Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

Chce wrocic do Polski...

Polecane posty

Gość gość
kolejny emigracyjny smiec ujada. Zgnijesz w UKu posrancu i to cie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieć to cię zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty posrrancu z UKa. Gnij syfie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to jestes ty posrany emigracyjny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdalać stąd wszyscy skurwysyny zajebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze takie zero i mowie to szczerze bez zadnych zlosliwosci moze tu wchodzic i robic smietnik z tego miejsca cos powinno sie zmienic na tym forum przeciez ktos na tym zarabia powinni to jakos ogarnac hehe :) najsmieszniejsze ze ten wielki krzykacz to pewnie jakas zakompleksiona tchorzofretka w realnym zyciu :) jak tokidys ktos madry powiedzial lepiej dla internetu byloby gdyby idioci nie potrafili pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japa śmieciu. Emigracyjny, posrany syfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero to ciebie zrobiło ty polskojęzyczna patologio z UKa. Kozaki pyerdolone. W Ryj bym wam nasrał wy posrane dzyndzle z brytyjskiego marginesu społecznego. Na kolana chamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych co chca wrocic. Ja wrocilem po 10 latach na zachodzie, chodzilem tam do szkoly wiec jezyk niemiecki mam opanowany perfekcyjnie, do tego angielski, wyksztalcenie informatyczne i problemu z praca nie bylo. Pracuje tylko w firmach zagranicznych, nigdy nie moglbym, nie potrafilbym pracowac u polaka. Po prostu sie nie da.Jak tylko polak przejmuje stanowisko prezesa bo firma sie rozwija i ci z zachodu sie wycofuja to trzba zmieniac prace bo nowy szef chce pokazac jak on to zmotywuje ludzi. Wspolpracownicy zabiliby za 100zl podwyzki, wyscig szczurow sami tworza, wszedzie sie spiesza i robia za 10ciu a pozniej narzekaja jak im zle.Brakuje mi tutaj metra, w ktorym moglem sie nawet drzemnac jadac do pracy, cisza spokoj,czysto,rowno. Brakuje mi rownych drog, brakuje mi chodnikow, brakuje mi czystego powietrza bo tu kazdy pali czym popadnie. Brakuje mi dobrych restauracji, gdzie nie ma niespodzianek po 30minutach.Niestety wiele restauracji u nas sprzedaje stare,bo nic sie nie kreci. Nie ma fajnych knajp,stoisk gdzie apetycznie podane kanapki mozna rano kupic(moze w wawie,ja z wawy nie jestem). Brakuje mi tego ze ide miastem i znajduje nowy,ciekawy zakatek w ktorym nie smierdzi,w ktorym nie dostane po pysku. Polska niestety jest w ruinie i to jest ruina, ktora ogladam od 9 lat jak wrocilem. Teraz mam rodzie, mam mieszkanie bez kredytu a jednak mysle o wyjezdzie. Tak mysle zeby zostawic ten chory kraj, chore urzedy,chorych politykow. Tutaj jak nie masz kasy to zdechniesz na ulicy. Taka jest prawda o naszym kraju. Tu sie ludzie ciesza jak ci cos nie wyjdzie, jak ci sie noga podwinie. Ja wiem ze na zachodzie nikt na Ciebie nie czeka, bylem, mieszkalem ale jest jednak wieksza radosc i zyczliwosc w tych ludziach mimo ze jestesmy dla nich obcy. Dla tych co chca wrocic, zastanowcie sie i nie pisze tego bo ktos mi kazal. To sa moje przemyslenia, osoby,ktora tu wrocila, ktora zyla w metropolii a teraz czuje sie jak na wsi. Pisze z perspektywy osoby, ktora niby wszystko ma. Czego on jeszcze chce. No wlasnie czego. Moze normalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zhafz się.polska chorym krajem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska niestety jest w ruinie i to jest ruina x Jeesteś z PISu , Polska sie rozwija, piekne domy sie buduja, drogi