 funty mam dla małego 6 kompletów 0-3m-ce body+spodenki jeans bez śladów użytkowania :D do tego polarek i 2x body :P jak ja kocham targ :D Yadaeth no wreszcie się łaskawie odezwałaś :P a my tu o głowę zachodzimy co z Tobą ;) Fij a nie inwestowałaś w nawilżacz powietrza? Kurcze takie maleństwo i już ma katar :( ja sie własnie tego boję,że jak bedzie katar to nie poradze sobie.Nie wiem jak u takich noworodków sprawdza się to do odsysania smarków co się pod odkurzacz podpina ale u taki +3 m-ce jest zajefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Ja piernicze, przed chwilą poszłam do cioci się pożegnać przed wyjazdem do domu... i usiadłam pogadać chwilę. No i zaczęło się... "kładź ciepłą pieluszkę na brzuszek na kolkę, ściągacze tylko ręczne do mleka, co dzień kąpiel z wodą i mąką ziemniaczaną, koniecznie zadzwoń po mamę bo sama na pewno nie dasz sobie rady, na pewno będzie kolka, poród na pewno będzie cie strasznie bolał" ......... aż miałam ochotę zapytać się jej ile czasu minęło od ostatniego porodu. A nie.. zaraz.. ja wiem! Całe 28 lat! ;) Ale żeby zapytać jak się czuje, czy się Mała rusza, czy mi fajnie w ciąży, czy coś boli.. to nie. Najważniejsze dać 1000-najlepszych-na-świecie-rad. ;D (nie)mądra mówię, rudej żadna cholera nie weźmie. ;p Szoszonowa dziwnie to w moim przypadku za mało powiedziane. Ja się czuje niemal tym obrzydzona. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Witam po poludniu! 🖐️ Juz mi lepiej, czuje se zyje. Zaszalalam i wypilam male espresso-tak na ozywienie. Potem fajna komedia i spacer. Notabene film polecam-wloska komedia "Ja oni i Lara" Kolejny punkt dnia to bedzie spisanie wszystkich ciuszkow ktore mam. Wczoraj kupilam znow kilka. Te malusie sweterki, spodenki, body, spiochy sa tak slodkie, ze chcialabym wszystko kupic. Zdrowy rozsadek podpowiada - kupuj z glowa. ;) Dzieci szybko rosna. Zaraz nadrobie wasze wpisy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
@ Yadaeth - poniekad tak ;) Lubie Hiszpanie, jezyk hiszpanski, robie kurs hiszpanskiego, tak dla siebie z zainteresowania krajami hiszpanskojezycznymi, ich kuchnia. Chielismy w najbizszym czasie leciec do Meksyku. Trzeba bedzie to odlozyc na inny czas. Uwielbiam muzyke kubanskiego zespolu Orishas ;) Ich cd Antidiotico mogloby leciec kazdego dnia. :D Idzie mi wszedzie. Mam grube udziska. Od kolan, potem tylek i boczki sie robia. A cycki powiekszyly mi sie zanim wiedzialam ze jestem w ciazy. To szlo jak splatka. Na razie przystopowaly, Jestem przy 80E :O Gdzie ja dostane staniki do karmienia? 😭 Nie wiem czy produkuja F lub G. W HM nie widzialam. @ Fij - bardzo chce karmic piersia! To jest moj cel. Choc zestaw butelek tez na wszelki wypadek kupilam. Zastanawiam sie nad laktatorem. @ Szoszonowa - wszedzie po troche. Jak tak dalej pojdzie to bede tyla po kilo na tydzien 😭 Ostatnio w przeciagu ok.2-3 tyg przybyly 2kg. Z jednej strony podlamuje mnie tluszyk tu i tam, z drugiej strony mysle, ze to naturalna kolej rzeczy. Nie przytylam bo sie obrzeram tylko hormony powoduja inne rozplanowanie energii ;) @ Niemadra- no to podajmy sobie reke :D ale ty tyle nie przybralas @ Yadaeth - tacy to wszystkie rozumy pozjadali... 😡 To jest strasznie irytujace, gdy z kazdej strony odzywa sie ktos, kto wie lepiej, co nalezy robic. Ciesze sie ze tutaj takich doradczyn nie mam i miec nie bede! Co prawda jestem zdana tylko na siebie i mojego meza, bedzie szkola przetrwania ;) ale to daje wieksza satysfakcje z siebie. Do nastepnego razu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, ciężko mi cokolwiek Ci radzić w kwestii ubierania, bo Ty pewnie urodzisz już na wiosnę :) W każdym razie mi kazali ubierać Alanka na 2 warstwy, tzn. kaftanik lub body plus pajac i to jest najwygodniejsze. Kocham pajace, oczywiście