Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Anetucha, chyba nie jestem spuchnięta. Ale nie jestem taka odważna, żeby robić takie dokładne oględziny jak Ty :D Wczoraj pierwszy raz tam zajrzałam, a i tak bałam się tego widoku ;) Na samą myśl mnie wszystko boli. A jeszcze żebym miała sama sobie szwy ściągnąć?? W życiu! :D Załamałam się tylko tymi szwami, chyba jutro pojadę do szpitala, w którym rodziłam, żeby spojrzeli co tam się dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to zszywanie po porodzie boli? Bo strasznie mnie to nurtuje i na samą myśl wbijanej igły robi mi się słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* - jesli ten nacisk to znak ze mala sie obrucila to super! Bo jzu dwoch lekarzy straszylo mnie cesarka :D 4.03 ide do gina wiec dowiem sie jak mala jest ulozona :) Co do spraw rodzinnych - nie dzwonie do moza ani nie pisze mu smsow , sam sie odezwal wczoraj wieczor ja niemam zamiaru sie przed nim plaszczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny dzisiaj proszę trzymać kciuki za mnie i mojego Bąbelka o 18:20 mamy echo serduszka ... staram się nie stresować ale ciężko mi to wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Ksawcio wazy 4190g :) glowka 3.5cm wieksza i klatka 1.5cm :) 13 marca na szczepienie, mam sie zastanowic jakie te szczepionki robic, mysle nad tymi 5w1, i nad tymi dodatkowymi tez, ale zobaczymy bo sa strasznie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bobas ułożony jest w pozycji po skosie... Głowę ma na wysokości pepka po prawej stronie, pupe w dnie macicy, a nogi po lewej... I byłam niesamowicie zdziwiona, bo cały czas myślałam, że z prawej wierzga mi nogami, a się okazało, że to rączki. :-D Kurcze kiedy będę prawidłowo szacować położenie malca? Chyba w życiu nigdy. :-P Allegrowiczka cóż to się stało, że biedaczek się zainteresował? Tak trzymaj z nimi trzeba krótko. Przypomnij mu o tych 500zł co mc, żeby mu nie umknęło. Andziulka trzymamy mocno... Będzie dobrze, przecież musi być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja mialam granatowe szwy, moje byly rozpuszczalne. Oni tymi samymi szyja w srodku jesli cos peklo po drodze. Na bank sa rozpuszczalne. nic sie nie martw ;) moja smoka ma czesto. inaczej darlaby sie w samochodzie, sklepie, zasypianiu oraz po jedzeniu. wiem, ze nie karmie piersia ale moze sprobuj. ile tygodni ma Twoj mały? Carolajna zszywanie nie boli. Boli zrastanie sie ;) ale to juz w domu. tabletki przeciwbolowe pomagaja. allegrowiczka mialas nie odbierac :D andziulka ja bede trzymac kciuki! :) MAMA my juz po 2 szczepieniach. Nie jest to moje ulubione zajecie :/ nie wiem nawet co dostala bo nie rozumiem :p i tu wszystko za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia fajne te stronki co podałaś :) na jednej kapitalny jest filmik co dziecko w brzuchu robi. Eh co strona to inne informacje z tymi trymestrami, olewam to najważniejsze żeby wszystko było dobrze. andziulka trzymam kciuki :) będzie dobrze. Allegrowiczka - dobrze robisz :) a cesarką to niech straszą ale po 34 tc a nie wcześniej ;) Carolajna a to nie jest tak że pod znieczuleniem zszywają? Ćwiczę mięsień Kegla a potem chce zacząć masaż krocza - chcę maksymalnie zminimalizować możliwość nacięcia. Wiecie co, zadałam wczoraj pytanie i nikt mi na nie nie odpowiedział :( normalnie foch i nie mam już dla Was czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że tak jest. Też mam zamiar zrobić wszystko, żeby mnie nie musieli nacinać, tego boję sie bardziej chyba niż samego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra powiedziala, ze kolo niej na ulicy tir zabil dziewczyne. tam bylo takie durne skrzyzowanie, ze nigdy nie wiedzialam czy cos jedzie czy nie i 7 miesiecy do pracy tamtedy z brzuchem chodzilam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Carolajna naciecia nie czujesz. ja nawet nie wiedzialam czy mnie nacieli czy nie. jakies lekkie dotykanie czulam jak zastrzyki znieczuleniowe robili a pozniej to juz amela wyleciala jak z procy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie Chris dzis wkurwil... do teraz mi powieka