Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Mhm właśnie też tak myślałam, znalazłam nawet śliczne body na stronie c&a za 14,90 zł i jeden taki zestaw za 29,90zł pięciu białych body to nawet 6zł za sztukę nie wyjdzie. Niestety ostatnio nie często bywam w Kielcach żeby coś upolować :( Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym nakazie wietrzenia najgorsze jest chyba wstawanie z łóżka:))) Z tego, co pamiętam trzeba było się ostro nagimnastykować. Z tym laniem się krwi po nogach czy brudzeniem podłogi to chyba przesada. Nie spotkałam się z czymś takim. Widać człowiek szybko się adaptuje do funkcjonowania w niesprzyjających warunkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa cudne te ciuszki! Czy warte tej ceny - nie wiem bo ciężko mi przekalkulować ale jak bym miała dziewuszkę to pewnie bym się skusiła :) A że mam mieć trzeciego chłopca to będzie bidulek w używkach po bracholkach chodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa18 ciuszki śliczne ale ja niechce znac płci wiec kupuje uniwersalne ciuszki i duzo tez dostane takze jak juz sie urodzi to dopiero bede kupowała ciuszki dobrane do płci :) ale dzis piekna pogoda ide na krotki spacer sie dotlenic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 6 latki ale się uśmiałam, muszę sobie zapmiętać ten tekst w razie czego hihihihihih Ja do porodu miałam "grzybka" ubranego, fakt bardzo krótki, bo wysoka jestem ale położne mnie namawiały mówiąc, że szkoda mojej koszuli. Z tym, że ubierałam ją na porodówce i tam też zdejmowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patussa- ciuszki śliczne:) cena jak dla mnie wysoka ale jesli masz pieniążki to kto Ci zabroni:) na pewno niektóre rzeczy można by taniej kupić ale jesli nie masz czasu na polowania to można zaszaleć raz:) chociaż uważam że i tak wiele rzeczy będziesz jeszcze dokupować:) osobiście nawet bez ograniczeń finansowych wolałabym kupować troszkę mniejsze te zestawy np z pominięcie body tylko takie urocze ciuszki:) a body dokupisz w sieciówce znacznie taniej:) taka moja opinia:) a co do porodu to mnie to przeraża:P ja sobie zakupiłam na ciuchach koszulę do porodu taką żebym nie byłą skrępowana i żebym ją mogła wyrzucić po wszystkim:) zastanawiam się jeszcze czy znajdę odpowiednie majtki siateczkowe na mój wielki tyłek:) żeby się nie okazało że nie mogę się wcisnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jak tak czytam co piszecie o porodzie, o majtkach itp... to powiem szczerze, że zaczynam być coraz bardziej przerażona pobytem w szpitalu i samym porodem. Do tej pory jakoś specjalnie o tym nie myślałam ale teraz na prawdę zaczynam łapać stresa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam stresa związanego z porodem. Może dla tego że to 1 raz. Cały czas mam takie obawy że czegoś nie zabiorę ze sobą i M będzie musiał dokupić co będzie całkowitą abstrakcją. Nie bardzo wiem jak to jest z tym wietrzeniem jak mi cały czas coś będzie ciekło. Nienawidzę zwykłego okresu i przerzuciłam się na tampony bo sucho a teraz znowu będę miała błoto ehhh. Mam nadzieję że jakoś się zorganizuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petussa18 - prześliczne ciuszki!!! Dam małą radę :) Ja też kupiłam ciuszki z takiej zbiorowej aukcji, ale.... Napisałam do sprzedawcy, że cały zestaw jest dla mnie za drogi i nie potrzebuję tych wszystkich rzeczy. Wybrałam sobie połowę i poprosiłam o wycenę. Sprzedawca wycenił ciuszki, wystawił nową aukcję tylko z tymi rzeczami, które sobie wybrałam i wtedy dopiero kupiłam :) Takiemu sprzedawcy też nie jest łatwo znaleźć kupca na tak duży zestaw i za taką cenę, dlatego idą na rękę. Może też tak