Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

No wlasnie ja nie jestem normalna- jak kazda. Wczoraj gadalam z siostra, ze chuj mnie strzela jak mam na impreze wyjsc albo spotkac sie z kims. Najlepiej niewychodzilabym z domu bo mi sie nie chce! i nie rozumiem, jak prosto z pracy mozna isc na impreze, albo z imprezy na uczelnie itd :D ja sie musze wyspac, odpoczac, posiedziec w domu. Myslicie, ze jest od tego terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Carolajna87 myślę dokładnie tak samo jak Ty. ;) Aneta ja zazwyczaj w pt miałam rano lekarza, potem od 9 do 16 praca, godzinkę się zwalniałam i na uczelnię do 21. W sb praca od 10 do 14 a potem do 19 na uczelni i nd od 8 do 16-17... a potem znów tydzień pracy. Wyobraźcie sobie, jak się cieszyłam za każdym razem gdy widziałam na rozkładzie, że mam 3 zjazdy pod rząd na uczelni w miesiącu. Wpadałam wtedy w prawdziwą depresję na myśl, że w miesiącu będę miała dokładnie jeden wolny dzień. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Eh, ja mam w sobotę urodziny znajomej i dosłownie zmusiła mnie do obietnicy, ze się stawię. Już się "cieszę" na to wyjście... ;D A nie chcę się wykręcać, bo to tak po prostu nie ładnie. Lubie laskę i nie chcę być taką panną, co to naobiecuje i ma gdzieś później. ;p Oczywiście zastrzegłam jej, że jak będę rzygać to na pewno mnie nie będzie... ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha ja też tak mam. Po imprezie muszę się wyspać, odpocząć zregenerować, a przed imprezą wiadmo trzeba sie wyszykować ;) tez nie chadzam tak prosto z pracy, bo nie lubię. U mnie narazie brzuch sie nie zmienił i nic nie widać, ale przez to że cały dzień jest mi niedobrze to nie mam najmniejszej ochoty nigdzie ruszać tyłka, a dzisiaj o jakichś kręglach znajomi myślą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pare (w sensie chlopak i dzeiwczyna) dobrych przyjaciol i z nimi poszlabym wszedzie i o kazdej porze bo wiem, ze bede sie dobrze bawic. Ale jak mnie jakies "podrzedne" kolezanki zapraszaja na kawe poplotkowac- czyli gadac o niczym bo nie mam z nimi wspolnego tematu i bede musiala sie usmiechac do czegos co mnie w ogole nie smieszy, to mi sie nie chce... wczoraj chciala przyjechac ta, co mi napisala, ze zle dziecko wychowuje. wepchnela się rzeklabym. Rano stwierdzilam, ze nie bede sie zmuszac, zwlaszcza dla kogos, na kim mi nie zalezy i napisalam jej, ze nie mam ochoty jej widziec ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia sprobuj wypic sobie wapno mi pomaga na swedzonke. tez tak mam jakbym sie nie smarowala i nie pila wapna to bym skore sobie zdarla. wczoraj mi sie nie chcialo po myciu brzucha smarowac ale tak mnie ciagnal ze wstawalam w nocy i jechalam go oliwka. ta luteina to dobra rzecz. dwa dni dopiero jej nie biore a czuje w nocy jaby moj brzuch wazyl tone i do tego taki twardy sie robi ze szok. a nie daj boze zebym z 2 godz siku nie wstala to musze zas isc do lazienki w pol zgieta bo tak caly brzuch bolacy i sztywny. a jak oproznie pecherz to luz. dziewczyny czy to mozliwe by czop mi odchodzil tak stopniowo? bo mam taki sluz mega gesty jak galareta i troszke podbarwiony jak kawa z mlekiem... i nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha to ty jak ja. ja tez sie wkurzylam 2 lata temu i wszystkie pseudo kolezanki w odstawke dalam. w pizdu mi powiedzialm bo tu ci sie taka pipa usmiecha a zaraz dupe obrabie. i od kiedy je wszytskie olalam to ani nie ma o mnie plotek ani nic. swiety spokoj a tak to ciagle na jezykach bylam. wlasciwie zadnej kolezanki czy tam przyjaciolki nie mam. wole pogadac sobie z przemkiem o wszystkim. a to czego nie moge powiedziec jemu mowie wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale szalejecie z tymi wpisami :p jak mi dzisiaj w nocy zdrętwiało biodro to szok :/ nie mogłam się ruszyć a później musiałam spać na prawym boku co mój Bąbelek uznał za dobry pomysł na zabawy i od 5 szalał :D Umówiłam się wstępnie na to echo serca na 27 lutego ale może uda mi się u mnie w Pabianicach umówić bo narazie lekarz od echa jest na urlopie a bierze za wizytę 150zł a tam gdzie się zapisałam 250 :/ fakt nie powinnam oszczędzać na dzidziusiu ale naprawdę jesteśmy teraz bez kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajna my tez mamy 22 metry tylko.... ale mamy czysciutka suchutka piwnice co nam bardzo ratuje zycie, bo wszystko jest co do cm. szafe wystawilismy na korytarz a lozeczko poszlow jej miejsce i jakos dajemy rade. wazne by w takim mieszkaniu tzrymac porzadek to od razu jest wiecej miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha ale duuuża byłaś w 30 tc :) no