Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Fij no w końcu :) śliczny, a jaki on malutki. Wiecie, co ja juz zapomniałam że dzieci są aż tak malutkie :) A co do papmpersów to pierwszy raz słyszę o szkodliwości na jąderka, nie wyobrażam sobie stosu tetrowych pieluszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam od lekarza i nabawiałam się grzybicy :( ehhh dostałam globulki na 6 dni, mam odstawić luteinę i 19 mam kolejną wizytę a i kazał mi zmienić płyn do higieny intymnej także ten lactacyd wcale nie jest taki świetny jak myślałam :P ten płyn nazywa się pliwa fem F jest dwa razy droższy od lactacydu ale do końca ciąży powiedział żebym stosowała bo pomaga we wszystkich stanach zapalnych pochwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wady zalety ogółem http://www.babyboom.pl/niemowleta/pielegnacja/jakie_pieluchy_lepsze_tetrowe_czy_jednorazowe.html I conie co o tych i o tamtych http://pl.point.fm/macierzynstwo/pielegnacja/pieluchy-tetrowe-czy-jednorazowe.html Na internecie nic nie ma o szkodliwości na sprzęt malca. Wspominają tyloma jeszcze o dysplazji bioderek, że czasem trzeba pakować dwie,żeby nie były krzywe. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Molly ja tam trzymam kciuki za Ciebie. ;p Aneta on chyba jakoś próbuje sytuację ratować. ;D A Ty jeszcze marudzisz. ;p Weź się ogarnij babo hahaha. :D (nie)mądra dobre. ;p Podoba mi się. ;D Niestety w naszym małżeństwie to ja wstaje wcześniej, chociaż raczej nie można określić tego słowem "rano". Keysy ja wiem, że moja siostra to juz mnie w szpitalu będzie okupować. ;p Ale cieszę się z tego, bo strasznie z nią blisko ejstem i jakby nie była zainteresowana, to bym jej focha takiego z przytupem zasadziła. ;p Mooniaaa86 genialny filmik. ;) Andziulka007 WITAJ W KLUBIE GRZYBKOWYCH MAMUŚ! Ja dla odmiany ciągle walczę z drożdżakami. ;p Ten Laktacyd mi lekarz od razu odradził i zaproponował Białego Jelenia. Nie wiem póki co jakie są efekty, więc Wam nic nie pisałam, bo cały czas stosuje tabletki dopochowowe (w tak popier** kształcie, że aplikacja ich jest po prostu mega uciążliwa) i kremy na grzybki. ;) Na razie nic się złego nei dzieje, ale nie wiem czy to dzięki Jelonkowi czy dzięki kremom i tabletkom. ;) A teraz idę oglądać filmiki na poczcie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Co mi się ubzdurało, że Fij wrzuciła filmik? xD Piękności masz na tych zdjęciach. ;) A ile zabawek! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeath ja to zielona jestem w takie klocki zupełnie nigdy nie miałam infekcji pochwy żadnej :/ ale lekarz powiedział że mogła się też zrobić przez tą luteinę... aaa i mamy zakaz seksu do 19 marca czyli do następnej wizyty mój się załamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij nic mi o odparzaniu jaj nie wiadomo :D ale moze te by byly dobre? http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy-wielorazowe-baby-land-2-wklady-i3058131142.html kupujesz te wzorzyste z 2-3 a potem tylko wklady wymieniasz. chociaz po miesiacu i tetrowe i te beda cale zolte bo co jak co ale kupa sie spierac nie chce. chyba, ze tylko Amela jak juz walnie to nie ma co zbierac Yadaeth postanawiam poprawe. Wlasnie bylam na zakupach, zadzonil czy nie moge podjechac z kartka urodzinowa bo tutaj jak ktos ma urodziny to wszyscy wspolpracownicy sie podpisuja. i zapomnieli kupic. wiec zawiozlam mu ta kartke i lunch ;] ucieszyl sie jak dzeicko i bylo widac, ze dumny, bo wszyscy widzieli, ze przywiozlam mu lunch! :D matoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij piekne zdjecia. Alan (moj szef tak ma na imie :P) ma Twoje oczy ;) poza tym masz piekny kominek. Az nie chce sie wierzyc, ze to w Polsce!! Moja siostra ma firmie z kominkami ale tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze niech zobaczy jaka jesteś kochająca, dobra itp. Może zechce się odwdzięczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) 👄 Anetucha, no błagam Cię z tą suszarką... Nie odbieraj mi ostatniej nadziei. Odkurzacz to wielki klamot, a z okapem to trzeba być ciągle w kuchni ;) Poza tym mój jest dość cichy :O A ten kominek to moja ostoja. Strasznie mnie relaksuje pstrykanie palonego drewna :) Nie tylko Twoja Amelka ma toksyczne kupy, te produkcji Alana też się nie spierają, ale jak są super świeże to może je jeszcze sprać to mydło do mycia w płynie Biały Jeleń :) Co do imienia to już sobie wyobrażam jak je uwielbiasz :D Moniaaa, patrzyłam w necie, są przeróżnych firm, tak jakby olejki eteryczne z kopru włoskiego, ale słowa tam nie ma na temat kolek i stosowania u noworodków. Pewnie nie znasz nazwy tych o których pisałaś? Z tymi tetrowymi to pewnie jest tak, że trzeba zmieniac co 5 minut, bo o ile jednorazowe pieluchy chłoną mocz i nie ma on kontaktu ze skórą, tak tetrówka po prostu jest mokra i podejrzewam że może się siurek odparzyć.. Jest dokładnie jak mówi a te artykuły-są plusy i minusy. Ale jak masz zamiar używać tych tetrówek to lepiej kup sobie więcej, bo ja mam 20, a używam tylko do