spróbuj? Ja miałam dzisiaj "przyjemność" wypić glukozę. Cieszę się że to już za mną :) Teraz tylko czekać na wyniki - oby były dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mama 2013 jak długo trzeba czekac na wyniki? ja ide pic glukoze po świetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompleciki fajne... tyle, ze np moj syn sie urodzil 55cm i ciuszki na 56 byly na styk a niektore zaciasne... wiec tym razem tez nie bede szalec i kupowac na 56 wyprawki... pozatym nie lubie kaftanikow... i nie zakladalam ich malemu, a te wszystkie wyprawki je posiadaja, wiec teraz wszystko kupie osobno... musze najpierw przejrzec rzeczy po malym, bo ja mu kupowalam w roznej wersji kolorystycznej body i spiochy nawet zoltej i zielonej ;P wiec dla dziewczynki tez sie nada :) wogole jak Wasze sampoczucie? ja bym caly czas spala... co do wypicia tej cholernej glukozy to ja ide dopiero za tydzien w piatek ja pic i jeszcze musze sobie zrobic hormony tarczycy, bo zaraz po swietach ma wizyte u endokrynologa.... zycze dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie badania prywatnie w tej sieci laboratoriow diagnostyka i wynik jest zawsze w ten sam dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, no to za ciosem - kupiliśmy karocę dla naszej królewny !! W końcu ostatecznie zdecydowaliśmy się na Jedo Fyn w wersji Memo. Kolor błękitny gołębi/ błękitny jasny :) (na stronie Jedo ma on numer 322 i wygląda tam na zdecydowanie bardziej szary, niż jest w rzeczywistości). A nasz wózek jest śliczny niebieściutki, z kołami na stalowych szprychach zamiast plastikowych :) Dokupiliśmy też gadżety - parasolkę, moskitierę, folię. Zapłaciliśmy 1732 za wszystko. Dziewczyny myślące o Jedo FYN - zwróćcie uwagę na serię Memo - gondola ma wygodny uchwyt do przenoszenia zintegrowany z budką, z tyłu gondoli jest pokrętło, którym podnosi się oparcie w gondoli (nie trzeba gmerać za maluchem :)), gondola może też być kołyską. Spacerówka ma własną budkę, nie tę samą co gondola jak w innych modelach. To co nam się udało fajnie załatwić to przechowanie wózka w magazynie sklepu do połowy maja, aż skończymy remont. Czyli odpada nam stres, że wózek do nas nie dotrze, bo już go de facto mamy ale z drugiej strony nie zajmuje nam miejsca :) No i z gwarancją jesteśmy do przodu, bo ze względu na termin porodu, w datę zakupu wpisali nam 16 czerwca :) A więc generalnie wszystko fajnie - bardzo jesteśmy zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooala - gratuluję zakupu!!! Moim faworytem też jest Jedo (tak naprawdę to już chyba żadnego innego nie chcę) i też się zastanawiam nad wersją Memo :) Dzięki za cenne rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle|_79
Ja też rozważam zakup Jedo Fyn. W grę wchodzi jeszcze Bebetto Luca i X-lander. Problem w tym, że nie można wszytkich tych wózków porównac na żywo w jednym sklepie stacjonarnym, przynajmniej w moim 120 tys. mieście... Minusem x-landera jest mała gondola, a myślę o tym, że nasze dzieci załapia się jeszcze na zimę w głębokim wózku. W Bebetto nie znalazłam informacji czy można wpiąć fotelik Cybexa, a na takim mi zależy. Z kolei Jedo Fyn w wersji Classic i Freeline w spacerówce mają taki zwisający materiał budki... Koala, proszę daj znać czy w tej wersji Memo też tak jest? Łudze się, że z racji tego, że do spacerówki jest osobna budka, producent coś z tym zrobił. Problem sam by wtedy się rozwiązał ;) Pozdrawiam i zyczę dobrej nocy. Mam nadzieję, że i mnie w końcu uda się zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te wozki maja bardzo podobny stelaz jak nie identyczny (jedo,tako) chyba jedna firma to robi :-). Alez Wam zazdroszcze wybierania i