tez niczego sobie, nie to co niemieckie obskurne nory, na zachod nie ma juz co wyjezdzac bo nie ma miejsc pracy , w Polsce za to coraz wiecej inwestycji, firmy walcza o pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z kim zes sie na mby pozamienial? W Niemczech i domy ladne i autostrady super, a im dalej tym lepiej a w Polsce taki dobrobyt ze co 16 ta osoba wyjechala, z******ta Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty posrancu wychwalajacy Polske usiwiadom sobie, ze kazdy moze wrocic tylko nei chce, kase kazdy ma odlozona , mieszkac tez by mial gdzie, prace by znalazl ale po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali sami nieudacznicy lenie i nieroby a wracac nie mozesz nie wpuscimy zmywaka z jukeja na granicy, zdrajco Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudacznicy bez języka znajdują pracę, której nie mogli znaleźć w Polsce? lenie i nieroby wyjechały, żeby pracować? coś tu nie gra w tej twojej teorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh dziekuje ci laskawco, ze bede mogla wrocic tylko dlatego ze nie jestem w Jukeju, nie pracuje na zmywaku , nie zyje w grzybie i nie mam dwoch kranow debilu! Nieudacznicy to tacy jak ty, ktorzy pojechali i gowno z tego maja, poza zlymi wspomnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka prace znalezli? W magazynie, na kasie lub montowni w uk. Faktycznie ambitna kariera buehehehehe :D tak robi 95%, o reszcie nie jest temat wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam prace w Polsce zawsze po skonczeniu studiowi to z punktu widzenia tego depsa tutaj bardzo dobra, ale traktowanie ludzi pracujacych w Polsce a na zachodzie jest zupelnie inne; NIe pracuje byle gdzie, ale nie musze sie tu dowartosciiowywac; Jednak poniezanie innych i stwierdzanie ze praca w markecie czy magazynie jest ponizajaca to chamstwo, W Polsce tez tak ludzie pracuja i to za grosze i co? Wtedy nie sa nieudacznikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całe szczęście nie wszystkim w PL jest dobrze. To nie o to chodzi żeby byle buc, niekumaty leń żył w dobrobycie. Nie po to zmieniliśmy ustrój. Masz to na co zasługujesz. 90 % Polaków żyje marnie bo na nic lepszego nie zasłużyli. I dobrze im tak. Żeby żyć dostatnio trzeba udowodnić swoją przydatność w społeczeństwie a skoro tego nie potrafisz to żyj w nędzy . Twoja wina I twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zamknięty
Powroty do kraju złodzieji i krętaczy to pomyłka. Wyjechać, kształcić się za granicą, i zdobywać pozycje to jedyne wyjście. Na początku praca na zmywaku i nauka, potem zbierać plony z nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywaj sie obszczymurze z ciderem w reku i fasolka w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywaj sie obszczymurze z ciderem w reku i fasolka w gaciach. x Ty jesteś takim śmieciem, 95% z was polaczków w uk takich jest , robota gdzieś na magazynie angielskim, wspolne dojazdy jednym autem :D bo zarabiacie tyle ze na bilet autobusowy was nie stać wieśniaki, po przyjsciu do domu właczacie polska telewizje a jakże :D tylko taka papka i tańce z gwiazdami jest dla was zrozumiała :D obszczymurki emigracyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie jestem z PISu piszac o tym ze Polska wg mnie sie nie rozwija. Co z tego ze buduja centra kongresowe, jak zwykly obywatel tam nie idzie? Co ze buduja z funduszy aquaparki gdzie dla wiekszosci ludzi ceny sa zbyt wysokie i nie moga sobie pozwolic tam isc?Co ze mamy autostrady gdzie z katowic do krakowa to 40zl w dwie strony?Stawiaja nam Galerie za Galeria a centra miast