Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Znowu zadyma widzę ;-) Kurcze cały weekend mnie nie było i tyle czytania ;-) WAGA- ja mam 170 i ważę 86 , przed ciążą ważyłam chyba ok 83 kg więc nie ma tragedii ;-) dobrze się czuje i to jest najważniejsze ;-) PRZENIESIENIE FORUM - obojętne mi to Zaraz jadę do doktora ciekawe jaki nasz szkrab już duży ;-) dam znać po wizycie ;-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać. My kupiliśmy łóżeczko z szuflada - później wrzucę link- dla mnie super sprawa szufladach, choćby na pościel , ręczniki itp ;-) PODKŁADY , JA kupiłam 3 opakowania belli i myślę że tyle mi wystarczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Lou nie za fajnie masz z tą przyjaciółką... W końcu Ty też jesteś w ciąży, też potrzebujesz czasem wsparcia a na kasie przecież nie leżysz, żeby jeszcze pomagać innym jak sama masz wydatki... Ja bym chyba szczerze uświadomiła przyjaciółkę, jeśli jej przyjaźń jest tak szczera jak Twoja to przetrzyma taką próbę. A przecież Ty niedługo urodzisz i nie będziesz na każde jej skinienie - czy ona to wtedy będzie umiała zrozumieć? Przemyśl to - im szybciej szczerze z nią pogadasz tym lepiej - tak myślę. Podkłady po pierwszym jak i drugim porodzie przydały mi się tylko w szpitalu, w domu już tylko podpaski - a szczerze mówiąc to po cc już w szpitalu przeszłam na podpaski. Ja nie kupowałam wcześniej bo nasze szpitale zaopatrzały w te cuda. Teraz kupiłam 2 paczki - a to tylko dlatego, że nie lubię się o wszystko co chwilę prosić w szpitalu. Potem mam w paczki podpasek takich na noc ze skrzydełkami - moim zdaniem są bardziej chłonne i praktyczniejsze niż te nieszczęsne podkłady... Ktoś pytał o stronkę z różnymi artykułami - ja zamawiałam tu i jestem bardzo zadowolona: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4222926 tania przesyłka i przyzwoite ceny :) Ja dziś się wzięłam za pranie - od rana było wręcz lato u nas - aż moje białe nogi wystawiłam na słoneczko ;) Aż tu nagle się zachmurzyło, ochłodziło i zaczęło padać... a moje pranie na ogrodzie za domem :/ Teraz dosuszam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalcie się kochane jak już będzie po wizytach:) jeszcze raz dzięki za odzewy w sprawie wagi:P u mnie to trochę tak wygląda że w ogóle nie widać tak +/-10kg... Lou a co do Twojej przyjaciółki to niestety często się tak zdarza że facet zmienia nawet najlepszą przyjaźń... z drugiej strony ciąża(hormony) i cała ta sytuacja może ją dobiła... ale wydaje mi się że akurat finansowo nie powinnaś jej pomagać... wiem że latałaś i starałaś sie załatwić jakąś pomoc i w sumie to więcej nie jesteś w stanie zrobić... dziewczyna sama musi się ogarnąć i zawalczyć o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie w tym tygodniu przyjeżdża kołyska, wieloletnia i wielokrotnie używana przez rodzinę bliższa i dalszą, ostatni raz widziałam ją10 lat temu, jestem ciekawa jak teraz wygląda. Pewnie wymaga porządnego odrestaurowania... i dodatkowo jest niewymiarowa bo robiona przez wujka. Jakoś sobie bedzie trzeba z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piękny poniedziałek :-)Fradzia_a czekam na tego linka do łóżeczka , no i czy ta szuflada jest przy samej podłodze czy trochę wyżej bo mam kudłaty dywan i ta się zastanawiam jakby się to otwierało. My z mężem wróciliśmy dopiero z Lublina od rana i padam , przynajmniej zobaczyłam siostry nowe mieszanie ,bo właśnie robi tam remont ale w tym upale to jakoś męczy