Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Luz dziewczyny :D jakbyście durnych pomarańczy nie znały :D Mój mąz na poligon mi wybył cholera -.- wraca w piątek dopiero :( Narobił mi zapasów jakby co najmniej koniec świata miał iść ;P chyba trochę będę musiała pomrozić bo mi się popsuje to wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , nie dawajcie jej satysfakcji;D Margit bardzo ładne zestawy kocyk i okrycia kąpielowe świetne;) Mama 6 latki to widzisz zaopatrzył Was;D Mój też wybył ale do kolegów na moment a pewnie wróci na wieczór późny ale niech mu tam. Ja ma spokój przynajmniej;) Za to krewetki podpasam grapefruitem i mam zajęcie - gapię się jak w telewizor;) A ja Wam mija niedzielne popołudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niedzielne popołudnie mija strasznie leniwie, poza przerwami na posiłki to cały czas przed telewizorem, aż mam wyrzuty sumienia:-( ale synuś przeziębiony i nawet na spacer nie da się iść:-( Piękne ciuszki kupujecie:-) Jak przyjdzie pościel to wrzucę też swoją wyprawkę ale nie mam jeszcze takich typowo "wyjściowych" ciuszków gdyby się okazało,ze dziewczynka, bo na chłopczyka mam mnóstwo:-) Chciałabym tą córusię ale niektóre rzeczy są tak śliczne i nie zniszczone, że żal będzie ich w razie czego nie wykorzystać:-) A kupujecie już taki drobiazgi typu: butelki, smoczki, podkłady poporodowe, kosmetyki to chyba jeszcze wcześnie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topko bardzo się ciesze że się w końcu odezwałaś;) najważniejsze że wszystko w porządku:) bahati u mnie to już 25 tydzień nawet:) prawdopodobnie odbiorę dziś łóżeczko znalezione na tablicy:) wg wstępnych założeń używane;) http://tablica.pl/oferta/lozeczko-klups-safari-zyrafa-przewijak-i-materac-ID2tyKP.html#614272dbaf;r:2;s:287 i byliśmy z mężem wózki pooglądać i w sumie spodobały nam się baby merc i cenowo nam odpowiada... w zasadzie jesteśmy zdecydowani na jego zakup:) http://allegro.pl/3w1-zestaw-baby-merc-zipy-q-aluminiowy-13kg-i3074247523.html my znaleźliśmy 3 w1 za 1100zł i właśnie w takiej kolorystyce czerwono szary:) ma fantastyczną budkę, super zasłaniającą malca, i plastikowy spód gondoli, jak się postawi gdzieś zawsze można wytrzeć ten plastik i nie ma brudnego obicia;) całe wnętrze można wyjmować do prania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M właśnie też wyjechał i wróci dopiero w Wielki Piatek :( w sumie pierwszy raz musimy sie rozstac... :( a ja teraz całkiem sama z psem ,mieszkam w Opolskim a cała rodzinka na Ślasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka ciesze się, że wszystko
OK! Pamiętaj, że dzieci na tym etapie mogą spac nawet 20 godzin na dobe :) oby więcej Cię mala nie stresowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo - tanio upolowałaś to łóżeczko;) biala87 - szybko zleci - zobaczysz;) Masz nas na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Toplka, że jest ok. !! Messi - jak zamawiałam na Allegro niektóre rzeczy dla dziecka, to jak ktoś miał to kupowałam inne rzeczy, mam już patyczki do uszu, podkłady poporodowe, mega gacie, jałowe kompresy, butelki mam kupiłam jak wtedy dziewczyny wrzucały linka w dobrej cenie, mam sterylizator, termometr do kąpieli, szczotkę do włosów i kilka innych. Anetach - też okrycia i kocyki wyjątkowo mi się podobają, są fajnej jakości i wyjątkowo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam, że podczas kopniaczków mojego maluszka rusza mi się brzuch :) Fajne przeżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach18 dzieki :) mam nadzieje ze szybko. Margit super ciuszki i reczniczki :) zakupy dla maluszka to sama przyjemnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Topka cieszę się, że wszystko jest ok. Nicka ja też cierpię na migreny, u mnie to rodzinne. Jednak od kiedy jestem w ciąży takie silne bóle głowy zdarzają mi się częściej i do tego zawsze zaczynają się od mroczków przed oczami (czego wcześniej nie miałam). Ostatnio na wizycie u mojej ginki powiedziałam jej o tym, a ona na to żeby w takich sytuacjach jak już paracetamol mi nie pomaga podjechać na IP i pooddychać tlenem - ponoć to powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ciągle skurcze nóg i czasem ręki, masaaaakraaa. Muszę spytać lekarki czy na to jakiś magnez specjalny, póki co staram się nie pić dużo kawy i biorę zwykły magnez, ale