Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość Madziulek88
Autobus odpada, z jego częstotliwością nie zdążę obrócić i zdążyć do pracy... coż odkładam temat na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie...cora 7 lat - duza:) po 7 latach moze i warto zrobic te badania, ale moze do nowego roku nie bedzie juz trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze wczoraj minelo m-c jak nasz temacik sie kreci ;) a annaa nadal sie nie odzywa, ANNAA napisz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co mam 8dc i mam śluz jajowy???? madziulek trzymam kciuki za betkę tak sobie podczytuję - moim zdaniem albo zle interpretujesz test , widocznie masz wysoki poziom LH ogólnie i wychodzą Ci takie cuda, kreska najwyraźniej ma byc aż czarna i wtedy bedzie wyrzut i owu po 24-36h , działaj , przytulaj sie ile wlezie :) albo druga opcja zaburzenia LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
ehhh... sorry że tak marudzę, ale jakoś mi tak ciężko :-( siedzę i becze bezsensu w ogóle... jednak cały czas plamię - dziś już 5 dzień... nie mam już nadziei :-( tak naprawdę @ powinna przyjść dopiero we wtorek więc sama nie wiem czy to normalne że półtora tygodnia przed @ zaczęłam plamić? Nigdy to się nie zdarzało ale raczej już niemożliwe że to plamienie implantacyjne bo to już za długo trwa :-( Straszna maruda ze mnie :-( tak bardzo się cieszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek nie przepraszaj, to jest normalne ze masz teraz mieszane odczucia, z 1 strony bardzo chcesz z 2 twoj organizm daje ci sprzeczne sygnaly. takze rozumiam Cie, nie denerwuj sie kochana moze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla-goryczy
Madziulek88 glowa do gory. Nastepnym razem napewno sie uda. Trzymamy wszyscy mocno kciuki. Wiem jak to jest. Ja poprzedni cykl mialam taki,ze juz myslalam,ze w ciazy jestem. Nawet beta mi wyszla 1,8. Myslalam juz ze to ciaza. A tu @ przyszla, spozniona,ale przyszla. Najbardziej boli jak ta banka pryska. Ale trzeba sie otrzasnac i miec nadzieje,bo coz innego nam pozostaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek-nie zadręczaj się...nie płacz...to w niczym nie pomoże...poczekaj cierpliwie-niebawem wszystko się wyjasni...znam to uczucie (pewnie jak większosc z nas)...mi tez nie jest łatwo, ale w grupie raźniej:) u mnie 21 dc a przy kazdej wizycie w lazience licze, ze zobacze objawy owoloowulacyjne...nie traćmy nadziei!!:)trzymaj sie:) jestesmy z Toba!!:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala czyli 8 dc a Ty juz zauwazylas sluz o konsystencji bialka kurzego? cos szybko, mialas juz tak? oprocz tego jakies objawy na owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
acha... na to jak tak miałaś "przemądrzała" to już w ogóle nie mam nadziei :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika u mnie już sama nie wiem co sie dzieje...kiedyś gdy sie nie starałam nie liczyłam dni w kelendarzu to objawy owu miałam mniej wiecej 14-18dc a teraz co miesiąc zaznaczam kiedy jaki sluz i np. 2 miesiące temu mialam w 14 dniu , miesiąc temu w 12 a teraz w 8 dc śluz kurzęcy , wczoraj ewidentnie było sucho i byly przytulanki nieśmiadome , a dziś od rana na papierze ciągnący sie kurzy śluz , czuje jajniki. Dobrze..myślałam ze bedzie ok 12dc a wtedy tż jest w delegacji na tydzien..wiec jakaś nadzieja w tym miesiącu jest :) skoro owu bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala-tak sobie mysle, ze ten sluz to moze nie jest jeszcze sluz plodny, tylko splywa uplynnione nasienie...skoro czoraj byly przytulanki, to moze dopiero wyplywa (jak pamietam - nasienie ma "prawo" splywac nastepnego dnia). podobnie jest z tym,ze nie obserwujemy sluzu "jakis czas" po podnieceniu, po stosunku, itd. bo sie miesza... myslalas tez o tym? chyba ze to faktycznie juz typowy sluz i owulka bedzie wczesniej:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala test napewno nie zaszkodzi:) ale jesli faktycznie masz owu to chyba nie ma tego zlego...? skoro maz teraz w domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie od wczoraj też jajniki bolą ale śluz niestety nie jest jak b.j. przez tego lekarza wstrzymuje się od starań żeby nie pójść do niej z wypływającą niespodzianką ;-) a tej nie ma... boje się, że przegapię owu o ile wogóle mam szanse na owu :-( zastanawiam się cały czas czy jechać jutro czy dać sobie spokój bo jutro gin będzie. Chyba pojade bo będę później żałowała a i siofor mi się kończy w święta to może da recepte chociaż :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa- ja mam codziennie mdlosci i nie mam sil na nic. wymiotów na szczescie nie mam ale i tak nie da sie normalnie funkcjonowac z tymi mdlosciami. no i