obowiązkowo rozpinane w kroku, bo innych nie uznaję. Ja nakupowałam śpiochów, a okazuje się, że kaftanik lub body plus śpiochy to za mało i jak już chcę je założyć to muszę zakładać body na body plus śpiochy lub kaftanik plus body plus śpiochy :O Robi się tego już za dużo i raz że ciężko ubrać małego, dwa że przy zmianie pieluchy podkładanie pod plecki takiej potrójnej pajdy jest niefajne :O Nakupujcie sobie takich zwykłych bawełnianych pajacyków i body, bo na początku będziecie zmieniać jak szalone. Ja teraz muszę robić 1 pranie dziennie :O Potem prasowanie, założę na moment, a mały jak się nie obsika to mu się uleje i tak w koło panie pierdoło. Tylko pamiętajcie żeby były rozpinane, docenicie to szczególnie w nocy ;) Ja to nawet kupiłam teraz 2 śpiworki takie cieniutkie, z długim rękawem (grubości zwykłego pajaca) i będę zakładać na body zamiast śpiochów. Sa na suwaczek więc mam nadzieję, że to też mi w nocy życie ułatwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
ja za liczenie jeszcze sie nie zabralam. A ten pajac, to jakby spiochy z rekawami? Tak? Przy spiochach, spodniach, ogrodniczkach zawsze patrze zeby byly dolem rozpinane. To juz kilk a osob mowilo - mega praktyczne. Przede wszystkim w nocy, gdy trzeba przebrac. ---dziewszyny jak wyglada stan waszej skory? Moj sie pogorszyl... Syfy na twarzy, plecach i dekolcie. Masakra. A przy chlopcu nie mialo tak byc ;) Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja zawsze rozpinam jej tylko dol i ciagne do polowy plecow, ze czasami nogi od pajaca ma przy buzi ;) potem z nowa pielucha odwracam na boczek i wszystko sciagam na dol. jesli chodzi o odwiedziny na special care unit to szlam rozkraczona mozliwie jak najbardziej bo bolal mnie tylek plus widok jej z tymi rurkami byl okropny, tez ryczalam, ale tak zeby nikt nie widzial bo nie lubie sie mazac ;) Yadaeth ja uwielbiam anglie, moze dlatego nawet ich granie mi sie podoba chociaz czesc jest amerykanska. to co wymienilas znam oprocz chyba drugiego, ale nie slucham na codzien. spiochy 3 pary oznaczaja pranie codziennie i nie zdarzy wyschnac... tak mialam ja. jak tylko jej sie troche ulalo, to zmienialam od razu bo mialam wrazenie ze bedzie smierdziec. teraz mam 25 stopni w domu i jesli zaloze jej spiochy i body to sie bedzie wkurzac bo za goraco. wiec na noc same spiochy a body bluzka i spodenki na dzien, no chyba, ze sukienka to rajstopy. body trzymaja pampersa inaczej leci bokiem. body sa przewaznie wymierzone na dziecko ale bez pampersa! wiec zawsze sa rozmiar wieksze niz reszta ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mowilam juz ze mam w pizdu spiochow bialych i body do oddania! niemadra wpadasz? :) za miesiac to juz kolorowe 3-6 takze dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jedne spiochy starczyly by na caly dzien bo raz, ze prawie juz nie ulewa, dwa nauczylam sie zakladac pieluche, 3 ma sliniak jesli ja podnosze bo slina jej kapie jak psom :D jak lezy to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capericuita czy jakos sorry nigdy nie pamietam :D pajac to spiochy bez "skarpetek". dlugi rekaw dlugie nogawki. i sorry ze tyle postow ale napisze, czytam, przypomni mi sie cos itd :D Yadaeth jak dowali posta to przynajmniej wszystko jest w jednym ;) obiecuje poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemów z cerą (a mam dziewczynkę:D także głupie przesądy:D) ... Ja nakupowałam i śpiochów i body i pajaców...tu w UK można sobie pozwolić....:] A wszyscy mówili : po co Ci tyle tego, zaraz wyrośnie...Tak, ale zanim wyrośnie obrzyga , obślini i obsika :D Mamy w planach kupić suszarkę do ciuchów więc sprawa z praniem będzie ułatwiona:) Przekimałam cały dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