mnie wszystko i to chodzenie . Teraz czas na odpoczynek no i potem gotowanie, niestety nie minie :-( no i kupiliśmy wózek dla naszej niuni 2 funkcyjny Car Baby Junior zobaczymy ja się sprawdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiła już któraś z Was wanienkę ze stojakiem np? bo szukam sensownej na allegro i nie mogę znaleźć. My już po wizycie - Antoś waży 1670 :) i łobuz mały obrócił się głową do góry - a miesiąc temu na wizycie był główką w dół - ma czas do 20.06 żeby się obrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzi_a Ja kupiłam wanienke i stojak ale kupowałam w sklepie takze nie podesle niestety linka... Ja odpoczywam teraz chwile bo plewiłam i az słabo mi... a M i tesciowa zabronili ale niema ich ;) a Ja uparta i swoje zrobic musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja waśnie po wizycie u doktorka. Mały waży ok. 1570 g, serduszko bije 140 na min., wystawił się dzisiaj elegancko dla mamusi i widziałam dokładnie, że to chłopczyk, na ekranie to było było takie kółko z czymś po środku :), wszystko poza tym w porządku, za 3 tyg. mam usg 3 trymestru i zlecił mi dużo badań: mocz, krew grupa krwi, hbs i toxo igm. Między 35 a 37 tyg. będzie jeszcze posiew na paciorkowca. Jeśli chodzi o ciała ketonowe, to nie ma powodu do zmartwień. Doktorek wyjaśnił, że taki mały przyrost ciał (15 mg/dl) nie oznacza nic złego, tym bardziej, że krzywa cukrowa wyszła bardzo dobrze. Gdybym miała złe wyniki krzywej albo wzrost byłby większy to dopiero trzeba sprawdzić co jest. Doktorek zlecił więcej pić po prostu, stwierdził, że się "zasuszyłam" i dlatego taki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pamiętam że o jej sytuacji pisałaś ale nie wiedziałam jak w koncu sprawa z tym jej chopakiem się zakończyła. Przykro mi Lou ale nie wydaje mi się, żeby to była Prawdziwa Przyjaciółka. Sama piszesz,że gdy Ty chcesz o swoich problemach porozmawiać to ona wychodzi... Myślę,ze dość już dla niej zrobiłaś... taka "przyjaźń" i tak nie przetrwa... Zaraz będziesz matką i nie będziesz miała czasu dla kogoś takiego, widać, ze ona przyzwyczaiła się do tego, ze jesteś na kazde jej skinienie i zawsze jej pomożesz, czy to rozmową czy finansowo. Jak zostaniesz matką to może Ci będzie łatwiej "postawić ją do pionu", bo wszystko Ci się przewartościuje:-) Ona powiina i tak sprawę o alimenty założyć a do tego jeszcze ma matkę, która zarabia 5tys więc niestety ale to ona powinna jej pomagać. Przykro mi to pisać ale ta Twoja "przyjaciółka" to jakiś pasożyt zapatrzony w siebie :-D Moje życiowe plany? Kochać i być kochanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju odświeżyłam stronę z rana, kiedy to chciałam wysłać odpowiedź dla Lou i nie dość,że wcześniejsze posty się wkleiły to jeszcze teraz kolejny!!!! Sorki:-) **** Dziewczyny cieszę się,że wszystko na wizytach dobrze:-) Jak przeczytałam ile ważą Wasze maleństwa to się za głowę chwyciłam ale macie terminy ok 2 tygodnie po mnie więc moze dlatego taka różnica:-) **** Moje maleństwo waży 2200g :-D I okazuje się,że ma być dziewczynka :-D Nie wszyscy wróżą mi płeć po moim wyglądzie ale Ci co już się odezwą to twierdzą,że będzie chłopiec, więc: moje przeczucia + usg kontra reszta hihihi Ciekawe co się okaże hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wanienki ze stojakiem to ja też kupiłam w sklepie, mam tą większą wanienkę, na dłużej posłuży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam wanienkę ze stojakiem. Po