podkładania pod pupę, pod buzię itd. Faktem jest, że trzeba je prasować, bo po praniu robi się kawał sztywnej ściery ;) Andziulka, w szpitalu też mi odradzili laktacyd i polecili Białego Jelenia. Keysy, a w jakich pozycjach karmisz? Mi się wydaję, że największą kontrolę mam leżąc. Nasłuchuję czy nie cmoka i czy dobrze przełyka ;) W innych nie za bardzo mi wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, jak niewiele Chrisowi do szczęścia trzeba :D Chciał się pewnie Tobą pochwalić :) A te pieluchy wielorazowe jakoś do mnie nie przemawiają, wydają mi jakoś się jeszcze bardziej sztuczne niż jednorazowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij sama widzisz, ze z facetami problem od malego ;) amela ma pampera i tylko drze jape jak jest glodna :D chyba, ze brzuch boli. Ogolnie od kilku tyg mam spokoj. Albo sie bawi, albo sobie koc na glowe zalozy i zgaduje gdzie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
andziulka007 ja wcześniej tez nic nie miałam. Dopiero w ciąży stałam się prawdziwą weteranką. ;D Zakaz seksu? Hm. Do 19 marca tylko 3 tygodnie. ;p Odliczajcie. ;D Yhhh.... ;p Aneta mój się cieszy za każdym razem jak dziecko jak coś dla niego zrobię. A karpatkę wcinał moją jak wariat hehe. Przyjemne to gotowanie dla kogoś. :) Carolajna87 na pewno zechce. Mój się zrobił taki czuły i ciepły.. i w ogóle wszystko się zaczyna robić takie fajne. ;) Fij Biały Jeleń od zawsze był i patrzcie, że cały czas się to mydło trzyma na rynku. ;D Ciekawe jak zmienił się jego skład od pierwszego wypustu do dzisiaj. ;) Trochę mnie przerażasz jak piszesz o Maleństwie. To czeka przecież i mnie a ja też się do cierpliwych nie zaliczam i mam nadzieję, że dam sobie po prostu radę. :) O dzieciach nadal wiem tyle co nic. ;p Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać i póki co nie za wiele czytam. Wczoraj w nocy coś mi się wkręciło, że za 4 tygodnie rodzę. xD Ale spanikowałam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth moj juz sie przyzwyczail, ze gotuje. Nawet jak za duzo narobie to on to zje jak tylko mu sie miejsce zrobi. A jaki biedny jest jak wyrzuce bo nie wiedzialam! :p ale dzis mnie zaskoczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie jeszcze przypomniało w temacie pieluszek, za jak moja mama chciała mojego brata przezucić na tańsze, a uzywała pampersów to mały dostał grzybicy na tyłku i mama juz więcej nie próbowała mu nic zmieniać. Może teraz tańsze pieluszki są już lepsze, ale nie wiem pewnie i tak im droższe tym lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze oczywiście mówić jakie miała po tym wyrzuty sumienia i jak długo trwało leczenie takiej małej biednej pupki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna o kurcze. ja chcialam sprobowac tanszych na samym poczatku, ale znajomi chrisa, ktorzy juz mieli dzieci zanim ja urodzilam powiedzieli, ze nie warto bo wszystko bokiem leci. Dobrze, ze nie kupilam. Jej tylek jest tak miekki i delikatny, ze czasami jak ja trzymam to ma odbite moje paznokcie a wcale jej nie sciskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, nie stresuj się, przyjmijmy po prostu, że trafił mi się wadliwy egzemplarz :D ;) Twój na pewno będzie aniołkiem :) Jeju, Anetucha, kiedy ja będę odczuwała przyjemność robienia czegoś? Jak narazie chaos, chaos, chaos ;) Z suszarką w tle ;) Już mnie ręka boli. Piszę jedną, bo drugą trzymam suszarkę nad wózkiem, a przed chwilą jadłam zupę i trzymałam suszarkę ;) Zaczynam poważnie się martwić tą możliwością zapalenia, bo strasznie długo jest już włączona, a co wyłączę to mały się budzi i płacze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij a probowalas pozytywki? nie napisalas ile on ma tygodni. zameczysz sie z ta suszarka. ja jak juz nie dawalam rady to zostawialam ja na troche, wyryczala sie i jak ja wzielam na rece to byla milsza :D albo docenila smoczka ktorego jej dalam. spacery jeszcze dzialaja wiec ubieralam ja w kombinezon, kladlam w lozeczku i otwieralam okno. tez zasypiala bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia Tomka siostrzenicy, urodzona 10 stycznia, termin był na 15 marca, to dopiero jest malutka kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, codziennie próbuję kłaść go na brzuchu, ale on nie lubi tej pozycji i płacze. Szkoda, bo podobno lepiej gazy odchodzą... Anetucha, pozytywka czasem pomaga, ale nie jak się już całkiem rozkręci awantura :O Alan jutro skończy 3 tygodnie. Co jest dziwne to on nie bardzo też lubi być na rękach jak tak płacze. Jak go biorę tak na ramię to odchyla główkę na wszystkie strony i odpycha się rączkami :O Nie zawsze ale dość często. Nie wiem już, może coś mu dolega... Z zewnątrz jak był badany to podobno zdrowy okaz, ale wiadomo co siedzi w środku... :O Muszę mu chyba zrobić te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na spacery jest jeszcze malutki, na razie jest werandowany. Chociaż jazda wózkiem po domu też niezbyt mu odpowiada. Co za typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×