Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Mooniaaa86 - no wlasnie diabetolog tak zasugerowal bo wcześniej strasznie mi nadgarski dretwialy a jak ta kulka zaczela wychodzić to nadgarstki przestaly dretwiec :/ Tez się wlasnie tego boje ze np. urodze, reka dalej będzie cholernie bolec to ja nic przy dziecku nie będę w stanie zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepska sytuacja, bo na pewno nie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... Ja nie wiem... Ci lekarze to ostatnio przechodzą ludzkie pojęcie... Może idź do zielarskiej apteki niech Ci doradzą.... Może jakieś okłady pomogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa krążka bez rozwarcia raczej nie zakładają także zobaczymy zaraz mam znów badanie i ciekawe co mi powiedzą ... Ehhh mam mały stresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski o boziu... jak sobie pomysle co bedziesz tam przechodzic to mam ochote isc cie przytulic... ale trzymam kciuki. juz niedlugo bezdiesz miec swojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka to bedzie zespol ciesni co ty masz. ja tez jzu na koniec mialam. nic reka nie szlo zrobic bo taka dretwa. ale to jest od zatrzymania wody. uciska na nerwy. tobie widocznie zebrala sie gdzies gdzie nie moze sie rownomiernie rozejsc i masz kulke. ale uwierz po porodzie naprawde zejdzie jak za czarodziejska rozdzka. przynajmniej tak bylo u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez idac na porodowke mialam 110 w obwodzie... ale tobie to jeszcze chyba brzuchol urosnie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij mama szybko zasypiaja wasze maluchy wieczorem? wogole robicie im taki rytual np wiezcorne wyciszanie czyli kapiel kolysanka i spac? takie mial eryk wczoraj kolki od rana do wieczora... juz nie moglam. w koncu wieczorem jak mial isc spac mowie dosc. dawaj suszarke do wlosow moze podziala...3 min dziecko spi jak aniolyszek. do 3 w nocy swiety spokoj... ten kto wymyslil ta suszarke to cudowny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam wam napisac... w piatek znow przemo pokazal rozki... 22 a on sobie radyjko piku piku spiewa w kuchni, eryk z tego tytulu zasnac nie moze, ja wyjebana jak kon po westernie bo wylizalam cala chate e jescze okap mi montowali wiec syfu w kuchni co nie miara... 22;10 poszlam ladnie poprosic przemka by wyciszyl radio bo eryk zasnal i niech spi... nie zrobil tego. wiec moja cierpliwosc sie skonczyla. mowie albo pizgne jemu albo odreaguje. poszlam do lazienki zaczelam walic piesciami w scianie i darlam ryja gorzej niz przy porodzie (typowy atak szalu) przemek wielce przerazony wpadl trzyma mi rece a ja mu spierdalaj huju. to stwierdzil ze mnie do czubkow zaraz zawiezie. a ja mu na to sam sie zawiez i poszlam spac. podzialalo ze zobaczyl ze ja tez mam gdzies kres...w sobote matka wykapala malego nakarmila i miala czas dla siebie. to stary usypial... ciekawe na jak dlugo mu taka lekcja zostanie. bo po ostatnim moim wygarnieciu jeszcze sie nie zdarzylo by zle sie odniosl do eryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia86 ...ja mam 106cm w obwodzie :P No ale ja jestem niższa :P U mnie też pytają czy to przypadkiem nie bliźniaki :D Piątka! :D xxx (nie)mądra to ja narzekałam,że mi brzuch się obniżył :D Ale to dlatego,że mi tak w pracy nagadali...siła perswazji robi swoje :D xxx Aaaaa!!!! HinskiTurysta trzymam z całych sił! xxx Keysy nie strasz z tym porodem:P Każda z Nas musi to przejść i lepiej by się nastawiła,że pójdzie łatwo:P Apropo's wielkości brzucha...własnie czytałam,że kobiety w dniu porodu mają tyle co my z Mooonią86 w 31tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok. przeciez naie kazdy musi miec tak jak ja. ja chyba mialam zbyt lekkie podejscie do tego tak mnie to zrazilo ale u was bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! I tego się trzymajmy ! :D Nie no ...ja wiem,że u mnie łatwo nie będzie przez te kości moje dziwne... ale wolę o tym nie myśleć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się paskudnie czuje :/ Wzielam się rano za porządki :zmiana pościeli, odkurzanie pranie itp. Jestem już coprawda bliżej końca bo zostało mi pomyc podłogi ale lapia mnie takie bole w krzyżu i dole brzucha ze chyba tego nawet nie skoncze :/ Boli coraz bardziej i coraz wolniej idzie mi robota wrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka oszczędzaj się! Zostaw robotę, połóż się i leż:) Kupiłam podkłady na łóżko i do przewijania ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na lozko nie uzywalam a mialam, mama powiedziala ze "a po co ci" wiec jej posluchalam i niue potrzebie bo pobrudzilam przescieradlo i za chiny nie chce sie sprac.... a do przewijania nie mam, klade na przewijak koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta changing mat to taka do szpitala albo żeby mieć przy sobie jak chcesz gdzieś zmienić pieluchę. Nie do domu. No własnie, te maty na przewijak do domu to zimne sa.... trzeba pewnie jakąś pieluche położyć czy coś... Mama2013 i inne mamy, jakich pieluch używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ja uzywam PAMPERS sa super, mam jedna paczke HUGGIES i sa masakryczne!!! kupki wylatuja bokami i plecami, masakra jakas!!!!!!! nakupowalam pampersow PAMPERS bo byly w promocji i jak narazie tylko takich uzywam i jestem naprawde baaaardzo zadowolona, mam ostatnia paczke na teraz, wiec jak skoncze to wyprobuje DADA z biedronki i Wam powiem co i jak :) jezeli chodzi o chusteczki nawilzajace to mialam chyba z milion roznych firm i mam 2 najlepsze albo PAMPERS albo NIVEA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mama2013. Ja mam na razie jedne new borny Pampersa, mam też jedne Huggies'y, zobaczymy jak się u mnie sprawdzą bo słyszałam też wiele pozytywnych opinii i poleciła mi koleżanka tanie pieluchy z Aldiego w UK ... Chce popróbować na początek i zostanę przy najlepszych. (nie)mądra a to nie jest jedna wersja tych new born ? Po prostu najmniejsze... Nie widziałam innych. Widziałam te testy chusteczek, brzmią sensownie. Ja mam na razie Pampersa sensitive i Huggiesy właśnie (z tego co pamiętam na tej stronie miały dobrą opinię) ... Są naturalne chusteczki ...mają tylko wodę w składzie i jakiś naturalny olejek ale sa drogie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa to sa jakieś super cienkie te pampersy faktycznie są drogie jak patrzyłam na allegro i trzeba sie liczyć z kosztem 70zł z przesyłką za 78szt bodajże no ale chce je kupić na lato cienkie będą w sam raz, musze sprawdzić ile w sklepie kosztują,dzisiaj jade do auchan. Chusteczki też chce kupić te huggis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwa rodzaje tyg chusteczek Huggis ... jedne zielone, drugie białe. Ja wzięłam te białe, wydaje mi się,że są delikatniejsze (mniejsza dzidzia jest na obrazku i sa 'pure' :D) . Zobaczymy co i jak :) A o tych Pampersach to dzięki,że powiedziałaś. Zobaczę w UK jak sprawa wygląda. Byłam pewna,że są jedne new born'y ... i tak miałam problem z ich znalezieniem. (nie)mądra Twój facet przylatuje na poród ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra i Mooonia86 - pytam Was bo mamy termin ten sam;) czy jak naciskacie na pierś leci Wam siara ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski 3mam kciuki i zycze takiego jak ja mialam ;) X Laski jak mi slabo, jak ja sie zle czuje! nie wiem co mi jest. postanowilam przestac jesc smieci i zaczac sie odzywiac. nie wazne jak bedzie smakowalo. szukam jakies zdrowej diety. Znacie moze jakas? niemadra Twoja mama to dietetyczka, co polecasz zeby lepiej sie poczuc? wstaje rano zmeczona, teraz mi slabo i mdli mnie strasznie. Ciaza odpada. Moze to te plastry zajebane. juz chuja odkleilam i wiecej nie nakleje. zawsze zamawialam kebab albo pizze, teraz czekam na rybe! ryby nie znosze ale czego sie nie robi dla zdrowia ;] Amela zabkuje, dodatkowo zabiera mi energie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, dokładnie, suszarka to zbawienie :) I rytuał to teź megazbawienie. Kąpiel między 19-20, potem karmienie przy relaksacyjnej muzyce, usypia, niosę go do łóżeczka i nawet jak się przebudzi (widzę już na niani) to ta muzyka tak go relaksuje, że sam usypia :) Wieczorne spanie to chyba jedyny moment kiedy nie mam z nim problemu :) Polecam Wam tą muzykę, jest super: http://www.solitudes.pl/product_info.php?info=p91_Lullabies-from-nature-s-nursery-Ko-ysanki-z-natury.html Ja nie kupiłam tylko M. mi ściągnął przez chomikuj.pl :) XXX Moniaaa, o Matko, przepiękne są te fototapety! Jak bym wiedziała wcześniej, że coś takiego jest to też bym tak zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, Szoszonowa, ja uźywam Pampersów Premium Care Newborn i nie narzekam, są ok, ale nie mam porównania :) Chusteczek też Pampers, tych białych, bezzapachowych dla noworodków. Też są ok, ale od kiedy mały ma odparzoną pupcię myję płatkiem kosm. Z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×