Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość pytanie z innej beczki
oj chyba sie myle jest mniej wiecej rownowaga chlopcy i dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiesz co to ja więcej przytyłam na pewno :p bo prawie cztery na plusie miałam na początku stycznia a teraz mam wizytę w środę to się okaże ile teraz :) a jestem w 21tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie(madra) siostra jest w 38tc. Dziekuje za haselko! ślicznie te wasze brzuszki i jakie juz duze!! :) Obiecuje ze jutro wrzuce swoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z.innej beczki
Dzieki za odpowiedz :-) czyli mieszcze sie w normie. Nie chce byc samolubna, ale przytyc za duzo nie chce. Mysle ze jakies 12kg powinno byc ok. Pidobno w 3 trymestrze przybiera sie najwiecej. Ale prawda jest ze najwaznijsze zdrowie maluszkow!!! Wszystkiego dobrego dla was.mamuski!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny pobić mnie nie pobijecie wzrostem, niestety... Ale co tam zawsze musi być ktoś się wyróżniający pod jakimś tam względem... :P No to ja jestem spaślak!! 6-7 kg do przodu zanotowałam w 21tyg teraz nawet nie wchodzę na wagę, bo się boję :P i w brzuchu 102cm wzrosło o 2cm przez 2 tyg... eh.. dlatego na wagę nie wchodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjelam dzis gosci, miala by kuzynka z mezem i synkiem a zjechala sie cala rodzinka hehe, przynajmniej mam to juz za soba :) bylam dzic zameldowac synka i ma moje nazwisko, w razie slubu zaden problem zmienic je :) bylam tez w przychodni zaniesc karte szczepien i wydzwonilam lekarzy i umowilam sie na terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaszalałam ... kupiłam bilet do Anglii na tą środę :D będą prawdziwe walentynki ;) turystko - to tuż tuż ale widocznie nie odczuwał potrzeby trzymania Twojej siostry na pewno wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłamy zdjęcia na kafeteryjne.mamy@o2.pl, wyślij maila a w zwrotnym dostaniesz hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA wyślij maila tutaj : kafeteryjne.mamy@o2.pl odeśle ci maila z hasłem do tego konta :) Dużo jest z załatwianiem tego wszystkiego dla małego ? bo to pesel trzeba, akt urodzenia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zameldowania tylko dowody osobiste obu rodzicow, akt urodzenia matki i akt malzenstwa i tyle, duzo zabawy z becikowycm, myslalam ze zalatwie to za jednym razem a tu DU PA!! tyle papierow trzeba za szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama a nie musiałaś wcześniej składać jakiegoś tam pisma, żeby ubiegać się o to becikowe? Ciebie obejmują już te nowe przepisy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A ja jeszcze nie ogarnęłam wszystkiego po ślubie.. hehehe a teraz niedługo już będzie trzeba ogarniać po porodzie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Eh, ciekawe co u Keysy... oby wszystko dobrze u niej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie obejmuja nowe przepisy, mnostwo papierow musze zebrac by zlozyc wniosek, w przyszlym tygodniu sie tym zajme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Dzień dobry. Mieliśmy dzisiaj z moim mężem tyle planów na cąły dzień. A tu zadzwonił jego szef i .. "szybko, szybko przyjeżdzaj!"... i wszystkie plany wzieły w łeb i znowu siedzę sama w domu. :( Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Aneto bedziesz sama cały dzien? Ja dzis jade szukac dla siebie samochodu :D moze cos kupie! 3 tyg i wracam do pracy. Usmiecham się sama do siebie od tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Będę sama nie wiem ile. Podejrzewam, że mój mąż wróci gdzieś koło 19-20. ;/ A miał mi zrobić z rana jajecznicę, miał wyjść z pieskiem i w ogóle miał dzisiaj zadbać o to, żebym się do 11 wylegiwała w łóżku i nie musiała wstawać. ;p I wszystkie plany szlag trafił, bo jak zadzwonił jego szef to się tak wkurzyłam, ze mi się nawet wylegiwać w łóżku odechciało. Jeszcze go skrzyczałam (co za idiotka..... ), że mógł powiedzieć, że jest poza miastem i nie może prztyjechać... cokolwiek wykombinować... a on mi odpowiedział "kochanie wiesz ilu ludzi ma mój szef na moje miejsce?". I mnie tym konkretnie zgasił, bo zazwyczaj to ja go goniłam do pracy i tłumaczyłam, że nie mamy kasy. ;p Aneta cieszysz się tak na powrót do