Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

cześć kochane! Andziulka Ja tak miałam wczoraj i dziś do wieczora ruszala się ale jak brzuchem ruszyłam lub popukałam i w głowę dostawałam pojechaliśmy na IP zobaczyć co jest grane a też od wczoraj nie mogłam się załatwić i nie miała poprostu miejsca. Napij się zimnego mleka z lodówki na moją małą to działa spróbuj. Może też ta pogoda poniekąd na nich tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia my na pierwszy taniec mieliśmy : "restles heart" peter cetera też chcielismy jakiś fajny układ dwie piosenki z płynnym przejściem, ale w końcu zeszli na jednym utworze z połową układu a w większości spontan i wszyscy myśleli, że to ułożona choreografia :-D:-D:-D X Ostatnio nie mam czasu wejść taki sajgon.... Dziś pakowanie jutro przeprowadzka o 8:00 rano, więc za chwilke idę spać... X Dziś się ważyła 16kg na plusie i 113cm w obwodzie... Mój brzuszek nie wytrzymuje i mam czerwoną plamke kolo pepka a to ponoć rozstep... Dzięki szoszonowa za troskę ;-) X Mama głowa do góry, nie warto się czasem męczyć .... Miłość to nie wszystko, ważne jest również wsparcie, oddanie i szacunek... X Ja poznałam płeć w 17tyg, a potem jeszcze dwa razy potwierdził... X W środę idę kupować wyprawke, bo w lesie jestem i mam tylko ciuszki dla małego... X Dziś ledwo wstałam z wyrka i myślałam że się popłacze z bezradności, bo nie miałam siły ruszyć nogami, żeby dojść do łazienki, bo mnie tak bolało, w stawach strzelało, jak nie moje nogi... Prysznic mi pomógł na szczęście ;-) X Dziewczyny jak będę mieć możliwość to pooglądam wszystkie zdjęcia... POZDRAWIAM dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna, dzięki :) Tak myślałam, u nas w szpitalu by dali coś za darmo, phiii ;) XXX Hinski,nie martw się, przejdzie mu :) Alan też płakał przy pierwszych kąpielach, a teraz je uwielbia. Nawet jak się czasem zryczy przy rozbieraniu czy toalecie buźki, to jak się znajdzie w wannie to jak ręką odjął ;) ZAWSZE ryczał wniebogłosy przy przewijaniu, a teraz sporadycznie :) Lubi jak suszę mu tyłek suszarką, co odkryłam jak miał odparzoną pupcię i zaczęłam pilnować, żeby była supersucha przed założeniem pieluszki :) XXX Szoszo, ja już chyba pisałam o tych rozstępach, u mnie ze 2 tyg. przed porodem pojawiło się kilka na biodrach, a mam wrażenie, źe po porodzie troszkę się pogorszyły. Dobrze, że chociaż na brzuchu mnie ominęły :) XXX Allegrowiczka, ja też grupę miałam robioną na starcie. Dobrze, że ten cukier Ci już nie skacze :) XXX Moniazbrzuszkiem, ja nie znam tych piosenek :) Ale właśnie najlepiej wybrać jakąś, która Wam obojgu się dobrze kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, to mówisz, że trochę rozrywki zażyłaś? :) Współczuję sprzątania ;) XXX Andziulka, a ze słodyczami próbowałaś? Albo pomasować brzuszek? U mnie często to pomagało :) Każdy ma czasem leniwe dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, w końcu się doczekałaś tej przeprowadzki :) My 18 kwietnia będziemy mieli pierwszą rocznicę wspólnego zamieszkania :) Zleciało niewiadomo kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mooonia86, nareszcie jesteś!!! :) No ale rozumiem...przeprowadzka to niezły hardcore :] Przegoniłas mnie i z brzuszkiem i z wagą:] xxx Fijiji Ty nasz nocny marku :D No trochę rozrywki było... chodzenie późno spac, shopping (bez sensu bo i tak nic nie kupiłam bo we wszystkim wyglądam jak paszteciak:D ale dziewczyny przywiozły 30kg ciuchów do PL:D) i ogólnie, coś się działo...teraz pusto w domu ;) Musze odpocząc i czekam na A.:] xxx Andziulka007 moja też ma czasem leniwe dni, don't worry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-D U nas za niedługo zacznie się hardcore :-P X Mój leniuszek nie jest, ostatnio ma świetne