wymieraja. W miescie tworzone sa mieszkania socjalne a czlowiek zamozny musi uciekac na przedmiescia. Mamy coraz to nowe podatki, placimy za paliwo tak jak na zachodzie, za jedzenie zreszta tez, w porownaniu z np z niemcami lidl,aldi maja 20-30% wyzsze ceny u nas. Sluzby zdrowia nie ma, gdybym nie byl prywatnie ubezpieczony to moglbym umrzec i nikogo by to nie obchodzilo. To jest normalny kraj? No moze dla kogos kto nigdy nie widzial czegos innego. Mowicie ze ludzie wyjezdzajacy to zdrajcy? Zdrajcami sa politycy, a nie ludzie,ktorzy chca normalnie i godziwie zyc. A pisze to z perspektywy osoby, ktora jest zaklasyfikowana jako "zamozna". Kredyty mamy najdrozsze chyba w europie,lupia nas jak chca. Ale jest dobrze, mowimy jak za gierka ze jest dobrze:) Jest pieknie i wesolo. Nie ma problemow, no nie ma problemow dopoki sie jest zdrowym, ma sie auto, mieszka w apartamencie i pracuje w duzej miedzynarodowej firmie z szeregiem swiadczen socjalnych. Ja mysle o ponownej emigracji na stale bo niestety ale tutaj to survival a ja chce spokojnie zyc. Chce by moja zona miala zapewniony byt jak mnie zabraknie, chce pracowac do 67 ale odwiedzic miejsca jak polinezja francuska, japonia czy stany. Czy Polska daje mi na to szanse? Na dzien dzisiejszy niestety nie. Dom jest tam gdzie rodzina - dla mnie najblizsza rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracac. Ukow w PL nikt nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Polska daje mi na to szanse? x Rzad ma ci załalwic prace? Polska daje kazdemu rowne szanse, do roboty sie weź to bedziesz mial a nie na socjal czekasz lewaku. Myslisz ze na zachodzie jak nie masz zdrowia to masz szanse? Nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie nie zrozumielismy. W Irlandii moje stanowisko to jakies 65k€, w Niemczech jakis 60-70k €. W Polsce o wiele mniej a jednak wiele rzeczy kosztuje tak samo. To mialem na mysli. Ja nie siedze na socjalu,nigy nie siedzialem i nie musze i mam nadzieje ze nigdy nie bede musial. Mowie o realiach, o przepasciach jakie nas dziela ;) A te wpisy na forum tylko utwierdzaja w tym co pisza wszyscy inni,ktorzy byli i wrocili. Polacy sa zawistni,zlosliwi i ciesza sie z cudzego nieszczescia. Taka prawda o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne ejst ze po latach zaborow, po odzyskaniu niepodleglosci ten kraj jest tak zniszczony, bo to ze z zewnatrz wyglada niezle to nie znaczy ze w nim dobrze gdyby bylo dobrze, to ludzie by nie wyjezdzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty głupia pisdo ile mam c***isac, ze ze wszystkich krajów na swiecie ludzie emigrują. Wszędzie jest bieda, patologia i przestępczość, tylko ty o tym nie wiesz, bo w UKa tylko czyścisz gary i niczym sie nie interesujesz. Poza tym wyjezdzacie do bogatych regionów na Zachodzie. Jedzcie do takich miejscowości jak Rotham na polnocy UK, to zobaczymy czy będziecie tak szaleć z ukowskiego szczescia. Co za kurfa gamonie. Zniszczony to macie mózg od cidera i fasolki z puszki, bo Polska jest coraz bardziej bogatsza i rozwinięta smiecie. Ja tu zyje i mam sie dobrze niemoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano ja tez zyje i mam sie dobrze.na wszystko mnie stac. Ale chyba nie zrozumiales mojej wypowiedzi. W niej nalezy doszukac sie glebszej filozofii,najwyrazniej Cie to przeroslo:) Szkoda ze ludzie tutaj od razu krytykuja i to z jakim jadem;) Moze przedstaw rzeczowe dowody na to ze w PL warto byc,mieszkac,ze kraj sie rozwija zamiast uzywac slow K***, biedota itp. Bo zadnych argumentow nie przytoczyles/przytoczlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×