@ Anetucha, dzieki! Wlasnie znalazlam na allegro. Ale jak te pajacyki maja dlugi rekaw, to trzeba jeszcze ubrac body? Przede wszystkim latem? Moj bedzie czerwcowy. Sorry za takie prymitywne pytania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
@ Szoszonowa - u was tez jest duzo charity shops. A tam tez ciuszki dla dzieci, uzywane ale te male sa prawie jak nowe. Mialam okazje.przed latami byc jakis czas w walii i wtedy poznalam ten rodzaj sklepow. W sumie second hand. Ale ci dobrze z tym snem. Mi sie udalo zaledwie pol godzinki zdremnac. Bylam tak padnięta. W tym tyg musze przestawic sie na wczesniejsze wstawanie, bo w pt kolejny termin u lekarza i to o 8.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C roja ja nie widzialam tutaj charity shops poza tym nawet zarabiajac minium tutaj spiochy to nie problem bo kosztuja 5 funtow 5 sztuk, 7 funtow 7 sztuk takze przez 9 miesiecy raczej 14 funtow ciezarna uzbiera :D minimum jest tu chyba 900 na miesiac, ale pewna nie jestem. duzo drozej kosztuje utrzymanie mieszkania niz w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomnialam o bodach. w lato to moze lepiej majtki male i pajac? albo w samych bodach polozyc bobasa spac. mysle, ze moja bedzie spala w bodach tylko. kurcze no wlasnie, moze w lato spiochy w ogole nie potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
@ Anetucha - nie znam relacji cenowo-zarobkowych w Wielkiej brytanii. To juz 7lat minelo jak liznelam troche Cardiffu. ;) Wydaje mi sie ze pewne ciuszki, szczegolnie markowe mozna dostac korzystniej - jesli sie chce. Wtedy te shopy.mialy calkiem inny asortyment i styl ciuszkow niz w pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij, mojej mamy znajoma, smarowała brzuszek z apteki zielarskiej olejek koperkowy i chłopczyk nie miał wzdęć.. Ja też kupiłam tą mniejszą butelką chyba 120ml z systemem antykolkowych z dr brown... Pajac to takie śpiochy z rekawami... Ja mam wszystkiego po trochu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jescze wspomnę, że w Smyku są promocje i np. pięciopak bodów za 20 zł.. Gacie papy smerfa za 17 zł dwupak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia male butelki to strata kasy bo jakos szybko zaczynaja pic 150 ml. nie pamietam kiedy, ale moge sprawdzic na opakowaniu mleka. Ale Amela dala mi dzis popalic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha.. jak zobaczyłam te 240ml to przezyłam szok, że są aż takie duże.. najwyzej ta mniejsza bedzie do herbatki;) A propo mogłam w koncu obejrzec Wasz filmik.. jakie boskie biedronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
caperucita roja mi bliższe są zdecydowanie włoskie klimaty, ale.. heh, jakoś tak Włochy zawsze mi się kojarzyły z Portugalią. Podobny wg mnie język no i słoneczny żar lejący się z nieba. ;) Nie wiem czy nie przesadzasz z tym "idzie mi wszędzie". ;D Zaraz zrobimy konkurs na obwód w udzie i w biodrze proporcjonalnie do wzrostu i tygodnia ciąży. ;D Moja skóra kwitnie. Nie można tego powiedzieć niestety o moich nastrojach. ;p Ej ja się zawsze umawiam na 8 do lekarza. Przynajmniej wiem wtedy, że opóźnienia będzie tylko tyle o ile spóźni się tego dnia lekarz. ;) A jak późniejsze godziny to tylko rośnie +20 minut na pacjentkę. ;) Anetucha co masz z matmy? ;D Ostatnio trzasnęłam cztery posty pod rząd... przy czym każdy był pokaźnych rozmiarów... ale komu mam się wyżalić jak nie Wam? hahahaha ;D Kółeczko-wzjamnej-adoracji. :D Słuchajcie, dzisiaj podróż Łowicz - Białystok pociągiem. Pociąg opóźniony o godzine. W Białym był półtorej godziny po czasie. Nie ma to jak polskie linie kolejowe, heheh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Heheh Aneta własnie obejrzałam filmiki Amelki. ;) Normalnie prze-prze-prze-boskie jest. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×