starszej mam super wanienkę nakładaną na wanne- rewelacja!!! Nie trzeba wody dźwigać ani nic- super rozwiązanie, ale niestety nie mamy wanny :o więc pozostało kupić zwykłą wanienkę+ stojak... Mąż odebrał dzisiaj starszą córkę z przedszkola wraz ze szkarlatyną :o rano mówił, że nic nie było jak ją zaprowadzał a teraz brzuch i plecy zsypane i gardło z wirusowym zapaleniem mimo, ze mała się wcale nie skarży tylko mówi, ze lekko boli przy przełykaniu śliny. Lekarz zakazał zbliżać mi się do niej przez 10 dni :o ciekawe jak... żebym się tylko nie zaraziła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo to współczuję! Dobrze,ze Twój mąż jest w domu to Cią odciąży od opieki nad córcią i pomoże ograniczyć kontakt z nią ale całkowicie na 10 dni to raczej nie realne:-( Ja sobie nie mogłam przypomnieć co za choroba (oprócz wspomnianej ostatnio ospy) opanowała przedszkole gdzie chodzi mój synek a to właśnie szklarlatyna!!!! Przyznam, że nie spotkałam się jeszcze z tą chorobą. Wklejam w takim razie uaktualnioną tabelkę:-) NICK ...........Wiek .. Ciąża ....Wojewódz ..DataPorodu..PłećDziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07...Lenka ???? Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Mareczek Maite............26..........2.........dolnośląskie....07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. .Rozalia atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec misia2889......24.......2....wielkopolskie...16.0 7..dziewczynka Maja .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka AMarzena 27.27...(1stracone)...lubelskie...23.07...dziewczynka Olga Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07...dziewczynka fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1......lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi ja sie spotkałam z ta choroba- siostra ją miała kiedyś jak byłysmy małe. Ona wtedy jakoś źle ją przechodziła, a córcia moja czuje sie dobrze. Ma stan podgoraczkowy i gardło lekko ją boli mimo, ze widac, ze jest brzydkie. No i ta wysypka... Bogu dzięki, ze mąż ma to wolne na mnie bo pozostałoby mi się chyba pociąć tępą żyletką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dzisiaj coś późno się odzywam bo oczywiście zamieszanie i od wczoraj nie miałam internetu. kombinowałam z konfigurowaniem ale przeciez jak przywiezli umowę o przejściu na neostrade to nikt nie powiedział, że trzeba będzie usługę zarejestrować i skonfigurować cały router.. :/ w końcu dzisiaj wywalczyłam i działa.. tak mi wszystko dokładnie wytłumaczyli ze sama niedlugo bede mogła tworzyć jakieś interfejsy itp.. :) ****Lou_ no sytuacja jest dość nieciekawa, ale sądzę tak samo jak dziewczyny, że oczywiście pomoc pomocą, ale sama też się spodziewasz dziecka i musisz też o tym mysleć, a nie fundować zakupy przyjaciółce która kiedy jej potrzebujesz choćby do wygadania sie, nie znajduje na to czasu.. to dosyc nie wporzadku z jej strony. z tego co piszesz jej mama niezle zarabia i wydaje mi sie ze to ona powinna jej pomoc jesli poki co na chlopaka nie moze liczyc.. ty i tak jestes złota dziewczyna, że wogole poswieciłaś czas i biegałaś po mopsach zeby dowiadywac sie o jakies zapomogi.. Naprawdę bardzo dużo już dałaś z siebie. wydaje mi się że powinno to zostać docenione,a z tego co piszesz to niekoniecznie tak jest. na facecie jeszcze sie przejedzie, bo takie typy rzadko kiedy sie zmieniaja.. ale Ty jej tego nie przetłumaczysz.. musi sama to zrozumieć.. **** Messi gratuluję córeczki