Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły narciarz

Zapraszam na narty

Polecane posty

Szybko, ostro i bez sentymentów. Lubię. Narciarz ja tylko ci sugeruję, sugeruję na co kobiety zwracają uwagę, nic nie narzucam. Już się nie oburzaj tak. Takim zachowaniem jakie przedstawiasz nie zachęcasz. Nudzisz albo jesteś obojętny, ty i twoje anonse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, skoro jesteś znudzona i nie zainteresowana tematem, to dlaczego zabierasz w ogóle głos w tej sprawie? Idź lepiej spać, to chyba lepsze od nudy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważałam, że jestem ci potrzebna w zachęcie. Chcesz mnie rozczarować Narciarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście wielki problem, skoro truskawkowe nie poafi jeździć na nartach. Niesty, nic na to nie poradzę. Przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócę tu jeszcze. Cześć, dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, nigdy bym sobie tego nie wybaczył.....Ciebie rozczarować? Toż to z największe wykroczenie na tym padole ziemskim! NIGDY W ZYCIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, a za wszelką pomoc z wojej strony serdecznie dziękuję. Nie wiem tylko, czy wypada upaść przed Twoim obliczem na kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz się za nudnego? Serio? Czy wziąłeś sobie do serca moją wzmiankę anonsową? I dlaczego mówisz, że grożę? Boisz się mnie? Czy co takiego miałeś na myśli? A, cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bó, to pzecieżTy powiedziałaś, że zanudzam. A Twoje słowo na tym Forum coś chyba znaczy. Takie mam przynajmniej wrażenie. Więc należałoby się Ciebie bać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje słowo najważniejsze? :/ Daj spokój Narciarz! Znasz swoją wartość? Wiesz czego chcesz? Do czego dążysz? Dajesz się zmanipulować takim ludziom jak ja? No nie, to się nie mieści w głowie. A tu zima się zbliża, śnieg zapowiadają! Narciarz, pakuj sprzęt, czapę na głowę, dobry humor, pozytywną energię i wio, samemu też dobrze na stoku. Zaszalej sam dla siebie, moment ci się polepszy. I ponury humor pójdzie precz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Narciarz, ale klepanie li tylko dzień dobry i do widzenia nie zachęci. Sam przyznaj. Nic wysiłku nie wkładasz jakby to tobie nie zależało. A łaskawa królewna, chętna napisze. I mówię ci to, nie jako potencjalna kandydatka, a jako " dobra duszyczka". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie miej takiej poważnej miny, wręcz śmiertelnie poważnej. Do Narciarza pasują wypieki, wielkie, okrągłe buły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samemu zawsze można ale po co? Skoro można we dwoje. Jasne, że w dzień możesz sobie poszaleć na stoku bez towarzystwa. Ale co z tymi długimi, zimowymi wieczorami? Czyż nie jest przyjemnie usiąść z kimś miłym przy kominku z lampką dobrego wina i mieć temat do wspólnej rozmowy? Bó, Ty chyba czegoś tutaj nie rozumiesz albo pominęłaś świadomie pewien bardzo ważny aspekt...albo udajesz tylko, że czegoś nie zrozumiałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o kopulacji? Doskonale wiem i rozumiem. Choćbyś jedno słowo na w/w wymienił, nie zamknąłbyś mi jadaczki. Mogłabym ci wiele powiedzieć. Ty unikasz tematu, ty nikt inny. I przestań zasłaniać się forum publicznym. Jesteś tutaj z jakichś względów, zatem bądź honorowy i kończ waść anons. Bo jest jakby niekompletny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuję wdzięczności. Lojalności jedynie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopulacja to dla ciebie wulgarne słownictwo? Ja mówię ogólnie, nie bierz tego personalnie. Matko i córko archaicznyś nad wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię takie szowinistyczne mitingi. :P Narciarz oczywiście myślisz o seksualnej stronie " dawania/brania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×