Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ee jeżeli nie podchodzi to pod Słonia -Love forever to się nie boję :) Ja ci przypominam ,że po mimo trochę innych zainteresowań jakie mają kobiety ,to jednak nadal nią jestem , tak dla przypomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja ci przypominam ,że po mimo trochę innych zainteresowań jakie mają kobiety ,to jednak nadal nią jestem , tak dla przypomnienia " nie rozumiem co miałaś na muśli pisząc to zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawałek "wzgórze" jest najbliższy klimatowi, love forever ale nie do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraznia działa cuda przy takich kawałkach.trzeba sobie to w głowie odtwarzać i jest fajny horrorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi być zajebiste uczucie mieć taką pasje, i tworzyć muzykę. Szczerze to powiem Ci ,że im zazdroszczę tego, po pierwsze odskocznia od codzienności która sprawia im radość po drugie w podejrzewam ,że w jakimś stopniu jest ich sensem życia (chociaż może i przesadzam) ale kiedyś pisałeś ,że mają niskie szanse na wybicie się a jednak to robią -więc to kochają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest dla mnie brutalna rzeczywistość. Moim zdanie spokojnie są na poziomie czołowych,polskich raperów. A takie cipy jak mezy,libery itp wydają na legalu,trzepią kase itp. Z tych okolic jest w huj ciężko się wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaen tylko on się z tych okolic wybił. Pojechał do wawy,do sokoła. Dał mu do przesłuchania tracki i tam wydaje w wytwórni prosto. A to w huj znana wytwórnia w polsce. Ale kaena nie lubie,takie hujowe są te jego kawaki. I kurwa nawet pyska nie pokaże. Teledyski i wywiady w masce robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluto & Cycu - Pamiętam To ------ już dawno nie słyszałam kawałka który tak by mnie rozwalił , genialny to za mało powiedziane! Nie masz czasu , może zróbmy przerwę , tak długo odpisujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×