Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły narciarz

Zapraszam na narty

Polecane posty

Mnie podNiecają publiczne dźgnięcia. Im śmielsze tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę grzeczna
a ja chętnie bym jechała gdybym tylko wolna była... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę grzeczna
Narciarzu to miłe i niezwykle kuszące ale jednak.... jakby nie było zobowiązałam się, więc na wszelkie szaleństwa pozostawiam sobie już tylko w sferze wyobraźni :P może przyjdzie jeszcze taki czas... kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ty potrafisz zniewolić, poskromić, okiełznać? Sprawić, że będzie ci jadła z ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóniu, weź się obudź, kawę wypij, bo jakieś niepoważne pytania zadajesz. Jak chcesz, to ja Cie zaproszę na narty, jak już będę miałam dużo pieniędzy. Nie musisz nigdy jechać z tym...zdesperowanym kimś. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, ja mam pieniądze. Jedziesz? Sorry jestem jakaś przyjebbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pod tym warunkiem kochana! To się szykuj, będzie bal! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to są konkrety, a nie jakieś takie, że pojechałbym, ale się wstydzę, na seks nie liczę, ale fajnie by było jakby robiła koncertowo OzP i brała z duupy do ryja. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła nie narciarka
Miły narciarzu, pewnie i bym sie skusiła, gdybym tylko na nartach jeździła:)niestety, nadal w sferze moich planów i marzeń.Pewnie dyskwalifikacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narciarz, to że jesteś 47 letnim panem nieupoważnia cię do wydawania osądów. Wkurzyłeś mnie i zastanawiam się czy dalsza korespondencja ma sens. Skoro taki jesteś delikutaśny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie uda się w marcu. Bardziej w grudniu, w połowie. A raczej pod koniec. Znaczy udałoby się. Bo się nie uda, nie można czuć się swobodnie, zaraz patrzysz byka okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły narciarz nie odpuszcza. Aż kipię z zazdrości że Bó na Niego leci. , aż emotek zabrakło !!!!! I żeby było zabawnie :O wszystko mogę sobie poczytać jak w porannej prasie. :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bó nieupoważnia Ale właściwie o co Tobie chodzi dobra kobieto? Wybacz ale nie potrafię zrozumieć, dlaczego Ty się aż tak szamoczesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Narciarz. Szamoczę? Może powiesz, że ekscytuję się tobą? Zarzuciłeś, że jestem nieprzyjemna. Gdzie, w którym momencie? Proszę o pilną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bó Już tłumaczę. Pisząc nieprzyjemna, miałem na myśli Twoją "koleżankę" verę z.... Ciebie nie zaliczyłem do tej pory do grona "nieprzyjemnych Pań.. Za wszelkiego rodzaju niejasności i nieświadome posądzenia przepraszam najmocniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz nie wyrażaj się o Verce w ten sposób, ona wrażliwa i kochana jest. Poza tym jest moją ulubioną. To fajnie, żeśmy se wyjaśnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jaki? Ja aktualnie myślę o orgazmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekscytuję!!!! A koleżanka Vera... czyli wszystko zostaje na starym zmywaku. :D Nawet temu dziadełe musiała przysrać myśląc że to On. :) :D :D To nie do Ciebie "smutny" narciarzu, bo jeszcze przyjdzie Ci do tyrka, ale już wolę się pobić o Bó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! A co się pan tak wczoraj ulotnił jak kamfora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×