Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

andziulka007 - Na czczo chyba do 90, a po 2h do 140 , ja mialam 149 - mam cukrzyce . Po godzinie do 180, ale to taki mniej istotny wynik i lekarze na ogol go nawet nie sprawdzaja chyba ze bylby o wiele za wysoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna wózek fajny :) tylko kolory za ponure jak dla mnie :) Allegrowiczka dziękuje :) ale przy takiej małej różnicy nie powtórzyli Ci badań? Brałaś no spe na brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie powtarzali. Gin odrazu skierowal mnie do kliniki na konsultacje , tam odrazu stwierdzono cukrzyce, dali glukometr, przeprowadzili szkolenie i kazali mierzyc cukier i stosowac sie do diety z ktora sobie nie radze bo cukier i tak winduje strasznie w gore :/ Niby mialam niewiele podwyzszony bo tylko o 9 po 2godzinach a jednak teraz mierzac codziennie cukier widze jak naprawde bardzo skacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka ja biorę no spę dwa razy dziennie ... a mój mały też leniwy za to w nocy wojował i nad ranem a późnej przez to że tak długo nie dostał śniadania to też dostałam kilka kopów a teraz śpi :) ale wczoraj był cały dzień leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wlasnie tez. Codziennie robi gimnastyke miedzy 5 a 6 rano a wczoraj cisza ;] Leciutkie dwa stukniecia i tyle , potem przez dzien tez spokoj. Wieczorem juz nawet dwa ciastka zjadlam i kilka krakersow i dalej cisza! Wkoncu jak sie polozylam to zasadzila dwa mocne kopy ze az mi sie ciemno przed oczami zrobilo haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co jeszcze nic nie czuję :( A już bym chciała... Dziwne to jest z tą cukrzycą, że tak od razu po pierwszym wyniku ją stwierdzili. Allegrowiczka, a jak sobie radzisz z ta dietą? A co do wózka mi się podoba ten w paski i było więcej kolorów, ale nie mogłam znaleść :( Chociaż pewnie jeszcze zmienię zdanie. W ten weekend zamierzamy sie wybrać do sklepu, żeby te wózki wymacać i obadać, bo co innego zobaczyć zdjęcie na allegro a co innego na żywo zobaczyć, pojeździć i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to najlepiej nieraz kładę się na plecach patrze na brzuch nic nie czuje a on skacze to jest najlepsze :P nie wiem dlaczego tak się nieraz dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa może i się znamy, kto wie:) chociaż ja Ciebie nie kojarzę, a może po prostu jestem do kogoś podobna:) Przykro mi z powodu Twojego dziadka:( Ale z Was nocne marki:) przez to do południa mam ciekawą lekturę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka mam tak samo :P xx Carolajna87 - z dieta sobie nie radze :/ Ale nie jade do kliniki bo przeniosa mnie na insuline a tego niechce :/ Pierwsze dni na diecie cukier mi tak skakal jak niewiem a jadlam wg. zalecen lekarza i nawetr wszystko wazylam tak jak kazali a cukier mialam bardzo wysoki... Jak dla mnie te 6/7 posilkow dziennie to zdecydowanie za duzo to po pierwsze a po drugie na dobra sprawe cukier musze mierzyc co 2/3 godziny wiec bylabym uziemiona w domu :/ Wiem ze sobie to troche lekcewaze i nie jem teraz az tyle posilkow i cukier tez mierze zadziej ale na litosc boska ja musze zyc - wychodzic na spacer, na zakupy, do lekarza a nie ciagle z igla przy palcu i notesikiem a do tego kanapki w torebce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka a masz czasem takie pulsowanie w brzuchu? tak poniżej pępka albo tuż nad spojeniem łonowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje wzięło mnie na przeglądanie płyt ze zdjęciami :) i wysyłam maila z moim zwierzakami tylko a sporo tych zdjęć jak któraś ma chęć to zapraszam do pooglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje bardzo :D właśnie wyszło słoneczko u mnie :) robię sobie kawkę zbożową z mleczkiem i do 17 jeszcze w pracy... ehhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ja mam to pulsowanie i to dosyc czesto-tak jakby mi tam serce biło zgodne nawet te ruchy są,jutro sie spytam lekarza co to, czkawka to to nie jest u mnie-on ma inną no i za często by było allegrowiczka to jak się słabiej rusza to licz ruchy -musi być 10 w ciągu dnia jedni mówią a inni ze 10 w danym przedziale czasowym np twoje dziecko jak było zawsze aktywne miedzy 5 a 10 to masz liczyć 10 ruchów w tym czasie jak jest mniej to do szpitala koniecznie. Ja juz po wizycie- dostałam antybiotyk bo jak sie okazało oskrzela czyste nie są....stad uporczywy kaszel,krwi też utoczyłam a za tydzień glukoza pewnie będzie i mam kontrolę. Szoszonowa oj mialaś rację - ucho to chore tak mnie bolało przy lądowaniu ze ból głowy to nic, nawet żyły bolały i co najlepsze ciśnienie mi się w nim nie wyrównało,nadal głucha jestem :( mooonia dołączam do klubu sercowych, po dzisiejszym ekg się okazało ze mam lekką niedokrwistość serca czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała żeby nam wszytski świeciło cały dzień :) (nie)mądra, a lepiej sie dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc mam malo czasu!