oczywiscie strasznie jestem wrazliwa na zapachy i co raz mniej rzeczy. ogolnie czuje sie duzo gorzej niz w ciazy z corka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka i jak bylas, bedziesz u lekarza? a u mnie dzis termin @ jak narazie nic nie czuje tylko piersi bola, wiec chyba dopiero wieczorem przylezie i to z wielkim hukiem poza tym u mnie -8 st.zimno, brrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka i jak bylas, bedziesz u lekarza? a u mnie dzis termin @ jak narazie nic nie czuje tylko piersi bola, wiec chyba dopiero wieczorem przylezie i to z wielkim hukiem poza tym u mnie -8 st.zimno, brrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika byłam :-( jajniki tak najbardziej policystyczne, pełno małych pęcherzyków, w prawym największy 6 mm a w lewym 9 mm jak na 12dc bardzo małe ale jeszcze w poniedziałek mam przyjść i zobaczymy. Powiedziała, że jak już to ten w lewym może jeszcze urośnie ale na prawy nie mam szans. Pewnie owu nie będzie :-( Pocieszam się jeszcze tym, że może źle obliczyłam początek @ bo miałam na początku słabo a później mocniejsze brązową wydzielinę i tylko ślady krwi a dopiero w 3dc leciała sama krew więc mógłby to być dzisiaj 10dc jakby tak było. Ale chyba się tylko pocieszam :-( Oby do poniedziałku :-( Może Twoja @ nie przyjdzie :-) Olała Cię i poczeka z 9 miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) malinka5020-nie przejmuj sie...wedlug mnie na pewno masz ten wczesniejszy dzien cyklu, na 100% (1 dc to pierwszy dzien krwawienia, nie plamienia), wiec wszystko moze byc jeszcze ok:) tzn. musi byc:) ja mam to samo (policystyczne jajniki), ale owulacja byla przeciez w poprzednim cyklu (potw. USG). nie poddawaj sie. u mnie dzisiaj22dc-wczoraj robila tesc owulacyjny i wynik negatywny, chociaz juz nie byl to cien cienia, ale cien, wiec cos sie rusza...taka mialam nadzieje...az tu dzisiaj-jakies brunatne, ciemnie plamienie-zobacze czy i jak sie rozkreci...moze to plamienie okoloowulacyjne, a moze wynik PCOS prawego jajnika i tych duzych torbieli (z ktorego w tym cyklu teoretycznie mam miec owulke). jesli wiecie-prosze o inf. co to moge byc za plamienia...?dzisiaj dalej po poludniu zrobie test owulacyjny - sprawdze wynik. dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia dziękuję za pocieszenie, tylko to było pomieszane plamienie brązowe z czerwonym, myślałam że już się rozkręca i zaliczyłam 1dc a później stwierdziłam, że chyba źle zrobiłam ale cykl już ciągnęłam od tamtego dnia. Normalnie bym się tym nie przejmowała ale tu się liczy każdy dzień. Zawsze prawidłowo zaznaczam a teraz psikus - sama nie wiem. Twoje plamienia mogą być okołoowulacyjne o ile nie będą trwały bardzo długo albo właśnie problem z hormonami. Ja ostatnio właśnie plamie od 22dc ale ja mam cykle teraz 27-28 dni i plamie aż do @. Mam nadzieję, że u Ciebie to to pierwsze. Ja musze czekać boli mnie jajnik ten lewy jak na owu od 2,3 dni ale powiedziała że to przez jego powiększenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
tadam... a zatem beta zrobiona... wynik po 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka moze faktycznie masz dopiero 10 dc i ten pecherzyk w lewym jajniku jeszcze urosnie:) mocno trzymam kciuki kamelia nie umiem Ci doradzic malinko bardzo bym chciala aby ta lojza nie przyszla ale przylezie napewno ona wierna przyjaciolka zawsze co 28 dni odwiedza mnie czasem wlasnie cichutko cichutko a potem ciach! i jest. takze czekam do wieczora. moglaby sie spoznic ze 2 dni bo jak narazie to monitoring wypada mi w swieta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze co bedzie-z dnia na dzien...u mnie ostatnie cykle co 38 lub 42 dni (w tym 2 wyjatki 20-dniowy cykl i 33-dniowy, ale to przez torbiele), wiec to plamienie dziwne...chyba, ze teraz @ przyjdzie wczesniej. malinka ja rowniez mam prawy jajnik powiekszony-lekko przekroczona granica (lekarz powiedzial, ze to niepokojace, ale wyjasni sie teraz przy nastepnej wizycie), wowczas w czasie kiedy miala byc owulacja (pecherzyk nie pekl) strasznie bolal caly dol brzucha (jakby mialo mi peknac...) jednak to z kazdym cyklem sie zmienia, nasz organizm pracuje, hormony dzialaja (raz lepiej raz gorzej):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika też mam nadzieję, że jeszcze urośnie to w poniedziałek byłby 13 według drugiej wersji i powinien mierzyć około 16mm więc zobaczymy czy rośnie. kamelia to patrząc na Twoje cykle to jest właśnie taki czas okołoowulacyjny, mam nadzieję, że owu teraz będzie :-) kanika dopóki jej nie ma to wszystko może się zdarzyć, może zabłądziła w ślepej uliczce :-) madziulek to daj znać a my trzymamy kciuki a masz dalej plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×