Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły narciarz

Zapraszam na narty

Polecane posty

Kto jest zarozumiały? Z pewnością nie ja Narciarzu. Ja tylko prosto z mostu do ciebie piszę. A ty się wykręcasz jak ta lala. Nie lepiej się skręcić? Pewnie, że lepiej! I to po same jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas z rp
a dokąd na te narty ? jeżdzę , bardzo dobrze nawet. więc warunek spełniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dowiesz się tutaj niczego. Podał maila, tam szczegóły i ustalenia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Tak, tym razem Bó ma rację. Mimo, że mnie nie lubi, przyznaję jej rację. Jeśli jesteś zainteresowana napisz po prostu na: narciarz @ yopmail . com oczywiście bez spacji.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to już lepiej, obyś nie zatrzymywał się tylko co chwilę, nienawidzę tych narciarzy w pięknych ciuszkach-fatałaszkach, co to mi siadają na stoku i sprawiają, że muszę uprawiać przymusowego tetrisa jak w godzinach szczytu w wawie pomiędzy innymi autami...albo sie umawiamy na ostre zapierdalanie na nartach albo pitu-pitu przy grzańcu w szałasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie umówimy się na nic. Wybacz ale ten Twój sposób konwersacji nie leży mi jakoś. Ale to kwestia gusu, jak zresztą wszystko w życiu. Zyczę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie umówimy się na nic. Wybacz ale ten Twój sposób konwersacji nie leży mi jakoś. Ale to kwestia gusu, jak zresztą wszystko w życiu. Zyczę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie umówimy się na nic. Wybacz ale ten Twój sposób konwersacji nie leży mi jakoś. Ale to kwestia gusu, jak zresztą wszystko w życiu. Zyczę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje:( w sumie jazda z nocnikiem na głowie też jakoś nie bardzo mi podchodzi ale jak sam słusznie zauważyłeś "wszytko jest kwestią gustu";) nawzajem miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. :) Na poczcie pustki? Może jednak napisz cóś więcej o wyjeździe? Zachęć. Kobiety są łase na dobre słowo. Oczywiście ja w pierwszej parze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam cię nie lubić? I czy to, ze jesteś zamknięty na publiczne oznacza, że nie lubię? Serio to bardziej lubię niż nie. A tak poważniej to nie żywię do ciebie żadnych uczuć. Nie myślę o tobie, jedyne co to przywrócilłeś moje wspomnienia nartowe. Akurat to cudowne wspomnienia. Ot, taka historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bó, traktuję sprawę jak najbardziej poważnie. Jeóli znajdzie się jakaś zainteresowana Pani, to możemy razem pogadać na ten temat. Mam zachęcać? Czym? Nie chcę robić weilkiej reklamy, ja się tylko grzecznie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło, że pomogłem "odświeżyć" Ci dawne wspomnienia. Cieszy mnie również fakt, że nie jestem Twoim wrogiem Nr. 1... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pozytywny topik :)
pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza miłego narciarza 🌻 żałuję że jeżdzę tylko za przeproszeniem na dupolocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówi, żebyś popisywał się sponsoringiem czy obiecywał gruszki na wierzbie. Ja uważam, że gdybyś w urokliwy sposób opowiedział jak widzisz wyjazd, np. że razem w pociągu, za jeden uśmiech wyprawa, że obowiązkowo czapa i rękawice ze sobą, że wyśmienity humor, że zero stresu. I, że na stoku od świtu do nocy czarnej ;] z przerwami na grzane piwo i rozmowy beztroskie. I koniecznie o seksualnej stronie mocy. Wiesz, takie cuda wianki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, kto powiedział że dawne? Nawet to co wczoraj to już wspomnienie Narciarzu drogi. :) Wrogów nie posiadam. No może jednego, samą siebie. Ale, ale nie o mnie temat. Trzymaj się wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×