Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

NA ostatnim USG mąż był. Na prenatalne wziął sobie wolne ;) Więc obecny musi być;) On sobie mnie da żeby go ktoś wygonił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się budzę, jestem teraz w o tyle dobrej sytuacji, że jak nie śpię od 3-4 to oglądam TV albo czytam książkę a później odsypiam. Wcześniej któraś pisała o ciepłym mleku przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach, to Twoje pierwsze dziecko? Mi się wczoraj wydawało, że coś czułam, to było takie łaskotanie, w ogóle niepodobne do wzdęć, ale nie wiem, czy to już mogłoby być to. Przez te sny jestem już taka niecierpliwa z tą płcią! Już nawet zaczęłam wchodzić na kalkulatory płciowe i ludowe wierzenia na temat płci dziecka w płci :O Tylko cholercia wychodzą mi mieszane wyniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może zadziała;) spróbuję. Bo jak już usypiam 2 snem to nie to samo. JA się budzę otwieram oczy patrze która godzina i ide spać. Ale czuję że mnie muli. Ale nic nie jem nie piję. Nie wiem po co i na co. JA niestety nie mam możliwości odespania... Chodze do pracy pewne do oporu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierwsze:) Ciekawe z tą płcią ale ja poczekam może się dowiem na prenatalnym. Dla mnie w tej chwili aby było zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża babcia składając mu życzenia życzyła mu syna, ale się oburzył i sprostował, że ma życzyć córki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne usg po 22 tygodniu
to rzadko... ja mam kolejne za 4 tygodnie, zresztą taką pozycję mam w karcie ciąży 16-20 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 22 tygodniu kolejne genetyczne, prenatalne czy jak je zwą, nie normalne, zwykłe mam raz w m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się pogubiłam na pytaniu, w którą stronę mam głowę jak śpię ;P Bo śpię różnie jak mi wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi jedna straszna myśl przyszła do głowy jak nie mogłam zdecydować się na jedną odpowiedź, masakra, przyszłą matkę tak stresować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie jest to z głową w którą stronę jak śpię na wschód;D Nie chciałam tego kończyć ale mój ma dokończ więc dokończyłam te pytania absurdalne to zaznaczałam byle jak i wynik 50/50 hahhaha. Mąż posmutniał;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dopadło mnie straszne przeziebienie (bol gardla i potwornie meczacy kaszel) spac w nocy sie nie da...:( bylam w aptece i farmaceutka doradzila mi syrop Stodal i tantum verde do ssania... co o tym myslicie? wiem ze tez niektore z Was chorowaly co wtedy zazywalyscie? Prosze o porade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam tantum i syrop Prenalem - ale był niesmaczny jak wrażliwa jesteś, smakował jak sok z czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja kolejne usg, polowkowe, mam w 20 tyg, liczac wg wielkosci dziecka na prenatalnym usg. co do snow to ja mialam raz sen o synku i mojemu M w tym samym dniu snil sie rowniez chlopczyk :) wiec moze sen proroczy :) ja bym sie bardzo cieszyla :) tez sie budze w nocy, nie moge zasnac mniej wiecej do 1 jak zasne to bydze sie miedzy 4a 4.30 i pozniej spie do 7 po czym zasypiam i spie do 12 hehe biala probuj tez naturalne sposoby czyli mleko,miod,czosnek tylko nie gotuj mleka ma byc cieple nie zagotowane :) i powodzenia w walce z choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit świetna instrukcja :D Uśmialiśmy się z mężem :) Byliśmy dziś w kinie - cala wyprawa... Godzina w aucie, 3 godziny w kinie i godzina powrót. Film świetny ale boli mnie... wiecie co... odwłoczek ;) Ja też mam nadal jazdy ze spaniem, męczę się do 2 w nocy, potem jeszcze dzieciaki mnie