Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

Chce wrocic do Polski...

Polecane posty

Gość gość
Polskie PKB w ciagu 26 lat wzrosło o prawie 300 %, jest to jeden z najwyższych wskaźników na swiecie. Poziom ubóstwa spadł z 25% do poniżej 10%, płace w ciagu 25 lat wzrosły o 300 %, Polska jest 21 gospodarka swiata i 6 Europy. Biorąc PKB na głowę mieszkańca zajmujemy 43 pozycje na ponad 200 krajów na swiecie. Jako jedyny kraj w Europie Polska ma ciągły wzrost gospodarczy od 23 lat. Przypominam, ze jest to kraj okradziony w Potopie, rozdarty w zaborach, zniszczony przez nazizm i wpędzony w 50 lat komunizmu. Co wy kurfa chcecie byśmy od razu stali sie potega gospodarcza. Co za głupcy, tępaki i ignoranci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd paroowo masz te dane? wysrałeś je po wczorajszej kolacji u mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jesteś tępym chujem .place wzrosły w ciągu 25 lat o 30 proc i to ma być dużo ? A ile można kupić za te place.wielkie gowno .bezrobocie jest wysokie mimo że połowa ludzi wyjechała.i przestano wszystkim pisać że mieszkają w Jukeju .człowieku za pensję na zachodzie człowiek żyje normalnie a w Polsce wegetuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty kurfisko i twoja parszywa rodzina wegetuje w PL. Ja smieciu emigracyjny mam sie dobrze, tak samo jak moi znajomi. Mamy wszystko co potrzebujemy w PL. Pyerdol sie nieudaczniku. Yebane niemoty z gownem zamiast mózgu. Gnijcie w UKa, nic tu w PL po was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj już stąd konfabulancie zakłamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioto z 12:47 no pacz kmiocie - toż ta LOLska to istny raj na ziemi. a teraz uważaj półgłówku - w Albanii, po upadku Hodży w kraju były 3 prywatne samochody. po roku było ich już 300 000. O Bosz! co za powszechny dobrobyt w Albanii - wzrost posiadanych samochodów chyba w milionach procentów :O nie powołuj się na debilne dane - popatrz na brudne ulice, rozpadające sie domy, zamknięte zakłady pracy. wściekłych ludzi pracujących za minimalną. na nadwyżki umierających i młodzież uciekającą w popłochu za granicę.jakiś POyeb P**********y propagandę tu urządza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty mieszkalas w PGRze i sralas za stodoła nie znaczy, ze cała PL tak wyglada. Yebana szmata z ukowskiego zmywaka. Poszła won ściero, do swojego domu z dykty. Yebane antypolskie, smierdzace skurfysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego admin nie usunie tych wyzwisk i tego belkotu>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego moi drodzy czy chcemy czy nie trzeba isc na wybory. Moze to cos zmieni,moze nie, tego nie wiem ale isc trzeba. W Polsce na chwile obecna zanika klasa srednia, jest to zjawisko powszechne ale nie mowi sie o tym wiele. Sa jednoski,ktore sa obrzydliwie bogate ale wiekszosc gdzies tam musi wiazac koniec z koncem. Singli tutaj nie licze bo oni maja takie same podatki itp jak ludzie ,ktorzy musza wychowac dzieci a wiadmo dzieko bardzo duzo kosztuje. Generalnie u mnie wsrod znajomych wyglada to tak: Singel jedzie na Kube, do Stanow, Australii pozwiedzac w wakacje, w zime ogrzac sie na wyspy kanaryjskie. Ten co ma 2ke dzieci, podobny dochod to jedzie nad polskie morze;)Mamy kraj nastawiony przeciwko rodzinie i tyle. Niestety taka prawda. Ja sie nie ma zle ale zeby miec sie tu dobrze to trzeba zarabiac minimum 2xsrednia krajowa by moc normalnie funkcjonowac,cos odlozyc, gdzies pojechac i nie biedowac. I prosze o nie uzywanie wulgaryzmow. Co do obliczen odnosnie wzrostu wynagrodzen itp to prosze to przeliczyc na faktyczna sile nabywcza. Jesli spojrzy sie na te statystyki to wychodzi na to ze kiedy moglismy wiecej kupic niz za te wynagrodzenia teraz. Prosze poszperac na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszlo ci do glowy, ze ludzie na poziomie wlasnie wyjechali ludzie, ktorzy studiowali, cos potrafia a w Polsce nie zarabia sie dostatecznei duzo? Byle jaka prace, za byle jaka place w Polsce dostac mozna, ale moze nie akzdy takie cos chce miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensje w PL ostatnio bardzo się poprawiły. Ja miałem wyjechać, ale nie ma po co, bo na zachodzie wprawdzie zarabia się węcej, ale wszystko jest dużo droższe niż w PL. No i ludzie w kraju są tacy swojscy i pomocni. Języka nie musisz się uczyć i każdy ci tutaj chętnie pomoże. Wyjazd to nie dla mnie bo w PL jest mi zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy w PL ma to na co zasługuje. Nie po to zmieniliśmy ustrój żeby każdy żył w dostatku. Ja chcę żeby były duże różnice klasowe w zdrowym, polskim kapitalizmie. Ty nie powinienneś żyć tak dobrze jak ja, bo nie udowodniłeś