Lenki :) śliczne imię :) **** wanienka ze stojakiem- fajna sprawa.. sama ciągle zastanawiam się nad dokupieniem stojaka do naszej wanienki, bo łazienka jest mała i niezbyt będzie gdzie tą wanienkę ustawiać..ze stojakiem byłoby poręczniej.. ale pożyjemy zobaczymy. tak samo jak się zastanawiam nad kupnem maty do kąpania/gąbki na której kładzie sie maluszka.. może bardziej wprawione rece, którejuż kąpały takie malenstwa sobie poradzą bez tego, ale jako że to pierwszy moj szkrabek to dosyć mocno się waham czy kupować :) ****podkłady.. ja kupiłam dwa opakowania. miesiączki na początku miałam obfite w pózniejszym czasie jakoś się unormowały i nie było już takich potopów.. osobiscie mam nadzieje ze szybko przejdę na cieńsze podpaski bo w lecie chodzić z takimi grubaśnymi albo z tymi podkładami to gorzej niż w pampersie chyba..:/ zawsze w takie cieple dni cienka podpaska niemilosiernie mi przeszkadzała a co dopiero to.. **** szkarlatyna.. akurat tą chorobę przechodziłam jak miałam może 7-8 lat.. z tego co pamiętam to nie było tak źle z samopoczuciem.. przeszlam to lepiej niz nieraz zdaza sie przechodzic grypę. chyba na wszystko udało mi się odpowiedzieć.. jesli kogoś pominęłam to wybaczcie, ale przy aktywnej dyskusji cięzko wszystkich spamiętac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM co do gąbki do kąpieli to ja przyznam szczerze, że u nas ten wynalazek bardzo się sprawdził ;) i nie chodzi tu o bycie wprawionym czy nie wprawionym dla nas było to poprostu wygodne. Córka uwielbiała się kapać, więc można ja było położyć na tej gąbce i sobie majtała nóżkami :) no i dla mnie wygodniej po prostu było. Teraz dla drugiej też zakupiliśmy ;) Jedyne co wazne to trzeba ją porządnie suszyć, żeby nic się w tej gąbce nie rozwinęło... no i dobrze ją wymieniać- chyba raz na miesiąc wymieniałam, nie pamiętam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama6latki no i chyba mnie przekonałaś bardziej do zakupu :) a sprawdzałam w necie ceny to nie jest tak strasznie, bo okolo 9-10 zl kosztuje.. musze sie jeszcze zorientowac czy mozna to kupic gdzie tak w miescie w jakiejs aptece moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam szkarlatyne jak miałam chyba 15 lat wróciłam z koloni i trafiłam odrazu do szpitala... ciężko to zniosłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM wiesz co ja te gabki widzę w każdziusieńkim sklepie dla dzieci. W supermarketach typu leclerc też czasem można dostać. Koszt rzeczywiście nie jest wysoki, wiec warto wziąć i sprawdzić czy dla ciebie tez wygodne będzie. Na allegro nie opłaca sie zamawiać, bo to tak mały koszt, ze za przesyłke dasz tyle co za ta gabke :) chyba, że bedziesz robiła jakies wieksze zakupy na allegro i sprzedawca bedzie miał to to mozesz wtedy sobie wziąć. Biała no właśnie moja siostra fatalnie przechodziła szkarlatynę. W szpital;u co prawda nie była, ale pamietam, ze to tragedia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie na allegro wiem że się nie opłaca. chyba że przy większych zakupach :) bo sama przesyłka droższa niż gąbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie skończyłam plewienie truskawek, byłam sama w domu więc nikt nie przeszkadzam i nie mówił mi co mi wolno a co nie, czasem czuję się jakby mieli mnie za niedorozwiniętą przez tą ciąże, Nie rozumieją, że trzeba trochę ograniczyć wysiłek a nie nic nie robić. Najgorsze jest to , że wszystkie lody niedobre :-( i strasznie męczy mnie zgaga. Wymęczy nas