hobby wpychania wszystkiego co popadnie i gdzie popadnie:-P czasem jak nigdy chodzę mega wyprostowana, bo ma zajebista zabawę wtykania nogi bądź ręki pod zeberko :-\ no cóż i tak go kocham;-) urwis jeden :-D X Fij my 30kwietnia będziemy mieć 3lata razem, a w sierpniu 3 lata jak mieszkamy razem X POZDRAWIAM I DO KIEDYŚ TAM:-P mam nadzieję że nie urodze na dniach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, fajnie tak, same baby :) A z tymi ciuchami to mam tak do tej pory, nie mogę na siebie patrzeć :( Kosmetyki zdecydowanie bardziej mnie cieszą :D Wczoraj kupiłam ten krem co polecałaś i zobaczę jak się będzie sprawował :) Ogólnie to po porodzie pogorszyła mi się cera :( Znowu wyskakują niespodzianki, na czole jakieś podskórne krostki (o jak one mnie wkurzają!) koloru skóry, widoczne pod światło, niby świeci mi się strefa T, ale całą twarz mam tak jakby w suchych skórkach co widać jak nałożę puder :( Nadal używasz tego bronzera Chanel? Ja właśnie zamówiłam na ebay'u wielofunkcyjny pigment w kremie Illamasqua-Hollow i zamierzam go używać do konturowania :) Już mamtyle tych bronzerów, że głowa mała ;) Ale lubię mieć różne opcje do wyboru :D XXX Moniaaa, my jesteśmy razem 12 lat, a mieszkamy dopiero od roku ;) XXX Moniazbrzuszkiem, a tam nie ma żadnych fotek...? XXX Hinski, Piotruś jest do schrupania :) XXX Allegrowiczka, bardzo ładny brzuszek :) Ja ostatnio oglądałam mój na filmie nagrywanym w dzień porodu i dopiero teraz mogę ocenić jaki był, bo jak się widzi na co dzień to cięźko spojrzeć obiektywnie :) Normalnie piłka! Prawie jak odrysowany od cyrkla :D A rozstępów wcale nie masz tak dużo, ja też mam troszkę na biodrach. Smaruj pói czerwone :) Tylko mi nie mów, że nazwałaś psa Głupek?? :D :D Czy może Czesio? :) XXX Anetucha, boska ta Twoja Amela :) Osłabia mnie w tym mikropłaszczyku :D XXX Keysy, świetny kolor wózka :) XXX MAMA, jak to?? Pisałaś, że masz rozstępy na brzuchu...? A teraz piszesz, że nie pamiętasz... Ja się łudziłam, że mnie ominą a tu bach, prawie przed samym porodem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do grupy to mialam ja robiona w 5tc :P Zaraz jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy poszlam do gina i przed pierwszym USG juz mialam zrobiona grupe tyle ze lekarz schowal ja do kartoteki i kazal oryginaly zostawic u niego a sobie skserowac a ja do porodu potrzebuje oryginal ;| Mam nadzieje ze nie beda robic problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiecie co ja chyba wiem dlaczego tak licho zaczynam cxuc ruchy. W sumie nie mam zbyt dużego brzuszka a mały pewnie jest coraz większy i bardziej zaczyna się razpychac a wczoraj to chyba się odwrócił plecami do brzucha bo miałam taki twardy w jednym miejscu pol dnia a w nocy zaczął się przekrecac spowrotem bo aż mnie wygielo :p teraz wariuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski a mierzysz temp wody? bo mi eryk tez tak wyl przy pierwszych kapielach ze glowa boli za 3 razem postanowilam zmierzyc temp. i wiesz co okazalo sie ze dla mnie na lokiec woda byla zimna a miala 39 st. wiec go parzylo. i teraz robie zawsze z termometrem wode i jest ok. co by sie nie dzialo w kapieli zawsze sie uspokoi. a przy przebieraniu ja zawsze mowie do eryka, teraz sciagniemy spioszi, przebierzemy pieluszke itp bo jak podchodze i jebadu go z zaskoczenia to jest ryk bo nie wie o co kaman. no bo wyobrazmy sobie lezymy a ktos tu nam giry w gore i zaczyna nam sciagac portki. kazdy by sie oburzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze isc zamontowac moskitiere na okno bo mojego to wczoraj przeroslo.... no klei rzep na brudne nieodtluszczone okno i sie dziwi ze mu sie nie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wam nie pisalam, na tamtym