swojej przydatności w systemie. Co innego ja, bo jestem wykształcony, inteligentny więc mnie musi być dobrze. Należy mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uwazasz ze kazdy ma to na co zasluguje? To dziwne ze np we Francji kazdy zyje godnie jesli rpacuje a w Polsce niestety nie. Ja po romanistyce moglam pracowac , ale traktowanie w polskich prywatnych firmach jakie jest to akzdy wie, a jak jest w szkolach tez wiecie. No i i juz to ze Poalcy sa pomocni to naprawde gruba przesada. Nie poznales chyba sympatycznych ludzi na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to studia pokonczyliscie? Wsbzdety z administracji badz pedagogiki. Co wy potraficie w zyciu robic? No co? Żyjecie w UKa jak szczury na wynajmowanych domach z dykty, a w PL chcecie byc panami. Poszły won gary zmywac. To jest wasze przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tu caly czas pisze jako osoba wyksztalcona,ktora nie nalezy do biednych i mnie to jako osobe botata denerwuje ze wszedzie jest syf, brud. I nie mowmy o przydatnosci, w takim razie panie, ktore sprzataja do gazu, niepelnosprawnych do gazu,smieciarzy do gazu. Wszystkich co nie maja wiecej jak 4k miesiecznie do gazu.To takie rozumowanie.CO mi ze ja mam wille,co mi ze ja mam 2 auta ? jak obok sasiad nie ma co jesc,nie ma czym grzac? Nie wiem jak wy ale ja tez patrze na to co mnie otacza. Uwazam ze w kazdym systemie powinny byc osoby lepiej i gorzej zarabiajace ale nawet ci na "dole" tej piramidy powinni moc zapewnic sobie podstawowe potrzeby+wakacje+auto itp. Bo tak to wyglada na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważają p********y buraki vo mówisz bo w końcu namierzania twoje IP. Nie będziesz ludzi wyzywał pajavu bez krzty szacunku do ludzi.zglaszAm cue do zablokowania .siedzibą w rej udreczoneh Z Polsce lajzo i nie porównuje jej w takim razie DFF o innych państw.jesteś totalnym zerem i przegrancem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jestes zakompleksionym smieciem, ktory swoim frustracjom, wynikającym z nieudolności, daje upust na tym forum, w postaci obrażania Polski. Nie pozwolę ci na to emigracyjny smieciu. Polska to moj dom, moja matka. Obrażasz moj dom w ktorym zyje, funkcjonuje i mam sie dobrze. Wypad na ukowskie fora niemoto z ukowskiego zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on ma isc na ukowskie fora jak jezyka nie zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzi dwoch nierobow i nie ma co robic. znalezli zadanie, bluzganie siebie;)pewnie na aero2 siedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj emigracyjny odpadzie. Zmywaj, zmywaj, zmywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on zmywa ale zarabia na siebie a ty plujesz jadem 24 na dobę i tylko okradasz swoją matkę która daje ci mieszkanie i żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EE tam glupek wuefista z rozdwojeniem jazni dalej w koło macieju to samo.. Zaciela sie płyta i juz nudno.. A podobno tak pieknie w polszy, tak na ciebie czekali i tak z wódeczka witali :D A ty dalej o Uk piszesz,kompleksy leczysz, wspominasz i wzdychasz :) Tesknisz czy co ? Przeciez ty taki ustawiony nad polskim morzem i tak mialo byc pieknie ! :D Faktycznie, jest :D Tak jest pieknie, ze dzien bez wspominek o UK , to dzien stracony ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Buahahaha chyba tylko wg siebie jestes inteligentny :D nikt inteligentny nie mowi tego o sobie. A z bzdur ktore tu wypisujesz wynika jakim przyglupem jestes, np to ze myslisz ze wszyscy zyja tak jak ty w UK czyli zmywaja kible z brytyjskuch gowien i mieszkaja z 3ma kumplami w pokoiku :D kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako pracodawcę martwi mnie to, że Polacy zarabiają coraz więcej. I tą emigrację powinno się też już ukrucić. Odbrać te paszporty, bo Polactwo rozpełznęło się po świecie i im się we łbach przewraca z tego dobrobytu. Myślą że będą zarabiać tyle co na zachodzie ale że będą mieć dalej polskie niskie ceny. Tak nie ma i nie będzie. My pracodawcy się na to nie zgadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nasrane "pracodawco" :D tacy jak ty to zakala polaczkowa, m.in. dlatego wole zmywak w moim kochanym UK niz gnic za biurkiem w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nasrane "pracodawco" smiech.gif tacy jak ty to zakala polaczkowa, m.in. dlatego wole zmywak w moim kochanym UK niz gnic za biurkiem w PL X Ahahaha, co za locha rozplodowa. Qrwa juz ja sobie wyobrazam, ja peerdole co za odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyj d**e przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcesz mnie zaladowac? Nie ten adres geju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×