ta ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś stwierdziłam , że zaczyna mi brzuch przeszkadzać między udami, a tu jeszcze tyle czasu. Co myślicie o tych butelkach z aventu antykolkowych? kupiłam jedną ale wśród znajomych to zdania są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gąbki do kąpieli to właśnie słyszałam,ze trzeba ją często zmieniać, bo bakterie się w nie wysuszonej lubią zagnieździć a poza tym nie wysuszona to się zaśmierdzi:-( Ja osobiście miałam leżaczek, z którego frotkę się zdejmuje i można normalnie prać albo szybciej wysuszyć a przede wszystkim wystarczył mi jeden:-) O coś takiego: http://allegro.pl/lezaczek-do-kapieli-noworodka-z-froty-wysoki-gruby-i3228150423.html Kupiłam go w sklepie dla dzieci. Najpierw myślałam o takim http://allegro.pl/fotelik-do-kapieli-lezaczek-foczka-wklad-wanienki-i3187719730.html wykładałabym go pieluszką ale jest dość wysoki i żeby bardziej maluszka pomoczyć to trzeba więcej wody a ten z froty jest bardzo przyjemniutki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko mi przeszkadzają ale ocierające się uda! :-( jak jestem np w koszuli nocnej czy króciutkich spodenkach:-( Ja niewiem jak otyli ludzie to wytrzymują! A często widzę jak takie grube kobitki w spódnicach chadzają:-D A jak siedzę to brzuch mam nodmalnie tak nisko,ze mam wrażenie że mi na udach leży:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi jak sobie grubsi radzą z ocierającymi udami? Zapewne tak jak faceci z dyndającym ptakiem między nogami :D do póki czegoś nie mamy nie wiemy jak z tym żyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi a o tych leżaczkach ostatnio mówiła w tvn style pani gadżet :) właśnie pokazywała, że bardzo praktyczne bo frotkę można łatwo zdjąć i są mięciutkie no bo w koncu tylko stelaz jest z drutu a środek to sam materiał :) i ta opcja pod względem higieny jest dużo lepsza.. a nie sądziłam że będzie taki tani..prawde mówiąc wszystko to co pokazywała to było cenami z kosmosu więc nawet nie sprawdzałam ceny w internecie.. ale faktycznie musze nad tym sie porządnie zastanowić :) z Pawłem musimy to obgadać.. chociaż i tak ja będę kapielować.. ale żeby nie było, że nie pytałam go o zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli też bez rewelacji. Najgorsze jest to że teraz jeśli zaczną się upały to z każdym dniem , tygodniem będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_M widżę że mamy podobnie . Pytam męża (Pawła :-) ) o jakąś rzecz jaką chcę kupić a on mówi tylko że ładne albo nie i że się na tym nie zna. Patrzy cenę i jak go nie przeraża mówi , że może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMarzena no dokładnie :) ja sie z mojego ostatnio uśmiałam, bo znalazłam uroczego pajaca (tygrysek z kubusia puchatka ) na allegro oczywiscie i chcialam kupic :) ale nie ma opcji kup teraz tylko licytacja,a tak nigdy nie kupowalam i prawde mowiac nie bardzo sie orientuje co i jak.. no i rozmawiamy przez skype i zeby było szybciej to zrobiłam "udostepnij ekran" i mu pokazuje.. oczywiscie jak to pawel.. ani zachwytu ani zniesmaczenia nie rozpoznasz.. i mu tlumacze ze ciekawy i sie wnim zakochalam tylko ta licytacja ktorej nie ogarniam.. a on skubaniec jeden slysze i pod nosem sam do siebie ' i cale szczescie bo widziałem przez chwile cene :P " hahaha :D a ja sie uparłam i jak nie przegapie to zalicytoiwac sprobuje ostatniego dnia i moze sie uda zdobyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×