kupowania wozkow.,,, z drugiej strony ja oszczedze chociaz na tym,,,, Widzialam w sklepie fotelik cybexa, ponoc teraz hit i ma super opinie, te wszystkie testy ADAC.., :-) wyglada na bezpieczny :-) ale fotelik tez juz mam.,,,,, My dopiero na swieta Bozego Narodzenia przeprowadzamy sie na swoje, bo nasze mieszkanko jest w trakcie budowy, takze mi jeszcze dochodzi po porodzie urzadzAnie nowego gniazdka :-) Aaaa.. no i dzien dobry z rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooala --- kołyska w Memo jest dodatkowo płatną funkcją ? My też chcemy Jedo Fyn Memo, ale kolor chyba któryś z eko skórką na dole jasną. Patussa - ciuszki ładne bardzo, ale znając siebie bym pewnie wolała za tą kwotę większą ilość i dobranych przeze mnie a nie taki zestawik. Miłego dnia , a ja korzystam z urlopu i że mi ktoś zaraz śniadanie zrobi. Małżon się na kąpiele zapisał jakieś - ja nie mogłam na żadną buuu, bo kobieta odradzała w ciąży. Mi narazie na dziś zostaje parafina na ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Dopadł mnie wiosenny power :) bo na "wicie gniazda" za wcześnie ;). Pomyłam okna, wyszorowałam i wypucowałam całe mieszkanie, zakupiłam firany i nowe doniczki do kwiatów, Małża zagoniłam do stolarki ;) i zażyczyłam sobie kolejną półkę na książki, ehhh... chyba kompensuję sobie ten brak zakupów "dzieciowych". Nie nadrobiłam jeszcze braków, zajrzałam tylko na ostatnio poruszane tematy - mam nadzieję, że u Was wszystkich ok. Co do braku majtek na oddziałach położniczych - nigdy nie rozumiałam tego idiotycznego zalecenia. Przecież jak któraś chce wietrzyć krocze, to sobie majtki zdejmie. A jak będzie chciała przespacerować się po korytarzu, to nie będzie przecież drobić jak gejsza z podkładem przytrzymywanym nogami - bo wtedy i tak się nic nie wietrzy (podkład skutecznie to uniemożliwia) i brak majtek niczego nie załatwia :o. Ja miałam takie siateczkowe, które po cc nosiłam cały czas. Rana na brzuchu się wietrzyła, a ja miałam swobodę ruchów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko troche z innej beczki, tzn duzo zamawiacie na allegro, to moze ktoras mi pomoze. otoz zamowilam spodnie ciazowe, wsyztsko pieknie ladnie tylko okazalo sie ze sa za krotkie-wina lezy po stronie sprzedajacej gdyz wpisala dlugosc 87cm, a jest 78cm...te 10 cm sprawia ze wygladam w nich jakbym wode w piwnicy miala!!!!!!chce je zwrocic, reklamacja zostala przez nia zaakceptowana bo to ona sie pomylila... powiedzcie mi prosze czy najpierw musze jej odeslac spodnie a po ich otrzymaniu ona zwraca mi kase, czy najpierw powinna mi przelac pieniadze??troche sie boje zaryzykowac...napisalam jej maila ze odesle je za pobraniem, to ona napisala ze NIE ma byc zwykla przesylka, a tak dla mej wiadomosci to nawet jak wysle za pobraniem to ona jej moze nie odebrac i wteyd zaplace podwojnie..co robic??doradzcie cos, ogolnie ma pozytywne komentarze ale po czyms takim mi sie odechciewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ale się uśmiałam ;-) tekst godny zapamiętania ;-) KOALA dobry pomysł, muszę zapytać u siebie w sklepie czy tak się da ;-) ALLE do Bebetto również pasuje fotelik CYBEX. Ja właśnie taki zestaw będę brała Bebetto + CYBEX +adapter do samochodu ;-) TRUJ Ja wczoraj zagoniłam do okien mojego męża ;-) rano wstałam i miałam takiego powera że postanowiłam rozpocząć porządki świąteczne ;-) Którąś pytała czy też jesteśmy senne. Otóż ja od tygodnia jak mnie złamie spanie np w środku dnia to mogę usnąć na stojąco. Wczoraj o 14 zasiadłam do robienia obiadu i bah tak mnie spanie złamało że położyłam głowę na stole i chwilę tak poleżałam ;-) Miłego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Topka