skacze! stwierdzil, ze on sie nie czuje yyy... wspierany! i ze jak samochod byl u mechanika w polsce to ja za duzo sie nie przylozylam... a ja co!! 60 funtow w tydzien wydalam na telefony do polski, gosc mnie zbywal, raz bylo tak raz inaczej, ojciec mi pomogl to troche szybciej poszlo, pozniej zmienial zdanie jak baba codziennie ze to pomalowac albo nie to wymienic albo nie i co mi powiedzial? ze mu ceny nizszej nie wynegocjowalam... i to ten sexualny problem. on sie przez to nie czuje kochany i w ogole odrzucony, nie wie czy mu kiedys pomoge jak jakis problem zaistnieje... zasloniłam oczy dłońmi i powiedzialam, zeby wypierdalal juz do pracy bo go zabije... uciekl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia86 ale w ciąży nie każdy miesiąc ma 4 tygodnie :P 1-4 tydz.-I miesiąc 5-8 tydz.-II 9-13 tydz.-III 14-17 tydz.-IV 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX Tak jest w większości książek, dlatego różnie bywa z określeniem 3 trymestru :) No ale tak jak mówi (nie)mądra...wszystko jedno który miesiąc i trymestr :P Byle byśmy 40tc nie przegapiły :D andziulka007 też myślałam z tym łożyskiem,że może jest z przodu ... niestety tego nie wiem bo w UK nie wiesz nic na temat swojej ciąży :D We wt lecę do PL to zrobię taką przepytkę ... ;) No i zrobię toksoplazmozę i może glukozę bo tu się nie doczekam :/ Aż mnie wszystko boli jak czytam o tych szwach:D Brrr.... Allegrowiczka tak trzymaj z tym swoim dziadem! :D Mam w pracy ostatnio taki zapierdziel,że nie wiem w co włożyć ręce :/ Wracam i idę spać... Pobudka o 5:00 w normalnym stanie jest tragedią a w ciąży to już w ogole :/ Także...ide spać :] W pracy dziewczyny zauwazyły,ze brzuch robi mi się spiczasty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie usłyszeć od A., że czuje się niekochany i niewspierany :D Sorry Anetucha :D To ja tak marudzę a nie On:D Ohhh...i biedaczysko przez Ciebie teraz seksu uprawiać nie może ;( Ty czarownico Ty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajna oni nacinają na skurczu tego się nie czuje :D anetucha ale przegiął :o a powiedziałaś mu jak on zajefajnie Cie wspiera?:o Szoszonowa odrazu zobaczysz jak jest ułożony, może to też ma wpływ na to czy widać to falowanie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie masz pojecia jak mi cisnienie podnosi jak gra ofiare losu. No kurwa jaki on biedny. Albo, ze go popycham w klotni i on sie boi ;/ 2 razy wiekszy niz ja a cipa wieksza niz ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu dzieci do pracy nie mozna zabrac ;/ juz by mnie tu nie bylo. inny to by sie cieszyl, ze chce mi sie seksu a ten mi tu wytyczne daje co zrobic, zeby zasluzyc. zabije gnoja jak wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po taki tekstach wyszłabym z siebie.... anetucha nie chce nic sugerowac :P ale wiesz - zero seksu... on sie boi bo go popychasz...marudzi jak baba w PMS ...czuje się zaniedbany ... Jesteś pewna że on jest mężczyzną ?:P normalnie jakimś bi mi zalatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra no mam nadzieję,że się dowiem w PL jak najwięcej :] Chyba mnie siłą z gabinetu wyniosą ...a teraz to wcale nie takie łatwe będzie :D Anetucha Ty agresorze :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra angole maja inaczej w baniach poukladane. a moze rozpierdol zamiast poukładane. Stwierdzil tez, ze nie slyszy ode mnie, zebym mowila o naszej przeszlosci. Powiedzialam mu, ze jak mnie nie chce pieprzyc to nie mam ochoty z nim spedzic zycia. sorry za slownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kolezanka do mnie wczoraj pisze, ze gadala z chrisem na fb i ogolnie wyszlo, ze chris chce adoptowac syna i moze nastepne dziecko bedzie z domu dziecka. i do mnie z tekstem: naprawde chcecie dziecko z domu dzeicka?! ja oczy, karp bo pierwsze slysze wiec pisze do tego nieudacznika co on nawygadywal i czy uwaza mnie niegodna noszenia drugiego dziecka. a on, ze nie tak tylko pisal jak ja bym nie chciala bo on chce jeszcze syna a to wiadomo co sie komu w brzuchu trafi... chyba nie musze mowic co bylo dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×