Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość Madziulek88
Dzięki dziewczyny :-) Mam lekko zabarwiony śluz ciemno brązowym czymś... nie nastawiam sie, poprostu zrobiła ten wynik dla świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okaze sie, bede obserwowac sluz i inne objawy...co do plamienia okoloowulacyjnego - moze wystapic przed w trakcie lub po owulacji - z tego co wiem-na skutek draznienia, napotkania naczynka przez powiekszajacy sie pecherzyk lub na skutek pekniecia pecherzyka...wyczytalam tez ze moze sie tak dziac na skutek zaburzenia estrogenoe (estrogenowe krwawienie przelamujace) i owulki moze w ogole znow nie byc...kurcze...dziekuje Wam za odp:) madziulek-czekamy na wyniki i trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy monitorujecie swoje cykle tak konkretnie? Tzn codzienne moerzenie temperatury,sluz,robicie wykresy i te inne sprawy? Bo ja sie zastanawiam czy przy PCO cos takiego zdaje egzamin i czy teraz jak biore clo moglabym zaczac stosowac takie "pomiary". Wkurzam sie sama na siebie,ze nie rozumiem swojego organizmu. Od wczoraj zalewa mnie dziwny sluz. Bialy jak mleko. Jakos nigdy sluzu nie obserwowalam. I nie wiem skad sie wzial i nie pamietam nawet czy w poprzednim cyklu taki mialam. Wrrr... O co chodzi w tym wszystkim juz sama nie wiem. Madziulek88 czekamy na wynik, ktoz to wie co sie okaze :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Poniżej 2.0 :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek glowa do gory. Nastepnym razem sie uda. U mnie to samo bylo w poprzednim cyklu. Beta 1,8. Trzeba pozytywnie myslec o przyszlym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek przytulam :-* kropelko ja mierzyłam na początku cyklu październikowego ale potem zbiłam termometr i do tej pory kupuje następny ;-) miałam poważne zamiary aby mierzyć, sprawdzać śluz i szyjkę ale bez temperatury tamto mi nic nie powie. Mam postanowienie noworoczne: mierzyć :-D ale babka od Npr stwierdziła, że jak mam Pcos to to mi się nie przyda i wytłumaczyła mi tylko z grubsza. Ale z tego co wiem to nie do końca się tak u nas nie sprawdza więc myślę, że warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek przykro mi, naprawdę wierzyłam że będziesz następna mamuśką...trzymam kciuki za następny cykl 🌼 kamelia jak tam test owu dzisiaj? kropelko ja nie mam stwierdzonego pco, ale temp mierzyłam (denerwująca czynność jak się wstaje o 5 rano) mnie to jedynie utwierdziło, iż nie mylę się co do dnia owu obserwując reakcje swojego ciała. myślę że spróbować nie zaszkodzi:) a ja czekam aż koleżanka @ przyjdzie, piersi przestały boleć, przeważnie gdy tak się działo po chwili bach i @ jest, a dziś na razie cisza, nie czuje nawet takiego typowego "męczenia" w dole brzucha, mój organizm znów płata mi figle, czyli będzie opóźnienie, chociaż owu miałam 13 dc więc nie powinno, hmmm nic już nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co nic nie czuje:)ani piersi,ani brzucha i nie wiadomo czy sie smiac czy plakac ;) zastanawia mnie tylko ten mleczy sluz. Moze powinnam sie nim martwic? Ale jak bylam na USG to lekarz nic nie mowil,zeby cos bylo w srodku nie tak...Mozna przyjac ze jestem 5dzien po owu. To normalny sluz w tej sytuacji? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko ja jak miałam kiedyś dużo mlecznego śluzu a raczej takiej mlecznej wody w II fazie, nie był to objaw bakterii, to lekarz zapisała mi ecovag i abiofem, te leki są bez recepty poprawiają niby florę w pochwie. czy się coś zmieniło po nich - na początku było jeszcze więcej tego "mleczka" kolejne cykle (a brałam je tylko w 2 cyklach) było już ok, ogólnie teraz mam bardzo mało śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek-nie martw sie-jestesmy z Toba:) w koncu sie uda:) kanika-moj test owulacyjny - podobnie jak wczoraj, czyli negatywny...dzisiaj oprocz tego minimalnego brudzenia, sluzu jest tyle co nic, ale jajniki bola...testy bede robic jeszcze przez kilka dni i sie okaze czy to na owulke, czy wrecz przeciwnie i znow mam cykl bezowulacyjny... kropla-goryczy ja obserwuje sie codziennie (sluz, szyjka) i robie notatki, temperatury aktualnie nie mierze i nie mam wykresow (odpuscilam, ze wzgledu na brak mozliwosci codziennego pomiary o stalej porze;teraz tylko mierze "kontrolnie"). mi te notatki i pomiary bardzo pomogly. dzieki nim moge poznac zmiany i kiedy organizm przymierza sie do owulki (ale nie zawsze ona jest, nie zawsze mam monitoring).posilkuje sie jeszcze testami owulacyjnymi (ale one przeciez tez nie daja gwarancji owulacji, tylko wykrywaja sam pik LH).najlepszy bylby monitoring, ale po prostu nie stac mnie na kilkurazowe w miesiacu wizyty w prywatnych gabinetach (te moje dlugasne cykle)... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika i jak tam? Mam nadzieje, że @ nie przyszła! kropelko a nie możesz pójść na monitoring do poradni w szpitalu? Ja mam teraz ginke, która ma prywatny gabinet a dodatkowo pracuje w szpitalu i tam też przyjmuje w poradni, staram się chodzić do niej do szpitala a zawsze moge też iść prywatnie. Mam monitke na Nfz jako wizyte a to trwa tylko 5 min. Poszukaj takiego lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) malinka-musze sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc:) u mnie dzisiaj 23 dc, sluzu wiecej, jajniki dalej pobolewaja, minimalnie piersi, test zrobiony i juz nie jest cien, ale slaba kreseczka, wiec sa szanse, ze pik sie pojawi, a owulka...??kto wie...?? jutro znowu tescik i starania;) sduszyczka-sam kwas foliowy niestety nie wystarczy...;)Tobie oczywiscie gratuluje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) Ja też sie staram:) czekam na te upragnione II kreseczki. ostatnią @ miałam 24 pażdziernika. tydzień temu była owulacja, bolały mnie piersi i jajniki. został mi tydzień do oczekiwanej @. boli mnie brzuch taki typowy na @ juz od kilku dni ale tak jak napisałam @ ma przyjśc dopiero za tydzień. ciekawe czy uda się nam w tym miesiącu. byłby wspaniały prezent :) a Wy kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko tak jak mówiłam od początku cyklu że raczej się nie nastawiam na ten m-c no i koleżanka @ przyszła nad ranem, w południu dała popalić ale już jest dobrze także mam 1 dc tylko mam do Was pytanie bo lekarz mówił abym przyszła 11-12 dc na usg wypada to teraz w 1 i 2 dzień świąt:/ myślicie że lepiej pójść 10 czy 13 dc? iść muszę bo zaczynam brać clo ale teraz kiedy? muszę zadzwonić w pon do kliniki ale nie wiem na kiedy mam się umówć, zawsze coś sduszyczka gratulacje:) niestety kwas foliowy jak napisała kamelia nie pomaga zajść w ciąże oczekuje witamy :) to Twój 1 cykl starań? życzę Ci oczywiście II kreseczek abyś nie musiała tak jak niektóre z nas tyle czasu czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to Mój 2 cykl starań. dziwna sprawa bo miesiąc temu wydawałoby się że mogę być w ciąży: częste siusianie, ból jajników i piersi a tu proszę @ przyszła. w tym jest zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika ja bym poszła 10dc i 13 dc akurat 3 dni na wzrost pęcherzyka ale zadzwoń do kliniki, lekarz będzie wiedział kiedy najlepiej. Chodzi o to że najpierw zobaczyłabyś czy jakieś są a w 13dc czy rosną :-) mam nadzieje, że powiedzą Ci jasno kiedy najlepiej. U mnie staranka były wczoraj i dzisiaj poprawka :-) nawet jak nie urosną to będę miała spokojne sumienie, że nie olałam chociaż niepotrzebne nadzieje też większe będą jak zwykle ;-) Miłego weekendu kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki malinka za odp, jutro zadzwonię do kliniki i się spytam, muszę też badania jutro zrobić podobno to jedno badanie kosztuje ok.120-150 zl :/ sporo a mam razem 4 zrobić, w sam raz wydatek na święta. dziś się śmiałam do męża że jeszcze dziecka nie mamy a jakie już są wydatki.... oczekuje ja mam dziś 2 dc, @ trwa, 2 cykl starań to początek oby Twój ostatni, mi lekarz mówił iż norma jest do roku starań potem można się martwić także nie stresuj się jakby co macie jeszcze trochę czasu;) a same starania przyjemna rzecz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika dzieki za dobre słowo :) no fajnie gdyby sie udało tak praktycznie od razu :) ale zobaczymy za 