budzą, o 7.00 wstaję i szykuję starszego do przedszkola a młodszy budzi się o 8.00 - on ogląda bajki a ja zasypiam... i budzę się codziennie coraz później... ale nie mogę tego opanować. Sny mam bardzo realne ale miałam tylko jeden z porodem i nie pamiętam co się urodziło, pamiętam tylko, że to nie było dziecko... Więc może lepiej sobie nie przypominać. Mój lekarz nie robi problemu - mąż może być przy każdej wizycie. Ostatnio powiedział, że on nie ma nic do gadania - to moja decyzja czy chcę wchodzić sama czy z mężem. Ale znam lekarzy (na NFZ oczywiście) którzy za nic nie wpuszczą męża nawet na usg przez brzuch - to chyba czysta złośliwość niestety. Biała ja na przeziębienie brałam tabletki do ssania Isla, Tantum verde, syrop z cebuli robiłam sama no i oczywiście herbatki ziołowe z miodem (duuużo miodu). Wiecie co odkryłam z radością? Mdłości od kilku dni mi nie dokuczają :D Niestety napady głodu ciągle... Np wczoraj o 2 w nocy... Czujecie już ruchy? Serio? Jesteście pewne, że to dzidzia? Kurcze to moja 3 dzidzia i ja jeszcze nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati widzę na Twoim suwaczku te same parametry :) Na którego masz termin? A kiedy miałaś ostatnią @? Jestem ciekawe czy tak samo mamy. Ja mam termin na 16 lipca a ostatnią @ miałam 9 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tuż przed świętami się mocno pochorowałam, leżałam w łóżku z gorączka ale postanowiłam leczyć się tylko naturalnymi metodami, prawdziwy sok z malin z herbatą (rozgrzewa lepiej niż aspiryna), i drugą miksturę to wyciśnięty sok z cytryny z łyżeczką miodu. Po dwóch dniach gorączka minęła tylko męczyłam się jeszcze z zatkanym nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta ja ostatnia @mialam 10.10 wiec pewnie termin na 17 lipiec w srode mam skan poznam dokladny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta ja ostatnia @mialam 10.10 wiec pewnie termin na 17 lipiec w srode mam skan poznam dokladny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czy urodzę tym razem w wyznaczonym terminie :) Pierwszego synusia urodziłam 2 tygodnie przed, drugiego tydzień przed więc statystycznie podchodząc teraz donoszę do 16 lipca he he! Jestem ciekawa ile z nas urodzi tego samego dnia :) Nicka mi na pierwszym usg termin wyszedł na 16 lipca - tak jak sobie obliczyłam. Za to wczoraj wyszedł mi na 18 lipca ale to są małe przesunięcia. Moja kruszynka jest wprawdzie malutka bo jak na 12t3d ma 5,4cm - może to jednak będzie dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za porady:) syrop z cebuli juz sie robi ... a ja spalam tylko pare godzin kaszel strasznie mnie meczyl ale w tym tygodniu mam wizyte u ginekologa takze jak nie przejdzie to On cos doradzi mysle:) dzisiaj zaczyna mi sie 13 tydzien ciazy wiec na usg zobacze juz malego czlowieczka niemoge sie doczekac... plci nie chcemy z mezem wiedziec az do porodu to nasza pierwsza dzidzia wiec to niewazne dla nas... najwazniejsze aby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u mamy, już wiem po kim skłonność do rozstępów ;/ Pocieszające, że niektóre same jej zniknęły, zostały tylko w dole brzucha. Wszędzie mówią o grypie, mam nadzieję, że nas los ocali. Przed ciążą lekarka mówiła żeby się zaszczepić przeciwko grypie, ale nie zdecydowałam się, mam nadzieję, że nie pożałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się znajduję w epicentrum grypy AH1N1, bo w Bielsku-Białej :/ Najchętniej bym nie wychodziła z domu, może na dzisiejsze zakupy weźmiemy z mężem maseczki i skafandry ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiejś szkole zalecili żeby dzieci i nauczyciele takowe nabyli, ale nie pamiętam gdzie ;) Kup hurtem to się z nami podzielisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×