Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Carolajna, słodka ta Zosia :) Powiedz mi, bo też mam ten smoczek Philipsa, nie wypada jej z buźki? XXX Anetucha, Amela wygląda na wielce przejętą tym faktem :D :D XXX MAMA, świetne fotki :) Nie mogę odtworzyć filmikow na iPadzie, jutro zonaczę na laptopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że moje porty Są nie zauważalne No ale wtrąciłam Wam się w paradę PRZEPRASZAM. Będę Was czytać na bierzaco jak któras będzie coś zmieniać w tabelce to proszę usuńcie mnie :* Dziękuje za Wszystkie Wasze cenne rady trzymajcie się ciepło i życzę lekkich porodów w terminie. Buziaki. Pa. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, jedno wielkie LOL!!! A pytałaś o coś ?:] Napisałaś,że masz kiepski humor ... no tak, każdy powinien zadać 100 pytań czemu...nie zadał to ignoruje Twoje posty ...Luuuudzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wykasujcie ;( Napisałam,że mnie swędzą dłonie i nikt nie skomentował... A i że tęsknię za A. ;( Majóweczka skończ marudzić wreszcie i trochę życia w siebie tchnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :p mam taka fajna towarzyszke ze nie mam kiedy zajrzec tutaj bo do 1.00 gadalysmy non stop :p x fij obawiam sie ze dzieci teraz maja nas w dupce i potem tez a to dlatego ze to chlopy! Jakby babami byli to doceniliby to za dwadziescia kilka lat jako krowki rozplodowe hehe x szoszonowa biedaku jak cie swedza to sie podrap hehe :p a ty znowu z topiku uciekasz a moze my cie mamy podrapac? Haha:p kiedy A wraca? jak ci sie samej mieszka?ja to sie boje w angielskich domach byc sama bo zawsze cos stuka i puka :/ zwlaszcza noca x podomno plod juz matwu sie urodzil wiec moze obumarlo albo lozysko sie zestarzalo x majoweczka co ty kombinujesz? X allegrowiczka co lekarz to co innego dzisiaj moj ma czas dla mnie to sie go spytam odrazu sama bede wiedziec x mooonia z plusa 13lat mam abonament, tak mnie wkuuuu ze zrezygnowalam a jeszcze w abonamencie mialam opcje ze za 7zl. mam free internet krorego nie mialam! X ale mi siara wycieka ze ho ho zaluje ze wkladek laktacyjnych mie mam. Leon bedzie mial pozywienie :p w tym szpitalu jest jakis osowialy jak przyszlismy mial 53ruchy ma godzine a teraz po 20 podonno i tak o 10 za duzo :p ale lubie jego adhd :p x mama ja myslalam ze siostra z holandii przyjechala a nie ta mniejsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisalam ze siostrzyczka :P a ta z holandii wlasnie mieszkanie tam kupuje i wroci maj/czerwiec majoweczka, ja tez czasami czuje sie niezauwazalna na forum, ah te Twoje hormony, ja rozumiem i jak Ci przejdzie to odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra - spytaj, spytaj :) xx Szwagierka mojego kuzyna urodzila cztery dni temu dziecko - MALY GIGANT 4600 i 60cm! Niestety wczoraj jak dostali wypis do rak, stan malej sie pogorszyl :/ Ta dziewczyna rodzila bez boli 8| Poszla do WC i chlusnely jej wody, ledwo wstala a glowka dziecka juz na wierzchu. Szybko karetka i do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no wspolczuje rozstepow... ja mam tez taki poorany brzuch ze glowa boli... a wyszly na sam koniec. ale jakos mi nie przeszkadzaja specjalnie.. choc mowilam ze jak mi wyjda to sie zalamie... ogladalyscie wczoraj ten film och zycie na tvn? ja tylko poczatek bo potem padlam ale i tak wylam. niby komedia ale gleboka. boziu tej malej umarli rodzice i jak ja chrzestni z pogotowia opiekunczego zabierali to ta mala byla taka zapalakana. tak mi bylo przykro ze az mialam ochote wziac eryka i wytulic i wycalowac... fij mialas racje ze jego fochy mina. dzis ma juz mies i 2 tyg i jest taki slodziutki jak sie smieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o majoweczka ty o kosmetyki pytalas i o to foch? ja ma plyn do kapieli corine de farme(kupilam w briko) 12 zeta. myslalam ze gowno ale o dziwo super sie sprawdza, zadnych uczulen nic, potem do pupki sudokrem mialam i penaten ale teraz zamowilam sobie ziajke baze taka zobaczymy jaks ie sprawdzi. no i od poczatku oliwka bambino. aha na pocz mylam eryka w tych oilatumach bo mialam sporo probek i mi starczyla na 2 tyg i balsam parmaceris tez pomogl na luszczaca sie skorke( ale top tez probka bo normalnie z 5 dych kosztuje) a i teraz to od czasu do czasu pudruje malemu dupke zasypka z belli tez dobra. ogolnie maly ma tak super dupke ze co 2 pieluszke mu nakladam cos na dupke czy to puder czy krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka przestan jak ja bym miała się o takie pierdoly obrażać to juz dawno by mnie tu nie było :D ja do kąpieli planuje Nivea zobaczymy jak się sprawdzi mam kupon rabatowy na te kosmetyki dla dzieci to go zluzyje żeby się nie zmarnował :) (nie)mądra dobrze jest mieć bratnia duszę w szpitalu ja teraz też mualam i lepiej znioslam te 6 dni :D Yadeath jak miło Cie wiedziec :) nie wyspalam się dziś ... Zjem sniadanko i chyba pójdę lulu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra Ty pipo grochowa! Najpierw sobie