średnio pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, piszę o dziwnej porze, ale dopiero skończyłam segregować ciuszki. Miałam spory problem bo metki w większości ubranek są poodpruwane i ciężko mi było podzielić ubranka rozmiarami. No ale ostatecznie bodziaki i kaftaniki mam już ułożone w 3 kupki - malutkie, ciut większe i największe (taaa niby największe, a wciąż malutkie :) ). Jutro śpiochy, spodenki, sukienki... Trochę się z tym umordowałam, ale jakże to miłe zajęcie. Topko bardzo, bardzo się cieszę, że jest ok! Tak się cieszę, że opieprzanie sobie daruję. Cudownie, że maleństwo sie rusza, a że przysnęło na ciut dłużej -cóż, każdemu należy się czasem leniwy dzień :) Co do komentarza pomarańczki - przykre, że wśród nas jest ktoś tak żenujący... I nie chodzi mi o sam komentarz, bo każdy ma prawo do własnego zdania, tylko o brak odwagi cywilnej do wyrażenia tegoż zdania. Zauważcie, że osoba ta robi się pomarańczowa zawsze wówczas, gdy w jej mniemaniu ma coś kontrowersyjnego do napisania, niezgodnego z opinią ogółu... Ja szczerzę mówiąc gardzę tego typu ludźmi. Hehe, zaraz pewnie zostanę na pomarańczowo objechana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam - miałam jeszcze dwa słowa o wózkach napisać, bo byliśmy dzisiaj z mężem na pierwszym oglądaniu :) No więc Babyactive elipso, na który wcześniej stawiałam, na żywo w ogóle mi się nie podoba! Jakiś taki za sportowy dla mnie jest... Spodobał mi się za to JEDO FYN, o którym część z Was pisała. Oglądaliśmy też TUTEK Grando i wydawał się być ok, ale opinie ma różne, także całkiem marne... Chcemy jeszcze zobaczyć na żywo Bebetto Luca, bo w dwóch miejscach, w których na razie byliśmy nie było, a to też wózek z rodzaju tych, któe możemy wziąć pod uwagę. Jeśli chodzi o BabyMerc to ponoć nie da się w nie wpiąć porządnych fotelików, bo BabyMerc nie produkuje adapterów... Nie wiem czy to prawda, tak mówił jeden ze sprzedawców... My mamy po bratanku fotelik Maxi Cosi, więc zamierzamy kupić wózek 2 w 1 z adapterem, żeby dało się ten fotelik wpiąć. Poza tym szukamy sporej gondoli, pompowanych obrotowych kół, małych rozmiarów po złożeniu (mąż ma combi, ale ja jeżdżę Corsą...). Wózek nie musi być super lekki bo nie będę musiała go nigdzie nosić, więc jeden istotny parametr nam odpada, albo raczej ma mniejsze znaczenie. Chcemy kupić polski wózek, nawet niekoniecznie oszczędzając strasznie, ot o odobrym stosunku jakości do ceny. No i ładny żeby był :) Jak macie jakieś jeszcze propozycje to chętnie się na nich skupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) apropo wózka kunert, czy widziałaś go może na żywo?? zastanawiam się czy mam możliwość odpięcia obicia żeby można było uprać... powiem wam że myślałam że to będzie łatwiejsze.... na allegro znalazłam jeszcze wózek maked lucky jest ciężki ale ma dużą gondolę i wizualnie mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam się i ja pochwalić paroma zdobyczami ciuszkowymi:) wysłałam maila;) i brzuszek nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo zaraz zerknę z ciekawością;D No i ja już kolejny brzuszek muszę zrobić;D Jak ten czas leci;) A słuchajcie. Rano na polsat news chyba pojawiły się matki 1 kwartału. I oczywiście dalej ta sama śpiewka ale się babka broniła że one nie chcą tej ustawy od 2014 roku tylko żeby objeła od 1 stycznia. Ehhh raczej im nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kolejne ujęcie brzuszka - tydz 24 :) Ciuszki jak sfotografuje to wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny jakie słodziuchne te wszystkie ciuszki :) Do mnie wróciła wczoraj kolejna siata ciuszków. Jeszcze tylko pojadę do przyjaciółki po moje lumpki i też będę mogła zacząć kompletować wyprawkę :) Fredzia chyba rozmiarowo mamy podobne brzucholki ;) Ja nabawiłam się chyba jakiejś infekcji... Mam intensywniejsze upławy i jakieś takie niezbyt przyjemne w zapachu - ciekawe czy w aptece dostanę coś bez recepty bo mój lekarz ma urlop... Czy Wasze bobasy też tak kopią po pęcherzu? Mój najbardziej szaleje w nocy koło 1.00... Trochę mnie to niepokoi bo to bardzo mocne i intensywne kopniaki a skupiają się na dole i na szyjce macicy również... aż mam czasem wrażenie, że zaraz mi nóżka pochwą wyjdzie :( Kurcze mam nadzieję, że dzidzia nic tam nie narobi - po tym krwawieniu i szpitalu już mam jakieś schizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody wczoraj po godz 23 stwierdził że sobie urządzi ring u mamy w brzuszku i walczył ostro z wodami płodowymi przez ok 1 godz :) Pęcherz też nieźle oberwał :) no i w końcu tatusiowi się też oberwało -cieszył się jak dziecko :) o i chyba się Antoś obudził bo dostałam kuksańca :) Uwielbiam te kopniaki :) Co do wózków - już pisałam ale napiszę raz jeszcze - my kupujemy Bebetto Luca - KOALA i Jedo i Luca są bardzo podobnymi wózkami - zwróć sobie uwagę na budkę w Luca - prawie całe dziecko Ci zakryje jak np. jest deszcz czy wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo - słodkie ciuszki;) Kooala - to robotę odwaliłaś a taka właśnie przede mną ale może za tydzień. atamta - lactoaginal jest bez recepty i może tantum rossa Ci pomoże jak po wielkich bólach ale poleczyłam swoją infekcję. A dzidzia mi też naciska na pęcherz i czasami nie czuję ruchów tylko taki wyraźny nacisk na szyjkę jakbym miała zaraz wypuścić dziecko ale przeważnie zaraz przechodzi. Zastanawiam się co ona tam się tak pacha;D Dodałam zdjęcia aktualnego brzuszka i pościel do wózka i tą do łóżeczka. Mam nadzieję że troszkę widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATAMTA ja też mam jakieś zapalenie - objawy te same tylko bez dużej ilości upławów. Zrobiłam badanie moczu - potwierdziło się, że są bakterie. Kupiłam w aptece urosept, dużo pije i to m.in dużo żurawiny ( np sok z wodą) - po 3 dniach już widzę dużą poprawę. Pozażywam urosept jeszcze do jutra a w środę zrobię ponowne badanie moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia śliczny brzuszek:-) Aż sprawdziłam czy masz mieć synusia czy córeczkę i wychodzi na to, że obalasz mity i przepowiednie naszych prababć, które twierdziły, że gdy pępek wklęsły to dziewczynka a na chłopca powinien wystawać hihihihi Ja mam brzusze tak jak w pierwszej ciąży podobno do przodu i nisko i wystający pępek i już muszę wysłuchiwać opinii, że na bank będzie chłopczyk! No ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki śliczne. Widzę,że kupujecie wyprawki wg płci jaką Wam lekarz stwierdził na usg :-) Któraś tutaj pisała,że bardziej pewna jest płeć męska a z dziewczynkami to do końca nie ma 100% pewności i chyba bym się bała,ze drugi synek będzie wychodził ze szpitala w śpiszkach w kwiatuszki hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to ubranek mam wręcz dosyć :D Tu by człowiek pokupował jakieś, bo na takie perełki da się w sklepach trafic... a tu mdłości dostaję jak komodę otwieram, bo aż się stamtąd wysupuje... Chyba musze jeszcze raz poprzebierać i pozostawić same najładniejsze, bo we wszystkie na bank nie zdążę dziecka ubrać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie, Topka - cieszę się, że wszystko skończyło się jedynie na strachu. Zazdroszczę Wam tego wypoczywania w weekend - ja wymęczyłam się na bożenkowych imieninach, a potem M wyciągnął mnie na imprezę. Oczywiście robiłam za nocnego drivera. Męczy mnie to jakoś ostatnio. Całą niedzielę jakaś padnięta byłam po tej "upojnej" nocy. Wczoraj po południu wykorzystałam jedyny mały przypływ energii na wycieranie szafek kuchennych od wew. (sic! - na wicie gniazda trochę wcześnie) i poukładałam pierwszą partię ciuszków po starszej córce. Dzisiaj/jutro dokończę dzieła i wkleję fotę. Ciekawa ta nasza wyprawka dla dziewczynki - 80 proc. ciuszków niebieskich i białych:D U mnie waga oscyluje w granicach +5,5 kg, ale jak woda stanie to i 7 kg. Epizodycznie puchną mi też już ręce i nogi. Właśnie - dziewczyny mam głupie pytanie:) - na każdej wizycie lekarz pyta o obrzęki. Czy takie przemijające, wieczorne opuchnięcia kończyn wliczają się w te obrzęki, które wypadałoby zgłosić? Czy jak już pojawią się na stałe? Miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wrzucam mojego wielkiego brzuchola ;) Po zrobieniu foty stwierdzam, że jest ogromny! Rozstępy po pierwszej ciąży sprzed 7 lat - a co! Popatrzcie sobie to polecicie się zaraz smarować! Kapris o takich wieczornych puchnięciach też powiedz lekarzowi. Fredzia, Anetach dzięki za podpowiedź - zaraz dzwonię do M żeby pognał mi do apteki. Brałam na te bakterie już antybiotyk taki jednodniowy od gina bo miałam ostatnio bakterie bardzo liczne ale bez żadnych objawów a po tym leku dopiero się zaczęło... Żurawinę jem cały tydzień już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×