Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

-zróbcie hałas -uuuuu -zrobcie hałas dla wszystkich porządnych dziewczyn -uuuuu -a teraz kurrwa pokażcie cycki!!! Haha i kobity zniesmaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa miałem jechać na koncert wsrh (słoń i shellerini) bo akurat byli 40km od mojego miejsca ale akurat byłem po operacji i lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógłbym mu pokazac haha :) ej raz graliśmy w piłkę na boisku szkolnym pod gimnazjum(rok temu) i tam jakieś dziewczynki po 13lat się gapiły cały czas a graliśmy bez koszulek. I ktoś cię zapytał ich "co się tak kur wa gapicie" a kolega mówi "patrzą się na stacha bo ma większe cycki niż one" hahaha ja pierdole haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :p jedna drużyna grała w koszulkach a druga bez. Żeby się nie mylić,a padło na nas i trzeba było się obnażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ty jesteś zachłanna :) już Ci jeden nie starcza i potrzebujeż aż kilku naraz? :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go znajdź :p może akurat koleżanki z pracy mają jakiegoś przystojnego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli do końca życia planujesz zostać wolnym ptaszkiem? :) coś mi się nie chce wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tobie nie potrzeba chłopaka tylko podszki elektrycznej? Takiej grzejącej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSYCHIATRIA
CZEKAM NA WAS W ŁAZIENCE. PAMIĘTAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSYCHIATRIA
PRZYPOMINAM ŻE TERMIN PŁATNOŚCI ZA KAFETERIE MIJA DNIE 25.11.12R DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz mi stachu wybacz :D zasnełam z tel przy twarzy : p ej do rozmowy i do innych rzeczy ? To są za duże wymagania na dzisiejsze czasy :D takich ludzi jest niewiele a jeśli tak to daleko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×