pracy? Ja póki co nie potrafię zrozumieć tej radości. ;p Uhuhuhu komu dobrze. Jakiego autka bęziesz sobie szukać? :) Osobówka? Coś rodzinnego? Jakaś pierdziawka do jazdy po mieście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ja zawsze biorę kanapkę w pazłotku na droge :D Ale u mnie cała podróż trwa 10-11h od zamknięcia drzwi w domu :] Uroki tego,że praktycznie nie ma lotniska w PL wschodniej :] A z tym biciem brawa po wylądowaniu to prawda ... :D No i mamy weekend yeaaaah :] Keysy napisz co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth ja nie potrafie siedziec w domu. Mam depresje, gdy nie moge wyjsc rano i wrocic wieczorem. Tzn moge, ale co ja bede robic codziennie z dzieckiem 8h poza domem ;) nawet zakupy wiecej niz raz w tygodniu to dla mnie choroba. Wiem, ze zostawiam dziecko i ciezko mi nawet jak jedzie na jeden dzien do dziadkow, ale jestem okropna dla otoczenia siedzac w domu. Co do samochodu to pierdziawka ;] musze 15 mil do pracy dojezdzac a autobus a raczej 3 jada 1.5h. Szoszonowa ja tez mam 2h drogi do lotniska plus odprawa i w anglii godzina do domu, ale nigdy nie bralam kanapek. W bydgoszczy jemu cos w galerii, na lotnisku i caly lot nie jestem glodna wlasnie dlatego, a w Anglii zawsze po drodze cos bierzemy w Mcdonaldzie albo innym fast foodzie. Moze dlatego zawsze tyje jak lece do Polski :D poza tym mama zasypuje mnie jedzeniem przez caly pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha mama robilam to samo! kladlam koc na amele na to butelke i sama piła :D a ja mialam 10 min zeby gary umyc hahha :D mały jest taki tyci tyci. boze jak dzieci rosna! sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
MAMA2013LUTY hahah "aaaa pomieszały się!" ;D Ja Ci strasznie zazdroszczę, że Ty już po. ;p Synek jak malowany. ^^ I powiem Ci szczerze, że miałaś niezłego brzucha. :) Mam nadzieję, że ja też z takim będę chodzić. ^^ Mój na razie jest niby widoczny........ ale jakos nie bardzo to ludzie zauważają. ;p Aneta ja niedawno dopiero przeszłam na zwolnienie. Póki co jeszcz etrwa u mnie sesja (czekam na wyniki ostatniego egzaminu ;p), ciagam się po lekarzach i mam ostatnio nawał prac maturalnych do napisania. W ogóle nie czuje tego, że jestem na zwolnieniu. xD Marzę o tym, zeby usiąśc i nic nie robić. Hm, moja znajoma niedawno Micre kupiła z silnikiem 1,0. Po mieście wychodzi jej taniej niż autobusem z miesięcznym hehe. :D No ale nie musi 15 mil dojeżdzać. ;p A u Was jeździ sie na gaz? Znaczy, może to śmeiszne pytanie, ale moi rodzice np. siedzą w Szwajcarii i u nich np. na gazie się nie jeździ. ;p Społeczeństwo nie potrzebuje takich oszczedności. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A i jeszcze cos miałam napisac... a mianowicie. Łapię się na tym, że traktuje swoje dziecko w brzuchu jako świadomą, pełną różnych myśli istotę, która jak mnie kopie, to chce mi coś powiedziec. Np. "mama wyłącz ten badziew bo już go nie mogę słuchać", albo "ej zabieraj to z brzucha bo mnie uwiera"... albo "nie jedz tego bo ci po tym będzie znowu niedobrze i znowu będziesz marudzić, że masz przeze mnie zgagę" ;D I dopiero wczoraj sobie uświadomiłam jakie to idiotyczne myślenie. Ale mimo wszystko zamierzam tak myśleć dalej.. hehe. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA fajne zdjęcia :) jakbym tak zobaczyła Cie na ulicy to pomyślałabym,że bliźniacza ciąża :) Ksawery miał w czym pływać. Wydawało mi się,że dzieci są większe dopiero to zdjęcie z kawałkiem twojej ręki i małym pokazało jakie to mini mini jest :) Anetucha to ja mam tak jak Ty :P jak jedziemy na lotnisko to kupuje coś do żarcia w Maku albo KFC :P na bezcłowej coś do picia biorę,żeby mieć w samolocie a z lotniska do domu mam 20 min :P. W powrotną drogę jest to samo z tym,że w domu się objem i jak wracamy te ok 2h z lotniska to znowu jakiś fast food ;) Byłam na zakupach dzisiaj w Smyku kupiłam za 20 zł trój-pak body z krótkim rękawem-śliczne i do tego kaftanik ze śliniakiem za 15 zł z miękkiej fajnej bawełny. Położyłam to na stole i stwierdziłam że młody będzie śliczny w tym ;) Yadaeth ja też tak traktuje mojego i rozmawiam z nim czy to jak spi czy jak się rusza- jak się rusza to cały czas :) A wy puszczacie Mozarta albo innego z rodzaju klasyki muzyka dzieciakom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×