Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Ydaeth może jeszcze będe pisać takie eseje hihi ;) jak mnie wena znów najdzie. Monia, ja piszę na normalnej klawiaturze i tez czasem byki strzelam ;) Ale w końcu zrozumiałam o co Ci chodziło :) Wiesz czasem na kolor włosów moge zrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam. juz nareszcie w domu. dziewczyny bylo przesrane... nie bede was straszyc ciezarne ale tez nie oszukujmy sie. moj porod wygladal mniej wiecej jak egzorcyzmy emily rose. myslalam ze rozpierdole im ta porodowke. caly oddzial nie spal jak rodzilam. a taka bylam hop do przodu... a wiec o 18;30 odeszly mi wody, przemka nie bylo wiec zrobilam mu lozko pomylam naczynia i czekalam na niego. od razu dostalam skurczy co 5 min na porodowke wchodzilam rozesmiana. przemko byl ze mna, dzieki temu ze zna stamtad pediatre zalatwil ze mogl byc z nami caly czas i ze mialam wyjatkowa opieke. lekarka caly czas przy porodzie i potem pojedyncza sala. przyjezdzajac mialam 4 cm rozwarcia. mialo pojsc latwo. potem zaczely sie skurcze co 2 min, rozwarcie ani rusz. dali mi zastrzyk i o 12 od razu zrobilo sie 8cm ale ostatnie 2 cm nie chcialy pojsc. z bolu mialam juz spazmy, cala sie trzeslam masakra. nie mialam sily juz spaalm na stojaco. potem przyszly bole parte i jeszcze wiekszy bol ale wtedy jak juz czulam malego blisko to sie zmotywowalam i w 10 min wyskoczyl. urodzil sie o 4.10 wazyl 3600 56 cm. karmie piersia i jestem wymeczona. wysle wam zdj na maila.potem jak znajde czas to jeszcez wejde i napisze cos tam. narazie ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy gratuluje serdecznie i strasznie współczuje, że Cie bolało... Oby teraz wszystko było dobrze, wracaj szybko do formy i żeby maluszek zdrowo się chował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawialam co przeoczylam i do czego wam kabel haha bo przeciez nie chlastacie sie po brzuchach :p Fij ja juz przy 24 st marzne :] jezyk niemowlat zaczelam czytac, od poczatku z ta szeptunka mi nie pasowalo, stwierdzilam, ze baba ma niezle z bania i porzucilam ksiazke Yadaeth ja czytalam je dawno i nie mam psychozy chociaz sprawdzam chrisa czasem, jak gdzies lezie albo sie spoznia keysy gratulaje!! co sie stalo, ze mnie nie bolalo :D wstyd mi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy wiedziałam, wiedziałam!! GRATULACJE!!! Anetucha mam nadzieję, że ja przejdę poród tak samo jak Ty... :-D Chociaż moja mama nie wierzy w moje zdolności i mówi że po pierwszym ochota na drugie i przejdzie :-D może dlatego między mną a bratem jest 9 lat różnicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę na maila, patrze a tam zdjęcie z porodówki :D Keysy GRATULACJE!!!!!Chłopak jak marzenie :) Mam ważne pytanie do mamuś chłopców - mama, fij keysy? :D Jak pielęgnujecie napletek u synka? już wiele wersji słyszałam i nawet co lekarz to co innego. Robicie im tam coś żeby stulejki nie mieli? Anetucha zobaczymy co będzie na temat porodu pisać szoszonowa bo coś mi się zaczyna wydawać,że te w anglii są jakieś bezbolesne hehe :D wiele dziewczyn co tu rodzi to właśnie opisuje poród jako bezbolesny, szybki i nawet przyjemny! jak coś to zostaje :P aktualizacja: monikeW29 i niemożliwą usuwam. Keysy awansowała :p Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------10------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------23----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------25---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------26-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------30-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----39--------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra złą tabelkę skopiowałaś :P Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------10------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------24----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------25---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------26-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------30-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----39--------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy GRATULACJE!!!! kolejana mamusia :) no to porod nie nalezal do najlzejszych.... a peklas albo bylas przecinana? powiem Wam ze mimo wszytsko, mimo tych boli skurczowych i masakry bolowej po cesarce, nieprzespanych