ja miałam sytuację,że zwracałam towar i niestety najpierw musiałam go odesłać a potem przelano mi pieniądze. Oczywiście straciłam na dwóch kosztach dostawy, bo za pierwszym razem gdy towar zamówiłam a za drugim razem, gdy go zwracałam. U Ciebie jest inna sytuacja więc kobieta powinna Ci zwrócić za spodnie oraz koszty przesyłki, bo to jest jej wina ale się obawiam, ze moze być z tym ciężko. Natomiast pewne jest, ze towar musisz najpierw odesłać (z potwierdzeniem nadania najlepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos glukozy wczoraj bylam na tym badaniu i wcale nie jest tak jak niektore pisza ze tragedia ze to najgorsze badanie w zyciu....po takich opiniach szlam totalnie przerazona...a tu usiadlam, dostalam "napój" wzielam słomke(POLECAM!!!) wypilam prawie od razu, bez zadnych przerw, nie bylo omdlen wymiotow, nic mi nie bylo! normalny bardzo slodki napoj, z tym ze mialam cytryne. potem tylko zrobilo mi sie cieplo, otworzylam okno w poczekalni i ok. takze do tych ktore ida-nie bojcie sie bo wcale nie jest tak zle. a jak widze ze ktos pisze ze to badanie to horror, to ciekawe jak w jego oczach wyglada poród??!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooala - No gratuluję zakupu;) Fajne jest to że można u nich trzyma wózek;) alle_79 - Ja mam x-landera xa mimo niezbyt dużej gondoli;) Stwierdziłam że jak dziecko zacznie siadać to i tak już będzie zima i będzie w spacerówce;) Wczoraj wieczorem rozmawiam z kumpelą która ma - jak sie okazało - Bebetto i mówi że w gondoli było sporo miejsca tylko że mały zaczął siadać i nie było wyjścia - spacerówka;) TOPKA - musisz jej odesłać najpierw spodnie. Ona też nie ma gwarancji że je odeślesz. Jak będziesz nadawać te spodnie wypisz sobie potwierdzenie nadania. Ona na zwrot ma 14 dni. Jeżeli będzie się wahać możesz zgłosić sprawę do allegro. Ja bym za pobraniem nie wysyłała. Bo to takie wymuszane jest strasznie a ona nie musi jej odebrać wtedy Ty ponosisz dodatkowe koszty. Jako że jest to jej wina powinna Ci zwrócić całość łącznie z kosztami wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Messi no tak zrobie, napisalam jej(popierajac slowa regulaminem allegro) ze musi mi zwrocic koszt przesylki bo blad jest z jej wylacznej winy. coz wysle je poleconym za potwierdz odbioru i bede czekac, ale laska trudna we wspolpracy!.... ech takie cos mnie zniecheca do allegro, napisalam jej ze czuje sie troche oszukana, nie dosc ze rzadko cos zmaawiam bo przy moimw zroscie ciezko cos znalezc to jeszzcze tera ztakie problemy..a ona ze przeciez nie chciala mnie oszukac...i czy ja sie nigdy nie pomylilam???otoz kurna nie tak!!! jakby spodnie mialy 77 a nie 79cm to bym sie nawet nie czepiala ale 78 a 87cm to chyba roznica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przed świętami na glukoze pędzę. Bo potem 4 mam wizytę i boję się że nie zdążą mi wyniki przyjść bo raz miałam sytuację że nie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze żę problemy ze sprzedawcami na allegro czas zacząć:) temu co to pościel 2 tygodnie mi wysyłał, na maile nie odpisywał a tel miał wyłączony wystawiłam komentarz neutralny bo niby towar jest ale kontaktu brak i czas strasznie długi to wiecie co bezczelny zrobił?? wystawił mi negatywa i napisała że jestem strasznie problemowa i trzeba na mnie uważać!!! haha no nie wytrzymam:) jak będziesz wysyłać te spodnie to nie zapomnij podać wysokości kosztów przesyłki jakie poniosłaś! ja w pracy między innymi tym się zajmowałam i nie raz lidzie żądali zwrotu kosztów tylko nie raczyli podawać ich wysokości:) czasem na listach przewozowych są mało widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×