5 dni :) buziolki Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz na nowo swirowac zaczelam. Gdybym mogla to juz bym testowala. Takie mam "parcie". Taka mam nadzieje,ze sie MOZE jednak udalo:(. Zastanawiam sie ciagle czy jest sens testowac w tym tygodniu skoro w poniedzialek gin stwierdzil,ze jest juz po owu. Wiem,ze lepiej poczekac,ale znacie pewnie to cisnienie ktore wzrasta;). Normalnie o niczym innym nie mysle momentami. Tragiczne to jest. Tesciowa powtarza,zebym tyle nie myslala bo jak za bardzo sie chce to sie nie zajdzie w ciaze. Tylko jak tu nie myslec jak czlowiek leki bierze i cykle monitoruje? Jutro juz 19dc... Ja chyba oszaleje zanim zaciaze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) oczekuje-witamy w naszym gronie:) kanika-jesli masz mozliwosc idz na USG 10 i 13 dc, a jesli trzeba wybrac - ja poszlabym 10 dc:) kropelko-wydaje mi sie,ze na testowanie troche za szybko...moze do tego czasu uda Ci sie zjac mysli czyms innym...??moze poszukaj i wyprobuj nowy przepis kulinarny na swieta, ladnie popakuj prezenty, zajmij sie czyms co dawno odkladalas...ja tez tak czasem robie-wszystko zeby odwrocic mysli (kazda z nas przeciez to dopada)...powodzenia:) u mnie dzisiaj 25dc - objawy dalej te same...wczoraj test owulacyjny negatywny...czekam i czekam na tę owulke...;)moze zakopała sie gdzies w zaspach snieznych...dobrze ze dzisiaj u nas odwilż;) kropelko-jak widzisz ja rowniez niebawem oszaleje;) dzisiaj dalej testuje:) o wynikach zamelduje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia_amelia wiem,ze na testowanie za szybko. Wiem,ale nie tak latwo odpedzic mysli od siebie chociaz roboty przed swietami sporo;) ale jakos musze sobie z tym poradzic. Pojde po swietach na bete i tyle. Trzeba byc twardy a nie miekkim:D milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla-goryczy ja mam zawsze kilka dni po owu taki mleczny sluz wodnisty a potem sie robi gestszy , zalewa mnie ze az czasem mam wrazenie ze @ przyszła.. jestem zdołowana..owu a tż nie ma :( bedzie za tydzien dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka-dziekuje za rade:) dzisiaj udalo mi sie zapisac na NFZ - w srode mam wizyte, bedzie to moj 27 dc, wiec wszystko wskazuje, ze bede nadal przed owulacja (o ile dzisiaj test nie bedzie "ciemniejszy"), licze na USG-pokaze co sie dzieiej z jajnikami i endo, jak wyglada moje PCOS, oczywiscie wyniki tez wezme. pozniej mam ta nastepna umowiona wizyte za 2 tygonie (z wynikami prl), ale moze bedzie @ chyba ze bardzo sie przesunie i usg nie bedzie... trzymajcie kciuki:) zeby ta owulka w koncu sie pojawila... co u Was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam problem sam sie rozwiazal 24 grudnia klinika nie pracuje, takze musze isc w 13 dc. ale starania zaczne od 11 dnia nawet jesli cos tam przy badaniu usg wyplynie trudno szkoda mi cyklu tymbardziej ze biore clo. kropelko tesciowa ma racje nie powinlysmy sie stresowac czekajac w 2 fazie bo to nie pomaga, tylko ze prosto jest mowic a wykonac trudniej, tez cos o tym wiem. trzymam kciuki za Twoj cykl i powodzonka w czekaniu, a moze organizm da Ci jakos wczesniej znac ze sie udalo;) takze opisuj co nowego sie dzieje:) kamelia dlugo juz czekasz na ta owu 25 dzien a moze juz byla? moglas jej nie zauwazyc? ja dzwonilam i pytalam sie o koszt badan ktore mam dzis wykonac razem 250 zl szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, nie wiem co się dzieje. Dzisiaj poszłam na monitoring i gin mi mówi, że chyba pękło bo widzi płyn w zatoce ale pewna nie jest czy pękło. Z drugiej stron mówi, że płyn pojawia się po pęknięciu więc innej możliwości nie ma. Kropelko Ty miałaś chyba podobną sytuacje w tym cyklu??? a jaki pęcherzyk przed pęknięciem?? Obawiam się, że mój był za mały i nawet niewiadomo kiedy to się stało :-( Mam pytanie czy możliwe żeby ginka zobaczyła nie płyn ale pozostałości po staraniach z dnia wczorajszego?? Sama już nic nie wiem, jestem w szoku! kamelia nie ma sprawy, mam nadzieje, że coś to pomoże :-) kropelko twarda sztuka z Ciebie :-) Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×