nocach, chce miec drugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------10------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------24----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------25---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---25---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------26-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------30-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----39--------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie-------38-------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------Ery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z przychodni, Amela wazy 7.35 kg... o 350 g za duzo moim zdaniem bo swoja linie w siatce centylowej juz prawie zmienila na wyzsza. pielegniara powiedziala, ze spali jak zacznie raczkowac co nie znaczy, ze przywroce jej wielka dolewke. od dzis mleko 5 razy dziennie tak jak byc powinno a nie na zawolanie. monia zycze Tobie i wam wszystkim takiego porodu jaki mialam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Pierwszy dzień w pracy, pierwsza pobudka o 5:00 ... nogi w dupę włażą... Poczytam co namachałyście, odpiszę i idę się kimnąć :] (nie)mądra ...kiedyś piekłam ciasto z tej stronki (migdałowe) i wyszedł mi zakalec, więc coś w tym jest :D Na Was i tak ładnie mówią Wasi faceci ...ja jestem buldożerem :D Anetucha ja się własnie boję tego zastoju, jak zostanę w domu najpierw sama w oczekiwaniu na bobo a potem z dzieckiem...że wiesz...przestanę być atrakcyjna dla Niego : bo jak siedzenie w domu może być atrakcyjne ?;] Muszę chyba też jakieś wyjściowe taktyki wymyślić :D Marysia2013 gratulacje!!!:] A ja jeszcze nie jestem gotowa na mojego bąka małego więc niech sobie siedzi grzecznie w brzuchu do czerwca :P Ja też nie liczę ruchów... wydaje mi się to bez sensu jeśli maluch daje o sobie znać co jakiś czas :]U mnie najbardziej jak kładę się spać ... i niestety jak się zaczynam czymś denerwować, np. w pracy :/ Też przyfasoli kopniaka z upomnieniem pewnie: weź się matka ogarnij, głupotami się martwisz ! :D I jak głodna jestem, i wychodzi na to,że Maja też- również szaleje :] Ale u mnie na zewnątrz dalej nic nie widać....także zazdroszczę Ci Mooonia86.. U Was dziewczyny kiedy brzuchy zaczęły falować i się ruszać ?:> Brukselka jest OHYDNA! :D Mi też pępol wyłazi :] Boję się tego :D Mam wizję,że mi się rozwiązuje i mi flaki wypadają :D Fijufuju i jak książka 'Język niemowląt' ? U mnie jest w kolejce :] Dorwałam w polskim sklepie :] Aaaa! Keysy gratulacje, jesteś wielka! Uśmiałam się z tym rozpierdoleniem porodówki :D Juhuu...kolejna mamuśka do kolekcji! (nie)mądra ... znając zycie u mnie coś będzie nie tak i nie liczyłabym na posta ode mnie,że poród nie bolal i było super extra przyjemnie :D To chyba tylko Anetucha jakas nawiedzona jest :D Sorry dziewczyny za chaos ale starałam się odpisywac czytając na bieżąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------10------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------24----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------25---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---26---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------26-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------25----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------30-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------30---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----39--------CH keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie-------38-------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------40----------Ery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja dopiero dzis zalookalam, ze Ty masz 27 lat. Co do wychodzenia z chaty to na macierzynskim 139 funa miesiecznie nie zaszalejesz Ci powiem ;) chyba, ze dostajesz kase od faceta. Bo ja nie ;] jeszcze tylko 5 dni :D i wracam do zycia. Sama jestes nawiedzona! :D ja tu duchowo przechodzilam porod. Tantra i te sprawy :D Keysy super zdjecia. Jaka zadowolona juz z dzieckiem :D tez mam takie z tym, ze Amela ma 5 minut a ja nadal jestem cala czerwona spocona i swiece sie jak chinski lampion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa u mnie od jakiegoś 20 tc brzuch faluje a najlepsze jest to że nieraz nie czuje ruchów a jak patrze na brzuch to faluje