to nie dziwie się że chcieli zaświadczenie :) Terapii chyba nie prowadzą na to by być imprezowiczem, ale może są jakieś leki które wzmagają o 500% produkcje endorfin :P. Myślę,że takim człowiekiem trzeba się urodzić - z pracy na imprezę po imprezie zaraz do pracy ;) Ja jestem lew kanapowy i nie bawią mnie wyjścia, jak jest jakaś impreza to się zawsze wynudzę na niej jak mops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co byscie zerobily jabyscie podejrzewaly gejowska przeszlosc swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera keysy ale pytanie zadałaś :o hmm chyba byłabym ciekawa(dociekałabym) czy on do tego przymuszony był a może z ciekawości no i czy jest bi czy no wiesz...a kobieta jako przykrywka.Nie wiem co bym zrobiłam yyyyyy może wolałabym nie wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladalam plyty niepodpisane bo kowie uporzadkuje je podpisze... a jedna to nie wiem jak mam podpisac. gejowski wypadzik? kurwa jego mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym wolalla nie wiedziec tylko kurwa na porzadki mi sie zebralo. widac ze to zdj wiele lat temu jak on mial moze z 20 lat. wlosy jebmiete na swinski blond, drugi jakis mlody tez brunet i 2 staruchow z czego kurwa jednego znam bo prze mnie z nim poznal. nad jeziorem sa jakims krzaczory laka, dzika plaza ogolnie i kurwa siedzi ten stary huj bez gaci a prze i ten drugi smaruja go kurwa oliwka czy huj wie czym. a n adrugim zdj prze siedzi za nim i go obejmuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurwa czulam ze z tym tadeuszem jest cos nie tak, bo kurwa prze jakby boga w nim widzial. powiedzial mu wtedy ze ma zakaz spotykania sie z nim. bo tak to wszedzie razem a do tadeuszka nie bylo problemu zeby jechal sam... nie mam pojecia jak sie zachowac jak wroci z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wow ! bez poważnej rozmowy to się nie obejdzie hmm a może oni się tylko wygłupiali? :o Co masz zamiar zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurwa keysy nie wierze ... porozmawiaj z nim jak wróci z pracy może to nieporozumienie... wiesz alkohol i takie tam różne rzeczy się robiło za młodu dziwne ... fakt nie dziwię się że tak zareagowałaś ale nie ma sensu się denerwować po prostu zapytaj. Może próbował nowych doznań ;) albo po prosu jakieś wygłupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe mi zamuliło... :( Keysy na pewno da się to jakoś wyjaśnić, nie układaj w głowie scenariuszy, bo sie pewnie nakręcasz i nalepiej po prostu z nim porozmawiaj jak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede miala odwagi chyba by zapytac... tez tak pomyslalm ze sie wyglupiali ale jakbyscie zobaczyly to jedno zdj jak on za nim siedzi i go obejmuje... zygac mi sie chce. zreszta zapytam i co? powie mi tak kasiu jestem gejem? przeciez ze sie wyprze a za 10 lat przyjdzie i powie to marek moj nowy chlopak musisz sie wyprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz wielki zonk nawet w razie w nie mam gdzie isc. dom samotnej matki mi zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, no tak, pamiętam, że o tym opowiadałaś :) Niemądra, nie wpadłabym na to, żeby mierzyć tego kikuta :D A co jakby był duży, a potem rozwinęły się z niego dłuuugie wargi sromowe?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy przestań !!!! fakt uśmiałam się jak napisałaś o tym nowym chłopaku :P ale to na pewno wygłupy były zapytaj się go i zobaczysz reakcje wtedy będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy spytaj go i obserwuj jak się zachowuje czy się purpurowy zrobi a może zacznie nerwowo śmiać albo uciekać wzrokiem to coś na rzeczy by było -jak nie powie prawdy-trudno ale sam fakt porozmawiania to już dużo. Znajomą mojej mamy mąż zostawił z 2 dzieci po 24 latach małżeństwa-wyprowadził się do partnera :o jego żona była przykrywką dla niego on przez te 24 lata z facetami urzędował :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co płci to już to kiedyś pisałam ale mój brat całą ciąże na usg był dziewczynką dopiero usg przed porodem pokazało siusiaka :) a ja całą ciąże do brzucha mamy mówiłam że chce brata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ja wiem ze za lodu rozne rzeczy sie robilo sama aniole nie bylam ale jak dziewczyna z dziewczyna sie obejmuja czy dadza sobie dla popisowy na imprezie cmoka to to jakos nie razi. a 2 starych facetow bez gaci i 2 mlodych w ustronnym miejcu, obejmujacych sie, smarujacych. to juz chyba cos nie tak. normalny facet to chyba strzeze swojej meskosci i robi wszystko by nikt nie pomyslal o nim pedal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×