pisalam ze wyczailam fajne pampery w tesco gaga. np my jak mamy 3 to jest 64 szt za 25 zeta a tak rewelacyjnie zatzrymuja wilgoc. bo jak dady dotknelam w miejscu siczkow to miallam wilgotna reke a te moga byc napompowane jak balon a dlon sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka ten lekarz jakis duren. czemu nie chce ci dac oryginalu? przeciez to wazne bo jakby nie daj boze cos sie dzialo i mieli ci podac krew to musza miec w szpitalu ten dokument i to oryginal bo jak sie jakis sluzbista doczepi to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Andziulka a to mały smok :) najważniejsze że już rozrabia w brzuszku :-) mnie dopada chyba jakaś depresja :( to leżenie mnie Wykończy:( tym bardziej teraz taka piękna pogoda:( Z przyjemnością bym posprzątała okno takie brudne :( DO PORODU TEORETYCZNIE ZOSTAŁO 37 DNI A ILE FAKTYCZNIE? Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka ja juz na Twoim miejscu to bym wstała z tego wyrka tak w 37tc to juz dzidzius donoszony także po co leżeć :D u mnie na szczęście mój misiek umył okna przed świętami ale firanki nie były prane w maju znów go wykorzystam albo rodziców :p zjadlam sniadanko :D dzisiaj z miskiem jedziemy na małe zakupy do rossmana bo jak zwykle większość kosmetyków mi się naraz skończyło zawsze tak jest :p miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam chyba jeszcze przyszły tydzień o ile się uda i wtedy wstanę tylko nie wiem jak wytrzymam jeszcze ten tydzień. Z jednej strony bym chciała już mała przy sobie a z drugiej boję się że będzie musiała w inkubatorze leżeć itd :( wczoraj na forum m jak mama jedna laska miała bóle jak na @ jest w 33 tc pojechała do szpitala (bo No spa)nie pomagała i maleństwa nie czuła i okazało się że ma pełne rozwarcie leży pod kroplówkami i czeka na przewiezienie do lepszego szpitala tzn gdzie mają lepszy sprzęt dla takich maleństw:( Ja też mam takie bóle ale po No spie przechodzą Czytałam że to te przepowiadające ale czy faktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka ale z tym leżeniem to też bez przesady żebyś nie spuchła i zatorów nie dostała.Wstać możesz. Ja wczoraj nawet na spacer poszłam na 10minut bo pięknie było i czułam się naprawdę dobrze po nim, dzisiaj musze do sklepu po jeansy ciążowe podjechać bo upolowałam w happymum . x keysy śniło mi się,że bawiłam Twojego Eryka :D x andziulka mój mały nie spał cały dzień i tak do 1.00 bo znowu obracał się głową w dół :D więcej razy tego nie zniosę :P Brzuch mi falował z zawrotną prędkością, jak moja mama to zobaczyła to aż się wystraszyła hehe. Dzisiaj jest spokojny bo się usadowił wreszcie. x szoszo z tym potasem to możesz go brać nawet garściami w tabsie, pytanie jaka jest jego dawka i czy się wchłania,wiesz tablety to jednak chemia. x Fij nie boisz się kupować kosmetyków na ebay'u? ja się nabrałam dwa razy 1.odżywka sally hansen do paznokci 2.Benefit rozświetlacz high beam od tego momentu powiedziałam nigdy więcej -na szczęście udało mi się to zwrócić ale wkurzona chodziłam dłuuuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam, dzisiaj dostałam smsa od współlokatorki ze szpitala,że kończą jej ciąże - 31tc :( Dzieci podobno przestały rosnąć :( tzn od soboty do wczoraj nie urosły ani grama . Dzisiaj ma cc i musieli ją przewieźć do bardziej specjalistycznego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy i Hiński Eryczek i Piotruś śliczności :) Anetucha Amelka wygląda cudnie w tym płaszczyku :) wrzuciłam fotki na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moskitiera nie na moje nerwy. myslalam ze ono z futryna wystawie.... ale po kilku glebokich wdechach sie udalo. i niech mnie w dupie pocaluja wszystkie komary i muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×