Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

ją zamykam dyskusje bo to rzeczywiście do niczego nie prowadzi. trzymajcie się dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze co region to inaczej :) U mnie z kolei owocowa zupa nie jest zagęszczana kiślem ani budyniem- dodaje się śmietanę lub jak kto woli śmietanę z mąka. Taka zupe z reguły podaje się z makaronem a chłodnik to kefir/zsiadłe mleko/maślanka z botwinka/buraczkami/rzodkiewką/ogórkiem/koperkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz;) A ja z kolei chłodnikiem zwę zupę na zimno z botwinki z ogórkiem koperkiem szczypiorkiem zalaną kefirem i odrobiną octu sól pieprz do smaku. W sumie to taka śmieciowa zupa;D Jak jest sałata to też dodaję;D Moja siorka nie mogła się już powstrzymać i zrobiła pierwsze małosolne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo z letnich rzeczy to barszcz z młodych buraczków i młode kartofelki z koperkiem mmmm ale muszę jeszcze poczekać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być jadu a nie sadu -pisze z telefonu, ale jakbyś była inteligentna to byś się domyślała a twoja powyższa wypowiedź jest na poziomie kilkulatka... ale dobra. już koniec tej przepychanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,JHHJ
JBGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nienawidzę owocówek :D Panie mnie w przedszkolu zmuszaly do jedzenia ich... bleeee :( Tak samo jak nie zjem makaronu z owocami... Chociaż np owoce same w sobie uwielbiam :) K_M_M Jestem na... nie wiem. Paredziesiąt stron temu sama wpadłam na ten pomysł z przeniesieniem, dzisiaj Kooala,i byłam na tak póki z dziewczynami z maila a teraz Ty i szczerze ten pomysł nie wypali, szczególnie teraz kiedy przecież czarno na białym widać, że pod tą wredną pomarańczą, może nawet niejedną kryje się jedna (mam nadzieję) z zalogowanych dziewczyn która ma dostep do maila wspólnego. Jej zachowanie jest zenujące a cel - skłócić nas tutaj. Musi mieć widocznie bardzo smutne i samotne życie. Może zazdrości nam czegos? Ciąży, wspierającej rodziny, facetów? Nie wiem... Mam swój typ w tej sprawie ale zachowam go dla siebie, nie chcę nikogo oceniać i oskarżać. W każdym razie gdzie byśmy forum nie przeniosły to od tej wariatki nie ma ucieczki. Jedyne wyjsćie - olewanie złośliwych komentów, typowo złośliwych, chamskich i obraźliwych. Ja mogę obiecać ze mając w zasięgu ręki dobrego informatyka postaram się dowiedzieć jaki zalogowany nick jest przypisany pod konkretne, złośliwe IP. :) TOPKO no trudno, taką podjęłaś decyzję. Szkoda. Nie powinnaś tak przejmować się zdaniem jakiejś wariatki która nie ma odwagi się nawet podpisać swoim nickiem, ja bym na Twoim miejscu została tu dla tych fajnych osób. Zadecyduj sama. Trzymam kciuki za wszystko jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! A propo :) Ja bym jeszcze z chęcią wsunęla botwinkę... barszcz ukraiński... jak byłam mała jeździłam na obozy harcerskie i tam kucharki robiły najlepszy ukraiński jaki słońce widziało :) Dziewczyny, najlepsze wg Was źródło wapnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, czytam Was uważnie i naprawdę nie wiem co napisać, do czego się odnieść i jakie stanowisko zająć w której sprawie. Może dlatego, że nie bardzo się utożsamiam z pojęciem "stare" (pisałam już na 1szej stronie tego wątku, ale miałam długą przerwę) ani "nowe", ani "przemądrzałe" ani "głupie", ani należące do "kółka wzajemnej adoracji" ani "starające się do niego dołączyć", ani na "określonej stopie życiowej" ani "do niej aspirujące". Miło mi z Wami pożartować, fajnie jak mogę dać jakąś radę (nawet jeśli komuś wyda się głupia) czy porady zasięgnąć i kompletnie nie rozumiem po kij komu ta dzisiejsza kłótnia??? Żeby oczyścić atmosferę? Z tego co widzę - prędzej wątek oczyści się z uczestniczek :o. Może faktycznie jest tu za duża grupa ludzi i stąd te rozbieżności w oczekiwaniach względem forum? Mi wszystko jedno gdzie będziemy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaaaa prawdaaaaaaaaaa
topka ale blysnelas. ja moge powiedziec ze gdybys byla inteligentna to bys zobaczyla co telefon za ciebie pisze i poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6 latki - Ty miałaś z tego co pamiętam fajny termometr bezdotykowy. Jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj - no widzisz, zrobiło się, co najmniej "dziwnie"... A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOU_ też mi się wydaje, że to jedna z nas.. ale kiedy zawęzimy pole poszukiwań może łatwiej będzie wychwycić kto to taki.. jesli na nowym forum, tym na którym trzeba będzie mieć stały login znowu będzie się coś takiego pojawiać to wtedy można zakombinować znajomego informatyka który pomoże rozwikłać zagadkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrr
dajcie spokój topce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a TY MAMO PO RAZ 3
powinnaś po prostu (jako Autorka) usunąć topic, skoro i na Ciebie się tu jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje, że najlepszym źródłem wapnia jest mleko i ewentualnie jakieś przetwory mleczne, jogurty itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie było mnie trochę, ale zrobiliśmy remont mieszkania (tzn Mąż zrobił) i w końcu ogarnęliśmy się z posprzątaniem wszystkiego. Na reszcie będę mogła zająć się urządzaniem pokoju dla Synka, kompletowaniem wyprawki itd. Trudno mi było Was nadrobić, ale w końcu się udało! Topka współczuję, musiałaś najeść się strachu, ale najważniejsze, że z Tobą i Maleństwem wszystko ok :) Chciałam Was zapytać o te większe podpaski na później (jak już podkłady Belli będą zbyteczne), jakie polecacie? Ja zupełnie nie mam doświadczenia z podpaskami, szczególnie takimi większymi, bo od lat używałam tamponów... Jeśli chodzi o butelkę to na razie mam jedną z Medeli (planuję karmić piersią), ale kupię jeszcze chyba TT. Viola mój Synuś też będzie Wojtuś :) Odnośnie wagi to przy 168 cm wzrostu przed ciążą 55 kg, a aktualnie prawie 65 kg, w brzuchu mam 99 cm, jeszcze widzę swoje stopy i ogólnie dobrze się czuję (i oby tak zostało), czasem tylko zgaga dokucza :) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesla pytałaś o krem z filtrem dla dzieciaczka - ostatnio w szkole rodzenia usłyszałam, że takiego kremu można używać od 6 miesiąca życia, a wcześniej należy po prostu osłaniać przed słońcem, ale wydaje mi się to nie do wykonania latem, więc też będę szukać czegoś odpowiedniego... Virada nie znam tych witamin...a o targach Mother & Baby już Wam pisałam, ale widocznie przeoczyłyście ;) Ja się wybieram, bo mam nadzieję zobaczyć tam na żywo wszystkie wózki, które mnie interesują i coś wybrać :) Liczę też na różne rabaty, które przy okazji takich targów zawsze się dostaje :) U mnie wszystko w porządku, Wojtuś cały czas bardzo aktywny, mieliśmy już USG z przepływami i wszystko jest ok, mam kolejne filmiki 4d :) Twardnienia brzucha mam już na szczęście rzadziej, następna wizyta za tydzień (jak ten czas leci!!). Bardzo chętnie wybrałabym się z Tobą na jakieś zajęcia, mam nadzieję, że niedługo będę mogła zacząć coś ćwiczyć! Fajnie, że dostaniesz zwolnienie, spotkamy się pewnie na tej konferencji na początku czerwca :) Fajnie, jakby udało się też spotkać z pozostałymi dziewczynami z Wro :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na pocztę zdjęcia ubranek. Część dostałam od mamy, a część jest od bratowej męża po jej synkach. Ona ma chłopców w dodatku obaj zimowi, także za dużo mi tych ubranek nie nadaje, ale dobre i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG - ale z Ciebie chudzinka!!! Zazdroszczę !!! Wojtuś to ładne imię dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... sorki, że nie wypowiadam się w gorącym temacie, ale szkoda mi na to energii, moje oczekiwania wobec forum (jakiegokolwiek) jest wypowiadanie się "na temat", w tym wypadku doradzanie sobie, wyrażanie opinii czy odpowiadanie na nurtujące nas pytania dotyczące ciąży, macierzyństwa i wychowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patussa dzięki :) wszyscy mówią mi, że wyglądam "śmiesznie", bo jestem szczupła, tylko mam piłkę z przodu - trochę mnie denerwuje to określenie, nie wiem czy traktować to jako komplement ;) Ale ja tam lubię moją piłeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie idzie znowu burza:-( **** Patussa ja prałam w zwykłym proszku ciuszki z ciucholandu i używane od koleżanek, które trzymały je gdzieś na strychu (dwa razy jeżeli jakoś dziewnie pachniały) a potem w proszku dziecięcym. Nowe ciuszki natomiast i te, które mam po synku i chrześniaku tylko w dziecięcym dla odświeżenia. **** Jakbym Wamz zrobiła zdjęcie tych ciuchów wyorskładanych wszędzie to byście padły!!!! Ja sie chyba rozpłaczę przy tym prasowaniu:-( **** Kurde szkoda, ze u mnie nie ma żadnych targów, chętnie bym się wybrała... **** Patussa mam podobną różową bluzę z kapturkiem:-) Wyprawkę też mam głównie po chłopczykach ale myślę, że dużo ubiorę, bo w sumie spora częśc to unisex:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou u mnie też piękna pogoda, korzystając z okazji chyba popiorę część ubranek, bo nudzi mi się jak nie wiem... Mąż w pracy, koniec urlopu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG Ty super wyglądasz! też bym wolała,zeby mi mówili, ze wyglądam śmiesznie, bo mam tylko piłeczkę z przodu:-) A ja mam piłe z przodu, z tyłu i w ogóle wyglądam i czuję się jak słonica ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×