załatwiasz towarzystwo na forum na weekend a potem sobie inną kolezanką znajdujesz??!! :D Ja dopiero teraz podpytuję moją mamę o ciążę ze mną i zaczynam to czaić i jej współczuć :D Przytyła 28kg! I ręce jej drętwiały,że musiała spać z nimi na podłodze :D Dłonie przestały swędzieć ale myślałam,że zwariuję :D No boję się tu sama spać...nowy dom... ale wiesz własnie jak tu podłogi skrzypią, niedaleko pociągi jeżdżą itd...Brrr....Chyba pożyczę dziś od Majki lampeczkę, ma taką specjalną do spania:D A A. wraca dopiero 15.04 :( Tobie zaczęła siara lecieć a u mnie przestała...Oddawaj! :D xxx Allegrowiczka o mamo!!! Prawie 5kg! I to bez bóli :D Super :D Szkoda,że stan się pogorszył...:( Wiadomo co jest ?? xxx MAMa2013 Ksawery jest cudaśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam sily do waszych fochow. chcecie to odchodzcie. jka sie pusto zrobi to przestane tu zagladac i wroce do normalnosci ;) nie chce mi sie kazdej po kolei namawiac na powroty majoweczka jakbys czytala to bys po 50 razy tego samego pytania nie zadawala. o kremach gadalysmy juz 10 razy. jesli sie nie myle to 2 dni temu pisalam ze 6 tyg nie kapie sie dzieci w plynach tylko samej wodzie a potem johnsons tylko nie z lawenda bo uczulila amele X szoszonowa jesli cie swedza wew dlonie i stopy to moze to byc cholestaza. zapieprzaj do szpitala na walnut ward X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa a mialas robione juz KTG? jesli nie to jak pojdziesz do szpitala powiedziec ze boisz sie ze cos nie tak to zrobia ci KTG pobiora krew mocz itd bedziesz miala badania za darmo i wykres jak cie mała kopala ;) bardzo czesto to urzadzenie kopow nadostaje i widzisz jak skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala. u mnie to bylo walnut ward ale pewnie kazdy szpital tak samo ma ponazywane oddziały. wchodzisz tam jak do siebie i wymyslasz jesli nic ci nie dolega zeby sprawdzic czy wszystko ok. mozesz powiedziec, ze nie czujesz ruchow, ze sprawdzalas albo po prostu powiedz, ze swedza cie dlonie. musza cie sprawdzic jesli do nich zawitasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Anetucha Amela boska w tej sukience :) Taki słodziak a jak juz jest duża. Fij Zosia dostaje ten smoczek tylko jak czeka na butelke i już mega ryczy, bo sie nie może doczekać, albo czasem do zaśnięcia, a dostała go w szpitalu, podobno wszytskie maluchy takie dostawały na neonatologii, jej mama tak sama z siebie nie chciała smoczka, a teraz ten czasem ratuję zycie hihi :) Ale wracając do Twojego pytania to nic nie wypada i ona chętnie go ciągnie. Ja też się obrażę, bo nie pooglądałyście mojego wózka :( ;) (nie)mądra okropny ten poród w 20 tyg :( Allegrowicza ale mały wielkolud się urodził normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słyszałam,że te na 3 kołach są mniej stabilne... Ja muszę wreszcie ostro się za ten wózek wziąć :D xxx Anetucha to już jak A. wróci pójdę... :D Dzięki :) xxx Lecę na jakieś zakupy , sis jutro przylatuje z moją współlokatorką ze studiów :] Wreszcie sama nie będę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajna, widzialam wozek ale nic nie pisalam :P wydaje sie fajny :) ja tez mam na 3 kolach, na pocztku byla masakra z nim, a teraz sie "rozjezdzil" i jest juz dobrze, zadowolona w sumie jestem, ale problem jest ze schodani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wózek jest bardzo lekki i fajnie sie prowadził jak go wczoraj w sklepie testowalismy, więc póki co mamy nowego faworyta :) Chyba, że nam sie jeszcze zmieni. Wysyłam Wam fotki brzuszka tylko niezbyt ładnie wyglądam ;) bez makijażu i zaraz po kąpieli więc mam mokre włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna...brzusio jeszcze malutki :) Pewnie po 20tc Cie wywali :D Jak chcesz cofnij sie do pierwszego moje maila i zobacz jaki ja mialam w 12tc :D Tzn. teraz mi sie wydaje maciupeńki w porównaniu do tego kloca, co go dźwigam :D ale wtedy wydawał mi się ogroooomny....i w sumie na 12tc był sporawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno wózki na trzech kołach są mało stabilne :) te z małymi kołami z przodu tez sporo osób na nie narzeka :) my kupimy taki na czterech, dużych,pompowanych kołach :D a t macie brzuchatki link te które maja psiaki w domku :) http://mamdziecko.interia.pl/pierwsze-miesiace/news-jak-przygotowac-psa-na-pojawienie-sie-dziecka,nId,939629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja się nie wypowiadam, bo jestem zwolennikiem dużej gondoli, dużych nieobrotowych kół i w sumie Marita to mój typ, tym bardziej, że nowego nie kupuje, bo odsprzedaje mi kuzynka męża... A jak mały będzie siedział to pomyślę o wypasionej spacerówce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby malutki, ale już jest :) Pewnie potem będzie gigantyczny :) Ale jak założę swoje normalne dzinsy to prawie nie widać :) Jak czytałam opinie o tych wózkach to sa ok, ale zobaczymy jak sie sprawdzi. Jeszcze jakby co mamy czas na zmianę decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×