także tak delikatnie wtedy jeździ nóżką albo rączką :) ale pierwszy raz falujący brzuch nagrałam w 20 tc :) tylko że moje się wcześnie zaczeło ruszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha a myślałaś,że ile mam lat ?:P No te 139f tygodniowo mnie przeraża :/ A jak u Was było/jest z płaceniem za dom, taxem, rachunkami ?:> Kurde ja jestem w 26tc i nic mi nie faluje... Chyba bez kitu mam tłuste brzuszyszko :/ No bo gdzie indziej doszukiwac się powodu? Ruchy poczułam dopiero w jakimś 22tc :/ Albo jestem grubsokórna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaa...właśnie obejrzałam fotki Eryka :) Cudny jest i jaka Ty Keysy wesoła...nie wyglądasz jakbyś przeżyła traumę :D Anetucha cudnie Ci ten brzuch faluje! Ale do 33tc to jeszcze dłuuugo ;( Chce już! :D Jak dotknęłaś brzucha to wydaje się być dosyć miękki...mój jest twardy :/ Zaraz sobie nawkręcam jakieś fazy...może ja bez kitu się już położę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja place za rachunki i jedzenie czyli prawie ale 500 idzie w pizdu. na zakupach dla siebie bylam ostatnio w wakacje. chris placi cala reszte bo ma duza pensje takze nie bylo masakry;) brzuch tez mialam gruby!! po samym porodzie jaka masakra byla. przesylalam foty ze szpitala zanim maila zalozylysmy nie wiem czy widzialas. mam-24 kg od porodu. -20 w pierwszych dwoch miesiacach, potem byly swieta ktore trwaly az do 2 tyg temu:D i od 2 tyg mam -4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.Keysy.nareszcie!Gratuluje!:)bez.kitu.na.zdjeciu.wcale.nie.widac.ze.porod.byl.niczym.egzorcyzmy:PWloski.troche.rozczochrane.ale.to.pewnie.po.tym.jak.chcialas.porodowke.rozpier'''ic:DMoje.beda.wygladac.jak.u.typiary.co.z.telewizora.wylazila.z.filmu.the.ring:Dkurcze.to.juz.teraz.moja.kolej!SZOK;)Szoszonowa.buldożerca.to.jeszcze.w.miare.ladnie.w.porownaniu.do.TUCZNIKA.bo.wlasnie.to.jest.ksywka.jaka.mi.moj.nadal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly mam nadzieje, ze dlugo nie każesz nam czekac :D Czy ktoras ma juz rozstepy? Czy tylko ja wygladam jak tygrys biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa Ty rodzisz w czerwcu. Mozesz wsadzic boba w wozek i jazda na dwor na caly dzien! A ja gdzie mam isc w sniegi i deszcze. Po 30 min spacerku mi sie odechciewa. Poza tym na poczatku chodzic nie moglam. Jak jechalismy do sklepu to Chris parkowal prawie przy wejsciu do tesco ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.ku''a!anetucha.prawie.w.gacie.popuscilam.jak.przeczytalam.chris.mnie.suka.nazywa:D:Dto.bylo.dobre:Dtez.mam.nadzieje.ze.nie.bede.dlugo.czekac.ale.wiem.ze.jak.przyjdzie.ta.chwila.to.posram.sie.ze.strachu:/ja.tego.nie.ogarne:/Też.mam.paskudne.rozstepy...i.cellulit.na.tylku.FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly dasz rade. tam bylam usmiechnieta bo juz tato byl i sie cieszyl. ja tu z rozwalona pi... a wygonic go nie mogly, wogole jest oczarowany malym. tylko by go chodzil i calowal. bardzo mi pomaga. pierwsze przewijanko w domku i od razu on sam sie za to zabral. potem pomogl mi sie umyc itp. dba o nas, jest cudowny. ale wracajac do tego ze bylam usmiechnieta to zaraz jak maly wyskoczyl to czulam taka obojetnosc... dopiero jak zobaczylam usmiech przemka to tez sie zaczelam cieszyc... ja nigy w zyciu juz sie nie dam namowic na dziecko... nie znioslabym tego. mama bylam nacinana bo chcialam. jaby mnie nie nacieli to popekalabym w 4 dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co przemo robil jak mu powiedzialm ze mi wody odeszly... ale sie nasmialam. wpadl na izbe przyjec i jakby mogl to by zaczal krzyczec ,,ona rodzi!!!,, ale go troche opanowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy dzilna bylas ;) a o bolu zapomnisz i to niedlugo! moze jeszcze malego nie kochasz, ale jak zaczniesz spedzac z nim cale dnie i on juz bedzie sie usmiechal a nie tylko ryczal to pokochasz go jak nikogo na swiecie a jak dorosnie bedziesz chciala jeszcze raz :D daje noge ! :D no wlasnie mamusie. czulyscie, ze kochacie swoje dzieci od pierwszego wejrzenia? mi to zajelo kilka tygodni, ale ciaza tez byla niechciana moze dlatego\? jak tak sobie mysle, ze chris sie pytal czy usuwamy czy zatrzymujemy a pozniej patrze jaka ona jest sliczna i ze moglismy w ogole pomyslec o aborcji to mam ochote sobie strzelic baranka o sciane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×