Witam Staram się o dzidzie drogą inseminacji domowej, moje cykle trwają zwykle 28 dni w tym miesiącu okres przyszedł 4.03 do 8.03 Według obliczeń owulacja wypada na 17-18.03 . Umówiłam się zatem z dawcą na sobotę. Ale mam taki problem otóż wczoraj wystąpił u mnie ból jajników,dzisiaj to samo a do tego doszło plamienie .Czy te plamienie + ból jajników może oznaczać ,że dziś mam owulacje? A może to jest plamienie i ból przed owulacyjne ? Bardzo proszę o rady ponieważ w takim wypadku będę musiała dzisiaj sprowadzić swojego dawce do domu. :( Na decyzję zostało mi bardzo mało czasu , proszę powiedźcie co o tym sądzicie czy dziś jest ten dzień??? Doradźcie coś prosze pewnie macie większe doświadczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze (nie)mądra,że wróciłaś... antybiotyk Ci dali ? Co z tym sercem ? Cały czas coś nie tak cholerka :/ Allegrowiczka no-spe można przyjmować, jest bezpieczna, ja biorę 2x dziennie... Ja glukozy tu niestety mieć nie będę :/ Fijijij... a jaki miałaś kolor tego Parure ? Ja własnie zaskoczona małą gamą kolorystyczną i slyszałam,że sa ciemne ....wzięłam 02:] idę się zdrzemnąć po pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Szoszonowa ja mieszkam na III piętrze i niestety jak mam coś wyjść i coś załatwić, to wchodzę na góre później jak słoniątko. ;p Powoli i niezdarnie. ;p I wiesz, to głupie ale zgodzę się, że mieć wcześniej psa to znaczy być już przygotowanym na JAKIEŚ obowiązki. Słyszałam o parach, które zanim decydowały się na dziecko kupowały sobie psa! Nie wiem czy to nie któraś z Was o tym pisała zresztą. ;p Co z Twoim dziadkiem? :( X andziulka007 słodkie masz te zwierzaki! Uwielbiam psy. :) Świetne zdjęcia. ;) Mi lekarz powiedział (ten fajny do którego tylko raz poszłam bo do niego umawiać się trzeba z dwumiesięcznym wyprzedzeniem ;p), że te pulsowanie to prawdopodobnie jak pępowinę dzieciaczek uciska i wtedy my tu czujemy. ;) X Mooniaaa86 fajne pieski, one chyba duże nie są, co? ;) Mój też się uśmiecha! Jak wstaję z łóżka albo jak wracam do domu to tak górną wargę podkurcza i ząbki pokazuje na sekundę i za chwilę znów to powtarza. ;) X nowa-ona my tego maila mamy od jakiegoś czasu, żeby się tu na publikę nie wystawiać. ;p Świetny ten Twój labrador! Ładne zdjęcia wrzuciłaś. :) Następna laska do naszej kolekcji. ;) Ja chodzę tylko do lekarza na NFZ. U prywatnego byłam tylko raz jak miałam plamienia i spanikowałam, że to poronienie. Zabuliliśmy wtedy za wizytę 180 zł. Nie stać mnie na prywatne leczenie. :( U mnie z Szulerem sposób na spokój przy wejściu nie działa. Jak go ignoruje i zawołam później to on dostaje takiego samego szału jakbym dopiero weszła. Czytałam sporo książek na temat psów i w wielu piszą, że pies nie ma poczucia upływu czasu. Dla niego 5 minut bez Ciebie jest takie same jak 5 godzin bez Ciebie. ;) Chociaż jak wyjeżdżałam na weekend i został sam z mężem to jak później wrociłam do domku, chodził za mną KROK W KROK. ;p Pilnował czy nigdzie znów nie jadę.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fijfijfijuu pisz jak się będzie sytuacja z Twoją teściową rozwijać. ;p Ciekawa jestem czy się w końcu przemożesz i z nią pogadasz po męsku. ;D No mój pies akurat ze szczęścia to mółgby też do wózeczka wskoczyć. ;D X Keysy! Co u Ciebie? Dawno Cie nie było. :) Jak maleństwo? X Carolajna87 wózek bardzo fajny. :) X Niecierpliwie wyczekuję Molly.;p X Czuje się jak kaleka kosmetykowa. ;p W ogóle nie wiem o czym Wy piszecie. ;p Eh jak przeżyłam tą wizytę u "lekarza" po zwolnienie to mam tylko nadzieję, że uda mi się przeżyć i wizytę zasadniczą i że nikogo nie zabiję przy okazji. ;p Wczoraj w nocy wyobraźcie sobie obudziłam się jak zwykle do łazienki... a mój brzuch był wykrzywiony tak że się aż przestraszyłam. Mała ułożyła się z jednej strony i po prostu... to był straszny widok dla mnie. A dzisiaj znów zrobiła mi to samo... poleżała sobie tak troche i się przesunęła na środek znów. Myślałam, że dostanę ataku serca. ;p Ale ona normalnie sie wierciła jak zwykle i wszystko jest ok, tylko dla mnie to był taki szok, że to się w głowie nie mieści. X Wczoraj oglądałam PL film, "Idealny facet dla mojej dziewczyny"... o Boże. Widziałyście to? "JEZUS PROSI, ZWOLNIJ". hahaha myślałam, że padnę trupem po prostu, nie mogłam złapać oddechu jak zobacyzłam ten plakat. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×